Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Psihometrija

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

Psihometrija Empty
PostajNaslov: Psihometrija   Psihometrija Icon_minitimeuto srp 07, 2009 1:03 pm

Danas baš nešto čitao o tome a kako nisam primjetio da ovdje imate tu temu odlucih ju otvoriti : )
Koliko ste upoznati sa tim,da li ste imali ikakva iskustva,pisite,jako me zanima..
I evo vam neki copy paste,samo ako mi mozete objasniti neke pojmove(boldat cu ih).
..Unaprijed zahvaljujem :)



Psihometrija predstavlja proces kada upotrebljavamo neki predmet od nekoga da bi "imali pristup" njegovoj frekvenciji. Evo sad i podstupak.

Uzmi neki manji predmet od nekoga, i jedan veci. Drzi taj manji predmet u ruci, ili ga okreci dok ti je u ruci, ili ga opipavaj. Oci su ti zatvorene. Koncentrisi se sa zatvorenim ocima na to sto ti se nalazi u ruci. Kad smatras da si to dovoljno radio- sad pruzi ruku i dodirni taj veci predmet. Cim si to uradio- odmah pomeri svest u pineal, zamisli da je tu royal blue i da je sve okolo tebe royal blue. I sad pusti da ti se slike pojave u mislima.

Znaci manji predmet drzis u ruci, a veci si samo dodirnuo drugom rukom.

Druga vezba: I na ovaj nacin se moze sprovesti. Uzmi neciju sliku- koncentrisi se na sliku i kako izgleda osoba na slici, i sad polako pocni da pomeras svest u pineal, opet zamisljas da je royal blue tu i oko tebe, ali se jos uvek koncentrises na osobu sa slike. Ovo radis otvorenih ociju- i ako si uspesan trebao bi da vidis auric field i archetypes te osobe.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Psihometrija Empty
PostajNaslov: Re: Psihometrija   Psihometrija Icon_minitimeuto srp 07, 2009 2:44 pm

Ovo prvo boldano se odnosi na pinealnu zljezdu koja se povezuje s trecim okom, a ovo s bojom...mozda samo neka vrst vizualizacije da se mozak lakse prebaci u ovaj drugi mod rada...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Psihometrija Empty
PostajNaslov: Re: Psihometrija   Psihometrija Icon_minitimeuto srp 07, 2009 8:15 pm

Pineal gland je Epifiza, žlijezda važna za reguliranje sna i budnosti...luči melatonin...
Royal blue je u ovom kontekstu vjerojatno vrsta plave boje, koja se najčešće koristi na zastavama, primjerice američkoj...
...archetypes su arhetipovi...arhetip je prapočelo, praoblik, praslika, u psihologiji osnovno načelo, osnovni oblik ponašanja osobe...
...Vudu u jednom svom aspektu je baziran na principima psihometrije...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Psihometrija Empty
PostajNaslov: Re: Psihometrija   Psihometrija Icon_minitimesri srp 08, 2009 1:09 am

Slažem se sa gornjim objašnjenjima. Što se tiče pineala upotrebljenog u ovom kontekstu, mislim da bi ga prvo trebao aktivirati. Recimo, evo jedne od moguććnosti ovde:
http://lumibridge.tribe.net/thread/44138743-850c-4d03-8206-95c713f1fbd5
Vizuelizira se kao plava (kraljevsko plava, royal blue) tačka na jedno metar ispred tebe, u visini pinealne žlezde (recimo trećeg oka). Tako se mogu videti i arhetipovi, pa i onaj koji si ti poneo (mislim da je i ta vežba na stranici uz gornji link)... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

Psihometrija Empty
PostajNaslov: Re: Psihometrija   Psihometrija Icon_minitimesri srp 08, 2009 1:19 am

hvala hvala,i tebi zvezdo za ovu vjezbu.. :)
i ak neko ima volje nek mi napise kako bi se to trebalo izvesti jer me ovaj tekst jos uvijek zbunjuje heh
[Vrh] Go down
Sponsored content





Psihometrija Empty
PostajNaslov: Re: Psihometrija   Psihometrija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Psihometrija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: