Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti: Priče astronauta

Go down 
+29
Jedi Mind Tricks
MoW
Snjufo
qkac
Black Angel
Jaykof
Legionar
Berny_Sinara
Blizzard
4ucker
Saroman
GoodAlien
ciefp
silver
danyf5
None
siskara
zvezda
Srky
Svjetloisjena
gogx
zmija
vladimir
maxxie
Aleksandar Veliki
jovko
malena
Hybrid
Rain
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimepet lis 12, 2007 1:54 pm

Zamislite - recimo ukapiramo da piramide mogu da stvaraju energiju... - i vest "procuri"... - Sta ce raditi elektrodistribucije, naftne kompanije... zamislite taj dan na berzama???...
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimepet lis 12, 2007 2:01 pm

Istina, sve bi propalo...
[Vrh] Go down
siskara
Stanica
siskara


Male
Gemini Snake
Broj postova : 22
Age : 46
Location : Posušje
Registration date : 02.10.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimečet vel 14, 2008 7:09 pm

jesu škrti neće da podijele tehnologiju sa nama, a zato jer smo fizički jači od njih???
pa će oni nas tehnologijom istrijebiti,
eh da sam astronaut stalno bi gledao kroz prozor... shock

moli
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimesri vel 27, 2008 11:25 am

ma neznam koja im je svrha tog skrivanja... umjesto da daju neke fotke ili video ili nešto. pa nisu ljudi glupi :x
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimepon lip 30, 2008 1:53 am

Ma u svemiru ima svacega naravno da nemozes biti sam gore
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimepon lip 30, 2008 10:02 am

zvezda je napisao/la:
Zamislite - recimo ukapiramo da piramide mogu da stvaraju energiju... - i vest "procuri"... - Sta ce raditi elektrodistribucije, naftne kompanije... zamislite taj dan na berzama???...

burze ionako divljaju zbog nafte, to bi nas mozda i spasilo, ali dogodilo bi se to da bi taj izum netko prikrio.
[Vrh] Go down
ciefp
Stanica
ciefp


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 12
Age : 51
Registration date : 26.07.2008

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimened srp 27, 2008 12:22 am

Nadam se da sam stavio tekst na pravo mesto. Inace i ovo je svedocenje astronauta.



Vanzemaljci su nas više puta posećivali

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Vazemaljci-v

Astronaut Edgar Mičel tvrdi da se zataškava postojanje „malih zelenih“

Americi više od 60 godina uspevaju da prikriju i zataškaju ove činjenice! Ovo tvrdi doktor Edgar Mičel (77), koji je 1971. godine hodao po Mesecu.



Mičel koji je bio astronaut na svemirskom brodu „Apolo 14“ kaže da je tokom njegove karijere Zemlju posetilo mnogo „neidentifikovanih letećih objekata“ (NLO), ali da su svi susreti bili zataškani.
„Kolege sa kojima sam kontaktirao su mi opisali vanzemaljce kao ‘male čudne ljude’. Oni imaju velike glave i velike oči. Njihova tehnologija je daleko razvijenija od naše i bili su prijateljski nastrojeni prema nama. U suprotnom, ljudska vrsta bi odavno bila istrebljena“, rekao je Mičel, koji sa Alanom Šepardom drži rekord u dužini šetnje po Mesecu (devet sati i 17 minuta).
On kaže i da su nas svemirska braća u nekoliko navrata čak spasla katastrofe.

„Posete vanzemaljaca naše vlasti su zataškavale poslednjih 60 godina, međutim, neke informacije su procurile, a ja sam imao privilegiju da saznam neke od njih. Kretao sam se u vojnim obaveštajnim krugovima koji znaju da je poseta bilo“, dodao je Mičel.
Američka nacionalna svemirska agencija NASA je požurila da demantuje njegove tvrdnje:
„NASA ne prati neidentifikovane leteće objekte niti je uključena u bilo kakvo zataškavanje postojanja vanzemaljaca na Zemlji ili bilo gde u svemiru. Doktor Mičel je veliki Amerikanac, međutim, ne delimo njegovo mišljenje o ovom pitanju“, rekao je portparol NASA.

Mičel: U Rozvelu se zaista srušio NLO

Edgar Mičel tvrdi da se u Rozvelu, malom mestu u državi Nju Meksiko, početkom jula 1947. zaista srušio NLO. Ovaj slučaj je opisan u brojnim filmovima i serijama, ali američke vlasti tvrde da je reč o padu meteorološkog balona. Prema nezvaničnim informacijama, NLO se srušio 3. jula uveče 1947. nedaleko od grada i lokalno stanovništvo je pronašlo na desetine neobičnih predmeta na mestu udesa. Nedugo zatim intervenisala je vojska, koja je sve oduzela i zaplenila sve predmete sa mesta nesreće. Spekuliše se i da su dva tela vanzemaljaca pronađena. Danas se nedaleko od Rozvela nalazi najbolje čuvana vazduhoplovna baza u SAD.


izvor:alo.co.yu Petak - 25.07.2008
P.S.
Inace ovu su vest veceras objavili na dnevniku RTS1 u 19.30
[Vrh] Go down
GoodAlien
Višestanični organizam



Male
Aquarius Cat
Broj postova : 80
Age : 49
Registration date : 03.08.2008

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimepon kol 04, 2008 1:41 pm

Eh sad malo da je filozofiram...
Neko je na pocetku komentiro da ima 10 tisuca ljuda na tog jednog markabiana isto take je receno da su nas nekoliko puta spasili e pa eto sad dali nas se boje ili su friendy ja bih reko da su friendly jer su nas mogli istrebiti ko nis kad smo imali samo katapulte i baliste za obranu sto nije bilo tako davno po njima =)
a danas....mozda su bili i glupi sto su pustili tako agresivnu i okrutnu rasu da zivi no sami su si krivi sad smo razvili atomske bombe tako da mi njih isto mozemo zbrisat kad se sjetimo
sto se tice pak piramida da piramida jos uvijek proizodi energija,prijateljica mi je bila tamo i provela je nekoliko sati u njoj i oboljela od necega neobjasnjivog "piramidski doktor" koji lijeci to je rekao da je previse vremena provela u piramidi te da joj je od silne energije pozlilo....kazu neki izvori da je na vrhu piramide bio neki kristal koji je tu energiju usmjeravao te da je zetva bila obilnija a sad je samo neusmjerena =)
A sad "pitanje" za milijun dolara..zasto skrivaju to od nas...mislim da to uopce nije pitanje vec da je sve jasno...
ljudska rasa je glupa,primitivna,agresivna mozda zbog gena ili mozda jer smo jos u ranom stadiju razvitka ja neznam...
no znam da se sramim sto sam covjek i sto samo sranja znamo radit.....mogu samo zamislit katolicku crkvu kad bi nasa izbacila video aliena i njihovih letjelica naravno fanatici bi izjurili na ulice razvaljivali sve kao da mi pokusavamo srusiti crkvu...ma same gluposti...
:x :x
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimepet kol 22, 2008 6:12 pm

GoodAlien, možeš malo pojasniti što je to "piramidski doktor"?

Btw, smatra se da je na vrhu piramida bio postavljen benben, kamen presvučen zlatom koji je blještao na sunčevoj svjetlosti i po nekim teorijama simbolizirao feniksa. A piramide su bile pokrivene poliranim bijelim kamenom koji je također odbijao sunčeve zrake i bilo je teško u njih i gledati za dana. Kasnije je taj kamen korišten za gradnju Kaira i drugih gradova blizu piramida, tko bi odolio tako lijepom rudniku kamena na dohvat ruke...
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimepet kol 22, 2008 10:49 pm

Vanzemaljci bili oni prijateljski raspoloženi ili ratobori(ako ih ima uopće naravno) nejavljaju nam se jer se plaše,znaju da smo jači od n jih i da bi ih pokorili čim bi ih upoznali,odmah bi kolonije mi napravili na njihovim planetama,
[Vrh] Go down
4ucker
Višestanični organizam
4ucker


Male
Virgo Pig
Broj postova : 34
Age : 28
Registration date : 22.03.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimened oľu 22, 2009 10:10 pm

pa jel bi bila fora da ne postoji nitko vise osim nas....samo mi....ohaa.......mi smo samo dio velikog kosmosa i nas svemir je dio vvelikog djela super kosmosa.....vjerujte mi stric mi radi kao znastvenik svemira......
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimened oľu 22, 2009 11:00 pm

Pojma nemamo jel je naš svemir dio većega svemira ili neke veće cjeline, to su nagađanja, netko vjeruje u to, a netko ne.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimepon oľu 23, 2009 3:53 pm

cula sam ja za ovo sa Astronautima jako zanimljivo :)
[Vrh] Go down
4ucker
Višestanični organizam
4ucker


Male
Virgo Pig
Broj postova : 34
Age : 28
Registration date : 22.03.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimepon oľu 23, 2009 4:51 pm

da evo sad citam u knjizi "citiram" pisao ju je neki ludak ali kazu da je on jedan od boljih u svijetu astro proucavatelja.....

Sumnjam da cemo svi nestati, jedna stanica na Svijetu je jedan covjek koji zivi i koji ce umrijeti i otici na Onaj Svijet. Svi smo mi samo prasina u kosmosu vecem od nas. Samo je jedna teorija. Covjecje tijelo je komad onoga sto nas cini.

Eto sad neka mi netko objasni sto on sa tim misli
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimepon oľu 23, 2009 9:36 pm

sva sam se najezila :S
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 12:31 am

Saroman je napisao/la:
Vanzemaljci bili oni prijateljski raspoloženi ili ratobori(ako ih ima uopće naravno) nejavljaju nam se jer se plaše,znaju da smo jači od n jih i da bi ih pokorili čim bi ih upoznali,odmah bi kolonije mi napravili na njihovim planetama,


To je kao šala i ironija ili...???


GoodAlien je napisao/la:

ljudska rasa je glupa,primitivna,agresivna mozda zbog gena ili mozda jer smo jos u ranom stadiju razvitka ja neznam...
no znam da se sramim sto sam covjek i sto samo sranja znamo radit.....

A vidiš, možda si se ti u ljude razočarao, ali ljudska rasa je daleko više od glupe, primitivne,... Pogledaj oko sebe, pogledaj kako je u našim genima zapisano majčinstvo - beskrajna i zaštitnička ljubav majke prema djetetu da je spremna za njega žrtvovati život. Pogledaj ljude koji se bore za prava životinja, pročitaj pokoju pjesmu koju je napisao ljudski pjesnik ili sliku koju je naslikao ljudski slikar, pogledaj pokoju građevinu koju je sagradio čovjek, pogledaj prekrasne mostove koji spajaju kopna i otoke preko mora, ma pogledaj jedan jedini pogled djeteta u vrtiću prije nego ga je okrutni svijet promjenio! Za takve stvari treba se ponositi što si čovjek ili se barem ponositi što šećeš planetom Zemljom jer na ovom mjestu možeš pasti dole ili se popesti na najviše grane tijela, uma, duha... a svaka osoba griješi i lakše je vidjeti nečije mane i pogreške nego tuđe vrline! :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 1:01 am

Ja kažem (zato jer ne znam kak stvarno ide): Ljudski je griješiti, ali je ljudski i praštati :)
[Vrh] Go down
4ucker
Višestanični organizam
4ucker


Male
Virgo Pig
Broj postova : 34
Age : 28
Registration date : 22.03.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 8:38 am

Citat :
A vidiš, možda si se ti u ljude razočarao, ali ljudska rasa je daleko više od glupe, primitivne,... Pogledaj oko sebe, pogledaj kako je u našim genima zapisano majčinstvo - beskrajna i zaštitnička ljubav majke prema djetetu da je spremna za njega žrtvovati život. Pogledaj ljude koji se bore za prava životinja, pročitaj pokoju pjesmu koju je napisao ljudski pjesnik ili sliku koju je naslikao ljudski slikar, pogledaj pokoju građevinu koju je sagradio čovjek, pogledaj prekrasne mostove koji spajaju kopna i otoke preko mora, ma pogledaj jedan jedini pogled djeteta u vrtiću prije nego ga je okrutni svijet promjenio! Za takve stvari treba se ponositi što si čovjek ili se barem ponositi što šećeš planetom Zemljom jer na ovom mjestu možeš pasti dole ili se popesti na najviše grane tijela, uma, duha... a svaka osoba griješi i lakše je vidjeti nečije mane i pogreške nego tuđe vrline! :)

...Totalka si u pravu, da smo glupi ne bi bilo kompjutera i bilo kakve elektronike, ili bilo cega.....svaka cast na dobrom objasnjenju GoodAlien...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 12:53 pm

4ucker je napisao/la:

...Totalka si u pravu, da smo glupi ne bi bilo kompjutera i bilo kakve elektronike, ili bilo cega.....svaka cast na dobrom objasnjenju GoodAlien...

To je Legionar objasnio. Ono što je reko jest da ljudi nisu glupi zato jer znaju napraviti materijalno (kompjutere, cd-e, radio...), nego zato jer imaju nešto dublje od toga, a to je duhovnost, umjetnost na pjesnički način.
[Vrh] Go down
4ucker
Višestanični organizam
4ucker


Male
Virgo Pig
Broj postova : 34
Age : 28
Registration date : 22.03.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 2:25 pm

skontao sam za to duhovno ali sam napisao svoje misljesnje....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimened oľu 29, 2009 12:58 am

ja aliene tbh samo zamisljam kao dobra bica koja vole malo istrazivat nas ljude :D Mozda smo im fascinantni :)
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimened oľu 29, 2009 1:16 am

Kao prvo,mi neznamo ni kakve sve beštije imamo na nasem planetu a vec neki ljudi imaju obraza reci da smo sami u svemiru iako smo istrazili tek 0.000000000001 % svemira.
Bilo bi prilicno glupo reci da vanzica nema....
A sad se namece i pitanje jesu li dobri ili loši ?
S obzirom koliki je svemir naci ce se i jednih i drugih na lopate lol!
Samo se nadajmo da cemo postat kompici sa dobrim vanzicima prije nego sto nas losi vanzici pokokaju :x zubi
[Vrh] Go down
qkac
Prašina



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 6
Age : 34
Registration date : 24.03.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimened oľu 29, 2009 4:20 pm

cekaj koliko san ja svatia oni su neki mali nislin po tome su puno slabiji fizicki od nas a i ko kaze da su pametniji pa mozda su samo prije nastali pa da imaju prednost od 100 g dovoljno je usporedi nas 1900 i sad
[Vrh] Go down
Snjufo
Prašina
Snjufo


Male
Cancer Rat
Broj postova : 3
Age : 39
Registration date : 05.05.2013

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimened svi 05, 2013 2:33 am

Moj otac je bio svjedok NLO-a 1985 iznad vazuhoplovne baze u mostaru...sa jos 10 pilota na zemlji + radarska kontrola...5min je stajao 100 m iznad zemlje...nikad niko nije spomenuo taj dogadjaj....niti ce....
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitimened svi 05, 2013 5:49 pm

Koliko je bio velik taj NLO?
Naime, 1985. je jedan NLO veličine približno 20x5 metara polagano letio i iznad otoka Cresa:

http://gfserbia.blogspot.com/2011/08/yugoslav-pilots-speak-about-ufos.html

Zanimljivo je da je tih godina bilo dosta aktivnosti NLO-a u ovim krajevima...


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti: Priče astronauta   Bliski susreti: Priče astronauta - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti: Priče astronauta
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: