Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 što ne podnosimo kod mužjaka?

Go down 
+31
Marko251988
wanderer
Sang Real
Armin od Irima
Zona
whitelady
Chakotay
MoW
Archangel
Alpha
Blizzard
Fantom
Cinderella
Athena
biga
anzotica
Mama
Berny_Sinara
Gea
m@lena
Milab
urbanaaa
babi
malena
zmija
Svjetloisjena
floridana
Aleksandar Veliki
Deborah
vladimir
sanja
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimečet stu 04, 2010 12:56 am

Athena je napisao/la:

To je i razlog što mu zasad ne predbacujem neke postupke, do izvjesne granice.
Pa ja ti mogu reći da većina škorpiona cijeni istinu te jasne i čiste odnose sa svima drugima. Bolje ti sada mu lijepo i nedvosmisleno reći što misliš o njegovom ponašanju, nego čekati tu izvjesnu granicu pa tek onda to učiniti, u tom slučaju ćeš biti prevrtljiva, jer nisi ništa rekla prije. No naravno ti ćeš sama odlučiti što ćeš učiniti mase
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimečet stu 04, 2010 1:25 am

A sad si ti stao na stranu škorpiona. lol!
Svakako trebamo razgovarati, jer ono što čini konfuznu cijelu situaciju jest to da se mi zapravo vidimo samo u velikim društvima.
Tako je jako teško protumačiti nečije namjere i razloge postupaka. Baš radi toga, što praktički ne razgovaramo u četiri oka, ta cijela situacija i njegovi postupci djeluju mi "nategnuto", nejasno, ishitreno.
Anyway, morat ćemo se dogovoriti za neku kavu i popričati na miru, ne samo o "milenoj":P, nego općenito. kafenisu
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimečet stu 04, 2010 1:31 am

Athena je napisao/la:
A sad si ti stao na stranu škorpiona. lol!
Ja sam uvijek na strani škorpiona, jer znam kako im je lol!

Athena je napisao/la:
Anyway, morat ćemo se dogovoriti za neku kavu i popričati na miru, ne samo o "milenoj":P, nego općenito. kafenisu
Može vidimo se, recimo sutra u 17:00 na ... kako lagano može doći do pogrešnog shvaćanja tuđih riječi affraid
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimečet stu 04, 2010 12:03 pm

Mislim da je Blizzard u pravu. Muskarci nisu tako fino bazdareni na te zenske poruke izmedju redova. Athena se ponasa bas u skladu sa zenskom energijom, a fali joj muske koja bi joj pomogla da krene u jasnu i direktnu akciju. Zato se izmedju nas i muskog roda cesto i desavaju nesuglasice tj. nerazumijevanje sto ovaj drugi hoce.

Poznajem tipove ljudi koji se tako ponasaju (grle koga stignu i td.). Oni to ne vide kao problem. Dapace, vide to kao nesto pozitivno jer kao time pokazuju kako su otvoreni i pozitivno nastrojeni prema doticnoj grljenoj osobi. Ne pada im na pamet da osoba mozda ne zeli da ju se grli i da to dozivljava kao invaziju u svoj privatni prostor.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimečet stu 04, 2010 2:42 pm

Slažem se sa vama.
Da, mi očito zaboravljamo da njima treba "crtati", na temelju čega ispada da sva ona instant psihologija po novinama (za koju mislimo da smo je davno prokljuvili i koja nas iritira), baš i nije uvijek bullshit.:D
Nekad su stvari jednostavnije nego mi to želimo.
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 3:41 pm

Ja sam bik u horoskopu...tako da imam i prednost al i nedostatak koji se zove tvrdoglavost, il ce bit po mom il nikako, sve vam je jasno lol!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 3:52 pm

... a postoji i treća opcija da bude nekako, ali ne po tvom lol!
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 4:15 pm

haha...da, mozda samo bez seksa :)
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimepon vel 07, 2011 3:30 am



u "one,zenske" dane kao recimo danas...ljigavim po krevetu nemogu se ustati,placem vristim od bolova i rigam(kao i svaki mjesec)...moje senzibilno musko dodje,sjedne na krevet pokraj mene i pita "ljubavi,sto to tebe ZBILJA tako jako boli?"





[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimepon stu 21, 2011 1:41 pm

To sta ON misli da je UVIK u pravu
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimepon stu 21, 2011 2:20 pm

Zanimljivo je to, slična je situacija i kod nas, samo što ona NE misli da je uvik u pravu, ali na kraju ona MORA biti u pravu, u protivnom smo mi svinje, neđentlmeni, bezosjećajni itd. :P
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimepon svi 07, 2012 4:18 pm

e sad ja da kažem šta ne podnosim, možda je trenutno, možda je trajno, ne znam, ali, ne podnosim kad mi postavi uvjet, koji, ako ga ispunim gubim, i ako ga ne ispunim, gubim. I onda nisam pametna, onda sam nuravnotežena, onda grizem, onda sam grozna.

ma ne podnosim uvjetovanje u odnosima među ljudima!!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimepon svi 07, 2012 5:26 pm

InaNNaa je napisao/la:
...ali, ne podnosim kad mi postavi uvjet, koji, ako ga ispunim gubim, i ako ga ne ispunim, gubim.

ma ne podnosim uvjetovanje u odnosima među ljudima!!
Na koji način su ti neki uvjeti postavljeni? Pretpostavljam da prešutno. misli
Nije mi jasno kako bi mogla gubiti i u ovom i onom slučaju, jer u takvoj situaciji uvjet je očito i postavljen samo zato da bi izgubila.

U vezi tih uvjeta, ne pada mi na pamet nikakav primjer uvjetovanja. Može li netko dati hipotetični primjer? :P


Zadnja promjena: Athena; pon svi 07, 2012 8:32 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Ispravak rečenice)
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimepon svi 07, 2012 8:24 pm

ne treba ti hipotetični primjer, evo ti moj: imam ovakvo NEprešutno uvjetovanje - ako hoću momka, moram se ostaviti jednog ozbiljnog posla (taj momak smatra da ja s ovim poslom, koji inače meni predstavlja zadovoljstvo, nisam osoba za vezu). dakle, ako hoću hodati s njim, moram ostaviti posao. što znači da ako ostavim ovaj posao, ostajem bez tog momka (koji mi se ono nekako baš uvukao pod kožu), a ako ostavim posao, gubim mnogo na poslovnom planu. sad previše zvučim odvratno, prezentarijaući se kao neka karijeristica, ali taj posao me ispunio...

uglavnom, zajeb, i gubitak u svakom slučaju.
baš me izludilo ovo, još mu trebam pismenu zahvalnicu postali što nemam timeline kava
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimepon svi 07, 2012 8:40 pm

Citat :
što znači da ako ostavim ovaj posao, ostajem bez tog momka (koji mi se ono nekako baš uvukao pod kožu), a ako ostavim posao, gubim mnogo na poslovnom planu...
Misliš, ako ostaviš posao, onda ne ostaješ bez momka, ali gubiš posao tj. zadovoljstvo na poslovnom planu? confused

Možda ovo zvuči nelijepo, ali ako je nekome dovoljno stalo do neke osobe, onda bi mu trebalo biti bitno ono što dotična osoba voli.što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Confused0024
To bi trebao znati poštovati i cijeniti. Ako ne može pristati na vezu s tobom, jer primjerice radiš, a to znači za njega premalo zajedničkog vremena, onda bi trebao naći neku drugu osobu koja bi mu bolje odgovarala.

Ako zna da bi bez posla bila nesretna, a isto traži od tebe, onda je veliki egoist.
Ja bi svakome rekla da radi drugih ne pristaje na neke radikalne promjene, ukoliko iste znače gubitak nečega, što je dotičnoj osobi bitno. Naravno, ja se ne osjećam kompetentnom davati savjete :P, ali tako bih se ja postavila.
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimepon svi 07, 2012 8:53 pm

Da, ako ostavim posao, momka dobivam, malo sam pretrčala preko tipkovnice :P

Problem je u tome, što on ne traži od mene da ja dam otkaz na poslu, već da se ostavim posla koji sam preuzela uz svoj redovni posao, koji NE MORAM raditi, radi kojega putujem po balkanu, i radi kojega imam plusiće na poslu i na faksu, i gdje sam našla neko zadovoljstvo.

Konkretno mu smeta što nikad nisam kući, i što sam možda ipak malo previše u obvezama, a on je onako mirna luka, neko ko me uvijek čekao kad se vraćam, ali mu dojadilo biti mornareva žena, pa mi sad dao ovakav uvjet tuzni
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimepon svi 07, 2012 9:45 pm

Razumijem tvoju dvojbu InaNNaa, ali nije ni taj dečko baš negativac, nije on tebi postavio nikakav uvjet, on jednostavno želi biti više s tobom. Zar mu to možeš zamjeriti? Mislim da bi trebala otvoreno popričati s njime i reći mu zašto želiš raditi i taj dodatan posao i da to neće vječno trajati. Ako želiti biti jedan s drugim mislim da bi mogli naći neki kompromis, u kojem ćete se i ti i on nečega odreći kako bi mogli biti zajedno. Nije to baš tako teško ;)
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimepon svi 07, 2012 11:12 pm

što ne podnosim kod mužjaka općenito? hmmm, nasilje, bilo koje vrste. nasilan ego, onaj prepotentan pun sebe, uhhh.... loše higijensko stanje, loše i prosto izražavanje(npr. da mu je svaka 4riječ psovka), ne podnosim onaj tip muških kojima je samo da povle i to je to. nono
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 12:44 am

Chakotay je napisao/la:
Razumijem tvoju dvojbu InaNNaa, ali nije ni taj dečko baš negativac, nije on tebi postavio nikakav uvjet, on jednostavno želi biti više s tobom. Zar mu to možeš zamjeriti? Mislim da bi trebala otvoreno popričati s njime i reći mu zašto želiš raditi i taj dodatan posao i da to neće vječno trajati. Ako želiti biti jedan s drugim mislim da bi mogli naći neki kompromis, u kojem ćete se i ti i on nečega odreći kako bi mogli biti zajedno. Nije to baš tako teško ;)


Dragi moj Chak, daleko je on od negativca, samo je on jedna druga krajnost od mene, ja volim putovati, on ne baš, razgovarali smo, i znam da želi provesti vrijeme sa mnom, i ja s njim, ne zamjeram mu ništa, čak štoviše, razumijem ga, samo ne znam kako sada da poredam prioritete. nadam se da ću nešto smisliti, jer mislim da u ovom slučaju neću imati i jare i pare, ali mi je to baš teško palo...

i vjerujem da nije tako teško kako to izgleda, samo kombinacija okolnosti i osjećaja mi ne ide na ruku

svejedno, hvala na ohrabrenju hug
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 12:59 am

@InaNNaa, nadam se da ćeš uspjeti pronaći neki kompromis i da je on moguć u ovoj situaciji.
Sad su mi neke stvari malo razumljivije i definitivno mislim da dečko nije negativac.

Ipak, meni se čini da u cijeloj priči nije problem samo pitanje (ne)ostanka na poslu, nego da tu nazireš i neke druge razlike sebe i dotične osobe- od malih interesa (želje za putovanjem), do nekih drugih stvari. Nadam se da te razlike nisu prevelike.
Ako su prihvatljive i ukoliko postoji volja s obje strane, onda će se naći neko rješenje. Sretno. :)
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 1:03 am

Hvala Athena, ima razlika, ali one su onaj dio osobe koji sam davno prihvatila, budući ga poznajem dugo, tako da to ne smatram prevelikom preprekom, na neke kompomise sam spremna, samo je pitanje koja mi je granica i šta će prevagnuti ;)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 9:23 am

Sretno InaNNaa hug
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 12:58 pm

Hvala ti Chak hug
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 1:09 pm

Buby30 je napisao/la:
To sta ON misli da je UVIK u pravu

Nema ništa gore od toga.
I još kad je to pomješano malo sa nekom agresivnošću.
roll f*ck off.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitimesri svi 09, 2012 11:33 am

InaNNaa je napisao/la:
Hvala Athena, ima razlika, ali one su onaj dio osobe koji sam davno prihvatila, budući ga poznajem dugo, tako da to ne smatram prevelikom preprekom, na neke kompomise sam spremna, samo je pitanje koja mi je granica i šta će prevagnuti ;)

Ali, nešto je već prevagnulo. Odluka je već donešena. Kao što reče Oracle u "Matrix - Reloaded": "But you're not here to make the Choice. You've already made it. Now you're trying to understand WHY you made it."

Da je taj dječak doista toga vrijedan, ti se ne bi dvoumila ni sekunde. Nijedna žena, ne samo ti. Kada jasno znamo šta hoćemo tada dileme nema. Dilema postoji samo kada moramo praviti kompromise. A ti si za njih još premlada. ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: što ne podnosimo kod mužjaka?   što ne podnosimo kod mužjaka? - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
što ne podnosimo kod mužjaka?
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: