Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas

Go down 
+5
sanja
Eosphoros
urbanaaa
vladimir
Aleksandar Veliki
9 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimesub lis 20, 2007 3:17 pm

Prije samog putovanja.

Dragi pioniri ukoliko mislite ići na putovanje u Grčku brodom, morate nabaviti neke jako bitne sitnice. To su raznolika pića, jer na brodu je sve trostruko ili čak više skuplje nego na kopnu.(a kopno je EU-stoga razmislite prije nego krenete bez živežno bitnih namirnica). Opskrbite se Eurićima i to niskih apoena, jer đeparenje u Grčkoj je još veliki problem. Kopirajte obavezno putovnicu (razlog-đeparenje), te kupite one hippy-torbice ili bisage koje će vam biti od velike koristi. Uz malo volje i sreće.

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Hram10
Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Boja10
To bi trebalo u bîti, biti to.


Zadnja promjena: ; sub lis 20, 2007 3:33 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimesub lis 20, 2007 3:21 pm

Eh Thessaloniki,mladosti moja!Grad je ides
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimesub lis 20, 2007 3:49 pm

Dan 1.

Polazak iz matičnog grada Pule te drndanje autobusom do Venecije. Ulaskom u Veneciju može se vidjeti ljepotu grada koja se neda opisati. (kad su balvani na kojima stoji iz Gorskog Kotra i kamen iz Istre i Dalmacije-Opaska autora). Bezbroj kanala, kanalića, mostova, crkava i sve je 10cm iznad morske razine.(fascinanto). Zamislite da dođe tsunami.
No da ne duljim, oko 12.00 ukrcali smo se na brod-trajekt kompanije Minoan-lines. Brod je s kopna izgledao očajno (kao oni brodovi igračke iz kinder jaja), na ulazu u brod velikim slovima vas informiraju da je to highspeed brod dotične kompanije. Kao da je to meni nešto značilo. Izlazimo iz Venecije, prijavljujemo se na recepciji gdje stuarti dočekuju putnike i vode ih do svojih kabina. Pošto je naša grupica bila podosta velika, stuarti(fakini) su skužili u kratkom roku da s nama nema kruha, a još manje manče. Stoga smo morali sami potražiti kabinu. Nađosmo mi kabinu, ništa loše, čak i neke jadrolinijine kabine znale su biti gore. Četiri kreveta dva sa svake strane, WC-tuš, ormar sve u najboljem redu. Ali ipak tu je došlo do malih problema. Dva kreveta bila su zaključana i nisu se dala spustiti(brodski kreveti su inače podignuti u 90° u odnosu na pod). Odemo na recepciju, na šalteru Information lijepo na engleski zamolimo da nam otključaju krevete. Recepcioner nas pošalje natrag u kabinu s uvjerenjem da će u roku 10 minuta sve biti OK. Za 15 minuta pojavio se u kabini jedan uniformirani mehaničar(prava mornarska uniforma), pita on na „engleskom“ dali ima problema. Ja mu objašnjavam da se krevet ne da spustiti, a on objašnjava da je to kabina za samo dvije osobe i da ne možemo sputiti krevet. Nakon kratke svađe oko toga da li je to kabina za 2 ili 4 osobe on odlazi jer ima mnogo važnijeg posla od spuštanja nekog kreveta.
Ipak mi smo maturanti ljudi na vrhuncu mladosti, inteligencije i dovitljivosti, te smo nekako uz pomoć „pametnih“ mišića odvalili bravu i spustili krevet. Poslije ovoga skoro sam popi.... Em što nisam htio u Grčku brodom, nego već još i brod i posada su blago rečeno sve samo ne turistički radnici.
Večera na brodu kao i sve drugo bilo je na razini broda „highspeed“. Na brodu postoji par caffe barova, duty-free shopova i disko. Caffe barovi ocjena OK, duty-free shopovi ocjena OK, samo im zamjeram cjene koje su više nego visoke(cigarete je bolje da kupujete na brodu). Ali disko im je zbilja loš, osim što je DJ bio prinudni, vjerovatno brodski tehničar, koji pojma nema o mikseru zvuka, još i muziku koju je puštao bila je teška banana s velikim B. Dobro, ipak dobra ekipa to sve nadoknadi.

Dan 2.

Plovidba Jadranom.
Iskrcavamo se u Igumenici (Igoumenitsa). Pri iskrcaju zanimljivo je bilo vidjeti brodske čuvare kako grčkim carinskim službenicima predaju poveći broj slijepih putnika, koji su redom i azijskih zemalja. U Igumenici se ne zadržavamo puno, gradić izgleda kao i svaki drugi lučki grad.
Vožnja prema Kalambaki (Kallambaka) bila je O.K. ipak to je bio tek prvi dan u busu. Grčka je agrarno vrlo razvijena zemlja, to se moglo vidjeti na svakom koraku. Uz more uzgaja se vinova loza, pomidori (rajčice), smokve kratko rečeno sve svašta i kako smo se polako udaljavali od obale tako su u prvi plan došle masline. Toliko maslininovih stabala nisam bio dotad u životu vidio, svaki kutak njive grčkog poljoprivrednika popunjen je zelenilom(ali ne kao kod nas s korovom). Hotel u kojem smo bili smješteni u Kalambaki bio je više od mojih očekivanja. Par zvijezdica, a unutra novo i prostrano, bazen s toplom vodom i pogledom na Meteorske stijene (Meteore). Nakon večere koja je bila .... neću ni komentirati već ču reći da je to jedina stvar koju sam zamjerao u tom hotelu; otišli smo đir u grad. Nabasali smo na jedan restorant gdje se pripremao giros (giregđinica-ako imamo ćevapđinicu). Stvarno bogovska hrana, ali ja bih rađe pojeo malo domaći pripremljene ovčetine nego giros(ali o ukusima se ne raspravlja). Grci imaju jedan vrlo zanimljiv običaj, a to je da od 19,00-20,00 svi su na ulicama, a nokon toga sve opusti, tako je i u Kalambaci.


Zadnja promjena: ; sub lis 20, 2007 4:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimesub lis 20, 2007 4:17 pm

SVe isto kao kod mene..samo što smo mi išli iz Rijeke u Trst..pa iz Trsta sa brodom do Grčke..sve do sad je isto kao nama što si opisao osim broda..meni je brod i na brodu bilo predobro! Njihova hrana mi se ne sviđa...osim grčke salate i onog ražnjića. U Kalambaki smo bili u nekom disku i super sam se provela...znam da sam se ubila od tequile tu večer... Grčka je zakon! Prošlo je 4 godine otkad sam bila...al to mi je bio najluđi provod u životu. Idući grad koji ste posjetili je vjerojatno Delphi?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimesub lis 20, 2007 4:26 pm

urbanaaa je napisao/la:
SVe isto kao kod mene..samo što smo mi išli iz Rijeke u Trst..pa iz Trsta sa brodom do Grčke..sve do sad je isto kao nama što si opisao osim broda..meni je brod i na brodu bilo predobro! Njihova hrana mi se ne sviđa...osim grčke salate i onog ražnjića. U Kalambaki smo bili u nekom disku i super sam se provela...znam da sam se ubila od tequile tu večer... Grčka je zakon! Prošlo je 4 godine otkad sam bila...al to mi je bio najluđi provod u životu. Idući grad koji ste posjetili je vjerojatno Delphi?
Ne pio sam raki-njihov naziv za rakiju(hebga istrijan, a ne pije rakiju), malo ouza, metakse i drugih vina.
[Vrh] Go down
Eosphoros
Višestanični organizam



Male
Aries Dragon
Broj postova : 78
Age : 36
Registration date : 12.10.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimened lis 21, 2007 2:50 am

Sad će vam Eosphóros dati koji savjet iz svoje neizmjerno velike riznice znanja.

Prije odlaska u Grčku napraviti kopiju prve stranice putovnice da vam lakše izdaju novu u Hrvatskome veleposlanstvu ako vam je ukradu. Također izbjegavati one siromašne Afrikance na Monastirakiju jer će od vas izmusti velike novce za tričarije, a to što prodaju su tričarije. I ne dajte da vas zadive onim magnetima koji čegrtaju. I svakako se cjenkajte ako nešto kupuje - možete cijenu smanjiti i do pet puta. Ako nekamo idete, poslužite se taksijima. Brzi su, dostupni na svakome koraku i, najvažnije, jedno sto puta jeftiniji nego u Zagrebu.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimened lis 21, 2007 9:27 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:


Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Boja10
ovaj na slici? jesi to ti?
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimened lis 21, 2007 7:39 pm

Da...taxiji su im full jeftini i brzi...ma promet u Ateni je odlično organiziran..imaš taxi, podzemnu, trolejbus, bus...

A pila sam i ja ouzo i metaxu...rekla sam da je tequila bila u điru u Kalambaki. Kupila sam metaxu i za doma. Kupila sam tamo i maslinovo ulje, donjela ga doma...jedno od najboljih koje sam ikada probala.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 22, 2007 10:56 am

@ vruća
Neću ti niš reći.

@urbanaaa
zbilja trebaš probat ovo naše istarsko, puno je bolje.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 22, 2007 12:30 pm

Treba otić vidjeti grčke otoke, oni imaju posebnu draž. Bila sam na Kreti i San Toriniju. :D
Na Kreti imaš šta obilaziti desetak dana, veliki i lijep otok i ima i starina i noćnog života, za svakog po nešto, a San Torini je super samo je jako skup, mali je i ima prekrasnu arhitekturu...

Grčka hrana mi je dobra, musake i girosi i salate.....a kolačići.... rofl

Ima fora, da u grčkoj ne smiješ tražiti tursku kavu, nego grčku, mada ja ne vidjeh razlike u istoj scratch ...(inače u Turskoj turska kava i nije neki šiz ali zato čaj ubija koliko je dobar pogotovo onaj od jabuke hail , ali o tome nekom drugom prilikom... raspa )
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 22, 2007 3:05 pm

@ Aleks
Probala sam istarsko i nije mi se svidjelo uopće, dok mojim starcima je.

@Nefertiti
Sad kad si rekla to za Kretu...baš mi je porasla želja da odem tamo. Meni grčka hrana nije dobra..inače volim musaku, ali ona njihova mi je horor. Salata im je super i souvlaki (onaj ražnjić)...grčka kava mi je bila bzvz..ali imaju odlične McDonald'se! Za 5 eura najedeš se za cijeli dan...jedino što je nezdravo i deblja, ali nismo imali izbora kad nam grčka hrana nije odgovarala. Jedino mi je žao što nisam girose probala.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 22, 2007 3:32 pm

Ovo će zvučat malo grubo. Ali kako možeš jesti u Meku kad dođeš u neku stranu zemlju. To jednostavno ne razumijem Mc-Donald's je franšiza i svugdje je tu i tamo isto.
Ako voliš čevape voliš i giros i souvlaki i svo to meso, jer je skoro pa isto.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 22, 2007 4:44 pm

@urbanaaa
Ja sam fina guza što se hrane tiče, i ne mogu svašta jesti (npr. ne volim janjetinu shock ) ali u Grčkoj ne mogu reći da sam ostala gladna klopa i nije mi nijednog trenutka palo na pamet da idem jesti McD... baja .
A ne znam možda je do restorana...

@Aleksandra Veliki
Hm, ako nekome ne paše domaća hrana, uvijek možeš otići u McD... tamo znaš što ćeš dobiti i nema iznenađenja....to ti je uvijek opcija... zubo
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 22, 2007 5:33 pm

e pa to što kažeš...u Meku sam se mogla najesti za normalne pare i znam što me je čekalo...i

Aleks jesi grub jer nisam ja rekla da smo svaki dan jeli u meku...samo 2 puta u 9 dana...ostalo je sve bilo po raznim restićima. gica
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 22, 2007 6:30 pm

OK gica
Ja sam uvijek za probati sve klopa što ne mogu probati doma ili što mogu probati doma, ali nije izvorno. Tako da često znam imati želučanih problema, conf1 ali nije bed. Aktivni ugljen je prirodan i još liječi sve.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 22, 2007 7:50 pm

Probala ja sve živo tamo..osim tih girosa. Očito sam bila previše ubijena kad ih nisam skužila..hehehhe!

Dosta hrane je bilo slično kao kod nas...ali ta musaka je definitvno nešto najodvratnije što sma ikad probala. Inače musaku obožavam, ali očito grci imaju neki drugačiji recept.

Aktivni ugljen...eeee i tih tabletica sam se napapala dolje...i ne samo ja...svi...jebiga hrana i alkohol učinili svoje..pa ode probava u ku***
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 22, 2007 7:57 pm

Izgleda da si probala krivu. Ja sam se skoro i udebljao.
Ljudi stvaro znaju jesti. Ali nikad kao doma.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 22, 2007 8:05 pm

Ja sam tamo smršavila..jer kad odem negdje nemam baš apetita...Ja u Slavoniju odem i smršavim...a šta ćeš takva sam! lol Zato doma ne mogu nikad smršavit (niti imam želju) osim kad se razbolim...volim papati!

Ali nema mi gore hrane od one u Engleskoj..ali o tome nekom drugom prilikom.

Ma Grčka je zakon! Ja bi opet dole! Sviđa mi se što stvarno 90% grka s kojima sam kontaktirala bilo u dućanu, na brodu, u hotelu, na cesti, u kafiću...znali su engleski i sporazumili smo se bez problema. Kažu ljudi da u drugim zemljama to sporazumijevanje zna bit problem...da ljudi ne znaju ili ne žele pričati na engleskom.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 22, 2007 8:10 pm

Ja žalim samo za jednim. A to je ona stvar što se puši.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepet lis 26, 2007 2:03 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Ja žalim samo za jednim. A to je ona stvar što se puši.

misli
Što je pisac htio reći?!?! zubo
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepet lis 26, 2007 6:30 pm

Nargila. gica
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepet lis 26, 2007 6:34 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Nargila. gica

Onda si ipak ti na onoj fotki? rofl
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimened lis 28, 2007 9:06 am

ee, bio ja tamo sad nedavno bas, na ekskurziju.. eh da.. :)
ma super je grcka, vidis toliko stvari o kojima sam prije stalno slusao i slusao.. atena, mikena, korint, delfi, parnas, ...
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 29, 2007 4:59 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Nargila. gica

Ja sam probala duhan sa okusom jabuke... lovely

Razumijem te... 8)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitimepon lis 29, 2007 11:27 pm

Nefertiti je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Nargila. gica

Ja sam probala duhan sa okusom jabuke... lovely

Razumijem te... 8)
Jelda da je nevjerovatno drugačije od bilo čeg ostaloga?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Empty
PostajNaslov: Re: Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas   Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Grčka-Grčija-Greece-Ellada-Hellas
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Putovanja-
Forum(o)Bir: