Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zov u nepoznato - trebam savjete

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

Zov u nepoznato - trebam savjete Empty
PostajNaslov: Zov u nepoznato - trebam savjete   Zov u nepoznato - trebam savjete Icon_minitimened srp 05, 2009 1:13 pm

zanima me vase misljenje ,

dobila sam ponuda da se preselim gdje Dunav izvire . ostaviti sve u minhenu i ici u nepoznato . bila sam u okolici par puta i scidja mi se . nitko me netera da moram ici to je moja odluka. moj nutarnji glas mi govori da je to put kojim trebam ici . odluka je pala ja se selim i ostavljm djecu u Minhenu . znam da je to moj put kojim trebam ici . sada nesto o mojoj djesi .
jedno radi jedan mjesec adrugi je u skoli u mojoj novoj blizini . drugo djete ima svoj posao koje je izucilo i ponovno pocelo to raditi . voditi ih u nepoznato i reskirati da prekine zant i posao nije u redu . radi toga odluka idem same pripremim za njih sve i onda se mogu odlositi sto oni zele .

i ako mi :harz: cry sto cu ih ostaviti . dali sam zasluzila mlati radi

toga ili se trebam bag da me nitko nevidi .

na posao lol lovely mase
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zov u nepoznato - trebam savjete Empty
PostajNaslov: Re: Zov u nepoznato - trebam savjete   Zov u nepoznato - trebam savjete Icon_minitimened srp 05, 2009 2:43 pm

Ovo nema nikakve veze sa podforumom ''Bliski susreti'' i ne znam zašto je to tamo otvoreno, ali sada premještam.
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

Zov u nepoznato - trebam savjete Empty
PostajNaslov: Re: Zov u nepoznato - trebam savjete   Zov u nepoznato - trebam savjete Icon_minitimened srp 05, 2009 2:47 pm

fala ti na trudu
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zov u nepoznato - trebam savjete Empty
PostajNaslov: Re: Zov u nepoznato - trebam savjete   Zov u nepoznato - trebam savjete Icon_minitimened srp 05, 2009 3:34 pm

Pa maya, čini se da su ti djeca dovoljno odrasla da mogu donijeti odluku o tome gdje žele živjeti. Ovo koje radi čini mi se sasvim OK, ako si mu ostavila mogućnost da ti se u slučaju potrebe pridruži tamo kamo sad seliš. Ako sam dobro shvartila jer mi je taj dio teksta nejasan, drugo dijete ide u školu tamo gdje po novom živiš. Pa gdje je onda problem? Mislim da se stvarno ne trebaš sekirati zbog toga što drugi misle, jedino ako ti djeca imaju većih problema zbog tvoje odluke, onda bi možda trebala promisliti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zov u nepoznato - trebam savjete Empty
PostajNaslov: Re: Zov u nepoznato - trebam savjete   Zov u nepoznato - trebam savjete Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zov u nepoznato - trebam savjete
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Trebam pomoc oko prjevoda sa Eng.na Hr..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obitelj-
Forum(o)Bir: