Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bizarni oglasi

Go down 
+4
Wickey666
urbanaaa
Remke
malenaivi
8 posters
Autor/icaPoruka
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Bizarni oglasi Empty
PostajNaslov: Bizarni oglasi   Bizarni oglasi Icon_minitimepet lis 02, 2009 2:17 pm

Britanski Telegraph sastavio je top listu 20 najbizarnijih malih oglasa koje možete naći na vrlo popularnoj web adresi Craigslist.org. Prenosimo je u cijelosti, u nadi da će vas dobro nasmijati.


Mijenjam elektičnu gitaru za plinsku, otprilike bi glasila ulična domišljatost kad su u pitanju šaljivi mali oglasi. No, oglasi na ovom popisu dosta su sofisticiraniji. Začudo, većina ih je pisana posve ozbiljno.

1) Tražim odraslog pijanog klauna za 30. rođendan
"Trebamo odraslog pijanog klauna koji je dobar u opijanju i pravljenju gluposti. Ne mora izvoditi nikakve trikove, samo da je s nama i pije k'o smuk. Mi ćemo kružiti po barovima i želimo klauna koji će nas pratiti i žestoko piti. Čak se ne mora ni družiti s nikim, samo piti."

2) Pačja maska
"Gumena maska za cijelu glavu, stara, izblijedjela na bijelom pernatom dijelu od uporabe i skladištenja. Hej, pa stavio sam je na moju veliku glavu, znači da se može."

3) Stolica Ralpha Nadera
"Da, tako je. Ralph Nader, vječiti kanididat stranke Zelenih za američkog predsjednika, MOŽDA je sjedio u baš ovoj stolici."

"Upotrebljavana je u njegovu izbornom stožeru u Washingtonu dok je nisam kupio na Craigslistu prije nekoliko mjeseci. Ima lijepu crvenu, komunističku presvlaku i sjajni crni plastični naslon. Kotači više ne rade dobro, ali mala je to cijena za kontrolu nad sredstvima proizvodnje."

4) Traži se: poni
"Moj klinac uskoro slavi rođendan i bit će jako puno djece pa sam mislio nabaviti ponija. Ako imate ponija kojeg bi prodali, molim vas javite se i odmah mu počnite stavljati umak za roštilj u stelju ili dodajte malo marinade u slane prutiće. Želio bih početi marinirati rano tako da je okus na vrhuncu kad ga preuzmem."

5) Želim sok od naranče
"Dajem 2 $ trošak ako mi dostavite sok od naranče s računom. Previše sam lijen da bih ga sam nabavio. Živim kod Sveučilišnog prilaza u Elonu. Hvala."

6) Ženu koja će sjediti u mojoj kadi punoj rezanaca u kupaćem kostimu.
"Platit ću ti 1 $ da sedneš u moju kadu punu rezanaca u jednodjelnom kupaćem kostimu. Mene neće biti kod kuće, niti bilo koga drugog dok ti to radiš. "

"Ostavit ću ti ključeve, a ti ćeš sjediti na vlastiti užitak. NEMOJ donositi umak, ja ću začiniti tjesteninu prije večere, nakon što se vratim doma."

7) Imam veliku kupaonicu
"Žena sam u srednjim šezdesetima i tražim sustanara. Vremena su teška i trebam nešto novaca. Spremna sam iznajmiti kupaonicu u mom jednosobnom stanu u East Villageu. "

"Moja kupaona je velika. Možete bez problema staviti veliki zračni madrac u nju. Sve što tražim je da ni vi ni madrac niste u kupaoni kad je trebam."

"Dok ste u stanu molim vas da se zadržavate u kupaoni. Nije mi ugodno imati stranca koji će hodati po mojoj dnevnoj sobi. Ovo se možda promijeni kad vas bolje upoznam."

8) Papinske kape
"Zbog užasnog stanja ekonomije moram ugasiti svoj posao. Imam PREKO 1300 papinskih kapa( replike) kojih se STVARNO moram riješiti. "

"Kape su došle iz Kine i premale su za glave većine odraslih, a također iritiraju kožu pa bi bilo dobro da imate dužu kosu ili da ispod nosite manji šešir( poput PRAVOG PAPE). Psi ne vole nositi ove papine kape, ali možda bi htjela velika mačka ili kakav dobar pas."

9) Trebam nekog tko će sakriti uskršnja jaja u mom stanu dok me nema doma.
"Trebam nekog tko će sakriti uskršnja jaja u mom stanu dok nisam tamo. Mala su i punjena slatkišima. Želio bih ih sam pronaći u nedjelju. Spreman sam platiti! Samo ozbiljne ponude!"

10) Besplatan kauč, ako možete svinuti vrijeme i/ili svemir
"Imam besplatan kauč za bilo koga tko ga može uzeti iz moje sobe. To je udoban kauč s prugastim baršunom u sjajnom stanju, loš za spavanje, ali u svakom pogledu vrijedi 50 -75 $ u Craigslist zemlji."

"Pa zašto ga onda dajem besplatno? Jer sam uvjeren da je tu stvar nemoguće spustiti iz moje spavaće sobe na drugom katu niz uski hodnik i još uže stepenište, pa kroz ulazna vrata moje viktorijanske kuće."

11) Uzeo sam tvoju torbicu i osjetio povezanost
"Utorak navečer oko pola dvanaest na 53. ulici izašla si iz podzemne i ja sam te slijedio. Pogledala si preko ramena, ugledala me i počela hodati brže. Potrčao sam, zgrabio te za ruku, uzeo ti torbicu i pobjegao. "

"Dosad sam to napravio mnogo puta, ali nijedna mi se nije urezala u pamćenje poput tebe. U onom trenu kad su nam se oči srele osjetio sam nešto jako. Mislim da si i ti osjetila isto."

"Da nisam bio toliko sramežljiv( ili baš usred kaznenog djela) pitao bih te kako se zoveš. Kasnije sam, naravno, saznao tvoje ime s tvoje vozačke dozvole. Dakle, Jennifer, ako se želiš naći na piću javi mi se."

12) Tražim djeveruše
"Dakle, moj zaručnik i ja ćemo se vjenčati u lipnju. On ima osmero djevera,a ja samo jednu djeverušu. Znači trebaju mi neke djevojke koje su atraktivne i mojih godina da stoje uz mene na vjenčanju."

"Možete biti solo ili zauzete, nije važno, samo morate dobro izgledati. Ali ne bolje od mene. Pošaljite mi mail za više informacija. Vjenčanje će biti u Madisonu i ništa nećete morati platiti."

13) Imate li malog psa koji nekontrolirano mokri?
"Ili možda radite u utočištu za štenad. U svakom sučaju, imam pakiranje pelena za male pse. Ne želim ih baciti jer su prilično skupe( kao što već znate ako imate malog psa koji nekontrolirano mokri). Molim vas nemojte ih ni pokušavati staviti na mačku. Vjerujte mi."

14) Moji zubi
"Ostavio sam protezu u tvom Chevroletu jučer navečer. Dao sam ti broj, ali nisam dobio tvoj. Molim te nazovi me što je prije moguće. Trebaju mi moji zubi. Sreli smo se na parkiralištu meksičkog restorana Margarita Jones. Javi se što prije. Hvala."

15) Ogorčeni Amerikanac traži Kanađanku zbog političkog azila, možda i više
"Jesi li usamljena, možda očajna Kanađanka između 18 i 50? Umorna od potrage za dobrim muškarcem među seljacima koji nose flanel, piju pivo i love sobove? Spremna prihvatiti Amerikanca kojem je dozlogrdila njegova zemlja? Onda sam ja čovjek za tebe! Možda imaš višak kila ili patiš od doživotno ružno pače sindroma. Nije me briga."

16) Potpisani primjerak Platonove Republike
"Prvo izdanje Republike popisano od strane autora. Naravno, postoji srazmjerna količina pohabanosti( podcrtavanje, uši, fali stražnja korica, itd.), ali ukupno gledajući u dobru je stanju s obzirom na starost."

17) Bijesno mače koje napada
"Ovo destruktivno mače je uvježbano kao ponosni ratnik koji će srdito braniti vašu kuću, čak i od vas. Ima vrlo mekanu dlaku na trbuhu, poput plišanog mede, ali ugrist će vas za lice ako ga pokušate dodirnuti. Za ime Božje, molim vas neka netko odnese tu stvar iz moje kuće."

18) Besplatno - internacionalna kolekcija paketića kečapa.
"Ovo je zbirka paketića kečapa širom svijeta. Oko 25 država je predstavljeno, uključujući Japan, Finsku, Estoniju, Grenland, Brazil i Portugal. Nijedan paketić nije otvoren i svi nose naljepnice svoje zemlje. Zbirka dolazi sa dekorativnom kutijom ukrašenom patkama."

19) Osobni SMS asistent
"Dobivam 40-50 SMS poruka po satu i ne mogu uskladiti svoj posao i SMS obveze. Mobitel mi se puni porukama i treba ih obrisati svakih nekoliko sati. Ovo je posao na puno radno vrijeme i morate ići gdje god i ja jer je moj mobitel uvijek uz mene. Samo ozbiljne ponude."

20) 300 plišanih pingvina
"Trenutno prolazim kroz prilično čudno razdoblje u životu. Upravo sam prekinula s dečkom i diplomirala te privremeno živim s roditeljima do jeseni kad zauvijek selim, iako sam nezaposlena jer je moja diploma iz filozofije očito vrlo tražena."

"Razgledavajući po sobi zapazila sam da nikad neću naći muškarca, nit će mi netko povjerovati da ću uskoro navršiti 23 godine okružena sa 300 pingvina i gomilom ljubičastog pokućstva koji odaju dojam da ovdje živi nekakva 13-godišnjakinja s problemima u razvoju."


Izvor:Portal
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Bizarni oglasi Empty
PostajNaslov: Re: Bizarni oglasi   Bizarni oglasi Icon_minitimepet lis 02, 2009 2:27 pm

doso sam do 11 i nemogu vise, previse je smesno pogotovo 11esto lolcina
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Bizarni oglasi Empty
PostajNaslov: Re: Bizarni oglasi   Bizarni oglasi Icon_minitimepet lis 02, 2009 2:40 pm

rofl2 lolcina
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Bizarni oglasi Empty
PostajNaslov: Re: Bizarni oglasi   Bizarni oglasi Icon_minitimepet lis 02, 2009 2:42 pm

Citat :
1) Tražim odraslog pijanog klauna za 30. rođendan
"Trebamo odraslog pijanog klauna koji je dobar u opijanju i pravljenju gluposti. Ne mora izvoditi nikakve trikove, samo da je s nama i pije k'o smuk. Mi ćemo kružiti po barovima i želimo klauna koji će nas pratiti i žestoko piti. Čak se ne mora ni družiti s nikim, samo piti."

ja se javljam na taj oglas..free cuga rofl


Citat :
19) Osobni SMS asistent
"Dobivam 40-50 SMS poruka po satu i ne mogu uskladiti svoj posao i SMS obveze. Mobitel mi se puni porukama i treba ih obrisati svakih nekoliko sati. Ovo je posao na puno radno vrijeme i morate ići gdje god i ja jer je moj mobitel uvijek uz mene. Samo ozbiljne ponude."
i posao sam si našla... :D
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Bizarni oglasi Empty
PostajNaslov: Re: Bizarni oglasi   Bizarni oglasi Icon_minitimepet lis 02, 2009 2:50 pm

17) Bijesno mače koje napada
"Ovo destruktivno mače je uvježbano kao ponosni ratnik koji će srdito braniti vašu kuću, čak i od vas. Ima vrlo mekanu dlaku na trbuhu, poput plišanog mede, ali ugrist će vas za lice ako ga pokušate dodirnuti. Za ime Božje, molim vas neka netko odnese tu stvar iz moje kuće."

moja gojira ce se imati druziti s kim, makar je ova macka opasnija od mog psa koji samo laje i bjezi
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Bizarni oglasi Empty
PostajNaslov: Re: Bizarni oglasi   Bizarni oglasi Icon_minitimepet lis 02, 2009 3:01 pm

Bizarni oglasi 64487 Bizarni oglasi 113658 Bizarni oglasi 982158... Svaka čast biserima
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bizarni oglasi Empty
PostajNaslov: Re: Bizarni oglasi   Bizarni oglasi Icon_minitimepet lis 02, 2009 7:02 pm

HAHAHHAHAH lol
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bizarni oglasi Empty
PostajNaslov: Re: Bizarni oglasi   Bizarni oglasi Icon_minitimened lis 04, 2009 8:18 pm

Samo 17.-o mi je smiješno rofl

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Bizarni oglasi Empty
PostajNaslov: Re: Bizarni oglasi   Bizarni oglasi Icon_minitimened lis 04, 2009 10:39 pm

17.!!!!
Imo sam takvo mače.... to je bila najbolja mačka koju sam ikad imao... koliko je bio lud hvato je stršljene u letu i jeo ih.....
neko mi ga je ucmeko, da znam ko namlatio bih ga!!!!
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Bizarni oglasi Empty
PostajNaslov: Re: Bizarni oglasi   Bizarni oglasi Icon_minitimesri vel 15, 2012 7:26 pm

Izgubljen je crni doberman, molim ako ga netko vidi neka bježi !!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bizarni oglasi Empty
PostajNaslov: Re: Bizarni oglasi   Bizarni oglasi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bizarni oglasi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: