Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   uto lis 06, 2009 4:02 pm

Jedan od trojice muskaraca u stvarnosti zeli da njegova mlada u momentu kad bude nosila bijelu haljinu na vjencanju zaista bude olicenje nevinosti kako je i predvidjeno.
Istrazivanje provedeno na 57.000 pripadnika jaceg pola koje je proveo magazin FHM pokazalo je da se 28% njih nada da ce ozeniti djevojku koja je djevica, dok je 41% muskaraca izjavilo da prizeljkuju mladu koja je ranije imala seksualne partnere, i to s pet partnera ili manje. Samo 5% ispitanika zeli da izabranice njihovih srca u brak udju sa iskustvom u seksu sa 15 ili vise muskaraca.
Anketa je bila objavljena na website-u magazina, a na nju su odgovorili mahom muskarci u kasnim 20-im godinama koji imaju posao i fakultetski su obrazovani.
Realnost je najcesce razlicita od snova, pa tako istrazivanja provedena 2008. pokazuju da postoji tek 11% zena od 16 do 35 godina koje su imale seks samo sa trenutnim partnerom.
Doktor Gail Hawkes sa University of New England kaze kako su ova otkrica bila zaprepascujuca.

"Smatralo se da danas ne postoje ovakve restrikcije i dvostruki standardi u seksualnosti, ali opet, muskarci nam govore da postoje," kaze doktor Gail.

Neki kazu da su djevice izumrle sa dinosaurusima a kako i nebi kada ovi danasnji manglupi sve zivo pojebiiip...
Ja opet tvrdim da ih ima i to one rodjene krajem Kolovoza pa do kraja Rujna...

Meni je u ovim godinama sasvim svejedno jer djevice me vise nezanimaju ali mi je
bila cast ozeniti djevojku (moju sadasnju suprugu) kao djevicu..
Prvi heeeeej,kako to samo lijepo zvuci..

Hajde decki izjasnite se,da li biste vi ozenili djevojku koja nije djevica i da
li to uopste igra neku ulogu u vasem buducem zajednickom zivotu???
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 4:24 pm

Izgleda da niko nije spreman za zenidbu tako da i ne razmisljaju o ovom pitanju...
Steta......
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6014
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 4:37 pm

Ja sam i previse spreman samo nigdje niti jedne djevice scratch

Pa neznam da li bi se bas ozenio djevicom posto to znaci da nebi bilo hmpf do braka, a to moze potrajati, varati necu pa je bed ipak toliko cekati. Ali da je cura savrsena po mom ukusu, mislim da bi se ipak strpio :)
Naravno da igra ulogu, necu se ozeniti sa nekom droljom, da se tak ruzno izrazim, a danas ih je na zalost pun kurbiiip. Pa evo, mislim da bi za mene bilo maksimum za zenu do 25god da nije imala vise od 4-5 partnera. Nekom zvuci puno, nekom malo, meni taman :) Ako ide na vise vec mi ta cura/zena ne izgleda kao neka za zenidbu nego vise za zafrkanciju i avanture.
Ali inace sam dosta konzervativan i staromodan po tom pitanju pa ce ovo nekom zvucat cudno al eto... takav sam-kakav sam :P

EDIT: Svaka cast tvojoj supruzi i tebi sto ju nade takvu ;)

banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 4:46 pm

a nisam ovo ni vidija.....koji je to lisac....posta je nesto samo da mi iskoci isprid ociju....zna on da cu ja sad nesto morat napisat.....

hmmm....ovako....pa bilo bi mi drago naravno...znas da si prvi...da nije nikoji mujo tu zavirija.......

ali ne zamaram se s time......

ali te djevice znaju bit i to kakva muka....ajoj.....

i da odgovorim na pitanje direktno.....da bih...ozenio bih djevojku koja nije djevica bez problema....i to sigurno ne bi igralo nikakvu ulogu u zajednickom zivotu.....

to moze biti problem samo nesigurnim i iskompleksiranim tipovima.....

amen....
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 4:54 pm

Jednostavno sam imao srecu po tom pitanju...
Nebih znao sta da radim da kada prodjem sa zenom ulicom a iza mene neki papak se smije i kaze vidi onog bisera kako joj sve ugadja a kad sam ja to prevrno i sta mi je sve radila,uh...
bilo bi krvi po plazi........

Znam da je danas tesko naci djevicu ali momci je na pograsnom mjestu traze,kafici,diskoteke,raznorazne zurke itd...

Moze o djevicama misliti ko sta hoce ali su to za mene licno
primjeri za djevojke od karaktera,casti,postenja i morala...

Nisam staromodan vec objektivan...
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 5:02 pm

nisi objektivan vec si licemjer......a jbemu......zasto bi ti mogao sexat se recimo sa 20 godina...izaci vani i bit s nekom curom i sve to radit.........a neka cura tamo ne......i sad ona nije ni od karaktera ni casna itd......

ja se stvarno nadam da si se salio.....
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 5:13 pm

Ja sam upravo tako i upoznao svoju buducu zenu u kaficu...
Par izlazaka i zavrsili smo u kravetu i na moje opste iznenadjenje je ona bila djevica,nisam mogao vjerovati...
Nakon te spoznaje je bila moja i bozija i nakon toga sam je sa apetitom ozenio i nikada se nisam pokajao...

Josipe,ja sam musko,moje je da je pitam da li ce izaci ili ne a do
nje je hoce li pristati ili ne...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 5:39 pm

Fantom je napisao/la:
Znam da je danas tesko naci djevicu ali momci je na pograsnom mjestu traze,kafici,diskoteke,raznorazne zurke itd...

Da, to je u velikoj vecini slucajeva istina, ali i "dobre cure" izlaze, naravno ovisi o kakvom je mjestu rjec. U nekaom narodnjackom klubu nikako. Mislim da ce se postena cura najlakse pronaci kroz poznanstva, posao, prijatelji i slicno, makar kao sto rekoh, mozes imati toliko srece pa u nekoj diskoteci naletjeti na jednu takvu.

Fantom je napisao/la:
Moze o djevicama misliti ko sta hoce ali su to za mene licno
primjeri za djevojke od karaktera,casti,postenja i morala...

ides

banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 5:42 pm

ma dajte koji su vam to bakraci.......da u disko klubu nemos naci postenu curu......pa di vi zivite....i u kojemu vremenu.......??

urbanaaa ti uopce ne registriras ovo sta ova dvojica pisu.....daj reci im.....
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 5:42 pm

Koje vi predrasude imate...ako cura izlazi posvuda znači da nije poštena, časna i od karaktera...ok.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 5:45 pm

urbanaaa je napisao/la:
Koje vi predrasude imate...ako cura izlazi posvuda znači da nije poštena, časna i od karaktera...ok.
Vecina je takva... svaka cast iznimkama.

Pračovjek

Male
Scorpio Broj postova : 2443
Registration date : 24.05.2009

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 5:52 pm

95% zubo
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 5:57 pm

urbanaaa je napisao/la:

Urbana,ovdje nije rijec o izlascima vec o djevicanstvu i djevicama kao najpozeljnijim udavacama...
Mozes ti i kod kuce sa mamom uz sporet sjediti ali ako ti navraca pola sela na kafu to nije to...
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek

Male

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 5:58 pm

istina ^^
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 6:05 pm

a nemoj ni ti sad ovdje izmisljat toplu vodu....ona je samo komentirala vase tvrdnje o diskoklubovima i zenskom postenju i cestitosti.....
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek

Female
Scorpio Tiger

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 6:24 pm

^^tako je.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek

Male

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 6:34 pm

ajde josipe ne cepi se vise zubi
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek

Female
Scorpio Tiger

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 7:31 pm

Većinom sam od cura čula kako im malo smeta što njihov dečko je taj koji je imao više sexualnih partnerica od nje...i to dosta više. Dok dečki (a imam više frendova nego frendica) se nisu baš izjašnjavali kao da im to smeta...dobro, ako je na glasu kao droca, onda da :D Naravno da svi potajno priželjkujemo da nam naša ljubav ima što manje partnera iza sebe.
Al mislim skroz nevinu curu nać je SF, pogotovo ako je starija od 20 godina...i to su prevelika i presebična očekivanja, ako nisi i sam takav. Meni bi isto smetalo da je tip jebo pol Rijeke...al to je zato što ja nisam takva i ja to ne radim sa svakim već potpuno suprotno. Imam neke vrijednosti u glavi, ali i osjećaje tako da ni ne razumijem ljude koji tako opušteno se jebakaju okolo...bio taj čovjek M ili Ž. Da sam lakšeg morala, ne bi bilo fer očekivati da moj odabranik bude pristojan dečko koji je spavao s jednom ili par cura. To je moje mišljenje, stav štaveć.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 7:57 pm

urbanaaa je napisao/la:
Većinom sam od cura čula kako im malo smeta što njihov dečko je taj koji je imao više sexualnih partnerica od nje...i to dosta više.
Ako je cura u redu sta se toga tice, naravno da joj smeta.

urbanaaa je napisao/la:
Al mislim skroz nevinu curu nać je SF, pogotovo ako je starija od 20 godina...i to su prevelika i presebična očekivanja, ako nisi i sam takav
Naravno da je SF, svjet je takav, a i meni bi bilo na prvi pogled cudno da upoznam nevinu 20-godisnjakinju. A ovi koji jebuckaju okolo a od cure ili decka ocekuju da bude andeo, oni su svoja vrsta budala...

Čovjek

Female
Scorpio Tiger

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 8:21 pm

Onda si skužio što sam htjela reći :)

I kolko sam shvatila, Fantom je spavao sa svojom ženom prije nego su se vjenčali i drago mu je što je oženio djevicu.... To je drugačije od one verzije da oženiš djevicu, a da niste imali odnose do 1. dana braka jer nije bilo garancije da ćete se vas dvoje oženiti nakon što ste već spavali skupa, tako da je moglo ispasti i drugačije, ali nije zbog bitnijih i ljepših razloga pretpostavljam :)
Tako da ne možeš reći da si oženio djevicu kad ona to više nije bila jer to bi mogao reći i moj dečko da me oženio pred koju godinu.. bili smo si prvi jedno drugome...i da me oženio ne bi mogao reć da je oženio djevicu kad je već spavo s njom. Nadam se da razumiješ što želim reć.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 9:26 pm

Dobro, nije ozenio djevicu al ti dode na isto... Jel tako Fantome?

Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 9:39 pm

Tako je...

Vjencani list je samo formalnost,slag na torti...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   pet lis 09, 2009 11:52 pm

To bi otprilike izgledalo ovako:

[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   sub lis 10, 2009 3:05 am

lolcina lolcina lolcina

PostajNaslov: Re: Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu   

[Vrh] Go down

Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ŽIVOT UZ MURU IDE DALJE SAKO VURU
» Izrada primitivnih zaklona