Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti: Priče astronauta

Go down 
+29
Jedi Mind Tricks
MoW
Snjufo
qkac
Black Angel
Jaykof
Legionar
Berny_Sinara
Blizzard
4ucker
Saroman
GoodAlien
ciefp
silver
danyf5
None
siskara
zvezda
Srky
Svjetloisjena
gogx
zmija
vladimir
maxxie
Aleksandar Veliki
jovko
malena
Hybrid
Rain
33 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 2:59 pm

Astronauti govore
Bliski susreti: Priče astronauta Astronautcx2

Jutro sam se probudio sa ABC vijestima. Udarna vijest dolazi iz orbite Marsa i glasi: "NASA in prvi interplanetarni vremenski satelit (MCO) nije uspio da uspostavi kontakt sa Zemljom u cetvrtak nakon sto je trebao da udje u orbitu oko Marsa. Mi... nismo sasvim sigurni sta se desava, izjavio je Richard Cook, menadzer na projektu u NASA Avio propulzivnom laboratoriju."
( http://www.msnbc.com/msn/310187.asp )

Ono sto je zbilja zabrinulo vodjstvo misije u Houston u je cinjenica da postoji nekoliko razlicitih nacina komuniciranja sa satelitom ukoliko dodje do problema sa kompjuterom ili drugih mehanickih problema. Odjedamput, sve veze su se prekinule. Sve! (Sjetimo se mentalne projekcije CB ija i eksplozije ranijeg americkog satelita koji se priblizavao orbiti Marsa.)

MCO (Mars Climate Orbiter) je putovao 9 mjeseci sa Zemlje presavsi 670 miliona kilometara da bi usao u orbitu oko Marsa. U trenutku kada je dosao na drugu, zaklonjenu stranu, nesto se desilo. Uzgred, zadatak ovog satelita je da posmatra godisnja doba i distribuciju podzemnih voda. Sada je ucutkan. Prema Marsu ide i drugi satelit zvan MPL Mars Polar Lander, koji ima zadacu da se spusti blizu juznog pola i istrazuje izvore podzemne vode. Sto bi Amerikanci rekli, "stay tune"; vidjecemo sta se desava.

Ovo je dobra prilika da procesljamo dostupne izjave americkih astronauta o susretu sa vanzemaljskim.

1. Pukovnik Gordon Cooper

Jedan od astronauta iz programa Mercury i poslednji Amerikanac koji je letio sam u svemiru. Petanaestog maja 1963 nalazio se u kapsuli Merkurija u orbiti oko Zemlje. Tokom poslednjeg kruga javio se stanici u Muchea (kraj Perta u Australiji) da "... vidi svijetleci, zelenkasti objekat ispred sebe koji brzo prilazi njegovoj kapsuli. UFO je bio stvaran i materijalan, jer ga je uhvatio zemaljski radar." http://www.anomalous images.com/astroufo.html .

Cooper ov komentar je uhvacen na NBC u koji je pokrivao let; medjutim, nakon sto je astronaut sletio na Zemlju reporterima je receno da im nece biti dozvoljeno da ga pitaju o UFO letjelici.

Pukovnik Cooper je, takodje, svjedocio pred Ujedinjenim Nacijama:

"Vjerujem da ove vanzemaljske letjelice i njihove posade posjecuju nasu planetu sa drugih planeta... Vecina astronauta je veoma uzdrzana da komentarise UFO pojave... Imao sam priliku 1951. da dva dana zaredom posmatram veliki broj njihovih letova sa istoka na zapad Evrope... Dugi niz godina zivio sam sa tom tajnom koja vazi za sve specijaliste u astronautici. Danas mogu otkriti da svaki dan u SAD, nasi radarski instrumenti hvataju objekte koji su po porijeklu nama nepoznati. I da postoje hiljade svjedoka i izvjestaja i gomile dokumenata da ovo dokazu, ali se ne dozvoljava njihovo objavljivanje...

2. Astronauti Ed White (prvi Amerikanac koji je hodao u svemiru) i James Mc Divitt

Juna 1965. svemirski brod Gemini je nadlijetao Havaje. Oba astronatua su vidjeli cudni metalni objekt. UFO je imao dugacke antene. McDivitt je snimio fotografije koje nisu nikada publikovane (a koje mozete pogledati na gornjem sajtu).

3. Astronauti James Lovell i Frank Borman

U decembru 1965. astronauti Gemini ja su, takodje, vidjeli UFO letjelicu tokom njihovog rekordnog 14 o dnevnog leta. Nakon sto su to prijavili Kontorli leta odgovoreno im je da vide dio vlastite Titan rakete. Borman je potvrdio da vide dio rakete, ali "... da moze da istovremeno vidi i nesto sasvim drugacije."

4. Astronauti Neil Armstrong i Edwin Aldrin

Tko se ne sjeca historijskog prvog spustanja na Mjesec u julu 1969? (Oni koji nisu gledali legendarni prenos 21. jula 1969, naravno.) Uglavnom, njegove prve rijeci po stupanju na mjesecevo tle bile su "Mali korak za covjeka, ali veliki za covjecanstvo" (unaprijed pripremljene prije leta). Malo neuobicajena je bila slika americke zastave pobodene u zemlju koja je leprsala, kao na vjetru (vjetar postoji tamo gdje ima atmosfere!). I jedan uzdah Aldrin a koji kao da je primjetio svijetlo u obliznjem krateru.

Puno direktniji je bio Neil Armstrong nekoliko godina kasnije. On tvrdi:"Vanzemaljci imaju bazu na Mjesecu i neuvijeno su nam rekli da se gubimo i drzimo podalje od Mjeseca".

Prema navodima bivseg strucnjaka NASA e, Otto Binder a, VHF radio prijem koji je zaobisao sigurnosni sistem NASA e uhvatio je slijedecu komunikaciju:

NASA: Sta vidite?
Apollo 11: Ove "bebe" su ogromne. Nevjerovatno velike! O, Boze! Ne biste vjerovali! Kazem vam, ovdje je jos jedan svemirski brod na drugom kraju kratera! Oni su na Mjesecu i posmatraju nas!

Drugom prilikom, na simpoziju NASA e, Armstrong je tvrdi da su bili "upozoreni da se ne vracaju". "Ne mogu ici u detalje, ali njihovi brodovi su daleko superiorniji u odnosu na nase u pogledu velicine i tehnologije. Nema sumnje da imaju svemirsku stanicu. Mi smo duduse imali jos nekoliko misija, jer smo imali zacrtane projekte i budzet. Ali te misije su bile kratke i usputne." (Oni koji bolje poznaju Program mogu da se sjete da su zadnja tri leta otkazana mada su svemirske letjelice vec bile napravljene a astronauti obuceni i spremni za let.)

Tokom boravka na Mjesecu Armstrong je opisao dvije letjelice koje je vidio. Te izjave javnost nije cula jer su bile cenzuirane od strane NASA e. Aldrin je snimio kolor film iz Apola, ali je po dolasku na Zemlju prebacen u posjed CIA e.


5. Astronauti Donald Slayton (Mercury), major Robert White, NASA pilot Joseph Walker, svi oni su imali susret sa UFO letjelicama. Walker ih je dva puta snimio. Tokom Druge Konferencije o mirnom koristenju svemirskih istrazivanja u Seattle u izjavio je: "Ne zelim spekulirati o UFO letjelicama. Sve sto znam nalazi se na filmu koji je razvijen nakon leta".

Treba li reci da ovi filmovi nikada nisu ugledali svjetlost dana?

6. Komandant Eugene Cernan

Komandant Apola 17, izjavio je za Los Angeles Times (1973. godine) slijedece:

"Pitali su me za UFO letjelice ranije i vec sam javno izjavljivao da oni pripadaju nekoj drugoj civilizaciji..."


7. Maurice Chatelain

Direktor NASA inog Komunikacionog sistema je potvrdio da je Armstrong vidio dvije UFO letjelice na ivici kratera. Ovi susreti su uobicajena stvar za NASA u, ali niko o tome ne govori. "...Svi letovi Apola i Djeminija su bili praceni, nekad sa distance, a nekad iz velike blizine od strane letjelica vanzemaljskog porijekla, zovite ih UFO ako hocete. Svaki put kad bi se pojavili, astronauti bi informirali Kontrolu leta, koja bi im naredila apsolutnu tisinu."


8. Astronauti Walter Schirra ("Mercury 8") i James Lovell ("Apollo 8") uveli su sifru "Djed mraz" za UFO lejelice. "Please, be informed that there is a Santa Claus", svi su culi Lovell a 1968. iz Apola 8.


9. Dr Edgar Mitchell, astronaut Apollo 14

Bio je sesti covjek koji je krocio na Mjesec i jedan od onih koji je znao zasto je Neil Armstrong izjavio, na istom mjestu:"Oh, my God, what is that?"

"O, da, zivot postoji izvan Zemlje. Ali, vanzemaljci su davno prosli tacku razvoja na kojoj smo mi sada. Zive u ko operativnijem i racionalnijem svijetu, za razliku od naseg, agresivnog." http://groove.paragon.co.uk/features/Paranormal_ft/edgarfeat.html


Naravno, observacije astronauta su dobrodosle i korisne. Autenticnost njihovih svjedocanstava je bitna da UFO problematiku postavi na ozbiljnije osnove. Mi smo, doduse, otisli nekoliko koraka dalje govoreci o porijeklu i namjerama dvije vanzemaljske civilizacije. Ali, danasnja digresija ima mjesta (barem za nevjerne Tome).

Izvor, Alternativna historija, tom prvi

Bliski susreti: Priče astronauta Astronatwm0


Zadnja promjena: ; uto ruj 18, 2007 6:03 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 5:35 pm

[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 5:39 pm

Amerikanci na mjesecu ( vezano uz Apollo program ) – 2,20 min – gravitacija !!!

https://www.youtube.com/watch?v=wdMvQTNLaUE
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 6:08 pm

Da, velike su se rasprave vodile oko toga i još se vode jesu li Amerikanci stvarno bili na Mjesecu ili nisu. Ja ću ostati tu negdje između pa ću vjerovati i da jesu i da nisu :D

Na ovom filmiću su pokazali neke isječke gdje se vidi da je sve namještaljka, ali ja gledam na to ovako. Na filmiću se vidi, ali šta misliš da ljudi koji su to radili nisu 1000 puta pregledali film da li se igdje vidi išta, da li ima ikakva greška i kada bi ustanovili da nema pustili bi film. Mislim da im ovakve stvari nebi promakle, a možda se i varam. Kažem nisam ni ja siguran da nije namještaljka.
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 6:22 pm

Rie je napisao/la:


Na ovom filmiću su pokazali neke isječke gdje se vidi da je sve namještaljka, ali ja gledam na to ovako. Na filmiću se vidi, ali šta misliš da ljudi koji su to radili nisu 1000 puta pregledali film da li se igdje vidi išta, da li ima ikakva greška i kada bi ustanovili da nema pustili bi film. Mislim da im ovakve stvari nebi promakle, a možda se i varam. Kažem nisam ni ja siguran da nije namještaljka.

Nije to 2007.g pa da svatko ima digitalca u kući pa može vrtit film naprijed nazad.

60. i 70.g televizija je bila samo ekran.

Za ondašnje potrebe , dobro im je i ispalo i poslužilo je svrsi.

Cilj su postigli.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 6:32 pm

Moguće je, da.
Ali nije mi jasna jedna stvar. Sa jedne strane sakrivaju postojanje vanzemaljaca, a sa druge strane pričaju da su ih vidjeli na mjesecu a na mjesecu navodno nisu ni bili.
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 6:51 pm

Rie je napisao/la:
Moguće je, da.
Ali nije mi jasna jedna stvar. Sa jedne strane sakrivaju postojanje vanzemaljaca, a sa druge strane pričaju da su ih vidjeli na mjesecu a na mjesecu navodno nisu ni bili.

Bitna stvar je u tome : Tko je progovorio o postojanju vanzemaljaca ?

Američka vlada ?

Ne.

Ljudi koji su bili uvućeni u projekte ?

Da.


Cooperov dokument - Tajna vlada, porijeklo, identitet i svrha MJ-12 (Drugi dio)

Za vrijeme početnih američkih svemirskih istraživanja i slijetanja na Mjesec, svako lansiranje je bilo praćeno od strane izvanzemaljske letjelice. Mjesečevu bazu su vidjeli i snimili astronauti Apolla. Kupole, tornjevi, velike zaobljene strukture nalik na silose, rudarska vozila u obliku velikog slova "T" koja za sobom na mjesečevoj površini ostavljaju tragove poput šavova, i jako velike kao i vrlo male izvanzemaljske letjelice koje se pojavljuju na fotografijama. To je zajednička američka, ruska i izvanzemaljska baza. Svemirski program je bio farsa i nevjerojatno trošenje novca. Alternative 3 je stvarnost, a ne u potpunosti znanstvena fantastika. Većina astronauta Apolla je bila potresena iskustvom i njihovi životi i buduće izjave odražavali su snagu otkrića i naredbe o šutnji koja je nakon toga slijedila. Naređeno im je da o tome šute ili će snositi posljedice kazne, smrti, koja je nazivana "neminovnom". Jedan astronaut je u stvari govorio producentima Britanske televizije otkrivajući "Alternative 3" potvrđujući većinu pretpostavki.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 7:15 pm

Nije mi sada ništa jasno. Ovo zadnje što si napisao, to je izmišljotina kao i slijetanje na Mjesec ili stvarno.
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 7:44 pm

Rie je napisao/la:
Nije mi sada ništa jasno. Ovo zadnje što si napisao, to je izmišljotina kao i slijetanje na Mjesec ili stvarno.

Zar je to uopće više bitno ?

Ovaj planet je i onako i ovako pod njihovom kontrolom.

Mi tu možemo malo i skoro ništa napravit.

Jedino što nam ostaje je proraditi na individualnom osviješćivanju.

Sreća naša pa smo brojniji od njih.

Markabians are afraid of you because you outnumber them 10,000 to 1.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimesri ruj 19, 2007 8:58 am

Zar misliš da bi nam naša brojnost pomogla u odnosu na njihovu tehnologiju?
Što se tiče spuštanja na Mjesec, malo u to vjerujem jer mi nije jasno kako su 60-tih mogli napraviti letjelicu koja može prevoziti ljude, doć do Mjeseca i onda nazad, a danas nemogu ni kreniti sa Zemlje bez nekog kvara? confused
Ili možda i to kriju? Možda već dugi niz godina posjećuju Mjesec i neke planete, a to kriju od javnosti???
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimesri ruj 19, 2007 11:43 am

Moguće je i da kriju. Zo je stvarno suudo da su 60-ih sletjeli i onda 40 godina nakon toga ništa :D
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 12:27 am

Hybrid je napisao/la:
Rie je napisao/la:
Nije mi sada ništa jasno. Ovo zadnje što si napisao, to je izmišljotina kao i slijetanje na Mjesec ili stvarno.

Zar je to uopće više bitno ?

Ovaj planet je i onako i ovako pod njihovom kontrolom.

Mi tu možemo malo i skoro ništa napravit.

Jedino što nam ostaje je proraditi na individualnom osviješćivanju.

Sreća naša pa smo brojniji od njih.

Markabians are afraid of you because you outnumber them 10,000 to 1.



nazalost tako je
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 4:13 am

Rie je napisao/la:
Moguće je i da kriju. Zo je stvarno suudo da su 60-ih sletjeli i onda 40 godina nakon toga ništa :D


Možda im nije u interesu da javno pošalju još ljudi na lice mjesta , pa da informacije opet procure.

Gledaj na to s te strane , pa ti postaje logićno zašto se blokiraju javno ljudske misije na Mjesec.

Kad bi bile javne , onda bi astronauti morali govoriti i o svojim doživljajima i o onome što su gore vidjeli.

Nekome to nije u interesu.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 10:18 am

I onda se jednog dana nešto dogodi, može se dogoditi bilo šta, dobro ili loše, vrlo brzo, pogotovo ako su tu blizu i onda većina ljudi doživi šok jer njihov mozak do sada nije prihvaćao da postoji još netko. to većini ne ide u skladu s njihovom vjerom.... A svi znamo da vjernika ima i previše. Tada bi nastao opći kaos.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 2:55 pm

Ako su ti mjesečari(ako se tako mogu nazivati bića s Mjeseca)sposobni doć iz veće udaljenosti na Mjesec nego mi, dakle razvijenija tehnologija. Zašto su uopće dopustili da mi ljudi i to 1960-tih saznamo za njih. Mi smo inferiorna rasa, te naspram njihove tehnologije ne možemo ništa.
Kad bih ja mogao putovati do Marsa, vrlo vjerovatno bih imao i tehnologiju da čuvam prostranstva Zemlje i Mjeseca.
Pa prema toj logici i Mjesečari bi trebali imati sofisticiraniju tehnologiju, nego što mi to možemo zamisliti.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 3:06 pm

Možda se 'mjesečari' nisu nadali da će ovi sletjeti na Mjesec, možda su ih uhvatili nespremne.

Kao kada neka životinja na Zemlji, nad kojom imaš kontrolu, pobjegne nekontrolirano ili slično nešto. Ako me razumiješ.
Pobjegne ti papiga iz kaveza. Imaš svu kontrolu nad njom ali trenutak nepažnjei eto. Svašta je moguće ;)
[Vrh] Go down
maxxie
Prašina



Female
Cancer Dog
Broj postova : 5
Age : 41
Registration date : 20.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 8:31 pm

Meni je sve to jako čudno, na koji su to način oni Armstrongu objasnili da se ne vraća, zar znaju engleski ili su se sluzili simbolima ili je Armstrong malo prolupao...

Nazalost mislim da odgovore na pitanja što se zaista dogodilo nikad nećemo saznati, nažalost.. A budući da sam i sama imala neobično NLO-iskustvo i to davno kad se još o tome nije naveliko pričalo, vjerujem u to, e sad možda sam samo naivna
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 8:57 pm

maxxie je napisao/la:
Meni je sve to jako čudno, na koji su to način oni Armstrongu objasnili da se ne vraća, zar znaju engleski ili su se sluzili simbolima ili je Armstrong malo prolupao...

Nazalost mislim da odgovore na pitanja što se zaista dogodilo nikad nećemo saznati, nažalost.. A budući da sam i sama imala neobično NLO-iskustvo i to davno kad se još o tome nije naveliko pričalo, vjerujem u to, e sad možda sam samo naivna

Kad se radi o "njima", sivima, vanzemaljcima, ili kako ih god zoveš, vjerovatno stupaju u kontakte sa nama, ako stupaju, telepatijom.
Pošto ništa nije razješnjeno skroz, tko su, gdje su, dali su i tako dalje, moguće je da nas nadgledaju otkad postojimo. E sada, ja imam 20 i koju godinu i znam engleski. Ako nas nadgledaju oduvjek, vjerovatno su naučili već sve jezike lolcina Ovo zadnje se šalim.


Zadnja promjena: ; čet ruj 20, 2007 8:58 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 8:58 pm

maxxie je napisao/la:

Nazalost mislim da odgovore na pitanja što se zaista dogodilo nikad nećemo saznati, nažalost.. A budući da sam i sama imala neobično NLO-iskustvo i to davno kad se još o tome nije naveliko pričalo, vjerujem u to, e sad možda sam samo naivna

Pa ajde, otvori novu temu pa ispričaj to svoje iskustvo vezano za NLO.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 9:26 pm

Da ajde otvori :)
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 9:38 pm

i ja hocu znat,aje otvori!!!
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 9:55 pm

Rie je napisao/la:

E sada, ja imam 20 i koju godinu i znam engleski.

Evo ovo je na engleskome :

The Greys
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 9:58 pm

Hybrid je napisao/la:
Rie je napisao/la:

E sada, ja imam 20 i koju godinu i znam engleski.

Evo ovo je na engleskome :

The Greys

kako si me pronašao :D
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimečet ruj 20, 2007 9:59 pm

Odakle njima sve te informacije=?
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitimepet ruj 21, 2007 8:47 am

Ja mislim da "oni" imaju mnogo toga sakrivenog od sire javnosti.Ovo sto cu reci ce izgledati glupo ali meni je cudno.Imao sam nekih desetak godina,znaci oko 1980 i citao jednu epizodu spajdermena gde je on kloniran.U tim godinama je to bilo nemoguce i nepojmljivo a eto posle 15 godina to se moze ciniti i ucinjeno je prvi put sa ovcom,zaboravio sam ime.Hteo sam reci da mislim da se sira javnost u svakom pogledu lagano i sistematski priprema na nesto nazovimo kao "veliki skok" i ne bi me uopste zacudilo da "crkva" to koci.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti: Priče astronauta Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti: Priče astronauta
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: