Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Djevojčica plače kamenim suzama

Go down 
+2
Alpha
Svjetloisjena
6 posters
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 10:04 am



Nažalost se u videu ne govori engleski. Vijest je objavljena i na net.hr-u:

Citat :
Paranormalna pojava, medicinski fenomen ili prijevara? Tumačenja je nekoliko, no u svakom slučaju je riječ o nečem neobičnom. Pogledajte kako to izgleda i izrazite mišljenje u anketi.

Na You Tubeu se pojavio još jedan fascinantan video djevojčice koja isplakuje kamenje!

Korisnik na žalost nije ostavio podatke o kome je riječ i odakle je dijete, no malena nije prva osoba kamenih suza čija je slika obišla svijet.

Naime, 2006. je javnost upoznala i 13-godišnju Indijku Savitri, čije su suze također bile jednako tvrde i bolne.

Njoj je kamenje najprije počelo ispadati iz usta, zatim iz ušiju, a na kraju i iz očne šupljine.

U narodu se govorilo da ju je "opsjeo demon ili da je svetica", dok su liječnici pretpostavili da je uzrok tom rijetkom fenomenu povišen kalcij u organizmu.

Kako bilo, Savitru se rijetko tko usudio nazvati lažljivicom, jer je sirotica patila od groznih glavobolja te je njena obitelj činila sve kako bi stala na kraj toj agoniji.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 10:08 am

U starijem videu nešto slično, mlada Libanonka također isplakuje kamenčiće. Ne znam zašto bi netko mrcvario oko u nastojanju da prevari ljude tako neobičnom i neugodnom pojavom.

[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 10:26 am

Za razliku od kamenih suza mislim da je krvave lakše objasniti puknućem žilica na pravom mjestu:

Citat :
Djevojčica plače kamenim suzama 0030007.17

Rashida Khatoon tvrdi da ne osjeća bol dok joj se to događa, a liječnici za sada bezuspješno traže uzrok nesvakidašnjem fenomenu. Rashidi krv iz očiju poteče nekoliko puta dnevno.

Lokalni hinduistički svećenici su djevojku iz Patne proglasili svetom ženom, a Austrian Times prenosi kako je svakodnevno obilazi mnoštvo ljudi koji joj prinose darove.

Izvor
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 2:38 pm

I tako su ljecnici to objasnili povisenim kalcijem u organizmu...eto Gripphonu primjer 'sluzbene' teorije vezano za onu raspravu na temi Znanost u PDF-u Fiolzofija... Kad se to tako napise da joj je povisen kalcij ispada gotovo da je onda normalno i za ocekivat da place kamenje. A zasto i kako dolazi do tog povisenog kalcija, koji je uzrok...to se ne objasnjava...a ako bi se i objasnilo onda bi to bilo u stilu da je to pojava (fenomen) koja se javlja kod jednog na milion ljudi i time bi rasprava bila gotova... Dobro, sad, jel bi to kamenje bilo cudo isto ne bih znala samo mi je malo pun kufer 'sluzbenih' objasnjenja :P
Malo sam nervozna danas, cini se zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 2:54 pm

To je službeno znanstveno mišljenje. Napisala si kao da meni nešto totalno nije jasno, a volio bih znati na što točno misliš, ali na temi predviđenoj za to :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 2:57 pm

Sry, malo sam nesto nevozna danas pa sam se glupo izrazila...htjela sam reci samo kako je ovo dobar primjer za nesto neobicno sto ima i sluzbeno znanstveno objasnjenje koje zapravo uopce nije objasnilo nista ali je sluzbeno :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 2:59 pm

Kako to misliš da nije objasnilo ništa? Pretpostavljeno je nešto, ne objašnjeno, to je normalno.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 3:09 pm

ja sam nasla ovo plakanje dijamanata tj kristala https://www.youtube.com/watch?v=K5_Rj2zKMy4&NR=1
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 3:55 pm

Hm...za nekog tko place drago kamenje zive u prilicno losim uvjetima...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 4:16 pm

Alpha je napisao/la:
Hm...za nekog tko place drago kamenje zive u prilicno losim uvjetima...
ma mozda je to kristal samo :/
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 4:20 pm

Gripphon je napisao/la:
Kako to misliš da nije objasnilo ništa? Pretpostavljeno je nešto, ne objašnjeno, to je normalno.
Ne kuzim sto sad pitas zapravo. Prvo pitas kako to mislim da nije objasnjeno, onda kazes da nije ni objasnjavano nego predpostavljeno kao normalno...uglavnom meni je to gore spetljano napisano...pokusat cu nesto odgovorit...
Dakle, objasnjenje je, kako si kazao, da je to normalno kada ti je povisen kalcij, jel da? Znaci predpostavka je ujedno i objasnjenje.

E, sad...tu je stvar tko je zadovoljan s kakvim objasnjenjem...meni to nije objasnjenje...tako se sve moze 'objasniti'...proglasiti da je normalno da netko npr. ima stigme jer je moguce da je snagom uma otvorio rane na sebi...ok, moguce je...al mi nije jasno zasto je to moguce samo nekima, zasto samo neki imaju povecan kalcij i td. A odgovor na to pitanje bi bilo dano u statistickom postotku koji onda 'objasnjava' kako je to zapravo 'normalno'...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 4:27 pm

Alpha je napisao/la:

Dakle, objasnjenje je, kako si kazao, da je to normalno kada ti je povisen kalcij, jel da? Znaci predpostavka je ujedno i objasnjenje.

Zapravo ne, radi se o čistoj pretpostavci koja nipošto ne mora biti istinita. To jest objašnjenje, ali ono kod kojeg preostaje još dosta istraživanja da se ustvrdi jel je tako, objašnjenje dano znanstvenom logikom.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 4:42 pm

A ta logika u pravilu ne dojde do objasnjenja kojim bih ja bila zadovoljna...jer objasniti nesto anomalijom koja se, jednostavno, desava u odredjenom postotku meni nije objasnjenje...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 4:46 pm

Što je za tebe zadovoljavajuće objašnjenje? Znanstvena objašnjenja su uglavnom pretpostavke bazirane na znanstvenoj logici i onome što zasada 'znamo'.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 4:55 pm

Nemam pojma...ja bih valjda objasnjenje koje obuhvaca psihofizickoduhovni aspekt zasto se nesto desilo i sa kojim ciljem/razlogom...a to je malo previse za ocekivat :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimeuto lip 09, 2009 4:56 pm

Ne znam postoji li išta s takvim objašnjenjem hug
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimečet lip 11, 2009 12:45 am

Meni je zanimljivo i neobično što su na svim snimcima indijke, libanke... Slična rasa (bar ja tako mislim) i verovatno sličan DNA... Da li postoje slučajevi bliži našim prostorima ili zapadu?... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimečet lip 11, 2009 3:29 pm

Nisam čitala, kod nas se ponekad spominju krvave suze, ali i njih liju uglavnom kipovi...
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitimepet lip 12, 2009 11:24 pm

onaj prvi video mi nije baš preuvjerljiv jer je sve u lošoj kvaliteti i slabo se vidi, al na onom drugom se stvarno vidi da joj je kamenčić bio u oku.

to sa kristalima izgleda da je lažno, po komentarima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Djevojčica plače kamenim suzama Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčica plače kamenim suzama   Djevojčica plače kamenim suzama Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Djevojčica plače kamenim suzama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: