Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Umro Michael Jackson

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson   sri srp 08, 2009 10:46 am

to dileri šveraju....
obitelj je organizirala besplatno lutrija izvlačenje karata, onoliko komada koliko ima mjesta u dvorani...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12302
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson   pet oľu 19, 2010 12:49 am

Kad se priča o Michaelu Jacksonu, svi se sjećaju njegovih hitova Beat It, Thriller, Billie Jean...

Površno sam znala neke njegove stvari.
Ipak, meni je fascinantan kao glazbenik bio još u ranijim fazama.
Po mom mišljenju, neke od najljepših pjesama "ikada" je obilježila rana faza njegova stvaralaštva.
Upravo sam se iznenadila da je pjesma koju sam puno puta slušala baš njegova. :)

Guardian

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6014
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson   pet oľu 19, 2010 1:24 am

Zašto ljudi cvile za tim luđakom? Zaboravili ste kad je mahao sa bebom s balkona, zaboravili ste da "voli" malu djecu? Sve ste zaboravili? Malo se prisjetite...
Bolje nije niti zaslužio...

Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson   pet oľu 19, 2010 1:40 am

Michael je očito imao problema, najviše sam sa sobom, ali jednostavno mislim da nije bio pedofil, iako je većini ljudi neshvatljivo da odrastao čovjek može biti u krevetu sa tuđom djecom, bez ikakvih čudnih primisli. roll
Jako čudno, budući da se danas sve nužno mora vrtjeti oko seksa.
Osim toga, sud ga je oslobodio optužbi.
Puno roditelja je željelo i uspjelo na njemu zaraditi, što im je on i dopustio.

Kako bilo, o mrtvima se ružno ne govori. On više ne živi ovdje, a ovdje se priča o njegovoj glazbi. kava

Guardian

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6014
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson   pet oľu 19, 2010 1:52 am

Naravno je neshvatljivo da će neki odrasli čovjek biti u krevetu sa tuđom djecom. Tebi nije? Što se tiče suda... Sud ko sud, presuda ne mora biti ispravna. Ne bi bilo prvi put. A što se tiče ovog zadnjeg, ne mislim o nekom tko je mrtav pričati lijepo ako to nije zaslužio.

Što se tiče glazbe, nisam ljubitelj popa, ali imao je milijun hitova koji mi se sviđaju. Na tome svaka čast, no samo zbog toga nikako ne mislim nešto lijepo o njemu...

Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson   pet oľu 19, 2010 2:00 am

Niti ga ja nisam baš slušala, ali je sigurno da je ostavio iznimno veliku važnost za glazbu.

Mislim da djecu nije gledao kao seksualne objekte, to dakako djeluje čudno, ali ne bi smjeli zaboraviti kakav je on bio.
Michael Jackson je po mnogočemu bio jako netipičan, od stila života, nebrojenih operacija, depresije, aseksualnosti nadalje...
Nikad nije živio životom kakvim bi živjelo 90% ljudi na njegovu mjestu, okružen ženama, luksuznim partyjima i sl., što si je s obzirom na bogatstvo i slavu mogao priuštiti.

Dakle, ne možemo ga stavljati u neke prosječne okvire. kava
Da se vratimo ipak na temu njegove glazbe, a ne da ovdje pišemo psihološke analize. ;)

Čovjek

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson   pet oľu 19, 2010 11:08 am

on je u stvari bio jedno veliko dijete. mislim da nije nikada odrastao, zato je i volio djecu.
osim toga, mislim da su ga odrasli jako iskorištavali, pa je "sigurnost" tražio u društvu djece.
i uopće ne vjerujem da je bio pedofil (mislim čak da ni seksualno nije nikada sazrio), jednostavno, imao je previše novaca, i ljudi su ga htjeli izmusti.
evo nedavno, onaj klinac čiji je stari tužio Michaela, pa su se nagodili, kad im je Michael dao brdo love, neki dan je priznao da ga nikada nije M seksualno zlostavljao niti ikako uopće, a otac mu se ubio nedugo poslje smrti M.
a da je bio genije talenat, to je činjenica. i jaku karizmu.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Umro Michael Jackson   Today at 4:00 am

[Vrh] Go down

Umro Michael Jackson
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kraj Bear Gryllsa?
» 4 planinara,5 pari nogu,9 dana,114 km Velebita