Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Alternativna povijest u Bibliji

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
matko22
Riba

Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Registration date : 14.09.2009

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 9:34 pm

gle sve mora biti podlozno ateističko teoriji ,i sve se mora bazirati na njoj ,i zato se i kaze da je jerihon nastao prije 10000 hiljada godina ,što je apsolutna laž , a naravno geolozi ce uvijek naci nego objašnjenje i općenito ljudi koji misle da je materija sve i da ne postoji nikakva visa sila ,a sto se tice mog grebanja po površini ,gle mi se neznamo ,ja imam samo 18 godina i logično bi bilo razmišljat da sam ja jedan od onih pubertetlija koji si misle da sve znaju upravo u ovim godinama,problem se drugdje nalazi.Previše postoji dezinformacija u svijetu i moras biti jako koncentriran cak i kad spavas bio ,ako izgubis koncentraciju u krucijalnom razdoblju zivota gubis i nikada se nemozes vise vratiti...danas je jako tesko biti koncentriran u svakom momentu ,kada nas drogiraju televizijom hranom,namece se jedan potponuni krivi smjer zivljenja cisti hedonistički,i tu se jedna normalna osoba izgubi ,postoje tako nevjerojatne sile u svemiru ,tesko je to shvatiti kao čovijek u ovom materijalnom svijetu. ovo je dobro sto postoje ovakvi sajtovi di se raspravlja o manje popularnim temama u zivotu
[Vrh] Go down
Wall-e
Riba

Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 130
Registration date : 28.12.2009

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 9:39 pm

Kada su bosanske piramide mogle nastati prije 12 000 zašto nebi i Jerihon mogao prije 10 000!
[Vrh] Go down
matko22
Riba

Male
Sagittarius Goat

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 9:42 pm

ma tu stu dezinformacije,kao oni su na temelju taloženja sedimenata zakljucili da su piramide stare 12 tisuca godina oni nisu računali ,da je bio nikakav potop ,ili nekakva oluja koja bi vrijeme talozenja sedimenata povecala abnormalno samo u nekoliko sati,to nije jedna od metoda koja je pouzdana
[Vrh] Go down
matko22
Riba

Male
Sagittarius Goat

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 9:42 pm

oni traže samo neke senzacije
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 9:44 pm

matko22 je napisao/la:
Previše postoji dezinformacija u svijetu i moras biti jako koncentriran cak i kad spavas bio ,ako izgubis koncentraciju u krucijalnom razdoblju zivota gubis i nikada se nemozes vise vratiti...danas je jako tesko biti koncentriran u svakom momentu ,kada nas drogiraju televizijom hranom,namece se jedan potponuni krivi smjer zivljenja cisti hedonistički,i tu se jedna normalna osoba izgubi ,postoje tako nevjerojatne sile u svemiru ,tesko je to shvatiti kao čovijek u ovom materijalnom svijetu. ovo je dobro sto postoje ovakvi sajtovi di se raspravlja o manje popularnim temama u zivotu
U potpuno se slažem s ovim dijelom posta. ides
No ajde komentiraj prošli post :)

Riba

Male
Aquarius Buffalo

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 9:44 pm

Taloženja tla! 3 cm u 100 godina. 80 cm izmjereno pa računaj.
[Vrh] Go down
matko22
Riba

Male
Sagittarius Goat

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 9:46 pm

bez ikakvih oluja itd a znamo kako je uragan katarina u nekoliko minuta u prošlosti nataložila 20 centimetara sedimenata ,taj način je totalno pogrešan to bi i malo djete trebalo znati
[Vrh] Go down
Wall-e
Riba

Male
Aquarius Buffalo

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 9:51 pm

Ti si car majke mi!
[Vrh] Go down
matko22
Riba

Male
Sagittarius Goat

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 9:54 pm

Za mnoge stvari postoje gomile objašnjenja i razloga, u vjeri, i u znanosti, često nalazimo različita objašnjenja za iste stvari. Nemoj kupiti informacije iz jednog izvora - Biblije, a da se ne raspitaš o ostalim objašnjenjima istih događaja. Kao što si ti meni rekao da proguglam o teoriji da je Zemlja stara 6000 godina i provjerim informacije iz videa, isto tražim i od tebe. Informiraj se s više strana i skupi cijelu sliku i tada donosi zaključak koji isto tako može biti podložan promjenama.

ggle ja teoriju evolucije proučavam godinu dana intezivno i mogu reći da je ta teorija vise nego smjesna ,ja sam pristupao istrazivanju vrlo ozbiljno jer sam zahtjevao istinu .ta vam se teorija mjenja svakih nekoliko mjeseci ,toliko kontradiktornosti u svemu tome da mi je pozlilo u vise navrata kako se laze i manipulira,jer manipulirat mozes samo kad prodas drogu ljudima i laz da su slucajno zivi itd

evo vam malo literature od jednog profesora iz amerike ,nije Miroljub ,iznosi ciste činjenice

http://www.youtube.com/watch?v=5qtN-ZTq4Tc
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 10:00 pm

Iskreno da ti kažem, mene je teorija evolucije fascinirala svojom skladnošću, zapravo, fascinirala me Priroda. Dodamo li teoriji evolucije u minimalnom slučaju priznavanje postojanje svijesti Prirode to je, po mojem mišljenju, teorija koja sasvim zadovoljavajuće opisuje razvoj života na Zemlji.

Video ću pogledati. Sada moram s kompa!

Riba

Male
Sagittarius Goat

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 10:02 pm

gle ,pogledaj onaj video ,koji sam stavio ,pa se javi,ti si se razočarao u zivot zbog nečega meni nepoznatoga ,i zato prihvačaš teoriju evolucije ,to je samo moje mišljenje
[Vrh] Go down
Wall-e
Riba

Male
Aquarius Buffalo

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 11:16 pm

Matko moram se sada složiti s tobom, ni ja ne prihvaćam teoriju evolucije.
[Vrh] Go down
matko22
Riba

Male
Sagittarius Goat

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 11:26 pm

aj fala Bogu.nadam se da istinu zboriš
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 11:40 pm

gle, teorija evolucije isto tako ima rupa kao i sve ostale teorije... ja baš nikad nisam bio fan toga.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   uto lip 08, 2010 11:53 pm

matko22 je napisao/la:
ti si se razočarao u zivot zbog nečega meni nepoznatoga ,i zato prihvačaš teoriju evolucije ,to je samo moje mišljenje
Ja sam puno premlad da bih se razočarao u život. Nisam niti siguran u kojem trenutku osoba ima pravo ''razočarati'' se u život.
Prihvaćam teoriju evolucije s naglaskom da dodamo Višu svijest od svijesti jedne jedinke.

Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   sri lip 09, 2010 12:08 am

@Matko dobro došao na forum, vidim da si se registrirao 14.09.2009. ali nisam baš vidio tvoje postove, tako da malo kasnim sa dobrodošlicom :) Volim vidjeti nove članove spremne na raspravu pa čak i kada se ne slažem s njima :)

Zašto se ne slažem s tobom? Prvo ne trebaju ti dokaza sa nekih udaljenih planina ili dalekih mora da bi dokazao postojanje Boga. Bog je tvorac svega što postoji i on ne isključuje ništa, tako da ga možeš prepoznati u vlati trave ili cvrkutu ptica ili pak u letu leptira na livadi ispred svoje kuće. Drugo moraš znati da je Bog iznad religija, iznad vjerskih vođa, iznad teorija, rasprava, ali ujedno i u svemu tome tako da se u stvari nikada ne možeš izgubiti i uvijek se možeš vratiti.

Slažem se s tobom da su ljudi danas malo previše zabrazdili u materijalno i da nisu baš svjesni svojih djela i posljedica, no ne brini moguće se vratiti i mnoge stvari se mogu ispraviti ;)

Riba

Male
Sagittarius Goat

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   sri lip 09, 2010 1:43 am

cek ako ti imas 15 godina to je za pohvalit.svaka cast
[Vrh] Go down
matko22
Riba

Male
Sagittarius Goat

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   sri lip 09, 2010 1:47 am

gle sve je to meni jasno .ali neke osobe necijene takav način razmisljanja i onda se razgovara ovako kao sto se razgovaram,ali dobro je da me cijenis ,to se cijeni,sama ova slika iznad slike kosarkasa meni sve govori e ,sada nekim a to nije dovoljno ,pa moras promjeniti način razgovora trebamo uvazavati jedne druge jer to je najvece dobro u svemiru
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   sri lip 09, 2010 2:01 am

@Matko...ja ti ne pisem na osnov tvojih godina vec na osnov tvojih rijeci bas kao sto to radim i sa drugim forumasima poput naseg Legionara koji ima 15 godina...

Riba

Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   sri lip 09, 2010 8:45 pm

Wall-e je napisao/la:
to ti nije tocna metoda provjereno na nedavnim katastrofama kako matko kaze kava
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun

Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Registration date : 24.05.2010

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   sri srp 21, 2010 3:21 am

konoko1 je napisao/la:
Wall-e je napisao/la:
to ti nije tocna metoda provjereno na nedavnim katastrofama kako matko kaze kava

Točna je i jedna i druga metoda. S tim da naučnici jasno mogu vidjeti gdje se taloženje događalo u normalnim uvjetima, a gdje je bilo posljedica katastrofe.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Alternativna povijest u Bibliji   Today at 6:36 pm

[Vrh] Go down

Alternativna povijest u Bibliji
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» POVIJEST KUKRIA
» PARENZANA - MTB avantura 1. dio
» Alternativna oprema za boravak u prirodi