Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Marihuana

Go down 
+21
Jedi Mind Tricks
iggorrr
Jagor
Grave Digger
2pac
LJUBAV
Dunlop
Ephez
calypso
Aurora Borealis
Legionar
Fantom
Gea
urbanaaa
Berny_Sinara
Athena
Jaykof
josip21
floridana
tomi
Skulptura
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 3:13 am

Hehe... nešto je bilo u travi. Prije se trava miješala sa LSD-om da bude "bolja". Istina, neki ljudi se ne znaju kontrolirati i krenu na snažnije droge koje ih unište. Ljudi o kojima pričaš su najvjerojatnije non stop napušeni. Zbog toga ih nije baš previše briga za išta. Njima je "dobro". zubo
Marihuana nije droga, dapače, u nekim zemljama je vrlo važan dio kulture. Alkohol i većina lijekova ostavlja veće posljedice nego redovito konzumiranje marihuane. Naravno, ne valja pretjerivati kao niti sa ičim drugim. Sve u svojim granicama.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 3:57 am

da,mislim da je LSD bio u pitanju ;)
ljudi o kojima ja pričam..pa marihuana im je popušila mozak bolje rečeno.
xD
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 4:00 am

Njih navika muči.
Marihuana ne izaziva nikakvu fizičku ovisnost i ne ostavlja posljedice na mozgu. Djeluje samo dok djeluje pa se čovjek ne može sjetiti nekih stvari tipa neke riječi u razgovoru ili što je radio prije 5 minuta i sl. Ali kad prestane utjecaj marihuane, sve se vrača u normalu.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 4:03 am

Ko pusi,zlo nemisli...Marihuana - Page 2 257951
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 4:06 am

ne bi se složila da ne izaziva ovisnost. ovisnost je u mozgu,rađa se u mozgu. sve dolazi iz mozga,ko je dovoljno jak da može kontrolirati "ovisnost",ja mu skidam kapu do poda,ima takvih ljudi ;)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 4:09 am

Jasno, izaziva psihičku ovisnost. Ali zar je ne izaziva i kikiriki? :/

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 4:12 am

izaziva. ja osobno smatram da je svaka ovisnost psihička, a ne fizička,ali ne bih sad o tome jer će se nać netko da moju tvrdnju pobije,a ne da mi se razglabati.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 4:27 am

Ma nema potrebe razglabati. Ta tvrdnja je već pobijena zubo

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 4:39 am

ha-ha..svak ima svoje mišljenje. tu smo da ih razmjenjujemo ;)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 4:59 am

Jasno. Svaka ovisnost je psihička, ali neke droge, poput heroina, stvaraju vrlo snažnu fizičku ovisnost i dolazi do nepodnošljivih bolova prilikom krize. Zato ovisnici dobivaju lijekove u komuni.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 5:05 am

pa sve ja to znam,ali duboko sam uvjerena da se ovisnost rađa u mozgu i tu ostaje. uostalom, zar se snagom volje ljudi i ne ostavljaju poroka? ako nemaš volje nijedan lijek ti ne može pomoć, a suprotno ne vrijedi, jer ih ima koji su se ostavili bez lijekova
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimepon pro 28, 2009 5:08 am

Točno to. Npr, fizička ovisnost o duhanu traje, mislim, 4 dana.
Sve dalje je psihićka ovisnost koje se ujedno i najteže riješiti.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
calypso
banned



Male
Leo Dog
Broj postova : 85
Age : 29
Registration date : 15.03.2010

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 11:03 am

Skulptura je napisao/la:
Jasno, izaziva psihičku ovisnost. Ali zar je ne izaziva i kikiriki? :/
ja mislim da hashis vise izaziva psihicku ovisnost no marihuana
poznajem ljude koji su bili pod medicinskom terapijom i koristili marihuanu,naravno pripisanu od doktora radi bolova,kasnije im marihuana nije trebala.
postoje i ljudi koji mogu pusiti intenzivno i ujutru ustati i gotovo kao da nikada nisu ni okusili marihuanu i prodju dani,nedelje,meseci pa se nekako razocaraju u nekom planu,cesto ljubavnom pa se razbiju ka majka ali to se ne zove ovisnost vec impulsivnost i bezanje od realnosti
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 2:10 pm

Naravno da se može prestati bilokad. No to ipak ovisi i o karakteru osobe. Netko će reči "baš bi si zapalio a nemam" i ostati na tome, netko će u tom trenutku potrošiti zadnji novac ili otići u dug samo da bi zapalio.

Hašiš i marihuana je prilično slična stvar. Hašiš je isto konoplja, ali se dobiva na malo drugačiji način. Sadrži malo više THC-a nego marihuana, i smolasta je. Također se puši...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
calypso
banned



Male
Leo Dog
Broj postova : 85
Age : 29
Registration date : 15.03.2010

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 2:15 pm

Skulptura je napisao/la:
Naravno da se može prestati bilokad. No to ipak ovisi i o karakteru osobe. Netko će reči "baš bi si zapalio a nemam" i ostati na tome, netko će u tom trenutku potrošiti zadnji novac ili otići u dug samo da bi zapalio.

Hašiš i marihuana je prilično slična stvar. Hašiš je isto konoplja, ali se dobiva na malo drugačiji način. Sadrži malo više THC-a nego marihuana, i smolasta je. Također se puši...
HASHIS je daleko gori od marihuane jer marihuana vise smiruje bila ona nabijena thceom il ne dok hashis ume izazivati jako agresivne reakcije i to u bilo kom umnom stanju osoba bila dok marihuana cak i kada smo besni ona smiruje duh
hvala na ovoj temi,odlicna je
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 2:24 pm

Bit će da si zapalio neki nakemijani haš :P
Upravo zbog tog povišenog THC-a još dodatno smiruje tj. opušta. No ipak puno jače a i drugačije djeluje nego konoplja ali njegovo djelovanje traje kraće. I tu je bitno razlikovati djelovanje i nuspojavu odmah nakon djelovanja....

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 7:59 pm

calypso je napisao/la:
Skulptura je napisao/la:
Jasno, izaziva psihičku ovisnost. Ali zar je ne izaziva i kikiriki? :/
ja mislim da hashis vise izaziva psihicku ovisnost no marihuana
poznajem ljude koji su bili pod medicinskom terapijom i koristili marihuanu,naravno pripisanu od doktora radi bolova,kasnije im marihuana nije trebala.

daj molim te mozes li to malo da objasnis....ta medicinska terapija....di se to desavalo...i zbog cega mu je doktor pripisao tu terapiju....i gdje je uzimao taj lijek....u ljekarni..???
i koliko takvih ljudi poznajes...???
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 8:03 pm

josip21 je napisao/la:
calypso je napisao/la:
Skulptura je napisao/la:
Jasno, izaziva psihičku ovisnost. Ali zar je ne izaziva i kikiriki? :/
ja mislim da hashis vise izaziva psihicku ovisnost no marihuana
poznajem ljude koji su bili pod medicinskom terapijom i koristili marihuanu,naravno pripisanu od doktora radi bolova,kasnije im marihuana nije trebala.

daj molim te mozes li to malo da objasnis....ta medicinska terapija....di se to desavalo...i zbog cega mu je doktor pripisao tu terapiju....i gdje je uzimao taj lijek....u ljekarni..???
i koliko takvih ljudi poznajes...???

I mene zanima 8)
[Vrh] Go down
calypso
banned



Male
Leo Dog
Broj postova : 85
Age : 29
Registration date : 15.03.2010

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 9:02 pm

U hrvatskoj se to verovatno ne cini ali u nekim zemljama doktor moze pripisati marihuanu protiv jakih bolova ali ne pripisuje se to tako olako.
U ovom slucaju je bila skleroza i ne ne uzima se u apotekama vec kod homeopata koji rade sa doktorom.
Ovo nije neko zezanje,na netu mozete naci o tome"marihuana kao terapeutsko sredstvo".
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimesub lip 26, 2010 3:05 pm

Evo par zanimljivosti o kontroverznoj marihuani:

1. Gotovo je nemoguće predozirati se travom. Potrebno je oko 800 jointa da bi ubilo neku osobu, koja bi na kraju umrla od trovanja ugljičnim monoksidom, a ne od overdosea THC-om.

2. Paragvaj je najveći proizvođač marihuane na svijetu

3. Marihuana je prvi put korištena kao lijek u Kini 1737. godine za olakšavanje bolova kod reume i gihta.

4. George Washington i Thomas Jefferson posjedovali su farmu konoplje.

5. Marihuana je dekriminalizirana u Australiji, Češkoj, Makedoniji, Venezueli, Kanadi (za medicinske svrhe), Ekvadoru, Meksiku, Čileu, Finskoj, Nizozemskoj, Kolumbiji, Njemačkoj i Portugalu.

Legalna je u Argentini, Belgiji, Indiji, Iranu (samo za uzgoj, ne i konzumaciju), Pakistanu, Peruu i Urugvaju.

6. THC-om su bogati samo osušeni listovi ženske biljke.

7. Marihuana je korištena kao serum istine od strane američke vlade tijekom Drugog svjetskog rata.

8. Najveći joint na svijetu sadržavao je 100 grama marihuane

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimened sij 02, 2011 4:50 pm

Citat :
Pa vas pitam sto vi mislite o ovome, da li ste probali i kako vam je bilo ako jeste. Mislite li da u pusenju marihuane ima nesto lose i koji su vasi stavovi opcenito prema ljudima koji ju konzumiraju te prema samoj marihuani.

Jesam i odmah sam bila u transu ,ali kod mene je to 2 minute veselja i 2 sata spavanja.
Al eto,ja tražila makar opuške po dvorištu smo da umotam malo pa da čujem jače duha pa da odem spavat malo.
Problem je nastao kad mi je duh rekao :
Glupačo,ti se ideš napušit samo da mene čuješ,a ja te ne j... ni 5 % ?
Edit: Biga
[Vrh] Go down
Dunlop
Višestanični organizam
Dunlop


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 30
Age : 32
Location : Wonderland
Registration date : 26.10.2010

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimened vel 20, 2011 11:02 pm

Probala sam i nije mi zao, pusim dosta cesto..kada sam pocela pusiti to je na mene dosta utjecalo, promijenila sam drustvo, okruzenje, pocela sam slusati drukciju vrstu glazbe a mislim da je malo i utjecalo na skolu..bila sam u doticaju sa drugim drogama ali samo neke sam htjela probati i ostalo je na tome..mislim da sve ovisi o karakteru, sto tocno osoba zeli od toga kad isprobava neku drogu..svatko odgovara za svoje postupke pa tko voli nek' izvoli..
[Vrh] Go down
Dunlop
Višestanični organizam
Dunlop


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 30
Age : 32
Location : Wonderland
Registration date : 26.10.2010

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimened vel 20, 2011 11:09 pm

urbanaaa je napisao/la:

Ljudi za koje znam da redovito puše su totalno otišli ku***, nisu prešli na teže droge nego su se dosta promijenili...ne bave se ničim, a prije bili dobri u školi i na nekim aktivnostima..sad se samo motaju po naselju, po kafićima, napušavaju se...ono nemaju neki život jer niti ne rade na tome. Al to je samo primjer koji ja znam, ne mora značit da je to uvijek tako. :)


To je istina, znam i ja isto primjere tako koji stvarno ni samo vise neznaju kako bi izgubili dan, ali znam i ljude koji puse vec vise godina i imaju stalan posao, stan, sve stabilno, koliko to moze biti..mislim da je bitna samo zelja miga
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimened lip 03, 2012 2:48 pm

kada promatraš svijet, vidiš zapravo da ono što nam se nameće kao loše da je zapravo dobro, a ono što nam se nameće kao dobro je loše. pa isto tako sam donedavno mislila i za marihuanu, ali sam promijenila mišljenje, kad sam saznala z njena dobra djelovanja. pa sam stoga shvatila zašto su u hrvatskoj cigarete i kave legalne a marihuana nije, pa zato što će na sranjima profitirat, a na onome što liječi nešto manje. bolje je dobro zatrovat narod, e onda ga kaooo krenuti liječiti. cccjoojjj. ne znam sad koja zemlja u europi, ali ubiti tamo je marihuana legalna i proizvode se čajevi, kreme, kolači i sl. od marihuane i svi živi zdravi i normalni. nisam ju probala, ali ko zna.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitimened lip 03, 2012 7:44 pm


Ma Marica je zakon ljudi! To samo glupani misle da je marihuana loša!


Dunlop je napisao/la:
kada sam pocela pusiti to je na mene dosta utjecalo, promijenila sam drustvo, okruzenje, pocela sam slusati drukciju vrstu glazbe a mislim da je malo i utjecalo na skolu..bila sam u doticaju sa drugim drogama ali samo neke sam htjela probati i ostalo je na tome..mislim da sve ovisi o karakteru, sto tocno osoba zeli od toga kad isprobava neku drogu..svatko odgovara za svoje postupke pa tko voli nek' izvoli..




Ne znam, ali mene marihuana uopće nije promjenila. Niti slušam drugu vrstu muzike, niti sam htjeo probati teže droge, sve je ostalo isto. Po meni marihuana ne mijenja čovjeka izvana (tipa: stil muzike, okruženje, škola), samo produbljuje u pogledima na svijet što se meni jako sviđa!


[Vrh] Go down
Sponsored content





Marihuana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marihuana   Marihuana - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Marihuana
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Marihuana u Svemiru: NASA otkrila THC na dijelu meteorita

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: