Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma

Go down 
+4
B
Remke
Svjetloisjena
Reaper
8 posters
Autor/icaPoruka
Reaper
Stanica
Reaper


Male
Cancer Goat
Broj postova : 23
Age : 32
Location : Bijeljina
Registration date : 06.08.2009

Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Empty
PostajNaslov: Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma   Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Icon_minitimečet kol 06, 2009 3:43 pm

E cuo sam da su nekad davno djeca na exkurziji tako nestajala na jezeru koje se zove Bodom, koliko znate o tome ? Ovo sam nasao u wikipediji ali ima veze sa bendom Children of Bodom. "Ime benda vuče porijeklo od novinarskog naziva Children Of Bodom
za tinejdžere koji su, kampirajući lipnja 1960. godine na obali jezera
Bodom, bili brutalno izmasakrirani. Samo jedan preživjeli zadržan je u
psihijatrijskoj ustanovi zbog psihičkih problema.Slučaj nije riješen do
danas, ali je predstavljao inspiraciju za mnoge, pa i za ovaj bend čiji
je i danas zaštitni znak upravo Reaper koji nikada nije otkriven."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Empty
PostajNaslov: Re: Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma   Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Icon_minitimečet kol 06, 2009 5:12 pm

Zvoni mi da sam negdje čitala o tome, možda u Ripleyu ili na nekom od blogova s tom tematikom. Ali se ne sjećam imena jezera. Možda se netko drugi može sjetiti nečega.

Zapravo sam nešto i našla, evo c/p

LAKE BODOM
Na 4. lipnja 1960. četvero teenagera-dvije cure od 15 i dva mladića od 18 godina krenuli su na kampiranje pokraj prekrasnog finskog jezera Bodominjarvi. Bio je lijep i sunčan dan kada su stigli na mijesto kampiranja. U to vrijeme regija je bila mirna i slabo nastanjena. Nakon što su namjestili kamp, krenuli su na plivanje pa poslije do obližnjeg kioska po žvakaće gume i limunadu. Vratili su se u šator oko 19.30. To je vrijeme kada su zadnji ribari i djeca odlazili s jezera. Zadnji koji su ih vidjeli žive. Uskoro je noć pala i djeca su pošla na svoj posljednji počinak. Između 3.00 i 6.00 nešto je presjeklo konopce šatora i on je pao po njima dok je ubojica brutalno ubadao ispod platna šatora, većinom u glavu i vrat. Jedna je djevojka ubodena 11 puta u vrat, a jedan od dječaka je uspio da se iskopa ispod šatora, ali je udaren stijenom. Ubojica je pobjegao s raznim stvarima koja su pripadala djeci, ali s ničim vrijednim toga rizika i nevolje. Ujutro se neki čovijek došao kupati na jezero zajedno s dvoje dijece i primjetio srušen šator i krvavog dječaka pored njega. Prestravljen, nazvao je policiju. Nakon dolaska doktora već je troje djece proglašeno mrtvim, ali jedan dječak je još bio živ iako je imao slovljenu čeljust od udarca kamenom i još 10 rana. Cijela Finska je bila prestravljena besmislenim činom nasilja, a naslovnice novina i mediji iz cijelog svijeta prikazivali su te grozne vijesti. Uskoro je počela najveća policijska potraga u povijesti Finske.
Motiv ubojice bio je totalno nepoznat, a gotovo da i nije bilo dokaza. Dječak koji je živio bio je prenesen u bolnicu, ali kad se probudio prvo pitanje mi je bilo: ''Kako sam završio u automobilskoj nesreći?''
Dječak se nije mogao sjetiti ničega, ali poslije je bio hipnotiziran i rekao je da se sijeća da su ubojici oči sjajile crvenom bojom. Također su hipnotizirani neki svjedoci koji su vidjeli nekog koj je oko 6.00 ujutro išao s jezera. Nacrtane su slike, ali nisu mnogo pomogle, a javnost je bila sve nezadovoljnija rezultatima. Bilo je svega. Tehnika iz 60 i njie bila tako dobra kao danas. Neki su ljudi pokušali uvjeriti policiju da su oni to učinili. Također je uhvaćen jedan njemac koji je toga dana primljen u bolnicu sav zakrvavljen tuđom krvi. Čak su i sumnjali na onog dječaka koji je preživio. Ipak slučaj je ostao misterija sve do 2003. kada je policija nakon godina i godina opet bacila slučaj u javnost. Ponovno je uhićen preživjeli dječak imenom Nils Gustafsson. No morali su ga puštiti zbog nedovoljno dokaza. I dok se policija još trudi naći dokaze protiv Nilsa, mnogi se pitaju kako je uspio nastaviti sasvim normalan život nakon toga događaja, osobito ako je on bio ubojica.

IZVOR
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Empty
PostajNaslov: Re: Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma   Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Icon_minitimečet kol 06, 2009 8:01 pm

spooky affraid
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Empty
PostajNaslov: Re: Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma   Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Icon_minitimečet kol 06, 2009 8:35 pm

Meni je malo neobično što mladiće od 18 godina ovdje nazivaju djecom. Ove djevojke od 15 bi možda još i prošle, ali ne znam. U svakom slučaju je spooky hiding
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Empty
PostajNaslov: Re: Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma   Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Icon_minitimečet kol 06, 2009 10:08 pm

crvene oci to mi nekako zapinje, moze bit i masta, ali kako je kroz sator vidio i sta je radio cijelu noc? sjedio pored satora???
[Vrh] Go down
B
Višestanični organizam
B


Male
Virgo Goat
Broj postova : 38
Age : 32
Registration date : 18.08.2009

Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Empty
PostajNaslov: Re: Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma   Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Icon_minitimesri kol 19, 2009 1:35 pm

Children of Bodom je bend iz finske koji je inspiriran tim dogadjajem uzeo sebi ime po toj djeci s Lake Bodoma. Imaju i pjesmu "Lake Bodom" koja je po mom misljenju njihova najbolja. Oni su mi jedan od najdrazih bendova. (Melodic Death Metal) Nigdje u njihovim tekstovima se oni ne izruguju tom dogadjaju ili toj djeci ustvari im tekstovi nemaju pretjerane veze s tim dogadjajem. Mozda nije lijepo sto su uzeli takvo ime ali im je to donjelo odredjenu dozu popularnosti u Finskoj kad su tek poceli javno nastupat.
[Vrh] Go down
Arenaida
Višestanični organizam
Arenaida


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 37
Age : 31
Location : BiH
Registration date : 11.01.2010

Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Empty
PostajNaslov: Re: Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma   Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Icon_minitimesri sij 13, 2010 1:49 am

Slažem se definitvivno! COB mi je jedan od dražih bendova :D

..A što se tiče tog jezera,mislim da je apsurdno o tome raspravljati...Uz neka su mjesta vezane i strašnije stvari pa su hiljadama godina bile i ostale misterije.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Empty
PostajNaslov: Re: Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma   Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Icon_minitimečet sij 06, 2011 2:33 am

Zašto bi izjavio nešto o prometnoj nesreći ako je hipnotiziran rekao da je bio ubojica tamo? confused
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Empty
PostajNaslov: Re: Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma   Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Icon_minitimečet sij 13, 2011 12:55 pm

Jer izjava pod hipnozom se ne može uzeti za ozbiljno, pošto je osobama, kroz pravi izbor riječi, vrlo lako "upravljati" tijekom hipnoze. Isto tako se ne uzima u obzir ni "detektor laži", jer je moguće prevariti stroj...
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Empty
PostajNaslov: Re: Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma   Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Icon_minitimesri lis 19, 2011 3:26 pm

definitivno strasnoooooo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Empty
PostajNaslov: Re: Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma   Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Children of Bodom ili Djeca sa Bodoma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Djeca i internet
» Divlja djeca
» Indigo djeca
» Gdje nestaju djeca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: