Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Energetski vampirizam

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
dr.chaos0
Majmun

Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Registration date : 26.11.2009

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   čet oľu 11, 2010 5:32 pm

Ha ha gledaj žiivot svakoga šiba.
to je bila dvosmislica.
Razmilsli malo i budeš vidjela.
Šta sam htijeo reći
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac

Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Registration date : 19.11.2009

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   čet oľu 11, 2010 5:43 pm

ako se na ovaj način igraš sa tuđim živcima - i gluplji si i nezreliji i u RL nesretniji... katastrofa, nađi psihologa... :)
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur

Male
Capricorn Broj postova : 360
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   čet oľu 11, 2010 5:56 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Ne brini nisi me uvrijedio.
Može samo jedno pitanje ti sigurno imas puno prijatelja.
Jesam u pravu.
E sada ću ti dati jedan dokaz da prijateljstvo ne postoji.
koliko bi tih istih prijatelja dalo "život" za tebe?
Ja ću ti reći odmah niti jedan jer su ljudi sebićni.
Vijeruj mi ti isti prijatelji kada budu imali priliku zaraditi na tebi ili nekako se popeti na viši rang ili nešto treće odmah ćete zgaziti.
I vijeruj mi znam po sebi jer sam vijerovao ljudima 100% a to me je kostalo i vijeruj mi život me je šibao i to jako.

..ima jedna pesma jednog pisca , strofa ide:

pruzi mi ruku covece , ovo pogresno odmece , ovo je blatnjavo stolece i da li solo podneces?

nzm covek je sam napisao da se ne trebamo truditi da mu dokazemo nista , nisi ti nas iskoristio ni izmanipulisao , to je bila nasa dobra volja nista vise .........sve u svemu vampir nisi , a da li to postoji uopste to ce tek biti dokazano suspect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   čet oľu 11, 2010 6:13 pm

vampir nije, rekla bih dosadni klinac - jer ova cijela prepiska je onda ništa drugo nego dosađivanje.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun

Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Registration date : 26.11.2009

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   čet oľu 11, 2010 6:20 pm

Ha ha klinac.
Necu koristiti ruzne rijeci jer cu biti bannan ali sam uspio u svome naumu.
eto toliko koliko vas je jedan klinac uspijo navesti da trosite svoje vrijeme uzalud. hhhh
[Vrh] Go down
RedVenom
Prašina

Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8
Registration date : 11.03.2010

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   čet oľu 11, 2010 6:45 pm

Zapravo mislim da smo svi u pojedinim situacijama pasivni vampiri ili smo to bili u bilo kojem slucaju zivota; ovi Lunarni i Solarni su zapravo skupina aktivnih svjesnih Vampira koji sebe ne zovu uvijek Vampirima, ali osjecaju da im pase kad nekog tlače.
Uglavnom potrebno ih je skuziti i postaviti se na pravi nacin; uz energetske vizualizacije(ako nam to pomaže ili nas jača) jer u tom se trenutku ocito zbune i pocinju pravdat itd...jer time gube dvostruko vishe energije koju mogu uzeti :) To je nekako meni najlogicnija podjela tih Vampira. To je osoba koja stalno uzima, a nista ne daje ljudima sa kojima dolazi u kontakt. Ovo se moze nazvati nekom vrstom energetskog egoizma.

Ja cu malog Chaosa ignorirati, koji su je bitan, igra se Vampira i Freuda i u tim godinama i njegovom stanju nemoguce mu je dokazati neke stvari; tako da to je kao da mlatite praznu slamu XD samo bezveze spama(te)forum, a on dobiva pažnje. PS: I svaki moj banalni argument ima dublji smisao :p I cisto sumnjam da se Vampiri tako lako otkrivaju :p i ponose s tim sto jesu, dobro su svijesni da je to loše i da su nesposobni ostvariti normalan protok energije, pa moraju traziti trulu alternativu koja ce im kad tad doci na naplatu, jer ionako neznaju, a mozda i ne zele naci izlaz van. Bas kao i pravi Vampiri :) Agonija u strasti i iznimnoj necromantiki...gledajuci sve prednosti njihova zivota - na kraju krajeva sve bi dali da ih nahrani obican Hamburger iz MekDreka :)
Od pravog Energetskog je Vampira ionako daleko...Mislim tj. znam da je moja analiza itekako tocna. Barem vecinski, a ovo spominjanje emaca je bilo vishe ironicno; analiza nekog itekako nije da ga stavis u subkulture. Bash me briga sto je tko, pogotovo netko tko je nekvalitetna osoba. Hvala Bogu; da na kvaliteti mozemo s vremenom proraditi.
Schmizzl - Pas je bio Vampir? Hehe, pa sta je radio, mislis stalna paznja? Mislim da mu je u toj situaciji trebao trening, ko nazalost i vecini ljudi danas.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   čet oľu 11, 2010 7:51 pm

joj, oprosti RedVenom... pod pas vamp mislim na pasivne vampire :) :) krivo sam se izrazila..tj. već sam toliko o tome pisala da mi zbilja trebaju kratice.. :) :)

možeš da otkriti vampira, čak i pasivnog (oni nisu ni svjesni što rade) :)
vizualiziraš osobu, (u nekom bezvremenskom prostoru ili sl. - što ti već odgovara) i prekriješ ju crnom plahtom.. ako uzdahneš aaah..onda je vamp, ako dišeš normalno, ništa od toga.. :)
treba prakse da se izbjegne autosugestija.. ali zbilja pali!!

@chaos..teško mi te ne ignorirati.. na kraju, svoje vlastito vrijeme uzalud trošiš, i postižeš kontra efekt!
želiš me (nas) izluditi, ali na kraju krajeva, ja svakim slovom koje tebi uputim, ojačavam sebe putem usporedbe.. svim silama hvala da nisam tako bedasta - kao i ti!!
jer, i ja sam imala sweet 16.. i dakako, trošila sam svoje vrijeme i sebe na puno dragocijenije stvari!!!
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   čet oľu 11, 2010 7:53 pm

daj da potrošim vijeme u dobrom.. piše se htio i uspio, bez j!!!
p.s. kako ti izjava svakoga nešto šiba može biti kontradiktorna??? znaš li ti uopće što je kontradiktornost?
[Vrh] Go down
RedVenom
Prašina

Female
Pisces Tiger

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   čet oľu 11, 2010 8:31 pm

[quote="schmizzl"]joj, oprosti RedVenom... pod pas vamp mislim na pasivne vampire :) :) krivo sam se izrazila..tj. već sam toliko o tome pisala da mi zbilja trebaju kratice.. :) :)

hehe, ma Lapsus nije bed :) a cuj...ko zna moguce je mozda i to XDXD
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur

Male
Capricorn Broj postova : 360
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   čet oľu 11, 2010 8:47 pm

ja neverujem da ovde ima ljudi koji stvarno misle da vampiri postoje
a red je dobro rekao za chaosa , klinac zeljan paznje....ko ona devojcica koju su silovali demoni.....andjeli ili sta vec
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   čet oľu 11, 2010 9:39 pm

Hvala na odgovorima, RedVenom :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   pet oľu 12, 2010 1:28 am

Što se tiče Chaosa. Od početka je bilo jasno kao dan da muljaš roll
U biti, ekipa moderatora uključujući i mene je pokušavala pričati s tobom da bi u konačnici dokazala da lažeš, ali nisi ti nikog prisilio da trošimo svoje vrijeme na tebe. Mi smo odlučili i vjerujem da smo svi naučili o tome kakve djece ima i kako djeca poput tebe razmišljaju.
Druga stvar, ova tema koju si ti držao aktivnom je doprinjela svima nama puno više nego što si ti uopće mogao zamisliti. Došla nam je na Forum Red Venom od koje se već sada moglo puno naučiti, a mislim da će tako biti i dalje.
Drago mi je da si tu i dobrodošla, RedVenom zivili :)

Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   pet oľu 12, 2010 1:52 am

@RedVenom dobro došla na forum, nadam se da ćeš se priključiti i drugim raspravama, imaš zanimljive stavove i razmišljanja.

Legi je pogodio bit, Chaos je pridonio raspravi na ovom topicu i u ovom slučaju se pokazao ne kao energetski vampir nego upravo suprotno netko tko je povezao sve ostale ljude i doprinio tome da se svi složimo oko ove teme :) I još nešto mu se mora priznati ako je doista energetski vampir, onda je neki iskreni vampir, jer takvi ljudi to neće nikome reći, a on to javno objavi na forumu koji može bilo tko pročitati, neočekivano za jednog vampiča :)

Prašina

Female
Pisces Tiger

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   pet oľu 12, 2010 5:07 am

A hvala :) evo jesam vam rekla, Van Helsing E.V postoji :P Mora da smo mi njega malo iscrpili...ali sta je tu je, sve najbolje svakom, i neka se opameti :) Stigne.
Ukljucujem se cim bude vremena i tema :) Drago mi je da sam pomogla nekom oko informacije više-manje!
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam

Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Registration date : 17.03.2010

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   sri oľu 17, 2010 2:19 am

I Like It..
Emo vamp ..
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba

Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Registration date : 12.03.2010

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   sri oľu 17, 2010 10:49 am

hromi je napisao/la:
ja neverujem da ovde ima ljudi koji stvarno misle da vampiri postoje

Pre nekoliko godina prosto sam šokirao moju šeficu na poslu izjavom kako zaista verujem da vampiri i slična živina zaista postoje. Pitala me je pa kako je onda moguće da funkcionišeš normalno, da normalno živiš sa uverenjem kako takva užasna bića postoje? Zar se onda ne bojiš da ćeš ih sresti? Rekao sam da je šansa da ih sretnem neverovatno mala, čak i ako bi život posvetio tražeći ih, pitanje je da li bi ih ikada sreo... Dakle, to što takve kreature postoje ne znači da će oni iskočiti iz prvog mračnog ulaza ili žbuna pred nas da nam posišu krv (pre će to uraditi ljudski idioti). Dakle, imamo klase i klase postojanja, ne dele svi isti prostor-vreme ili frekvenciju bitisanja, pa otud taj ambis. No, ponekad se dešavaju preklapanja. Da nema tih preklapanja mi danas ne bismo imali ideju o vampirima i svemu što smo imenovali. Ako je sve to fantazmagorija, otkud onda ona dolazi? Sve što nosi ime a dolazi iz tradicije, iz prošlosti, deo je nekog iskustva.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   sri oľu 17, 2010 12:15 pm

Slazem se...ljudi se vole bojati raznih baba roga, a prije bi se trebali bojati vlastite vrste :P

Riba

Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Registration date : 12.03.2010

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   sri oľu 17, 2010 12:53 pm

Alpha je napisao/la:
...a prije bi se trebali bojati vlastite vrste :P

Ljudi su zapravo najstrašniji, ne samo zato što su surovi, skučene svesti ili pakosni, nego i zbog toga što, ako pogledamo razna mitološka kazivanja, ljudska bića u sebi nose transformacioni potencijal u ne-ljudske forme. Tolkin je lepo opisao nakazne Orke kao mešavinu ljudskog i elfskog, ako se ne varam. I sam vampir je jednom bio čovek. Vukodlak je takođe čovek itd. Svi oni imaju ljudsku i plus još neku latentnu, atavističku formu. Čovek je čoveku vuk nije bezazlena niti samo karakterna izreka.
[Vrh] Go down
Lithium
Višestanični organizam

Male
Leo Horse
Broj postova : 46
Registration date : 27.06.2010

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   pon lip 28, 2010 5:42 pm

Ne vjerujem u vampire zato što postoji bolest koja se javlja,i bolesnici moraju piti krv. U prošlosti je to vjerojatno značilo da je osoba demon,i onda su svaku bolesnu osobu nabijali na kolac.

Eto ti iskustva.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   uto lip 29, 2010 12:10 am

Lithium, jesi li ti čitao temu? zubi
Ovdje govorimo o energetskim vampirima. :D

Riba

Male
Taurus Horse
Broj postova : 130
Registration date : 27.10.2010

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   sri lis 27, 2010 11:28 pm

Ok,
nisam baš imo nešta živaca da pogledam sve postove (sram me bilo) pa je moguće da samo ponavljam nešto što je neko reko na isti, ili drugi način, ali ja sam čuo za termin 'energetski vampiri' kad sam čitao neko štivo o Rei Ki-ju.

Navodno to može biti bilo tko, obitelj, najbolji prijatelji itd, i isto tako je to moguće da oni to rade nesvjesno tako da netko može biti 'vampir' ne svojom krivnjom. No ima ima i onih koji to svjesno rade, samo mi nije jasno zašto bi to netko radio, filozofija Rei Ki-ja je da je energija svemira koju možemo primiti beskrajan i blablabla ( upišite 'Rei Ki' na google ako vas zanima xD)......

Kako se obraniti od tih vampira? Pa ovako, vjerojatno ima onih koji su čuli ponešto o čakrama, za one koji ne znaju to su energetske točke u ( i izvan) našeg tijela u kojima se najviše isprepliće fizičko i duhovno ( dobro nisam ja baš neki veliki znalac, al više-manje to je tako...valjda). Uglavnom, zamislite da se sve vaše čakre ( ima ih 88.000 a 7 ih je najvažnije koje se nalaze poredane u središnjoj osi tijela) vrte udesno, ne morate pokušavati vizualizirati, samo recite sami sebi da se čakre vrte udesno ( u smjeru kazaljke na sat), pa tako nitko od vas, svjesno ili nesvjesno, neće moći krasti energiju.

The End =)
[Vrh] Go down
Backpacker
Stanica

Female
Leo Dragon
Broj postova : 17
Registration date : 01.01.2011

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   pet sij 07, 2011 1:49 pm

Vrtnja cakri zapravo pospješuje otvaranje cakri i protok energije kroz iste. Kad energija pocne teci kroz cakru osjecaj je sjajan.

Sto se tice ovog drugog vezano za energetske vampire, moram da dodam da su svi ljudi na neki nacin energetski vampiri. Cak i ti i ja možemo nesvjesno da uzimamo nekome energiju. Opis osobe koja vrlo cesto svjesno uzima energiju je slijedeći: to su osobe koje puno pricaju i ne možes rijec uzet od njih,..vrlo cesto se razbolijevaju…nerviraju te, ponekad bez posebnog razloga-najradije bi ih ubio, …sto se vise nerviras time je njihov cilj postignut-jer ti tako uzimaju energiju.

Meditacija za zastitu od energetskih vampira:
Svakog dana radi ovu vježbu:
Zamisli da se priblizavas nekoj staklenoj piramidi. Na vrhu piramide je spirala u boji duge. Udji u piramidu i vidjeces tamo stakleni stol sa 12 staklenih stolica. Iznad tog stola zamisli veliki kristalni luster. Lezi na taj stol i zamisli da se on smanjio na tvoju veličinu. Onda zamisli da ispod stola se nakuplja ljubičasta vatra, to je bas ispod tebe….a da zidovi piramide svjetle bijelom svjetlosću ….a onda zamisli kako iz kristalnog lustera izbijaju iskre kao munje zute boje ili zlatne boje, i idu u tebe. Prvo kreni polako sa mujama a onda neka ih ima sve vise i vise, ispuni prostoriju svu munjama.

Kad zavrsis ustanes sa stola izadjes iz piramide i to je to.

Zabranjeno je da nekog drugog postavljas na stol, osim ako ta osoba nije dala dozvolu. To je isto kao i za reiki-ne smijes ga davati onom ko ga ne zeli.
[Vrh] Go down
Icecrowned
Riba

Male
Taurus Horse
Broj postova : 130
Registration date : 27.10.2010

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   pet sij 07, 2011 2:46 pm

Wow, fora vježba - i da ne smije se davati reiki ako ga netko ne želi, to bi bilo forsiranje a to nije duh filozofije reikija =)
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek

Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Registration date : 08.09.2010

PostajNaslov: energetski vam.   pet sij 07, 2011 11:42 pm

Chakotay je napisao/la:
No ja sam govorio o egoistu koji glumi ljubaznost samo da bi postigao svoj cilj, on zna da glumi i to čini namjerno i u pravilu mu uspijeva uvjeriti druge da je ljubazan i dobiva ono što žele, no razlika između njega i iskrene osobe je u tome što kad ih se odbije i ne dobiju ono što žele ovaj egoistični glumac će biti sav ljut jer nije ostvario ono što je želio, dok će ovaj drugi prihvatit situaciju i reći ok mogu ja preživjeti i bez te čokoladice ;)

Zar ovo što si napisao nije tipičan primjer emocionalnog vampira? Emocionalni vampiri su tipovi osoba sa veeelikim egom, egocentrični, egoistični i... ako nisu oni sretni nitko ne smije biti.
evil

Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   pet sij 07, 2011 11:51 pm

@Arch čokoloholičari ne pričaju o čokoladi oni ju jedu, a mi nismo pojeli još ni jednu ;)

@Dada da možeš ti njih i tako nazvati ;)

PostajNaslov: Re: Energetski vampirizam   Today at 11:20 pm

[Vrh] Go down

Energetski vampirizam
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next