Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Što obavezno trebate znati o klitorisu?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što obavezno trebate znati o klitorisu?   Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 4:54 am

pa da.....ja kad sam prvi put krenuo u potragu skuzio sam da sam zaboravio kompas ali srica za mene cura se sjetila rjesenja.......igrali smo igru vruce-hladno......znate valjda svi tu igru....ono kad trazis nesto i onda ti netko govori vruce ako si blizu ili hladno ako si daleko.....i tako sam ja nasao nakon duge i teske potrage.....a priznajem da sam se i pomagao osjetilom mirisa kao lovaci pas.......
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Što obavezno trebate znati o klitorisu?   Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 9:10 am

s obzirom da se ne tuširaš može se zaključiti da vi volite te igre namiriši me zubi
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Što obavezno trebate znati o klitorisu?   Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 2:45 pm

tocno tako....vidis kako ti znas..... :P

ali problem nastane kad stavimo stipunice na nos....onda smo kao u mraku moramo pipati prstima...... rofl2
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Registration date : 01.12.2007

PostajNaslov: Re: Što obavezno trebate znati o klitorisu?   Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 2:54 pm

josip21 je napisao/la:
tocno tako....vidis kako ti znas..... :P

ali problem nastane kad stavimo stipunice na nos....onda smo kao u mraku moramo pipati prstima...... rofl2

Prstima? Ili... jezikom? lol!
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Što obavezno trebate znati o klitorisu?   Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 5:45 pm

Absynthia je napisao/la:
josip21 je napisao/la:
tocno tako....vidis kako ti znas..... Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 Icon_razz

ali problem nastane kad stavimo stipunice na nos....onda smo kao u mraku moramo pipati prstima...... Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 982158

Prstima? Ili... jezikom? Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 Lol

Ha,haaaaaaa,to je kao u onoj pjesmi,
pisam ti se u pice djevojce
i ja tebi u brkove momce...Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 295661
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Registration date : 01.12.2007

PostajNaslov: Re: Što obavezno trebate znati o klitorisu?   Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 Icon_minitimečet lis 01, 2009 1:12 am

Fantom je napisao/la:

Ha,haaaaaaa,to je kao u onoj pjesmi,
pisam ti se u pice djevojce
i ja tebi u brkove momce...Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 295661

Kakav si ti bolesnik roll
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što obavezno trebate znati o klitorisu?   Što obavezno trebate znati o klitorisu? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Što obavezno trebate znati o klitorisu?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2