Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 [Misteriozni chat topic]

Go down 
+25
Legionar
Gea
Jaykof
meli
vjestica
Merkurica
Blizzard
None
**Vanyari
silver
Neobicni forumas
Alpha
Aleksandar Veliki
belongs to lovers
sanja
little alien
zmija
Hybrid
Svjetloisjena
zvezda
floridana
vladimir
maxxie
malena
Rain
29 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

[Misteriozni chat topic] - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: [Misteriozni chat topic]   [Misteriozni chat topic] - Page 15 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 4:32 pm

Pa, znanost je relativno sirok pojam...sigurno se ne mozes amaterski baviti svakom granom znanosti...ali nekim stvarima se moze :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

[Misteriozni chat topic] - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: [Misteriozni chat topic]   [Misteriozni chat topic] - Page 15 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 11:16 pm

Alpha je napisao/la:
Pa, znanost je relativno sirok pojam...sigurno se ne mozes amaterski baviti svakom granom znanosti...ali nekim stvarima se moze :)

misli možeš li mi navesti neki primjer?
Nekak imam dojam da je lakše amaterski se baviti društvenim znanostima nego prirodnima, ali moram priznati da sam u tom pogledu pristran, jer sam i sam na tehničko-prirodnim znanostima. Ma dobro, lažem, ja sam zapravo na skoro svim znanostima. Takva specijalizacija. :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

[Misteriozni chat topic] - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: [Misteriozni chat topic]   [Misteriozni chat topic] - Page 15 Icon_minitimesri srp 29, 2009 7:18 pm

Upjela sam se prestrašiti... u blizini dubrovnika na nebu bljesak koji putuje, jasno se vidi... taman kad sam pomislila evo NLO, a kad to avion Boink sunce je stvorilo takav odbljesak da je izgledalo kao putujuće svijetlo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

[Misteriozni chat topic] - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: [Misteriozni chat topic]   [Misteriozni chat topic] - Page 15 Icon_minitimesri srp 29, 2009 7:50 pm

E Gea...taj tvoj avion mi je osvjetlio ovaj MoW-ov post koji ceka odgovor :)

Dakle...nisli li upravo si rekao sto i ja? Ono...da se nekim stvarima mozes baviti 'na svoju ruku' (znaci ne trebati labos i sl.) dok se nekim stvarima ne mozes...a malo mi je mozak sada na godisnjem da bih smisljala primjere zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





[Misteriozni chat topic] - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: [Misteriozni chat topic]   [Misteriozni chat topic] - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
[Misteriozni chat topic]
[Vrh] 
Stranica 15 / 15.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Misteriozni brojevi...
» Misteriozni zvuk
» Knjigom u glavu - chat topic
» Misteriozni nestanci
» Sokratov klub neznalica (chat)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: