Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 jeste li ikad ikome...

Go down 
+22
Hybrid
vjestica
(CroM)Flash
malenaivi
Ecko
Galileo Galilei
Merkurica
Blizzard
BUBI
Thor
bitch_ri
zvezda
Deborah
MaRuShKa
zmija
Eosphoros
Svjetloisjena
urbanaaa
floridana
Aleksandar Veliki
vladimir
sanja
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimečet pro 27, 2007 10:01 pm

ne znam, meni kad je bilo slomljeno srce, nisma bila u stanju ništa uraditi kako treba...
vrijeme ne liječi rane, ono samo pomaže da naučimo živjeti s njima...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimečet pro 27, 2007 10:06 pm

vruća mačka je napisao/la:
ne znam, meni kad je bilo slomljeno srce, nisma bila u stanju ništa uraditi kako treba...
vrijeme ne liječi rane, ono samo pomaže da naučimo živjeti s njima...

To je samo donekle točno, ali za zarastanje prosječno duboke rane na emocionalnom području potrebno je pet do deset godina. Onda iznenada shvatiš da je više nema ili da je ostao nekakav ožiljak. No to možeš naučiti s vremenom, nemoj odmah reći da ne zarastaju jer time sprečavaš zarastanje. Činjenica je da mi na ljubavnom području u najširem smislu sprečavamo zarastanje rana jer zarastanje znači konačnu smrt te ljubavi i prerastanje u jedan drugačiji odnos iz kojeg onda fakat možemo nešto i naučiti...
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimepet pro 28, 2007 4:03 am

the ghost je napisao/la:

A sto je po tebi kreativan nacin?
Sa jednog na drugog ili?
Ako tebi ili bilo kome drugome kreativnost znači partnere mijenjati kao čarape, onda o.k.
Ali ako govorimo o seksu koji je "samo seks", onda nema slomljenih srdaca. Ako govorimo o slomljenom srcu koje je nakon sloma odmah skočilo na nekog drugog, onda to srce baš i nije bilo tako slomljeno, a ako govorimo o osobama koje općenito skaču s jedne osobe na drugu brzinom svjetlosti i sve ih jako vole, onda govorimo o nezrelosti.
Da ti iskreno kažem, ništa od toga za mene nije kreativnost.
Kreativnost se rađa iz ljubavi, ali ne samo iz one koju dajemo drugima, nego i one koju dajemo sebi, a da bi bio u stanju nešto iz sebe stvoriti, jednostavno moraš biti intiman sa samim sobom i pronaći ljepotu u sebi.
Ovdje pišemo o slomljenim srcima koja uglavnom prati osjećaj tuge. Tuga je prirodan osjećaj koji treba preživjeti u punini, od početka do kraja. Ono na što sam ja mislila kada sam rekla zmiji da patnju izrazi na kreativan način, jest upravo prijedlog da u tugi i patnji pronađe konstruktivnu ljepotu. Kako? Tako što će napisati pjesmu, nešto nacrtati, uslikati, itd.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimepet pro 28, 2007 9:07 am

Znate da gladan sitom ne vjeruje. Kroz vrijeme sam shvatio sto je ova narodna htjela reci. Da li sam kome srce slomio. Vjerujem da jesam, mada to ne mogu osjetiti sa 100% sigurnoscu (cini mi se da sam ponekad empat, osjetim tudu tugu, ali ne i citav osjecaj). Ono sto sam siguran je da i sami sebi u tom procesu lomimo srce.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimepet pro 28, 2007 4:04 pm

Kada pomenu empate, u cilju nekog ucenja sam morala na kratko vreme osetiti BOL ALHEMICARA... To je nesto najjezivije i najbolnije ikada, sasvim neizdrziv bol... Uzasno... *
[Vrh] Go down
Ecko
Prašina



Male
Leo Snake
Broj postova : 5
Age : 34
Registration date : 01.01.2008

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimeuto sij 01, 2008 5:57 pm

Ja licno nisam...Niti cu...Ali je zato mene ostavila jedina djevojka koju sam volio...Ma cak sam se i pokusao ubiti...Ali jbg...
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimeuto sij 01, 2008 6:07 pm

jesam, 2 puta,nažalost hail
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:13 am

da...3 puta...nazalost..ali nakon 3 puta sam tek shvatio da sam to ucinio....jbg[/b]
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:17 am

R4Z0R je napisao/la:
da...3 puta...nazalost..ali nakon 3 puta sam tek shvatio da sam to ucinio....jbg[/b]

Glavno da si shvatio :) Bit će slijedeći put bolje... ides
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 8:09 am

A sto sa onim srcima za koje ni neznate da ste slomili tuzni
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 10:22 am

koliko je samo takvih tuzni
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 10:49 am

Mislim - slomiti srce ipak znači ubiti nekoga u pojam. Ono što učinimo slučajno ili braneći se od ulaska u vezu koju ne želimo ipak nije to. Lomljenje srca je kad već postoji čvrsta emocionalna veza koja se naprasno jednostrano prekine i učini veliku emocionalnu traumu drugome, ali obično i onome tko prekida.

Mislim da takvih "lomova" ipak ima nešto manje.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 11:35 am

nije nužno
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 11:37 am

ne mora biti veza, može biti saznanje da te netko voli i da mu pri tom slomiš srce okrenuvši leđa.

stvar je u očekivanju. ako nešto očekuješ od osobe može se desiti da se razočaraš ili da ti srce bude slomljeno.

daklem, ništa ne očekujte
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 11:55 am

heh...bilo je meni slomljeno...od cure..s kojom sam sada godinu dana..kada sam shvatio da me prevarila jos dok smo bili jedan mjesec skupa...i onda kada smo prekinuli prije par mjeseci...al evo.fala bogu sada je sve okej...mislim..da nakon sveg..ipak sam decko i to oke..koji nju ful voli..jer prica ide ovak...napocetku..ja nju zelim pitat za hodanje..i dan prije pita nju jedan decko i onda pristane..skoro mjesec dana bila s njim..zatim..prekinu oni...ja nju pitam i nakon sranja i tak..konacno pristane..nakon mjesec dana ona me prevari..onda mi kaze da jos uvijek voli bivseg...onda skupa sve i oke..i nakon 2 mjeseca opet me prevari...a najveca fora je to sto smo bili skupa pola godine a da se nismo ni poljubili..pazi poljubili...nastavak sljedi...malo poslje..prekinemo i sve..ja ostanem hladan nakon svih sranja sto sam se 3 puta pokusao ubiti...i onda...tek kasnije..nakon 1-2 mjesec da nismo ni jedno imali ni curu ni decka..shvatimo da smo ipak jedno za drugo.dobro nisam ni ja svetac..ponekad sam se pokupio s nekom..al eto...i sada konacno je sve oke....odjednom ono poljubac i sve..odma nakon tog mjesec poslje,dva..u krevet..zavrsimo...post je onaj pls help...sta je bio...i tak..ali eto ...sve u svemu...sve je sada super..ja nju ful volim..ona mene....al eto...nadam se da cemo jos dugo bit skupa....eto to bi bilo od mene ...a slomljena srca...evo i sad....sad prije mjesec dana..kada smo prekinuli bili ..tak nes...koliko vec...ja bio tuzan i sve..molim da me se shvati..i eto..naj frendicu..pitam za hodanje...i vak....pristane..i ful se zaljubi u mene ....nakon toga..pomirim se s curom..ovom s kojom sam dugo....eto..shvatio sam i sve..da je cura ful bila povrijedita..i da se ful bila zaljubila u mene ..nepitajte odakle znam..ali znam da je ...eto...znam da nisam dobar u svem tom..i da sam ispao dubre..al eto...ima svega i svacega..iako imam samo 14-15 godina....=) ...p.s. sretna nova godina..ja sam tek sad se mal otrijeznio i sve..
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 11:55 am

oprostite zbog ove malo poduze poruke iznad...ako zelite citajte i komentirajte ako ne ,ne....
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 11:57 am

Moze pojasnjenje, onako, laicki receno. Ja nju/njega volim. Nekako mi je nejasan taj koncept.
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:01 pm

ma nju..cura se zove ela..ja sam viktor ..a ova druga ..kojoj sam slomio srce zrinka.. nisam peder :D
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:05 pm

Ma neee, nisam to mislio. Nego ono, volim ju, sto bi to trebalo znaciti. To sam pitao. Mozete li mi objasniti koncept "ljubav", koncept "volim nekoga". To je pitanje.
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:07 pm

pa osjecati nesto prema njoj...znas onaj osjecaj..barem jednom si ga imao...kada mislis da mozes bez nekog.a ustvari kad izgubis shvaris sto si imao i koliko ti znaci odredena osoba...i vidis da nemos beznje...ti kazem...3 puta sam se htio ubit zbog nje...najvise na svijetu nju volim..nemogu bez nje..uvukla mi se pod kozu... a i ti si mi zajeban..aj ti objasni koncept voljeti nekoga...? kako bi to ? mislim da se nemoze sve reci rijecima....
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:12 pm

VenoM je napisao/la:
hmm... a jbg...ipak ja imam samo 14 godina ...face
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:16 pm

Ma nisam bas toliko za****n, evo, objasnit cu ti koncept "ljubav" . Mada ih ima puno vise. Ovo je samo par primjera.

Dakle, grubo realno gledajuci, priroda je ugradila neke instinkte za prezivljavanje u sve. Tako i u nas, ljude. To sto smo mi razvili pricu oko toga, mislim romantika i slicno, to je drugi problem.

Sada, romanticno gledajuci, ljubav je zanesenost. Ona se ne moze opisati kao sto ne mozes opisati niti ljepotu jednog slapa ili preljepog jutra. Mozes ti pricati, opisivati, ali osjecaj je u covjeku. Ljepota je u oku promatraca.

Sada, onako najcesce, ljubav preraste u postovanje (najbolja solucija), naviku ili zajednicki interes.

Biraj pajto.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:18 pm

I sto bi moj kolega rekao "Uzasi promiskuiteta"
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:20 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Sada, romanticno gledajuci, ljubav je zanesenost. Ona se ne moze opisati kao sto ne mozes opisati niti ljepotu jednog slapa ili preljepog jutra. Mozes ti pricati, opisivati, ali osjecaj je u covjeku. Ljepota je u oku promatraca.
e upravo to sam ti govorio..ma znam ja sta je ljubav =P ....
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:21 pm

EEEk, pogresan odgovor lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





jeste li ikad ikome... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jeste li ikad ikome...   jeste li ikad ikome... - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
jeste li ikad ikome...
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Jeste li ikada bili prevareni...
» Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?
» Jeste li znali...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: