Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Umrla Farrah Fawcett

Go down 
+3
urbanaaa
Svjetloisjena
Alpha
7 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimeuto lip 30, 2009 10:58 pm

Neposredno prije Michaela Jacksona umrla je i Farrah Fawcett...jedna od tri glumice prvih ekraniziranih Charlijevih andjela... Umrla Farrah Fawcett 438715

Umrla Farrah Fawcett Farrah-fawcett-died-520x369

Nekadašnji seks simbol i zvijezda Charliejevih anđela, Farrah Fawcett, preminula je 25.06.2009. u 62-godini. Glumica se protekle 3 godine borila s rakom debelog crijeva, a o svojoj je bolesti snimila i dokumentarac.
Farrah Fawcett

Samo dva dana prije smrti izrazila je želju da se napokon uda za svog dugogodišnjeg partnera Ryana O`Neala, s kojim ima sina Redmonda. Bila je glasnogovornica Američkog društva za borbu protiv raka i optimizam nije gubila ni u najtežim trenucima.

Neyworški Daily News izvijestio je danas da se obitelj okupila oko bolničke postelje Farrah Fawcett, koja boluje od raka, isčekujući najgore. Bolnicu u Los Angelesu i najpoznatiju pacijenticu posjetio je i svećenik, dajući joj posljednje pomazanje.

U tom trenutku, tvrde mediji, pored glumice je bio njezin dugogodišnji partner Ryan O'Neil, njezina oprijateljica i frizerka Mela Murphy i glumica Alana Stewart.

Farrah Fawcett ponovno je hospitalzirana prije dva tjedna, a prije sedam dana trebala je biti puštena kući, no stanje se naglo pogoršalo. Glumici je fatalna dijagnoza priopćena prije tri godine, a njezina kalvarija ovjekovječena je u NBC-jevom dokumentacu 'Farrah's Story'. (Izvor)



Clanak izdan nesto prije smrti:

VELIKA filmska zvijezda sedamdesetih i osamdesetih koju je u proslavila uloga u tv seriji "Charliejevi anđeli" spremna je umrijeti. Farrah Fawcett pomirila se s činjenicom da joj više nema spasa, te se oprostila s prijateljima i obitelji znajući da je izgubila dugogodišnju bitku s rakom.

Prije nego je sjela na avion za Njemačku, gdje će biti podvrgnuta radikalnoj eksperimentalnoj terapiji koja joj je posljednja nada, Fawcett se oprostila sa svojim bližnjima, znajući da se više vjerojatno neće vratiti. "Farrah se osjeća strašno usamljenom. Ne želi da je prijatelji vide bez kose, ozračenu, i pomirila se s činjenicom da će uskoro umrijeti. Svom je osoblju kazala da mogu potražiti nove poslove, a prijateljima je rekla da se više neće vratiti. Bolesna je i strašno iscrpljena", otkrio je prijatelj oboljele glumice u razgovoru za britanski tabloid The Mirror.

Farrah Fawcett je 2006. godine saznala da boluje od raka debelog crijeva. Tumor joj je uklonjen operacijom, nakon čega je uslijedila kemoterapija i radioterapija, kojoj se Fawcett podvrgavala sve do prošlog mjeseca. Godinu dana nakon operacije liječnici su joj rekli da je izliječena, ali samo nekoliko mjeseci kasnije tijekom rutinskog pregleda otkriveno je da se tumor vratio. Bliska prijateljica, pjevačica Cher, Fawcett je ohrabrila da pomoć potraži u njemačkoj klinici koja koristi agresivnu vrstu terapije matičnim stanicama kakva u SAD-u nije dostupna, a sad se Fawcett vratila u tu istu kliniku u posljednjem, očajničkom pokušaju da izbori pobjedu u borbi s rakom.

Farrah Fawcett na aerodrom je odvela prijateljica Alana Hamilton Stewart, bivša supruga Roda Stewarta, te se posljednji put oprostila s njom. Sad je već pitanje dana kad će Fawcett izgubiti borbu s rakom, rekao je nedavno njen dugogodišnji ljubavnik Ryan O'Neal, koji je kazao kako Fawcett i u jetri ima ogroman tumor.

"Ona je prava junakinja. Dugo se borila, ali teško joj je nastaviti. Dosta joj je terapija i provođenja vremena u bolnici. Već nekoliko godina nije imala normalan život", rekla je prijateljica poznate glumice koja priča kako je Farrah posljednjih mjeseci veći dio vremena provela u svom domu u Burbanku i pokušavala osnažiti svoj imunološki sustav. Jedini izlazak koji si je Farrah dopustila u posljednje vrijeme bio je prošlotjedna proslava rođendana, ali čak i tada je prijateljima govorila kako će teško dočekati idući rođendanski tulum.

"Ryan i dalje viđa Farrah", rekao je zajednički prijatelj dugogodišnjeg para, te dodao: "No, ovih dana imao je toliko posla oko rješavanja svih pravnih problema u koje ih je njihov sin uvalio, tako da nije imao vremena stalno biti s njom". Podsjetimo, sin Farrah Fawcett i Ryana O'Neala, 24-godišnji Redmond O'Neal, krajem prošle godine uhićen je zbog posjedovanja droge i po 13. put poslan na rehabilitaciju, a prošli tjedan je majci isporučio račun na gotovo 15.000 dolara nakon što je teško oštetio vilu koju mu je ona iznajmila za rođendansku proslavu.

O posljednjim mjesecima Farrah Fawcett i njenoj borbi protiv raka snimljen je i dokumentarac "A Wing and a Prayer" koji će biti emitiran tijekom ove godine i za koji je glumica navodno dobila honorar od oko 800.000 dolara. "Koliko god bih željela svoju bolest zadržati privatnom, imamo određenu odgovornost prema ljudima koji se također bore protiv raka i koji bi mogli iz mog iskustva naučiti važnu lekciju", kazala je Farrah objašnjavajući zašto je pristala na snimanje dokumentarca. (Izvor)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimesri srp 01, 2009 9:18 am

Vidjela sam negdje tu vijest, ali ne tako opširnu. RIP
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimesri srp 01, 2009 3:57 pm

R.I.P.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimesri srp 01, 2009 4:48 pm

Baš nešto gledam koliko ima ovih R.I.P. odnosno P.U.M. tema i sve se nešto mislim da je to sve stopit u jednu temu koja bi se zvala... naprimjer R.I.P. (originalno ha zubo) ili ipak ne?? confused
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimesri srp 01, 2009 5:19 pm

A ne znam...mozda bi se i moglo...ti odluci, ti si mod... zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimesri srp 01, 2009 5:26 pm

Alpha je napisao/la:
A ne znam...mozda bi se i moglo...ti odluci, ti si mod... zivili

Ne, to prepuštam urbanoooj, kako ona reče tako ćemo napravit zubo
[Vrh] Go down
vladimir je idiot
Dinosaur
vladimir je idiot


Female
Taurus Dog
Broj postova : 417
Age : 53
Location : Trocadero,Paris
Registration date : 25.05.2009

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimečet srp 02, 2009 1:15 am

tek sad vidim
kako je ta zena bila lepa Umrla Farrah Fawcett 438715
i jackson je otisao al nis prema njemu sem secanja svoje mladosti,ma nije to nista,nista...
a Farah je legenda poput James Dean,bar za mene i nece bit zamene u kinematografiji za nju jer retko koja zena ima takvu karizmu da na samom pogledu da zelju i volju muskarcu k svemu,onako da se osetimo divlji psi,vukovi koji ce ujedati da samo pet prstiju njhenih pomiliju runo nase
izuzetna zena,verna,nezna,ma njene oci stvarno otvaraju prozor duse i raja
lepa je bila i lepa ce ostati

Umrla Farrah Fawcett 4u072fq
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimečet srp 02, 2009 1:50 pm

Mislim da svaki umjetnik (glazbenik/glumac), redatelj i ljudi sličnih zanimanja zaslužuju ovdje imati svoju temu...ako je nekome s foruma recimo stalo do njih. Nekako mi bezosjećajno zvuči da postoji univerzalna tema za sve umrle... to je moje mišljenje.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimečet srp 02, 2009 5:20 pm

urbanaaa je napisao/la:
Mislim da svaki umjetnik (glazbenik/glumac), redatelj i ljudi sličnih zanimanja zaslužuju ovdje imati svoju temu...ako je nekome s foruma recimo stalo do njih. Nekako mi bezosjećajno zvuči da postoji univerzalna tema za sve umrle... to je moje mišljenje.

Slažem se u potpunosti ides
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimečet srp 02, 2009 8:07 pm

R.I.P., dosta njezinih filmova sam gledala kao mala

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimepet srp 03, 2009 3:19 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
urbanaaa je napisao/la:
Mislim da svaki umjetnik (glazbenik/glumac), redatelj i ljudi sličnih zanimanja zaslužuju ovdje imati svoju temu...ako je nekome s foruma recimo stalo do njih. Nekako mi bezosjećajno zvuči da postoji univerzalna tema za sve umrle... to je moje mišljenje.

Slažem se u potpunosti ides

Onda neka bude tako gica
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimepet srp 03, 2009 4:23 pm

gica
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimepet srp 03, 2009 6:11 pm

Na sprovodima nije pristojno pušiti nono rofl2
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimened lis 04, 2009 6:14 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Na sprovodima nije pristojno pušiti Umrla Farrah Fawcett 733858 Umrla Farrah Fawcett 982158

Umrla Farrah Fawcett Icon_pale Umrla Farrah Fawcett 799101
[Vrh] Go down
danpocalypse
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 42
Age : 37
Location : VINKOVCI
Registration date : 11.01.2010

Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitimepon oľu 08, 2010 5:38 pm

lijepa glumica bila
[Vrh] Go down
Sponsored content





Umrla Farrah Fawcett Empty
PostajNaslov: Re: Umrla Farrah Fawcett   Umrla Farrah Fawcett Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Umrla Farrah Fawcett
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» svinjska gripa
» Vidjeli vraga? Kroz prozor skocila obitelj, beba umrla

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: