Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 O cemu razmisljas?

Go down 
+7
Jaykof
biga
Skulptura
josip21
Fantom
Blizzard
Alpha
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 11:10 am

Ova bi tema mozda trebala biti na PDF Zena ali kako je pitanje zapravo upuceno muskom rodu onda...

Naime, vjerujem da se svakoj osobi zenskog roda dogodilo da se npr. vozi u autu s pripadnikom suprotnog spola i da oboje sute... U jednom trenu ona pita: "O cemu razmisljas?", a on odgovara: "O nicem."

E, sad...meni je to "O nicem" prosto fantasticno...Ako pitate malo detaljnije oko tog "O nicemu" dobit cete eksplicitno
objasnjenje da on zbilja ne misli o nicemu...al bas o nicemu...ono, ljudi provode godine i godine meditacijske prakse kako bi dosli u stanje prazog uma i ne razmisljanja o nicemu ali se cini da se nasi, Rvacki, muzjaci radjaju sa prirodnim talentom mogucnosti praznjenja uma... kava

Mislim da je to "O nicemu" zapravo "Razmisljam o jednoj maloj koju sam vidio juce popodne ali ti to ne mogu reci" O cemu razmisljas? 863565

I tako...decki...sto vam je zapravo to "O nicemu"?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 11:48 am

Pa ne samo muškarci, ja sam samo od žena doživio da mi kaže da o ničemu ne razmišlja, i to ne jednom.

Ima više mogućnosti. Ponekad osoba jednostavno ne zna pretočiti misli u riječi, meni se to zna dogoditi pa onda kao da mucam, kao da sam retardiran. U tom času jednostavnije je reći da o ničemu ne razmišljaš, jednostavno ne znaš ni sam što da kažeš o čemu razmišljaš. Mislim da je to rijedak slučaj, ali dogodi se, kada smo kao zbunjeni.

Druga je mogućnost da osoba razmišlja o stvarima koje ne želi podijeliti sa osobom koja ju to pita, možda joj ne vjeruje dovoljno, možda ju ne želi povrijediti i zakomplicirati situaciju sa svojim mislima, a možda jednostavno želi zadržati misli za sebe...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 12:21 pm

Nema u ovoj temi mjesta za filozofiju Omega...
Naravno da razmisljamo o toj zenskoj osobi...
Nije losa a sise su tu i tamo,mogle bi biti malo vece,da li je zauzeta,da li je laka ili ne,koliko bi mi bilo potrebno vremena da je zbarim,pokusacu joj zakazati sastanak,veceras ne,utakmica je ali vec sutra bi bilo OK...itd...
I naravno da cemo toj osobi ako nas upita reci,nista nerazmisljam...
Na sta bi licilo da joj sve ovo kazem...
Pa ja ni rodjenoj zeni nemogu reci sta mislim ali ona naravno kao i svako drugo zensko zna sta mislim...
A i ovo Alphino pitanje je samo onako reda radi da vidi da li cemo reci istinu,jer ona kao i svaka zena vrlo dobro zna sta mi muskarci mislimo...
Kada zaista nebi nista razmisljali u prisustvu zenske osobe jos
uz to ako je lijepa a ta osoba mogla da nam cita misli vjerovatno bi pomislila,ovaj decko je neki cudak ili u najmanju ruku Gey,nebih ga preporucila ni jednoj zenskoj osobi..
A kao sto vec pomenu Alpha,osobe koje mogu da postignu tu sposobnost da nerazmisljaju nista,meditacija,nirvana itd...
su veoma rijetke i po pravilu su starije osobe kao recimo tibetanski monasi..sto znaci da sa takvom osobom ni jedna zenska osoba nece sjediti zajedno a pogotovo ne u autu..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 12:24 pm

Omega, ajde mi objasni zasto ja tebi moram sve pisati dva-tri puta, a receno je odmah? Pazi ovaj dio:

Alpha je napisao/la:
Ako pitate malo detaljnije oko tog "O nicemu" dobit cete eksplicitno objasnjenje da on zbilja ne misli o nicemu...al bas o nicemu...
Tu gore ti jasno pise da se tvrdi kako se zbilja ne ramislja o nicemu.

A imamo i ovaj dio:

Alpha je napisao/la:
Mislim da je to "O nicemu" zapravo "Razmisljam o jednoj maloj koju sam vidio juce popodne ali ti to ne mogu reci" O cemu razmisljas? 863565

...gdje ja upravo kazem kako mislim da to u biti nije istina nego da osoba misli nesto sto ne zeli reci.

E, sad...osoba bi mogla kazati makar sto...npr. ja kazem "Mislim o glupostima"...ako me se pita da specificiram onda cu se pokusat prisjetit sto mi je prolazilo kroz misli pa dati odgovor... Isto tako moze se i lagati jer mi je jasno da je nezgodno kazati ovo navedeno u gornjem citatu. Ali ne...oni ne misle o nicem...fantasticno...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 12:25 pm

@Fantom...hvala lijepa, napokon odgovor O cemu razmisljas? 277456 Znaci moja predpostavka je ispravna... Divno kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 12:28 pm

Zašto mi to radiš, Alpha? Da, razumio sam i predobro što si napisala, i dao sam odgovor na to.

Da, ako se pitate oko tog problema, dobit ćete odgovor, a na to sam odgovorio ovo:

Citat :
Ponekad osoba jednostavno ne zna pretočiti misli u riječi, meni se to zna dogoditi pa onda kao da mucam, kao da sam retardiran. U tom času jednostavnije je reći da o ničemu ne razmišljaš, jednostavno ne znaš ni sam što da kažeš o čemu razmišljaš. Mislim da je to rijedak slučaj, ali dogodi se, kada smo kao zbunjeni.

A oko ovog drugog sam rekao ovo:

Citat :

Druga je mogućnost da osoba razmišlja o stvarima koje ne želi podijeliti sa osobom koja ju to pita, možda joj ne vjeruje dovoljno, možda ju ne želi povrijediti i zakomplicirati situaciju sa svojim mislima, a možda jednostavno želi zadržati misli za sebe...

Pokrio sam sve što si rekla i molim te nemoj me više napadati tako. U zadnje vrijeme me samo napadaš na forumu. Što god napišem nije dobro.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 12:38 pm

Ne Omega...to bi bio odgovor da nema onog prvog citiranog dijela uvodnog posta gdje kaze da ako se doticnu osobu izricito pita da se objasni to stanje ne misljanja o nicemu (jer je meni to fascinantno) onda bi mi bilo logicno i normalno da osoba kaze da je mislila na pizdarije tipa kad je servis za auto ili da izmisli makar sta, a ne da tvrdi, tvrdi i tvrdi da ne misli o nicemu. Pazi, to nije slucaj s jednom osobom, niti se dogodilo samo jednom, niti je to samo moje iskustvo...

I ja kazem da ne mislim o nicemu ako razmisljam o glupostima, cak ponekad doslovno zaboravim sto sam mislila kada me se pita sto mislim...ali ako se inzistira na odgovoru onda ga i dam pa kazem nesto ili kazem da sam zaboravila ili kazem da razmisljam o sitnicama i da mi se ne da razgovarati sada...al necu tvrdit nekom da imam prazan um...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 12:41 pm

Alpha je napisao/la:
@Fantom...hvala lijepa, napokon odgovor O cemu razmisljas? 277456 Znaci moja predpostavka je ispravna... Divno O cemu razmisljas? 961139

Ne samo da je ispravna,nego je samo potvrdila tvoje neopravdane sumnje ako ih je uopste bilo..
Kao pripadnica zenskog roda posjedujes intuiciju koja je nama muskarcima
velika nepoznanica..mislim na zensku intuiciju...
Poznajuci sve ovo navedeno nekada se cudim kako mi muskarci uopste mozemo da budemo zanimljivi vama ljepsim polovinama...
Vjerovatno je tako priroda udesila da bez obzira na sve prelazite preko svega toga zarad urodjenog instinkta majcinstva i produzetka vrste sto nama muskarcima moram priznati neigra nikakvu ulogu jer da igra nebi mi vodili ratove i ubijali sinove i kceri ti istih majki i rusili im tople domove koji su zenama svetinja..
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 12:43 pm

Alpha je napisao/la:
Ne Omega...to bi bio odgovor da nema onog prvog citiranog dijela uvodnog posta gdje kaze da ako se doticnu osobu izricito pita da se objasni to stanje ne misljanja o nicemu (jer je meni to fascinantno) onda bi mi bilo logicno i normalno da osoba kaze da je mislila na pizdarije tipa kad je servis za auto ili da izmisli makar sta, a ne da tvrdi, tvrdi i tvrdi da ne misli o nicemu. Pazi, to nije slucaj s jednom osobom, niti se dogodilo samo jednom, niti je to samo moje iskustvo...

I ja kazem da ne mislim o nicemu ako razmisljam o glupostima, cak ponekad doslovno zaboravim sto sam mislila kada me se pita sto mislim...ali ako se inzistira na odgovoru onda ga i dam pa kazem nesto ili kazem da sam zaboravila ili kazem da razmisljam o sitnicama i da mi se ne da razgovarati sada...al necu tvrdit nekom da imam prazan um...

Ok, onda imaš drugi citat u kojem dajem mogućnosti za to. Dakle osoba ti ne želi reći što misli, a razloge zašto ti ne bi htjela reći sam naveo.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 12:48 pm

@Fantom...Pa...u biti do sada nisam uspjela niti jednom dobiti odgovor...a tako ni jedna druga pripadnica moga spola koja se nasla u istoj situaciji...

Znas, nije mi jasno...pa sto ste tako glupi...sto ne kazete bilo sta...ono "Ma, cini mi se da motror cudno bruji pa slusam"...jer moras biti malo debilan da popusis spiku "nemisljenja o icemu"... O cemu razmisljas? 608596 ...ah...sad mi je prosvjetlio...krv vam je na krivom mjestu pa ne mozete smislit ni nesto banalno za odgovor...eh... O cemu razmisljas? 858383

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 12:51 pm

Pa ako osoba niti nakon ''nagovaranja'' ne kaže što joj je na mislima, onda očito to ne želi niti reći. Onda se jedino možeš pitati za razloge zašto ti ne želi reći što je opet povezano uz situaciju u kojoj se ti i ta osoba nalazite.

A svakako vjerujem da postoje osobe koje u nekom trenu niti same ne znaju o čemu razmišljaju, a koje neće reći da razmišljaju o glupostima ili da ne znaju o čemu razmišljaju, već će reći da ni o čemu ne razmišljaju. A onda dok ju pitaš, neda joj se definirati te svoje misli da ti odgovori, drugim riječima neda joj se razmišljati u tom trenu. Ne znam... Pretpostavljam.


Zadnja promjena: Omega; sri ruj 23, 2009 1:01 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 12:56 pm

Alpha je napisao/la:
@Fantom...Pa...u biti do sada nisam uspjela niti jednom dobiti odgovor...a tako ni jedna druga pripadnica moga spola koja se nasla u istoj situaciji...

Znas, nije mi jasno...pa sto ste tako glupi...sto ne kazete bilo sta...ono "Ma, cini mi se da motror cudno bruji pa slusam"...jer moras biti malo debilan da popusis spiku "nemisljenja o icemu"... O cemu razmisljas? 608596 ...ah...sad mi je prosvjetlio...krv vam je na krivom mjestu pa ne mozete smislit ni nesto banalno za odgovor...eh... O cemu razmisljas? 858383

Da,i znajuci sve to,nastavices i dalje po starom.
Neki muskarci ce ti se svidjati a neki ne,pravices iste greske a biti svjesna toga da smo u sustini svi mi muskarci isti...

Problem je u tome sto vi nas nikada necete moci razumjeti a ni mi vas.
I uprkos svemu vi cete i dalje ostati nama najdraza bica a i mi vama.
To je ipak nesto jace od nas...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 12:58 pm

Čemu takvo odvajanje muškaraca od žena? Imam dojam ko da vi pričate o različitim bićima, a svi smo jako slični scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:08 pm

@Omega...pa onda osoba moze reci da joj se ne razgovara ili na neki drugi logicniji nacin okoncati pricu, a ne tvrditi kako ne misli o nicemu.
Meni se cini da ti zapravo ne znas o cemu se ovdje prica. I, da, muskarci su po nekim stvarima potpuno drugaciji od zena.


@Fantom...znas, umorna sam vise...mislim da il idem u lezbe il dizem ruke od svega O cemu razmisljas? 717917

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:12 pm

Postoje nepremostive razlike Omega a koje se uocavaju tek sa odredjenim brojem godina i dugogodisnjim bracnim iskustvom.
Te razlike mozemo ublaziti samo obostranim ustupcima i razumjevanju a gdje je to nemoguce,preostaje samo,kuda koji mili moji...
I sto je najgore od svega poslije razvoda,ona trazi utjehu u drugom a on u drugoj..
Ponavljaju istu grasku ili vise karmi ali u jednom zivotu...
A koliko je tih isti gresaka bilo u proslom zivotu,Bog dragi samo zna...

Izmedju ostalog i o ovom mi muskarci razmisljamo Alpha...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:15 pm

Možda se osobi priča, ali ne o vlastitim mislima, možda joj se neda truditi da definira misli da ti kaže o čemu razmišlja. I opet, netko kaže da razmišlja o glupostima, ali nekima je način da ti to kažu zapravo ''o ničem ne razmišljam'' jer im se možda neda definirati misli da kažu. A možda i ne žele reći, to je vjerojatnije.

Različiti muškarci od žena ili ne (slažem se s rečenim), ja sam navedeno u temi doživio samo od žena, tako da je ovo u temi zajednička kategorija, i muškaraca i žena.


Zadnja promjena: Omega; sri ruj 23, 2009 1:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:17 pm

Alpha je napisao/la:



@Fantom...znas, umorna sam vise...mislim da il idem u lezbe il dizem ruke od svega O cemu razmisljas? 717917

Ne,Alpha za Boga miloga...ucinicu sve da te odvratim od tih losih misli...
daj mi samo jednu sansu...O cemu razmisljas? 787955

Evo obecavam da cu ti reci iskreno i u svako doba o cemu razmisljam kad budes u mom prisustvu i kada me upitas o cemu "dragi" trenutno razmisljas..O cemu razmisljas? 787955


Zadnja promjena: Fantom; sri ruj 23, 2009 1:22 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:19 pm

@Fantom

Ma znam to... Ali opet ne trebamo toliko razdvajati muškarce i žene kao da su s različitog planeta jer nisu. Postoje predivni muškarci kao i predivne žene, a postoje i oni ogavni muškarci kao i ogavne žene. A to da postoje razlike, slažem se s time jer doista postoje.


Makar, evo:

Alpha je napisao/la:
@Omega...pa onda osoba moze reci da joj se ne razgovara ili na neki drugi logicniji nacin okoncati pricu, a ne tvrditi kako ne misli o nicemu.

Možda je to način te osobe da ti kaže da joj se ne razgovara. Znaš i sama da svatko ima svojih načina za različite stvari. Ja liječim ljutnju cijepanjem drva, drugi se zatvore u sobu i živčane, treći udaraju po namještaju... Svatko ima svoj način, pa tako vjerujem i za ovo. Možda je najbolje reći toj osobi da te smeta što to radi, ne znam...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:53 pm

Omega, Fantom ti je lijepo reko da ne filozofiras jos na pocetku jer ovdje bas nema mjesta za to. A ja sam sve vise uvjerena da nemas pojma o cemu se prica zapravo. I vec mi je debilno opet tebi ponoviti receno pa kazati da se ne radi samo o meni i samo o jednoj muskoj osobi i samo tom jednom iskustvu nego o vecem broju zena sa razlicitim jos vecim brojem muskaraca i vec sam umorna od ovoga. I sad bas svi oni imaju bas taj nacin da ce zapravo 10 minuta objasnjavat i tvrdit da ne misle o nicemu jer zapravo ne zele razgovarat umjesto da kazu da im se ne razgovara. Da, bas je to logicno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:55 pm

@Fantom...sto se tice kompromisa i svega skupa...slazem se...i nije "Ne mislim o nicemu" razlog za odustajanje od neke veze ali ako imas hrpu takvih stvari onda mozda ipak postoji neki bolji sklop gdje ce i dalje biti nuzan kompromis ali ce ipak biti manje tih "Ne mislim o nicemu" momenata...jer ako bi bilo kako si naveo u onom postu maloprije onda bi to znacilo da je zapravo svejedno s kim smo jer je sa svima apsolutno jednako. Mislis li da je sa svima apsolutno jednako?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:59 pm

Omega je napisao/la:
@Fantom

Ma znam to... Ali opet ne trebamo toliko razdvajati muškarce i žene kao da su s različitog planeta jer nisu. Postoje predivni muškarci kao i predivne žene, a postoje i oni ogavni muškarci kao i ogavne žene. A to da postoje razlike, slažem se s time jer doista postoje.

Ma dobro to,nego reci mi imas li ti akvarijum???
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 2:02 pm

Alpha je napisao/la:
@Fantom...sto se tice kompromisa i svega skupa...slazem se...i nije "Ne mislim o nicemu" razlog za odustajanje od neke veze ali ako imas hrpu takvih stvari onda mozda ipak postoji neki bolji sklop gdje ce i dalje biti nuzan kompromis ali ce ipak biti manje tih "Ne mislim o nicemu" momenata...jer ako bi bilo kako si naveo u onom postu maloprije onda bi to znacilo da je zapravo svejedno s kim smo jer je sa svima apsolutno jednako. Mislis li da je sa svima apsolutno jednako?

Ne,naravno da nemislim...ukratko da nebih sad i ja da filozofiram,zasto,kako itd...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 2:04 pm

Alpha, ponekad mislim da ti mene smatraš tolikim kretenom kao sad da ne mogu na ovoj temi shvatiti o čemu se priča. A ti si mi svojim postom samo potvrdila da znam.

To što sam rekao, ne vrijedi za sve, samo za neke. Dakle, nemaju svi taj način da kažu da im se ne rezgovara, samo neki. Neki su preglupi da definiraju svoje misli jer im se neda razmišljati pa ni oni sami ne znaju o čemu razmišljaju, ili su u tom trenu zbunjeni i impresionirani nečim drugim, pa svejedno ne mogu definirati svoje misli.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 2:06 pm

Alpha je napisao/la:
@Fantom...sto se tice kompromisa i svega skupa...slazem se...i nije "Ne mislim o nicemu" razlog za odustajanje od neke veze ali ako imas hrpu takvih stvari onda mozda ipak postoji neki bolji sklop gdje ce i dalje biti nuzan kompromis ali ce ipak biti manje tih "Ne mislim o nicemu" momenata...jer ako bi bilo kako si naveo u onom postu maloprije onda bi to znacilo da je zapravo svejedno s kim smo jer je sa svima apsolutno jednako. Mislis li da je sa svima apsolutno jednako?

Nije sa svima jednako, kao što nije ni sa svim ženama jednako. To bi automatski upućivalo na to da smo svi isti, a NISMO niti su sve žene iste. Svaku osobu voliš na svoj način baš zato jer smo svi različiti.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 2:08 pm

@Fantom...imam akvarij, da...

@Omega...ok, u redu...a ja ti kazem da ne znas o cemu pricam i da ces mozda znati nakon godina i godina iskustva i veza...mozda...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





O cemu razmisljas? Empty
PostajNaslov: Re: O cemu razmisljas?   O cemu razmisljas? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
O cemu razmisljas?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» U cemu spavate???
» o cemu se ovdje govori???????
» O cemu pricati sa curom?
» Cemu uce novi udzbenici

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: