Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 khm opet pitanje o muskima...

Go down 
+12
Nefertiti
Skulptura
Remke
tomi
biga
Blizzard
Alpha
malenaivi
josip21
Gea
Fantom
Berny_Sinara
16 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimened ruj 13, 2009 10:40 pm

Ovako ja imam jedan maliiiiii problemcek.... dok sam bila na svadbi upoznala sam bratica od mog ocuha...i uglavnom muci me sljedece... Pa od kada sam ga srela svidilo mi se kod njega sta se salio zezao jos gore nego ja...ali je problem ovaj osim sta ja imam 19 a on ima 29 :/ Problem mi je taj sto khm ko svaki skorpion je doslovno sav u sexu :) lol i sada mene zanima kako mogu prepoznat da me iskreno voli a da me ne gleda i druzi se samnom samo radi sexa?
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimened ruj 13, 2009 10:51 pm

Uh tad bi bio pravi mix u obitelji,ti sa ocuhovim braticem a
njegov bratic tj.tvoj ocuh muz tvoje mame,nema sta ko
u onoj seriji "dinastija".khm opet pitanje o muskima... 119369
Neznam,niste u krvnom srodstvu ali ipak,meni je to pomalo
nakaradno.
Sto se tice godina,godine u ljubavi i ratu nisu bitne...khm opet pitanje o muskima... 64658
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimened ruj 13, 2009 11:11 pm

aha :) al mislim da to nije vazno mislim moji nisu ni ozenjeni :D cura i decko jesu ...al opet :D nisam u krvnom srodstvu sa njima xD
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimened ruj 13, 2009 11:40 pm

hm... škorpion... confused
sa škorpionima ne mora biti samo sex u pitanju... tu je i opsesija, ljubomora iako to ti ništa ne znači ako se slažeš s nekim , onda nema povoda za ičim takvim... a i škorpione ukrotiš u pitanju sex-a sam tak - nisam spremna i brus raspa
ako on kaže dobro i ne poduzima ništa onda si na dobrom putu, a ako kaže dobro i opet nešto pokuša uvjke pomaže lakat u rebra... gica

razgovaraj i uvjeri se u njegove namjere

a što se tiče godina... to je druga stvar, ako tebi odgovara ok
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimened ruj 13, 2009 11:45 pm

Gea je napisao/la:
hm... škorpion... confused
sa škorpionima ne mora biti samo sex u pitanju... tu je i opsesija, ljubomora iako to ti ništa ne znači ako se slažeš s nekim , onda nema povoda za ičim takvim... a i škorpione ukrotiš u pitanju sex-a sam tak - nisam spremna i brus raspa
ako on kaže dobro i ne poduzima ništa onda si na dobrom putu, a ako kaže dobro i opet nešto pokuša uvjke pomaže lakat u rebra... gica

razgovaraj i uvjeri se u njegove namjere

a što se tiče godina... to je druga stvar, ako tebi odgovara ok
pa je probao je nesta i da znas da mu fakat jesam laktom u rebra :D jesam razgovarala sa njime i htio je kiss :D ja sam odbila sa odgovorom nisam jos spremna xD jer zna se sta poslije kissa slijedi xD kako god nemogu se opustit u muskom drustvu jer mi se dogodilo nes (naravno Gea to cemo privatno ) :D a meni ne smeta godine vec mi smeta to njegovo khm pipkanje al onda ga mlatnem u rebra XD
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimened ruj 13, 2009 11:51 pm

ajde Berny nemoj nas mazat ovdje...pa nismo mi pali sa grane.....smeta ti njegovo pipkanje...???
ajde priznaj da ti je ipak drago.....bar malo.......
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimened ruj 13, 2009 11:53 pm

lol pa nije jer to radi pred starcima :/ pa mi bude neugodno :(
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimened ruj 13, 2009 11:58 pm

a znaci u tom grmu lezi zec.....tebi je neugodno....a da ste sami bilo bi ti drago...jel da...??


znaci ovako....vi nemate nikakvu vezu ali on tebe ipak stipka i to ispred staraca......jel da....

aj daj jos malo objasni prirodu te veze....bas me zanima.....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimepon ruj 14, 2009 12:12 am

josip21 je napisao/la:
a znaci u tom grmu lezi zec.....tebi je neugodno....a da ste sami bilo bi ti drago...jel da...??


znaci ovako....vi nemate nikakvu vezu ali on tebe ipak stipka i to ispred staraca......jel da....

aj daj jos malo objasni prirodu te veze....bas me zanima.....
pa je neugodno :D pa da smo sami meni bi to bilo smjesno :D pa sve je pocelo kada sam se upoznala sa njime XD uglavnom dosli smo pomoc malo oko svadbe... ne njegove :D :D :D i bili smo na stanici sjeli ja moja stara moj ocuh ;D tada je dosao on :D i naravno zasprehali smo se i ja i on o svemu a meni sve bilo smjesno opet kada je on smjesan :D i onda sljedeci put kada sam dosla tamo pocelo je to sa khm pipkanjem :D i to je otprilike to
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimepon ruj 14, 2009 12:18 am

aj da vidim jesam li dobro shvatio......da se nisi malo zaletila....

znas li ti sta o njemu.....ima li on koga....neku curu ili sta ja znam....amo reci da nema nikoga....kako bi ga opet vidila ili cula.....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimepon ruj 14, 2009 12:22 am

josip21 je napisao/la:
aj da vidim jesam li dobro shvatio......da se nisi malo zaletila....

znas li ti sta o njemu.....ima li on koga....neku curu ili sta ja znam....amo reci da nema nikoga....kako bi ga opet vidila ili cula.....
Znam o njemu jako puno nema nikoga nijedna ga nece kada je previse khm duhoviti :D
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 1:53 pm

ma čekaj malo....jeste li se poljubili?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 2:43 pm

Ma ja ne kuzim...sto to slijedi nakon kiss-a? Nije valjda da mislis da je sex obvezatan ako si poljubila nekoga suspect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 5:43 pm

malenaivi je napisao/la:
ma čekaj malo....jeste li se poljubili?
nismo ali on je htio ja sam odbila :/
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 5:44 pm

Alpha je napisao/la:
Ma ja ne kuzim...sto to slijedi nakon kiss-a? Nije valjda da mislis da je sex obvezatan ako si poljubila nekoga suspect
uh-oh zubo neeee oops
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 6:46 pm

Pa što sad, htio je poljubac, a nakon poljpca ne slijedi nužno sex, može to biti predivna veza, predivno prijateljstvo ili jednostavno neka romansa. Godine ne igraju ulogu.

Kako da znaš da te voli? Ako je spreman izdvojiti od svog života da tebi pomogne na neki način, bilo da se naživcirao zbog toga, tada možeš znati da nije samo fizikalija u igri.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 9:03 pm

mislim da Berny čeka svoj prvi savršeni poljubac... u pravo vrijeme, na pravom mijestu s pravim osjećajem ;) jesam li pogodila?

Sačekaj malo i vidi u što će se sve to pretvoriti
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:14 pm

Gea je napisao/la:
mislim da Berny čeka svoj prvi savršeni poljubac... u pravo vrijeme, na pravom mijestu s pravim osjećajem ;) jesam li pogodila?

Sačekaj malo i vidi u što će se sve to pretvoriti
pa prvi savrseni da :D inace moj prvi je bio malo hm da....yuck :D Slinav heheheh :D ok bas me zanima :D pricekat cu :) mozda se isplati dobro valja pricekat :D
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:17 pm

asti ga....ovo je bolje od Santa Barbare.....

i Berny sta ima novoga......ajde pricaj....jesi ga vidila....
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:34 pm

josip21 je napisao/la:
asti ga....ovo je bolje od Santa Barbare.....

i Berny sta ima novoga......ajde pricaj....jesi ga vidila....
da ta serija nije davno završila?? koliko me moje mladenačko sjećanje služi oko 1992 il '93???


slušaj curo... opusti se... ako je njemu stalo do tebe neće navaljivat, a ako bude navaljivo šutni ga i to je to.... :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:55 pm

ok hvala decki i naravno cure :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:55 pm

josip21 je napisao/la:
asti ga....ovo je bolje od Santa Barbare.....

i Berny sta ima novoga......ajde pricaj....jesi ga vidila....
nije to Santa Barbara to je carolija hahahahhahahahah :D nismo se vidjeli jer smo khm malo daleko al smo se culi :)
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimesri ruj 16, 2009 12:00 am

....i..??? daj nemoj nas drzati u neizvjesnosti....sta je bilo....jel pao kakav dogovor....mozda izlazak......kino ili tako nesto.....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimesri ruj 16, 2009 12:03 am

josip21 je napisao/la:
....i..??? daj nemoj nas drzati u neizvjesnosti....sta je bilo....jel pao kakav dogovor....mozda izlazak......kino ili tako nesto.....
ajme fakat sapunica rekao je da cemo se naci u 4 oka i da cemo se ispricat hahaha :D
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitimesri ruj 16, 2009 12:06 am

...skrtica.....nece da izvede djevojku vani da nebi potrosija love.....ocekujemo izvjestaj kako je bilo....jel moze....?
[Vrh] Go down
Sponsored content





khm opet pitanje o muskima... Empty
PostajNaslov: Re: khm opet pitanje o muskima...   khm opet pitanje o muskima... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
khm opet pitanje o muskima...
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» maloljetnici opet haraju
» Opet nasilje u Zagrebu: Stradao maloljetnik i starac
» WICCA
» Pitanje
» Pitanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: