Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme Empty
PostajNaslov: Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme   Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme Icon_minitimepon stu 02, 2009 12:59 am

Razbijene arkade, nosevi, nekoliko izbijenih zubiju te niz natučenih rebara i zarezotina od stakla, samo su dio epiloga masovne tučnjave koja se u subotu u ranim jutarnjim satima dogodila u kavani Kod Pajde, u mjestu Pađene kod Knina, tijekom nastupa folk-pjevačice Mateje.

U obračunu su sudjelovale dvije skupine mladića iz Gračaca i Kistanja, u kojoj je, pokušavajući uvesti red, najteže stradao vlasnik lokala, 47-godišnji Dragutin Benjak-Pajdo.

Krvavom sukobu u kojemu su osim šaka i boca, dijelovi kavanskog inventara letjeli na sve strane, prethodio je prijepor oko glazbenih želja između društva iz Gračaca, Srba povratnika u dobi od 24-28 godina, i na drugoj strani, skupine Hrvata doseljenih u Kistanje s Janjeva. Boje ovih potonjih “branili” su dvojica braće od 16 i 19 godina, J. T. i Mate T., “pojačani” Ivanom K. (27) i Nikolom K. (24).

- Pevaljka je upravo otpjevala set pjesama, pri čemu se nakon završnog refrena pjesme “Još si bila dete, kada si otišla u koloni devedesetpete”, započela međusobna dobacivanja - kazao nam je jedan neutralni gost.

- U općem metežu Pajdo je na mene krenuo ostacima razbijene pivske boce - kazao nam je mladić J. T. (16).

- Jesam, najprije sam “posložio”, mislim, dvojicu ili trojicu, i Pajdo je krenuo na mene. Pozvao sam ga van na fer borbu, ali je on ponio razbijenu bocu kojom me zarezao. Tada sam ga nalupao - mirno nam je kazao.

http://www.jutarnji.hr/izbila-opca-tucnjava-zbog-refrena-folk-pjesme/327759/
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme Empty
PostajNaslov: Re: Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme   Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme Icon_minitimened stu 08, 2009 12:56 am

Ne znam što da kažem. roll
Takve masovne tučnjave se koliko čitam, učestalo dogadjaju u narodnjačkim klubovima.
Ja se ne bi osjećala sigurnom na takvim okupljalištima. zubi

Ovaj primjer konkretno govori o nekulturi posjetitelja dotičnog kluba.
Žalosno je da su u stanju napraviti toliki metež, radi banalne stvari.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme Empty
PostajNaslov: Re: Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme   Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme Icon_minitimeuto stu 10, 2009 12:17 am

Nije samo doticni klub u pitanju. Ama bas svi narodnjacki klubovi su takvi.
Ljudi se ponapijaju unutra ko deve, alkohol dodatno potice agresivu. Da ne pricam da vecina cajkarosa sebe smatra nekakvim velikim frajerima pa sa sobom nose nozeve, boksere, pistolje i ostala oruzja.
Alkohol, oruzje, cajke, i budale su smrtonosna kombinacija.
Osobno, izbjegavam narodnjacke klubove u sirokom luku i misljenja sam da bi se te stvari trebale zabraniti. Ko voli nek izvoli. Bosna i Srbija su iza ugla....

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme Empty
PostajNaslov: Re: Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme   Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Opća tučnjava zbog refrena folk pjesme
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» CE-4 turbo-folk

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: