Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti: Priče astronauta

Go down 
+29
Jedi Mind Tricks
MoW
Snjufo
qkac
Black Angel
Jaykof
Legionar
Berny_Sinara
Blizzard
4ucker
Saroman
GoodAlien
ciefp
silver
danyf5
None
siskara
zvezda
Srky
Svjetloisjena
gogx
zmija
vladimir
maxxie
Aleksandar Veliki
jovko
malena
Hybrid
Rain
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepet ruj 21, 2007 8:49 am

vladimir je napisao/la:
Ja mislim da "oni" imaju mnogo toga sakrivenog od sire javnosti.Ovo sto cu reci ce izgledati glupo ali meni je cudno.Imao sam nekih desetak godina,znaci oko 1980 i citao jednu epizodu spajdermena gde je on kloniran.U tim godinama je to bilo nemoguce i nepojmljivo a eto posle 15 godina to se moze ciniti i ucinjeno je prvi put sa ovcom,zaboravio sam ime.Hteo sam reci da mislim da se sira javnost u svakom pogledu lagano i sistematski priprema na nesto nazovimo kao "veliki skok" i ne bi me uopste zacudilo da "crkva" to koci.

hail hail hail
[Vrh] Go down
gogx
Žaba
gogx


Male
Aries Rooster
Broj postova : 235
Age : 42
Registration date : 21.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepet ruj 21, 2007 10:33 am

Mislim da se puno toga zna, ali se drži u tajnosti radi različitih interesa.
Svijet funkcionira na bazi novca i pokoravanja.Moje mišljenje je da crkva drži dosta toga zakočeno i da blokira puno otkrivenih stvari.
Crkva je najmocnija organizacija na svijetu to upamtite, vjera u Boga je jedno i nemam ništa protiv toga, ali protiv crkve sam 100%.
Ako se otkriju vanzemaljci ili nešto slično, kako ce crkva to objasnit?
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepet ruj 21, 2007 10:41 am

Možda će nam reći da sanjamo?! rofl

Ne može objasnit. Zato i steže obruč oko svega kroz povijest, koji pomalo popušta jer sada ipak možemo informacije dobit kroz razne medije koje ipak ne može kontrolirati kao prije. Samo je pitanje vremena kada će propasti.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepet ruj 21, 2007 10:43 am

Malo smo otišli od teme... lol
Bar ja. oops
[Vrh] Go down
gogx
Žaba
gogx


Male
Aries Rooster
Broj postova : 235
Age : 42
Registration date : 21.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepet ruj 21, 2007 10:50 am

malena je napisao/la:
Malo smo otišli od teme... lol
Bar ja. oops
E da je malo..... vidiga
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepet ruj 21, 2007 7:44 pm

Možda bi crkva vanzemaljce svrstala među one vrste koje je Bog pokorio Adamu (kako se, vjerojatno pogrešno, tumači).

Ako vanzemaljci postoje, onda će to uistinu promijeniti percepciju svijeta koji nas okružuje.Nadam seda će Zemlja prije toga ući u novu dimenziju, pa će nam biti lakše sve to prihvatiti. A i pitam se - nismo li možda i mi vanzemaljci, a da o tome pojma nemamo :cyclops:
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepet ruj 21, 2007 9:02 pm

Negde sam citao da muski dolaze sa "Venere",izvor mislim da je trece oko
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepet ruj 21, 2007 9:25 pm

vladimir je napisao/la:
Negde sam citao da muski dolaze sa "Venere",izvor mislim da je trece oko

Da nije to ono - Žene su s Venere, muškarci s Marsa ;)
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimesub ruj 22, 2007 2:07 pm

Ja sam onda zena u srcu :Dvolim zene i samo nje :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimesub ruj 22, 2007 2:14 pm

Htjela sam još pitati, na koje treće oko kao izvor misliš? :)
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimesub ruj 22, 2007 2:19 pm

ono u meni i casopis :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimesub ruj 22, 2007 3:56 pm

Kažu da je lokacija trećeg oka malo izvan fizičkog tijela, pa bi onda oprije bilo ono "na tebi" ;) Časopis nisam čitala, ali jesam roman Treće oko Lobsang Rampe koji je zanimljiv za pročitati, samo nemoj ništa dalje od istog autora jer je katastrofa :(
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimened ruj 23, 2007 6:34 pm

Rie je napisao/la:
Možda se 'mjesečari' nisu nadali da će ovi sletjeti na Mjesec, možda su ih uhvatili nespremne.

Kao kada neka životinja na Zemlji, nad kojom imaš kontrolu, pobjegne nekontrolirano ili slično nešto. Ako me razumiješ.
Pobjegne ti papiga iz kaveza. Imaš svu kontrolu nad njom ali trenutak nepažnjei eto. Svašta je moguće ;)

No way.

Kao prvo, moramo pretpostaviti da Apollo 11, nije prva letjelica ljudske konstrukcije koja je sletjela na Mjesec. Jedna od bitnih stavki je ta da si SAD i SSSR nisu mogle dopuštati gafove. Kao: "Operacija uspjela, pacijent preminuo!" Stoga postoji ideja da je Apollo 11 tek jedan od više.

Pa krenimo onime što možemo nazvati "zdravo-razumsko saznanje".
1961.-ve Gagarin leti u orbiti Zemlje, te se sretno vraća na Zemlju.
I za taj let važi pravilo o gafovima, pogotovo ako znamo da je komunistička doktrina bila perfekcionistička što se svemirskog programa tiče, zaglušjujuća što se informacija tiče. Kasnije slijede Vostok 2-6, Voskhod, Apollo 8-10.

Ako smo ih iznenadili, to bi najvjerovatnije bilo zbog neke njihove greške, jer pozvonili smo par puta prije nego smo ušli na njihovo prostranstvo Mjeseca. A zašto mi "obični" smrtnici ne bi trebali znati o njima??? Takvo mišljenje smatram jednom običnom budalaštinom i bezobrazlukom.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimened ruj 23, 2007 6:57 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:

Ako smo ih iznenadili, to bi najvjerovatnije bilo zbog neke njihove greške, jer pozvonili smo par puta prije nego smo ušli na njihovo prostranstvo Mjeseca. A zašto mi "obični" smrtnici ne bi trebali znati o njima??? Takvo mišljenje smatram jednom običnom budalaštinom i bezobrazlukom.

Istina. Možeš iz toga zaključiti da su dopustili da ih ti astronauti vide ili da ih uopće nisu vidjeli. A možeš zaključiti svašta u stvari...

Ma ima i priča da surađujemo sa sivima, bla, bla, bla, svašta se priča, a što je od toga istina možeš jedino sam procjeniti jer ti ju nitko neće servirati, a pogotovo ne danas. Možda u daljoj budućnosti neke stvari isplivaju ali za sada se još svašta krije... alien
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimened ruj 23, 2007 8:31 pm

Obično se kriju stvari kad je neka lova u pitanju. Možda su ti alien alien donijeli neku dobru tehnologiju pa se sad to skriva od ostalih - to neki tvrde.

Drugo objašnjenje je da se skriva kako ne bi došlo do panike i narušavanja javnog reda i mira affraid
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepon ruj 24, 2007 11:48 am

Mislim da je ipak ovo drugo u pitanju: panika i narušavanje javnog reda i mira...
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepon ruj 24, 2007 11:55 am

A ja mislim da je oboje i još nešto treće i četvrto. :D
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepon ruj 24, 2007 12:01 pm

Da, vjerojatno... :|
[Vrh] Go down
Srky
Višestanični organizam
Srky


Male
Taurus Goat
Broj postova : 39
Age : 32
Registration date : 09.10.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 3:43 pm

ja vjerujem u vanzemaljce...teško je za povjerovati da smo mi ljudi jedini u ogromno nezamislivom prostranstvu u svemiru...vjerujem da postoje da nas promatraju i smiju nam se..
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 8:23 pm

Srky je napisao/la:
ja vjerujem u vanzemaljce...teško je za povjerovati da smo mi ljudi jedini u ogromno nezamislivom prostranstvu u svemiru...vjerujem da postoje da nas promatraju i smiju nam se..

Smiju nam se kada se svi sjatimo ujutro na posao/školu u grad i nastanu kilometarske kolone. I onda kažu: "Evo opet ista priča, svi u isto vrijeme, svi su ludi i svi trube." lol!
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 8:56 pm

A kako se tek smiju našim ''velikim dostignućima'' koji su njima kao nama udisati zrak.... Boink
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 9:16 pm

Sigurno pričaju doma oni koji su Nas vidjeli. "To su ti neka stvorenja luda ko šibe. Glavna stvar im je parenje, hrana i neki papirčeki za kojih se i ubijaju." A trebaš ih vidieti kako pate kad popiju previše alkoholne tekućine.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimesri lis 10, 2007 10:37 am

A tek kada im procitas misli... :-)
[Vrh] Go down
Srky
Višestanični organizam
Srky


Male
Taurus Goat
Broj postova : 39
Age : 32
Registration date : 09.10.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 12:29 am

svjetloisjena je napisao/la:
Obično se kriju stvari kad je neka lova u pitanju. Možda su ti alien alien donijeli neku dobru tehnologiju pa se sad to skriva od ostalih - to neki tvrde.

Drugo objašnjenje je da se skriva kako ne bi došlo do panike i narušavanja javnog reda i mira affraid

ja vjerujem da rusija i SAD kao najmoćnije države komuniciraju sa vanzemaljcima ili bolje rečeno drugim civilizacijama...

a što se tiče tehnologije...da..trebaju resurse, vodu, zemlju, rudnike itd itd...superiornija su bića, otvorenijih stajališta, razmiljašanja itd..da nije tako nebi imali takvu tehnologiju..e sad vidi dal bi ti nekome tko je slabiji, usudio bih se iskoristiti izraz niži od tebe dao mogućnost da se razvije i pokuša napredovati kako na zemlji tako i u svemiru...
uvjeren sam da postoji komunikacija između određenih ljudi i žitelja drugih civilizacija, samo što u zamjenu za blaga, resurse..oni nama daju pogrešnu tehnologiju..tj. ne baš točnu..odnosno podvale nam muda po bubrege..i mi naravno glupi i pohlepni kakvi jesmo objeručke prihvaćamo tu razmjenu ne razmišljajući. naravno, jer kad bi razmišljali glavom a ne novcem, moći i slavom..bili bismo daleko pametniji... razvijeniji i sretniji.

a javni red i mir je samo sastavni dio toga..onako usputno...zašto bi se razglasalo i napravilo kolektivni nered kad pojedinci mogu zgrtat ogromne količine i svote novaca?
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 8:48 am

Da, moguće je da nam daju svoju zastarjelu tehnologiju, a razlog može biti i taj što smo mi preglupi da shvatimo njihovu najnapredniju tehnologiju. A ne bi ni ja dala najnapredniju idiotima pohlepnim kao što je ljudski rod. Ipak je novac uvijek najbolje opravdanje za sve što se događa u svijetu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti: Priče astronauta
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: