Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prizivanje duhova

Go down 
+39
HARRY
Wayne_Myth
Marko251988
Micron
randajad
maya
Dantalion
Archangel
Angelino croft
Zona
Danijel Barbarić
legenda007
KoX
hromi
mEN_iN_WHite
tomi
brle
Expert for NLO-e
Gea
Berny_Sinara
gloria_g
darkside
Ofca
Athena
Legionar
Tigon
Aurora Borealis
unique
klapa
Jergo
josip21
Tin95
Pumpkin
srdjan888
Remke
zvezda
Svjetloisjena
Alpha
Reaper
43 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 11:45 pm

brle je napisao/la:
I duh je lupao prozorima. Ja sam vidio pokojnu baku i strica, prića ide ovak. Baka je umrla ja sam bio jako vezan uz nju ona kao da me jedina razumila. Nakon kratkog vremene koju godinu dana saznao sam da mi je stric umro taj stric me uvjek vodio na pecanje nisam imao tak dobar odnos s njim al mi je neš značio, imam još 3 strica. Svi smo bili u dnevnom i gledali tv naveće meni se pripišalo i moro sam na wc otišao sam kak se u staroj kući išlo na wc kroz kuhinju uletio sam naglo u kuhinju i tamo su za stolom oni sjedili obućeni u sjajno bijelo, na njima je bila normalna roba ali blistavo bijela. U tom trenu su se okrenuli i nasmiješili i nestali ja sam tak stajao na vratima oko 20 min dok sestra nije išla popit vode i dok menije stresla. Nadam se da mi vjerujete, a i pravopis mi nije bas nes

Vjerujem da ti se to dogodilo. Ja nisam imala iskustva s duhovima, ali znam ljude koji su znali viđati recimo to tako duhove npr. susjeda koji je umro, a rodjak ga je izbliza vidio kako stoji kod svog ulaza u kuću. Očito je moguće da neki ljudi mogu vidjeti takve stvari i bez neke prethodne akcije, prizivanja i sl.

Moja mama je naime jednom imala susret sa duhom i to dodirom. Kaže da je to bio njen pokojni otac i nije se bojala, a dogodilo se da ju je jedne noći pokrio dekom. Iako je bila napola snena i nikog drugog nije bilo u sobi, kaže da zna da je to bio on. Začudo uopće nije bila uplašena, već se osjećala sigurnom, mirnom.

Prethodno se govorilo o snazi naših vlastitih misli koja može stvoriti neku situaciju i utjeloviti se, npr. u obliku duha, neke paranormalne akcije koju smo podsvjesno stvorili. Meni se slično dogodilo u jednom periodu kada sam puno čitala o tematici duhova, paranormalnom.

Tako sam bila time previše opterećena i nisam se mogla riješiti toga, uglavnom nije mi bilo ugodno. Jedne noći u 4 ujutro, stalno mi se vrtilo po glavi kako ja ni ne bi mogla vidjeti duha, jer sam kratkovidna, a ne spavam s lećama;) U slijedećem trenutku, cijela prostorija koja vodi u moju sobu i čija sam vrata ostavila otvorena se obasjala intenzivnom svjetlošću. Kasnije sam si objašnjavala da je to bio samo mobitel, ali definitivno malo čudno, jer nije se punio niti baterija nije bila prazna, a svjetlost je bila nadmoćna. Uglavnom i sada to nastojim racionalno objasniti, jer se nisam usuđivala baš provjeravati;)
[Vrh] Go down
brle
Višestanični organizam



Male
Cancer Rooster
Broj postova : 63
Age : 30
Registration date : 05.09.2009

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 1:50 pm

Moja frendica je razgovarala u snu sa svojim djedom dan nakon sta je umro.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 2:25 pm

No hard feelings, ai i ja sam razgovorao s Jessicom Albom u snu. Dok djed nije rekao za blago skriveno ispod staglja, ne vjerujem :(
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimened vel 28, 2010 12:20 am

A dali neko zna kako se prizivaju duhovi???? Nek mi napise da probam moji grugovi su to radili i sve im se ispremestalo po kuci, 1 drug je cak nalazio knjige pod krevetom tako da je taj dan kasnio u skolu ja im nisam verovao... A sad sta znam, AKO NEKO ZNA KAKO SE PRIZIVAJU DUHOVI NEK MI KAZE JA CU DA PROBAM I RECICU VAM STA JE BILO!!!!
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimened vel 28, 2010 12:45 am

ne moras se truditi
ja sam probao da dozivam duhove pomocu svece i karata , nije se nista desilo , pomocu neke glupe drvene ploce koju mi doneo drug , nije se nista desilo , rekao sam krvava mari 3 puta stajuci ispred ogledala u 12 sati uvece , evo jos uvek sam ziv....

ako ti znas neki drugi nacin koji mislis da ce upaliti probaj , ali ne ocekuj previse :S

e i reci tim drugovima da nabave kameru i snimaju jedan dan svoju sobu .....ako je istina da se stvari pomeraju imace sve to na kameri
[Vrh] Go down
KoX
Stanica
KoX


Male
Taurus Goat
Broj postova : 19
Age : 32
Registration date : 29.06.2009

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 2:29 am

Prizivanje duhova je jako glupa i opasna stvar. To je kao da otvaraš kavez gladnim lavovima. Moj savjet - nit pomišljat ali na vama je ako želite imati neku mrtvu osobu cijeli život na grbaći. Nemam iskustva s tim i ne zanima me jer sam čuo dosta o tome a tehnike znam. Inače, postoji jedna knjiga u velikoj britaniji koju smiju čitati samo određeni ljudi. Nešto poput svečenika su. U njoj pišu sve vraždbine i načini prizivanja duha i slično. Knjiga je spremljena i nije predstavljena ljudima (osim light verzija koja se može i kupiti) zbog ljudi kao što je mEN_iN_WHite koji bi to zbilja pokušali učiniti. Neznam točno kako se zove knjiga a ona "light" verzija je cijela knjiga ali bez opisanog načina kako napraviti neke stvari.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:31 am

Hm, pitam se koga ili sto ljudi zapravo prizovu... Mislim, ovak...netko ide prizivati duha neke licnosti i sad...pojavi se neka energija za koju se predpostavi da je to taj duh. Kako mi znamo da je duh? Mozda je samo entitet iz druge dimenzije kojem smo olaksali prijelaz u ovu, a koji ima uvid u nas svijet puno bolje nego mi u njihov (u koji u opce nemamo)...i onda nam taj entitet moze cak i dati neke smislene odgovore ali zapravo se uopce ne radi o stvarnom duhu doticne osobe... Jos k tome, otvranjem tog energetskog kanala, mozemo dopustiti da i drugi entiteti iz te dimenzije predju u ovu i rade nered.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimesri svi 05, 2010 1:49 pm

nije dobro dirati u mrtve..nikako
[Vrh] Go down
Danijel Barbarić
Višestanični organizam
Danijel Barbarić


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 30
Age : 42
Registration date : 16.09.2010

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 7:59 am

Ja sam jednom davno probao to sa svojim prijateljem i dogodilo se to da je on pobjegao svojoj kući a ja svojoj.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 10:12 am

to da ste pobjegli kućama je posljedica ...što je bilo prije bježanja? zašto ste pobjegli? strah
[Vrh] Go down
Danijel Barbarić
Višestanični organizam
Danijel Barbarić


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 30
Age : 42
Registration date : 16.09.2010

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 6:12 pm

Nije ništa ,nemogu se ni ja točno sada sjetiti ali uglavnom nakon nekog vremena smo pobjegli,možda smo se poplašili pojma nemam
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 5:27 am

Bog-u mladosti sam prisustvovao jednoj takvoj seansi, više kao dječja igra međutim nije preporučljivo
[Vrh] Go down
Danijel Barbarić
Višestanični organizam
Danijel Barbarić


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 30
Age : 42
Registration date : 16.09.2010

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 1:33 am

Ja vam imam puno iskustva s tim ja sam dugogodišnji ovisnik o drogama počeo sam se drogirati još kao klinac ići na partije ali nakon nekog vremena počeo sam čitati knjige i tako počeo sam vidjeti neke STVARI npr zamislite kako je adam vidio svijet kada je pojeo jabuku i tako naišao sam na neke knjige buuuu znao sam po cijelu noć ostati budan čitati knjigu i promatrati i mogu reći da sam vidio puno toga znao sam čak ostati budan 24 h i tada su se događale vrlo čudne stvari sjedi bih u dnevnom boravku i promatrao puno puta su mi se pričinjavale sjene duhovi neke čudne stvari u mraku vidio bih hijeroglife ispisane po zidovima slike kada bih promatrao činolo bih se da su žive i da se kreću puno puta bih vidio i sjene duhove i čak bih doživljavao strahove ali nakon nekog vremena bi me prošli pa bih samo promatrao jednom sam gledao duha ispred mog dnevnog boravka kako mi maše i govori mi da izađem van a ja sam se pokrivao dekom da ga nevidim jednom sam cijelu noć gledao sjene duhove u svom dnevnom boravku jedan mi je ostao u sjećanju gledao sam ga kako trenira boks u mom dnevnom boravku cijelu noć možete li to zamisliti može se to reći da je od droga ali ako je od droge onda droga otvara oči jer ja to vrijeme što sam proživljavao stvarno je jedno neopisivo iskustvo ima još puno stvari takvih sličnih sada se ne drogiram čitam bibliju molim krunicu ali u tome svemu ima nešto ja vam mogu garantirati
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 9:56 am

I jel i dalje vidis takve stvari sad kad nisi pod drogama?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 1:21 pm

Angelino croft je napisao/la:
Bog-u mladosti sam prisustvovao jednoj takvoj seansi, više kao dječja igra međutim nije preporučljivo

šta nije...jel ostavilo posljedice..pričaj..ajjjj
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 1:34 pm

Ne-bar se nadam-srećom nije uspio
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 2:35 pm

srićom...mislim da u te stvari povjeruju samo oni ljudi koji imaju manjak samopouzdanja, koji su , dozvolite mi izraz, psihički nestabilni...a u drugu ruku ljudi dovoljno ludi i hrabri za tako nešto..ne znam, ja inače ne voolim niti gatanje iz fundača, a kamoli tako nešto...sve je to od vraga
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 3:05 pm

Slažem se s drugim dijelom rečenice u potpunosti a što se tiče prvog-kao što rekoh bijah nejače
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimened ruj 19, 2010 8:46 pm

bitno je da se u nečemu slažemo...cmokaa
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 11:45 pm

BuuuUUUuuuu...! cerek

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 2:53 am

Archangel je napisao/la:
BuuuUUUuuuu...! cerek

Prizivanje duhova - Page 4 900179 pripade me Prizivanje duhova - Page 4 900179
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 6:18 pm

Ne boj se ničega-kisss...
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 7:04 pm

Duse! Oooooo duseeee! 'Od', duh, 'od' na, na, na... 'Od', na, os malo kokica, popc 'od', na... dagi moj duh, dobar duh - daj sapu...

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 9:39 pm

Archangel je napisao/la:
Duse! Oooooo duseeee! 'Od', duh, 'od' na, na, na... 'Od', na, os malo kokica, popc 'od', na... dagi moj duh, dobar duh - daj sapu...

ides lol! da, nipošto se ne zamjerati duhu.
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 9:52 pm

Uglavnom da iako je pasuzu malo dijete naspram čega sve ima
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prizivanje duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prizivanje duhova
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Paralelni svjetovi odgovor na vidjenja NLO-a, duhova i sl.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: