Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Podzemna baza Dulce

Go down 
+24
noldor02
klapa
Apostol_Terorist
Hapa
baskica15
grga1234567
Risk
darixo
danyf5
snake
Svjetloisjena
Alpha
Tutankhamon
ThE_IMMORTAL
vladimir
lampuh
silver
None
Vortex
Marbas
l337_m4n
Milab
malena
Rain
28 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
baskica15
Prašina
baskica15


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 3
Age : 31
Registration date : 02.11.2008

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimened stu 02, 2008 2:31 pm

....stravicno....[/img][/i]
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimesri pro 10, 2008 11:15 pm

onaj snimak iz baze mi je beze, ako je osiguranje u bazi tako jako kako je imao vremena da zumira, sumnjam da bi onaj ko je snimao bio onako smiren kad bi vjerovatno bio ubijen da je bio uhvaćen
[Vrh] Go down
Apostol_Terorist
Stanica
Apostol_Terorist


Male
Libra Horse
Broj postova : 27
Age : 33
Registration date : 22.06.2008

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimepet lip 12, 2009 10:02 pm

mislim da se ovi koji rade unutra nebi trebali bojati da ce nesto izaci na vidjelo jer se lako moze nekog optuzit da laze...lakse je dokazat da lazes nego dokazat istinu uvjek ...
sve u svemu svidja mi se ovo o bazi malo cu istrazivati o tome..
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimesub lip 13, 2009 9:46 am

apostole vjeruj mi nemas sta istrazivat sve ti je izneseno tu,pogledao sam sve moguce vide e i slike i jedino sto sam nasao zaniljivo je to stoje jedan covjek koji je radio unutra snimio 3 etazu,imam to na u-tubeu
[Vrh] Go down
noldor02
Prašina
noldor02


Male
Libra Goat
Broj postova : 4
Age : 44
Location : Vrsac
Registration date : 30.10.2008

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 1:03 am

pogledajte UFO Hunters sezona 2 epizoda 15 drunken
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 7:09 am

noldor02 je napisao/la:
pogledajte UFO Hunters sezona 2 epizoda 15 drunken

a di da to pogledamo??imas nekakav link ili...??
[Vrh] Go down
noldor02
Prašina
noldor02


Male
Libra Goat
Broj postova : 4
Age : 44
Location : Vrsac
Registration date : 30.10.2008

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 7:57 am

[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 10:28 am

Znam da će se možda neki buniti (jer ne žele čut sadržaj), ali znam da ima nekih kojima je ovo previše za skidati, pa ako ne bi bilo problema, malo prepričaj :)
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimened lip 21, 2009 11:47 am

imam flat,al stvarno mi se neda skidat,stvarno mozes li nam malo popricati ,nama bi bilo lakse
zahvaljujem unaprijed !
[Vrh] Go down
noldor02
Prašina
noldor02


Male
Libra Goat
Broj postova : 4
Age : 44
Location : Vrsac
Registration date : 30.10.2008

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2009 2:39 am

Ukratko ,UFO Hunters je dokumentarna serija na History Chanell koja je počela da se emituje 30. januara 2008. Riječ je o timu experata ,koji se bave proučavanjem ufo fenomena, predvodjeni William J. Birnes-om piscom i izdavacem ufo magazina ,koji se već 20 godina bavi istraživanjem ove tematike. Poznat po knjigama kao sto su “ The Day After Roswell” , “The Riverman”, itd. Prikazane su 2 sezone , u toku je 3. sezona ,od koje je posljednja epizoda prikazana 20. Maja 2009. i zove se “UFO Survelliance”. U epizodi Underground Alien Bases , tim odlazi u dulce, New Mexico gradic sa populacijom od oko 3000 stanovnika ,uglavnom americkih indijanaca (Jicarilla Apache) sa ciljem da ispita istinitost tvrdnji o postojanju tajne podzemne baze, ispituju se razni svjedoci,razmatraju se svedocanstva ocevidaca. Govori se i o Thomas E. Castellu radniku obezbeđenja u bazi ,koji je navodno pobijegao iz baze sa video snimkom od 7 min, 25 crno bijelih fotografija i oko stotinak sranica materijala koje svedoce o tome sta se tamo zbiva. Za Thomas E. Castella smatra se da je ubijen ili jednostavno nestao zajedno sa njegovim sinom i ženom. Ovdje ima niz pitanja i odgovora koji su postavljeni Castellu godinu dana prije njegovog nestanka http://www.conspiration.cc/sujets/ovni/castello_dulce.html Nije lose da se pogleda i ovo https://www.youtube.com/watch?v=YqYt3mjXCaA drunken
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2009 12:33 pm

da barem netko otkrije istinu,bas bi me zanimalo,koliko sam shvatio na kraju da ima 3000 kamera i da se sve jos uvjek snima,da barem netko pronadje link ili hacka u te kamere,DA BAR! ,al vjerujem da nece,i Thomas E. Castell je dobro rekao,da su ljudi stvoreni za to da ih sve zanima i da zele znati i saznati istinu i jos vise,u tome se u potpunosti slazem sa njim,volio bih jednoga dana vidit atlantski ocean da je suh,tako i bermudski trokut da svu vodu posise jedan ogromni stroj i da stvarno saznamo zasto je to doista tako,i da se istina jednom saznade !
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 10:24 am

preko nekih stvari se jednostavno ne moze preci,iako ima tako malo stvarnih dokaza ( gotovo nikako rekao bih ) o postojanju Dulce baze,no ako je moguce da se 100% drzi u tajnosti podzemna baza za smjestaj vojne i politicke vrhuske u slucaju nuklearnog rata, da se u njenim dijelovima cak odrzavaju hotelske manifestacije ( izlozbe, promocije knjiga itd ) cak i za osoblje hotela ( prikazan u 5 dijelu UFO-Hunters Underground base ) ,i da cijeli hotel u stvari sluzi kao paravan, onda meni izgleda sasvim logicno sve ostalo sto se spekulira o bazi Dulce..

prica o tome kako bi se moralo znati ko je to gradio ( radnici, gradj. firme ) se definitivno ne uklapa u argumentaciju jer i taj hotel i skloniste je neko gradio pa se to drzalo u 100% tajnosti 50-tak godina..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 10:35 am

Sve štp treba da se ne sazna neće se ni saznati. Zabpga, ovde sigurno nije reč o nekakvim sitnim igračima, već o ljudima koji imaju moć i kontrolu u svojim rukama. Verujem da za njih nije nikakav problem sagraditi nešto u tajnosti, ko zna iza koliko građevinskih firmi stoje... Verujem da oni uspevaju da drže u tajnosti i mnogo krupnije stvari od jednog objekta, ma kakav i koliki on bio... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 10:57 am

naravno uvjek ce nas dozirati informacijama taman toliko da nas drze u zbunjoli..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 11:31 am

E, ali onda moramo korak unazad iz samog sebe, pa odatle da malo posmatramo sa distance, sa radoznalošću ali ne i velikim interesovanjem... Svašta ćemo videti... ;) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 3:36 pm

pa ja mislim da smo tu negdje,bar mi na ovom forumu..
nismo pretjerano radoznali, ali nas interesira..sad gdje je tu granica,to je drugo pitanje...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 11:04 pm

Sve su granice diskutabilne, ali baš takve i treba da budu, jer moraju biti fleksibilne... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimened lip 28, 2009 2:02 pm

Ko zna, možda je jedna baza paravan za drugu, ali eto živo me zanima smisao tog njihovog genetskog igranja sa ljudima i zivotinjama, umjesto da stvaraju neke ''Ultra super uber mega vojnika'' oni stvore čovjeka sa žirafinim nogama rofl
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitimened lip 28, 2009 8:07 pm

To im je slučajno tako ispalo, kad ne znaju što rade, čini se zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Podzemna baza Dulce - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Podzemna baza Dulce   Podzemna baza Dulce - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Podzemna baza Dulce
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dulce baza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: