Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prizivanje duhova

Go down 
+39
HARRY
Wayne_Myth
Marko251988
Micron
randajad
maya
Dantalion
Archangel
Angelino croft
Zona
Danijel Barbarić
legenda007
KoX
hromi
mEN_iN_WHite
tomi
brle
Expert for NLO-e
Gea
Berny_Sinara
gloria_g
darkside
Ofca
Athena
Legionar
Tigon
Aurora Borealis
unique
klapa
Jergo
josip21
Tin95
Pumpkin
srdjan888
Remke
zvezda
Svjetloisjena
Alpha
Reaper
43 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 9:58 am

ako možemo tako lako stvoriti to što zamislimo (tj. umislimo si) i ako se to tako može, fakat ne znam kaj čekamo.
ajmo se svi koncentrirat i stvorit te milijarde koje fale Hrvatskoj?? Prizivanje duhova - Page 3 295661
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 12:42 pm

Da možemo stvorit-možemo, ali lako-ne baš! Za to je potrebna velika koncentracija samo na to. I da, Athena, nisu SVI duhovi projekcija nečijih misli, dapaće ima dosta pravih duhova. Duhovi koji se prikazuju najčešće su teški materijalisti koji se ne mogu odvojiti od svoje bivše imovine ili zbunjeni i nespirizualni ljudi.(njima je teško prijeći na više razine.)Pri prizivanju duhova, vi one duhove sa više razine morate spustiti na svoje, ali se i istodobno morate i vi uzdignuti na višu. U suprotnom duh se spušta na niže razine i to je jako bolno po dušu(zato se i neki duhovi interpretiraju kao zli-oni pate)
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 12:44 pm

Tako da ako niste dobro upućeni u to, kanite se toga- to je igranje s nečim što može biti opasno (postoje i demoni, a i oni se prizovu!!!)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 5:03 pm

nije dobro zvati duhove :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 5:08 pm

dali je netko ovdje prizivao duhove osobe koju je poznaovao ili člana obitelji??
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 7:35 pm

gloria_g je napisao/la:
dali je netko ovdje prizivao duhove osobe koju je poznaovao ili člana obitelji??

Ja osobno nisam. Moja baka je davnih dana sudjelovala u prizivanju duha kraj nekog starog dvorca u Hrvatskoj ili tako nešto, ali nije bila medij.
Pričala je da su prizvali Tolstoja he, he...
Koješta su ga ispitivali, a onda je počeo tresti stol, jer se naljutio na njih. Naime, nisu mu vjerovali da će nastati Jugoslavija ili tako nešto :P Uglavnom, to je bilo skoro prije 100 godina, tako da ako netko ima svježiju priču sa više detalja ili je zvao nekoga koga je poznavao neka napiše.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 11:55 pm

mene fascinira taj fenomen duhova- energije koja nije uspijela priječi dalje.
neki dan sam razmišljala o frenkvencijama koje stalno prolaze kroz nas i sjetila se da se ponekad koža naježi iz čistog mira ili te preplavi nekakav neugodan osjećaj, ne znam zašto ali to sam odjednom povezala u duhove koji prođu uz (kroz) nas...

inače nisam imala nekog svjesnog iskustva s njima, jednom sam nešto vidjela preko Web-kamere ali to je mogla biti i sjena ( iako prijateljica tvrdi da je bio duh starca)
[Vrh] Go down
darkside
Višestanični organizam
darkside


Male
Aries Snake
Broj postova : 43
Age : 46
Registration date : 08.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 12:02 am

ja sam prije nekoliko godina probao u drustvu iz zezancije i zato vam kazem da se nezezate s tim. jos dan danas kad prolazim pored te kuce imam osjecaj da me netko gleda
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 12:05 am

Ja nisam nikada prizivao, ali kroz cijeli život imam iskustva s tim. Desi se svake 2-3 godine i osječaj mi je odvratan iako sam se već naviko lagano.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 12:19 am

Pitanje je je li to duh o kakvom mi ovdje pričamo, Ofca. Što se tebi dogodi?

Ajde ljudi, što je za vas duh? Bilo koji entitet ili nešto drugo?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 12:33 am

Ofca je napisao/la:
Ja nisam nikada prizivao, ali kroz cijeli život imam iskustva s tim. Desi se svake 2-3 godine i osječaj mi je odvratan iako sam se već naviko lagano.

Duh je kažu duša preminule osobe koja se može manifestirati na razne načine. Ofca, znači li to da se tebi duhovi ili što već nepozvani prikazuju?

Ja sam laik pa ne znam kako diferencirati pojmove duha, demona, palih anđela i inih koji se mogu prikazati. Netko je bio spomenuo (valjda s više iskustva) da prizivanjem duhova mogu doći nepozvani. Osobno bi vjerojatno svaki takav "nepoznati" entitet nazvala duhom. Mislila sam da se "oni" ukazuju samo kad ih svjesno prizivamo nekom tehnikom (možda najunčikovitije ouiji pločom?) ili u nekim slučajevima nesvjesno psihološki stvorimo neki entitet. To su spominjali neki forumaši.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 12:41 am

za mene je duh djelic preminule ili mrtve osobe...tj ono sto je od njega ostalo ...dusa?Koja je khm zapela malo u ovom svjetu :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 1:09 am

ja na duhove gledam ovako to je energija ostala zarobljena nakon nekave velike nesreče. i ona obilježava taj prostor, jer svaki izljev emocija ostaje zabilježen - u biti to i je nešto što vještice čine, ali one to čine svijesno , a duh se jednostavno izdvoji - ta nemirna energija - i slažem se s Legijem da čovjek izdvoji nešto prepoznatljivo u njoj, ali nemora nužno to biti da tako izgleda
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 11:42 am

Da-to je entitet. To je upravo duh o kakvom mi ovdje pričamo. To nije da vam se učini, pa da sekundu nakon toga:"Ah,pričinilo mi se!". Taj osjećaj kad vidite ili čujete tako nešto je puno dublji-jednostavno znate da ste doživili to za stvarno. Prođe vas nešto hladno, srce vam se zaledi, ukočite se...
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 11:43 am

Definitivno, jedna od najgorih, ali i najneobičnijih iskustava u mom životu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 11:19 pm

Za vas sa malo više znanja o duhovima.
Je li onda ta energija koja je obilježila prostor kao entitet proizašla kao posljedica samog tog nesretnog, dramatičnog događaja ili njen dio proizlazi od nekog sudionika koji je poginuo?
Točnije, mora li se dogoditi neka velika tragedija npr. smrt na jedan nasilan način da bi se taj nemirni duh izdvojio?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 12:00 am

pa u pravilu trebala bi se na tom mjestu dogoditi trauma i to dovoljno jaka da ostavi trag na više godina, ako je nasilna smrt naravno da će trajati duže od recimo posljedice svađe
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 10:22 am

da jedne cure su silovali i ubili i one se pojavljuju svake godine na taj dan kada su umrle tj tjedan dana (jer su ih tada i mucili valjda ) :/
[Vrh] Go down
Expert for NLO-e
Prašina



Female
Leo Dog
Broj postova : 1
Age : 29
Registration date : 12.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 4:15 pm

Ljudi, neznam da li je owo prawo mesto za owo shto cu pisati... ali morala sam... Jako je hitno...
Pre 2 weceri, mislim da je bilo negde oko 2-3 sata, pojawilo se neshto cudno na nebu... Izgedalo je kao neka smesha plawo-bela... Od tada, mogu da widim stwari koje nisam mogla pre... Npr. ako se iza lopte nalazi neki manji predmet, mogu da ga widim sa one strane, gde pre nije bilo moguce... Joj, neznam kako da wam objasnom...frka mi je... HELP
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 5:39 pm

Ovo o čemu pričaš je tzv. remote viewing tj. gledanje stvari iz druge perspektive.
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 5:40 pm

Šta je tu frka? Uživaj u svom ESP-u i njeguj to što imaš!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 8:27 pm

Expert for NLO-e je napisao/la:
Ljudi, neznam da li je owo prawo mesto za owo shto cu pisati... ali morala sam... Jako je hitno...
Pre 2 weceri, mislim da je bilo negde oko 2-3 sata, pojawilo se neshto cudno na nebu... Izgedalo je kao neka smesha plawo-bela... Od tada, mogu da widim stwari koje nisam mogla pre... Npr. ako se iza lopte nalazi neki manji predmet, mogu da ga widim sa one strane, gde pre nije bilo moguce... Joj, neznam kako da wam objasnom...frka mi je... HELP

Razumijem da ti je frka, jer sad si se našla na nepoznatom terenu, možeš ono što drugi ne mogu i to te plaši.
Očito to ne smatraš darom, nego teretom.

Odmah da kažem, nemam pojma o čemu se radi niti sam imala slično iskustvo.

Moj savjet je da probaš razgovarati o tome sa nekim tko ti je jako blizak i tko te neće radi toga ismijavati, tračati.
Smiri se, progooglaj malo, probaj nekako stupiti u kontakt sa ljudima koji imaju iskustvo poput tvoga. Jako ih je malo, ali nisi jedina.
Sigurno ćeš uspjeti nekako situaciju okrenuti u svoju korist i biti ponovno opuštena.
Znam da zvučim kao psiholog, ali samo zato što smatram da je ljudima najteže suočiti se s nepoznatim, sa svojim strahovima, ali i moćima.
Sretno;)
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 8:30 pm

igraj poker za lovu.....vidis tudje karte i obogatit ces se......
[Vrh] Go down
brle
Višestanični organizam



Male
Cancer Rooster
Broj postova : 63
Age : 30
Registration date : 05.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimened ruj 13, 2009 12:11 am

Moja mama i njezine prijateljce su u Split (imamo stan tamo) dozivale duhove dozvale su nekog duha imenom Napoleon. Tegle sa cvijećem su padale padale po stanu i nisu se mogli rijesiti duha nekih dva tijedna. Rijesile su to molitvom u stanu. uglavnom, jedna frendica je poslje toga imala traume. Moja stara mi je prićala o tome tek kad sam odrastao, a kad bih spomenuo duhove ili dozivanje digla bih joj se kosa i pocela bi vristati po kuci.
[Vrh] Go down
brle
Višestanični organizam



Male
Cancer Rooster
Broj postova : 63
Age : 30
Registration date : 05.09.2009

Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitimened ruj 13, 2009 12:29 am

I duh je lupao prozorima. Ja sam vidio pokojnu baku i strica, prića ide ovak. Baka je umrla ja sam bio jako vezan uz nju ona kao da me jedina razumila. Nakon kratkog vremene koju godinu dana saznao sam da mi je stric umro taj stric me uvjek vodio na pecanje nisam imao tak dobar odnos s njim al mi je neš značio, imam još 3 strica. Svi smo bili u dnevnom i gledali tv naveće meni se pripišalo i moro sam na wc otišao sam kak se u staroj kući išlo na wc kroz kuhinju uletio sam naglo u kuhinju i tamo su za stolom oni sjedili obućeni u sjajno bijelo, na njima je bila normalna roba ali blistavo bijela. U tom trenu su se okrenuli i nasmiješili i nestali ja sam tak stajao na vratima oko 20 min dok sestra nije išla popit vode i dok menije stresla. Nadam se da mi vjerujete, a i pravopis mi nije bas nes
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prizivanje duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prizivanje duhova
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: