Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin
Share | 

tamponi vs ulošci

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova: 15080
Registration date: 01.10.2007

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   uto stu 22, 2011 1:48 pm

Hmmm, dakle tamponi su više za prave žene, a ulošci za djevice zubi
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo
Broj postova: 12229
Registration date: 09.09.2009

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   uto stu 22, 2011 2:01 pm

Citat :
Zato se djevicama preporuca zapoceti sa mini tamponima da vide kako ide :)
Hm...a koja korist od mini tampona, ako je krvarenje obilno ili dosta jako. scratch
Ginekolozi usprkos svemu (većinom) tvrde da se ne preporuča da djevice nose tampone, iako to nije pravilo. Može se eventualno dogoditi da se ozlijede i oštete himen.

@Blizz, da samo ako se titula " pravih žena" daje onima koje su nužno spolno aktivne, što je po meni čisto bezveze.
Ako ćemo tako, onda i ženu od 40-ak možemo zvati djevojkom, ukoliko nije imala partnera.

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   uto stu 22, 2011 2:04 pm

Ma ne, to vrijedi samo za one do 28 godina, sve starije od toga su prave žene bez obzira na situaciju dolje!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   uto stu 22, 2011 2:06 pm

Ne znam otkud kriterij od 28 godina misli, ali u svakom slučaju je bezvezan.

Po meni su sve pripadnice ženskog spola u određenoj dobi žene (mlađe ili starije), a neki kriteriji zasigurno ne igraju ulogu u tome koliko su one "prave", već samo pokazuju mjerila vrijednosti današnjice.

Admin

Female
Aries Goat
Broj postova: 28876
Registration date: 30.09.2007

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   uto stu 22, 2011 2:22 pm

@Athena...mislila sam da je lakse umetnut manji tampon da cura vidi kako joj ide (obzirom ima himen). Ne mora pokusat s tamponom odmah prvi dan na najjace krvarenje.
Inace bih se slozila da bi mozda bilo bolje da djevice ne koriste tampone iako se danas to dosta propagira. Ne znam da li je moguce ostecenje himena jedini razlog jer ako jeste ni to (po meni) nije razlog jer se himen moze ostetiti i ako se cura bavi npr. jahanjem ili biciklizmom. Dapace, moze potpuno nestati (mislim himen) a da ona to niti ne zna.

Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   uto stu 22, 2011 2:32 pm

@Alpha, pa razumijem. :P

Samo kažem da za mlade cure, koje nisu bile spolno aktivne također ne vidim tako veliki i praktični razlog korištenja tampona, ako ga neće moći koristiti onda kad je najpotrebniji zubi, na početku mjesečnice za najvećeg krvarenja.
Pretpostavljam da bi mogle kombinirati tampone i uloške, ukoliko se žele uhodati i radi boljeg upoznavanja tijela.

Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova: 10318
Registration date: 23.06.2009

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   uto stu 22, 2011 2:58 pm

Sta se bolan patite,pijte ko sve normalne Svabice antibebi pilule i necete imati takvih problema i nedoumica a mocice te se karati svaki dan a ne samo 5 dana u mjesecu... cerek
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   uto stu 22, 2011 6:02 pm

A zar pijenjem antibaby pilula izostaje mjesečnica? confused
Pojma nemam. :P

Uglavnom, ne bih se trovala, iako neke cure piju pilule iz raznih razloga.
S mengom nemam nikakvih problema, praktički je ne osjetim osim potrebe učestalije higijene, a uz to nisam dovoljno u sex fazi. zubi
Tako da su za mene pelene cerek bolja i jednostavnija opcija.

Inače, ne znam što je sa onim tabletama koje će navodno moći spriječiti mengu i olakšati život ženama.
Bilo je najava i raznih kritika. Očito imaju više nuspojava pa još nisu prisutne na tržištu, iako ne znam kakva je situacija u EU i vani.

PraGlodavac

Female
Aries Goat
Broj postova: 847
Registration date: 03.08.2011

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   uto stu 22, 2011 6:14 pm

Fantom je napisao/la:
Sta se bolan patite,pijte ko sve normalne Svabice antibebi pilule i necete imati takvih problema i nedoumica a mocice te se karati svaki dan a ne samo 5 dana u mjesecu... cerek

confused suspect

1. antibebi pilule sprječavaju mjesečnicu? scratch

2. zakaj samo 5 dana u mjesecu? baš je obrnuto. :P
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova: 10318
Registration date: 23.06.2009

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   uto stu 22, 2011 10:33 pm

kika13 je napisao/la:
Fantom je napisao/la:

confused suspect

1. antibebi pilule sprječavaju mjesečnicu? scratch

2. zakaj samo 5 dana u mjesecu? baš je obrnuto. :P

1. Da,antibebi pilule sprecavaju mjesecnicu... ides

2. Zato sto mjesecnica traje 5-6 dana,zatim PMS 5-6 dana pa zatim post traumatski sindrom 5-6 dana,pa zatim vas boli glava 5-6 dana i ostaje samo 5-6 plodnih dana u
kojima zena osjeca potrebu za sex-om... confused

Nisam ginekolog ali mogu pogledati... cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   uto stu 22, 2011 11:08 pm

Fantom, nevjerojatno ali istinito - jos uvijek me iznenadjujes svojom neukoscu doh

@Athena i Kika...naravski da kontracepcijske tablete ne sprjecavaju mjesecnicu. One reguliraju ciklus da traje tocno 28 dana nakon cega se dobije mjesecnica koja traje 5 dana i onda sve ponovno. Koriste ih zene sa vrlo nepravilnim ciklusima kako bi isti regulirale, takodje se koriste kao kontracepcija cija je sigurnost oko 98% (najcesce). Medjutim doticne tablete su originalno zamisljene kao nesto drugo, a ne kao kontraceptivno sredstvo. Naime to su hormonske tablete i sluze regulaciji hormona. Dakle zena koja ima jako malo zenskih hormona (ili ih nemaju iz nekog razloga) pije te tablete kako bi uopce imala mjesecnicu i kako bi uopce mogla ostati trudna (recimo i to moze biti), dok kod zdravih zena one djeluju kontraceptivno.
Nekim hormonskim tabletama se moze odgoditi mjesecnica ali to se ne uzima tek tako bezveze.
Ovo sto Fantom laprda nema veze s mozgom. Sve me strah sto njemu zena laze kad pol vremena ima mengu, pol vremena ju boli glava, a pol vremena ima pms.

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   uto stu 22, 2011 11:13 pm

Garant se sprdava, viš da je uletio ko padobranac cerek
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba

Female
Aquarius Dog
Broj postova: 294
Registration date: 14.10.2011

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   sri stu 23, 2011 9:00 am

Ja se sa uloscima puno bolje osjecam nego sa tamponima..
Samo je stvar ucestalije higijene,kao sto je rekla Athena.

Uf, da je muskarcima samo jedan misec dati da imaju mjesecnicu, puno bi nas vise postivali....

A ne se izrugivali sa "ludim savjetima"
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   sri stu 23, 2011 10:07 am

@Blizz...za razliku od inace kad uleti ko bombas samoubojica? :P

@Buby...meni su ulosci sasvim u redu kad nije prejako krvarenje. A kad je jako onda je najgore po noci i tada su mi tamponi najbolji. Sto se tice higijene po meni je veca higijena kod primjene tampona jer se moraju cesce mijenjati (ili ih barem ja cesce mijenjam).

Žaba

Female
Aquarius Dog
Broj postova: 294
Registration date: 14.10.2011

PostajNaslov: Re: tamponi vs ulošci   sri stu 23, 2011 10:12 am

@Buby...meni su ulosci sasvim u redu kad nije prejako krvarenje. A kad je jako onda je najgore po noci i tada su mi tamponi najbolji. Sto se tice higijene po meni je veca higijena kod primjene tampona jer se moraju cesce mijenjati (ili ih barem ja cesce mijenjam).

Ja isto cesto mijenjam uloske.....
Iako i to je stvar osobe
A po noci si stavim vece koji imaju dodatnu zastitu...

Ma to je sve individualno
[Vrh] Go down

tamponi vs ulošci

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next