Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 David Icke - Najveća tajna

Go down 
+38
Sang Real
Tommaseo
Angelino croft
omen
Flamezar
tomi
Neobicni forumas
sb
jedan_lik
Michael Wittmann
PerExtensum
snake
Reptil
Narayana
Berny_Sinara
Dragec
Viktor-x
Shime
Legionar
Jaykof
kayser
josip21
PEPE-Top Secret
gothic45
dark light
tuby
Apollo
YoUnG LiOn
gloria_g
Absynthia
Silmarilionn
silver
Alpha
zvezda
bedro
Svjetloisjena
userNejm
Rain
42 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2009 2:57 am

Imali su 4 ruke, odtud baza 20. Za 13 nemam objasnjenje :D

Ali da, dobro pitanje :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2009 12:33 pm

možda su neki radili u pilani lol
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2009 1:11 pm

tomi je napisao/la:
Imali su 4 ruke, odtud baza 20.

Ili realno gledajuć, 2 ruke i 2 noge :P
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2009 3:02 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
tomi je napisao/la:
Imali su 4 ruke, odtud baza 20.

Ili realno gledajuć, 2 ruke i 2 noge :P

Neee, to bi bilo premastovito :D
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimesub lip 26, 2010 5:56 pm

Sad citam knjigu David Icka Najveca tajna, i onako malo je strasna :/. Prvo kaze da posjedaju tijela i umove. Tijela mogu svatit da opsjedaju, onda mi naravno moja dusa otisla negdje drugdje, valjda na pocetak da se ponovno reinkariram. Al da opsjedju svijest i um, to mi neide u glavu. To baca citavu onu teoriju o slobodi duse u vodu..
[Vrh] Go down
omen
Stanica
omen


Female
Aquarius Rat
Broj postova : 21
Age : 40
Registration date : 29.07.2008

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 9:48 pm

Pročitala sam knjigu, moram priznati da sam pojedine dijelove teško pohvatala, toliko nabrajanja, rastezanja... nije bilo lako... Hmmm, njegova teorija zavjere u drugom pogledu čini mi se sasvim dobrim štivom i vještim trikom manipulacije za nekog tko kroz takvo viđenje funkcioniranja svijeta može sebi olakšati vlastiti opstanak i natjerati se na drugačije razmišljanje o stvarima koje se događaju oko njega, osoba takve svijesti kojoj upravo takva teorija odgovara s obzirom na stanje u kojem se nalazi uslijed životnih okolnosti koje ju definiraju. Postoje i takvi.
Valja je pročitati i ostaviti na sebi ponaosob kakav će njen utjecaj biti.... David Icke je jedan ludi lik, ali u nečem ima pravo, vrijeme je da se probudimo i shvatimo da sami krojimo vlastite sudbine i posjedujemo energiju koja može činiti čuda. Recimo stop manipulaciji i kontroli uma, postanimo svjesniji sebe.
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 4:34 am

Bog
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 4:41 am

Interesantno. Mislim da se radi o poznatom teoretičaru zavjere
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 4:48 am

Što se tiče filmova oni žive(they live) i harry potter posjedujem ih većma u osobnoj kolekciji. Također interesantno
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 11:32 am

Moze se reci da sve nosi dio istine (pa i Harry Potter). Stoga valja svasta cuti i procijeniti te uklopiti u slagalicu. Najveci je problem kada netko kaze toliko puno da tom kolicinom izrecenog sakrije ono sto ima smisla/istine.
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 2:25 pm

Da
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 5:07 pm

Doista svega ima
[Vrh] Go down
Tommaseo
Stanica
Tommaseo


Male
Capricorn Dog
Broj postova : 11
Age : 41
Registration date : 04.12.2010

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimened pro 05, 2010 11:12 pm

zvezda je napisao/la:
Što se tiče reptiloidnih bića, hmmm... Volela bih reći da sve to smatram najobičnijom izmišljotinom, ali ne mogu.
Super mi je priča onog afričkog poglavice, ne mogu se setiti imena, ali mislim da se spominje ovde negde, ili ću već ponovo potražiti taj text...
Manje super mi je ono što sama vidim i u šta deo mene ne želi da poveruje... Neki nagoveštaj iza lica, iza očiju, iza svakodnevne percepcije ljudskih bića, koji je... jeziv. *


Zulu saman Credo Mutwa
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimeuto lis 11, 2011 12:46 am

Tommaseo je napisao/la:
zvezda je napisao/la:
Što se tiče reptiloidnih bića, hmmm... Volela bih reći da sve to smatram najobičnijom izmišljotinom, ali ne mogu.
Super mi je priča onog afričkog poglavice, ne mogu se setiti imena, ali mislim da se spominje ovde negde, ili ću već ponovo potražiti taj text...
Manje super mi je ono što sama vidim i u šta deo mene ne želi da poveruje... Neki nagoveštaj iza lica, iza očiju, iza svakodnevne percepcije ljudskih bića, koji je... jeziv. *


Zulu saman Credo Mutwa

e ovo mi izgleda kao da sam ja pisala(drugi dio)...samo je ona to puno bolje izrekla
hvala ti na tome!
ugl da,nedavno sam ju procitala i osjecam se u najmanju ruku cudnooo
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimeuto lis 11, 2011 12:46 am

e a sto je sa harry potterom fakat mi se neda sad ic u nazad a odrasla sam uz te filmove
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimesri pro 07, 2011 1:26 am

bila sam na njemu sad neki dan..frajer je kralj...ljudi budite se iz sna, ne vjerujte medijima možd ni icke nije nekaj posebno ali očito je da postoje stvari koje nam se prešućuju...icke je super makar mislim da je on illuminatski poslanik ajmo tak reć jer on ima dug jezik a još nije mrtav... CIA ali neka neka od kad znam za illuminate shvaćam puno stvari hehe
[Vrh] Go down
Gulliver
Stanica
Gulliver


Male
Taurus Horse
Broj postova : 17
Age : 57
Registration date : 16.12.2011

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimepet pro 16, 2011 6:24 pm

E da...ima tu štošta, stvari koje se ne daju odbaciti tek tako, mnoge od njih nas štoviše nimalo ne iznenađuju živimo li otvorena uma u ovom naopakom vremenu...
Ali gmazovi s marsa i slično?!?!
Davide, majstore, nisi li ovaj puta odlutao u kupus?
Ne bi li tako mogao izgubiti mnoge od onih koji cijene i uvažavaju tvoje stavove i zaključke?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimesub pro 17, 2011 2:25 pm

Stao sam na strani 175. Knjiga mi je vrlo zanimljiva, ali nisam mogao ne primjetiti neslaganja pojedinih poglavlja.
Npr. u poglavlju "A" kaže "nešto", a u poglavlju "B" dok spominje "nešto", opis se razlikuje od poglavlja "A".

Isto tako stalno skače s gradiranjem. Prvo su mu feničani krivci za sve, a feničani su gmazovi, pa su mu britanska kraljica i kompanija (opet gmazovi) krivi za sve, pa su mu dok trenutno čitam templari krivi za sve.
Daj se odluči tko je glavni!

Al dobro, teorije o bankama i ekonomskom porobljavanju ljudi su mi prilično očite i vjerojatno su 100% istina.
[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimečet pro 29, 2011 5:03 pm

Pročitala sam Najveću tajnu, Beskrajnu ljubav i evo sad čitam njegovu najnoviju "Ustani ljudski rode, ovaj lav više ne spava"...knjige su ok..ima tu dosta stvari koje tjeraju na razmišljanje i preispitivanje vlastitih stavova i mišljenja..ima tu svega po malo...jedino što me smeta u njegovim knjigama je što vječito ponavlja jedne te iste stvari...svaka je knjiga kopija one prošle uz nešto malo dodataka..zašto to radi nije mi jasno (možda da one tvrdoglave napokon slomi Boink )...puno njih koji su čitali njegove knjige izruguju se sa njegovim teorijama o reptilima..i meni taj dio nije baš "legao", a opet kad pogledam koliko je drevnih kultura ostavilo za sobom artefakte koji prikazuju humanoidne guštere zapitam se i ja u čemu je kvaka...bila sam na njegovom predavanju u Zagrebu početkom ovoga miseca...sve u svemu bilo je zanimljivo slušati ga uživo...simpa čovik...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitimečet pro 29, 2011 8:04 pm

silmarien je napisao/la:
puno njih koji su čitali njegove knjige izruguju se sa njegovim teorijama o reptilima..i meni taj dio nije baš "legao", a opet kad pogledam koliko je drevnih kultura ostavilo za sobom artefakte koji prikazuju humanoidne guštere zapitam se i ja u čemu je kvaka...

Baš tako, to i mene zanima. Mogu si zamisliti da skupina moćnika, tj. različite organizacije rade u svrhu pokoravanja ljudi. Nisam si mogao ne načuditi priči o reptilima, a onda se sjetim silnih gušterolikih "božanstava" i nefilima (biblijski križanci "sinova božjih" i ljudskih žena) tj. ustvari je riječ o križancima reptila i ljudi.

Jedino mi još nije jasno. Reptili više od desetke tisuća godina vladaju ovim planetom. Koji je uopće njihov cilj? Istrijebiti nas očito ni ne žele, jer bi to svojom moći učinili za pola sata. Možda se bogatiti na zemljinim resursima? Puno je pitanja u vezi njihove prisutnosti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





David Icke - Najveća tajna - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: David Icke - Najveća tajna   David Icke - Najveća tajna - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
David Icke - Najveća tajna
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» David Icke - Zagreb 11.9.2008.
» David Icke - Don't Take The Flu Vaccine (HR titlovi)
» David Icke- Revelations of the Mother Godess
» Na Rubu Znanosti - 16-11-2009 - David Icke - Proizvodnja kri
» David Icke - Beskrajna ljubav jedina je istina (Engleski)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: