Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Higijenski problem sa dudlekom

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Andariel
Višestanični organizam
Andariel


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 31
Age : 44
Registration date : 22.08.2009

Higijenski problem sa dudlekom Empty
PostajNaslov: Higijenski problem sa dudlekom   Higijenski problem sa dudlekom Icon_minitimesub kol 22, 2009 7:50 pm

Iman problem sa svojim mahalom.svako jutrokad se zbudim vdushim se od smrada. Covjek bi pomislio da imam fcrknutog tvora kraj kreveta a kad ono smrdi mi on. Ne znam sto da radim,perem ga svaki dan, probao sam svime i svacime i svejedno svakog jutra se zbudim tak kaj skoro v komu padnem od smrada.prvo sam koristio obican sapun za ruke, al mi je doktorica rekla da se to s tim ne pere.Zatim sam nabavil neki tekuci sapun navodno za to al ni to ni pomoglo.probal sam ga oprat sa carlijem,al ni to nije delovalo. Ono prek dana mi nesmrdi secem se ko gospodin po selu al v jutro me strah iti v ducan. moram ga zaliti kolonjskom da neutraliziram smrad da mogu po kruh i novine. Ono jednom sam spal pokrit s dekom prek glave,e celi dan sam imal halucinacije od smrada.

Kaj da napravim, s cim vi perete svog dudleka da ne smrdi?
[Vrh] Go down
inflameswetrust
Višestanični organizam
inflameswetrust


Male
Pisces Horse
Broj postova : 63
Age : 34
Location : Požega
Registration date : 19.08.2009

Higijenski problem sa dudlekom Empty
PostajNaslov: Re: Higijenski problem sa dudlekom   Higijenski problem sa dudlekom Icon_minitimened kol 23, 2009 9:51 pm

Ajooooj....ovo je najčudnije što sam čuo dosad!!!

Pa znaš šta, ne bih htio biti politički nekorektan, ali kažu da oko higijene najbolje pomaže jeli...obrezivanje... :(

ja osobno koristim normalni gel za tuširanje (Crveni F1 hehe) i čist je dobro.

Kažeš ujutro? probaj promijeniti posteljinu, gaće (kupit drugog materijala), ili najbolje posavjetuj se s doktoricom.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Higijenski problem sa dudlekom Empty
PostajNaslov: Re: Higijenski problem sa dudlekom   Higijenski problem sa dudlekom Icon_minitimened kol 23, 2009 10:42 pm

Mladost je cudo :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Higijenski problem sa dudlekom Empty
PostajNaslov: Re: Higijenski problem sa dudlekom   Higijenski problem sa dudlekom Icon_minitimepon kol 24, 2009 10:18 am

šta smrdi baci :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Higijenski problem sa dudlekom Empty
PostajNaslov: Re: Higijenski problem sa dudlekom   Higijenski problem sa dudlekom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Higijenski problem sa dudlekom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Problem
» power dvd 9 problem
» Problem je u vama
» wireless problem

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: