Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tajna

Go down 
+10
comewithme1717
Berny_Sinara
flory
josip21
didica14
Chakotay
floridana
Gea
urbanaaa
tomi
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

tajna - Tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tajna   tajna - Tajna - Page 3 Icon_minitimened oľu 07, 2010 11:13 pm

...ali želje dolaze iz svjesnog dijela nas i tek onda odlaze u podsvijest, zar ne, da li možemo željeti podsvjesno?
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

tajna - Tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tajna   tajna - Tajna - Page 3 Icon_minitimened oľu 07, 2010 11:32 pm

pa ja mislim da da, da je bit svega ovoga da nas se nauci kako da udjemo u svoju podsvijest i naucimo njome raditi, kontrolirati i pomocu nje projicirati
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

tajna - Tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tajna   tajna - Tajna - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 12:48 am

Chakotay je napisao/la:
@flory stavno si imala jako, jako puno sreće. E u takvim slučajevima se pitam jel to slučajnost ili... ako je ispunjenje tvoje želje onda je to bilo doslovce onako kako si zamislila, ali opet da li je ta želja bila toliko snažna da je to moglo dovesti do ostvarenja u stvarnosti. Nekako mi se čini da si to pomislila onako usput, ne misleći na to duže od nekoliko trenutaka ili je možda i to dovoljno?

Pa istina je da nisam dugo mislila na to. Ali primjetila sam da mi se općenito najlakše ostvare one želje koje pomislim samo jednom, ali ne mozgam previše o njima, i ne smišljam kako da se ostvare. Baš mi se događalo da ideje koje mi samo padnu na pamet i tu i tamo ih se nakratko sjetim, da mi se upravo te ostvare. I tek kada se ostvare, onda se sjetim trenutaka kada sam ih zaželjela i čudim se načinu na koji je to ušetalo u moj život. Uglavnom se radi o lijepim doživljajima.
I tako se opet vraćam na ono o forsiranju želja.. još uvijek vježbam na tome, trudim se na vrijeme prepoznati kada dolazi do toga. A kada skužim.. hmm pa nije baš lako prebaciti to u flegma stanje 8)
Ali čini mi se da intenzitet i vrijeme razmišljanja o željenom nije proporcionalno ostvarenju željenog. :)
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

tajna - Tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tajna   tajna - Tajna - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 3:10 am

'' intenzitet i vrijeme razmišljanja o željenom nije proporcionalno ostvarenju željenog''

ovisi u kojem kontekstu gledano, jer koliko god mi jako zeljeli i koliko god mi jako znali to sikoristiti i razumijemo to, na jedno stvar ne mozemo utjecati - a to je - Vrijeme....
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

tajna - Tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tajna   tajna - Tajna - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 4:32 pm

comewithme1717 je napisao/la:
na jedno stvar ne mozemo utjecati - a to je - Vrijeme....

Upravo tako. Nisam ja ni rekla da možemo kontrolirati vrijeme ostvarenja. Neka želja ti se može neočekivano ispuniti već sutra, a neka će ti se tek za pola godine.
No problem je što ljudi svoje želje svrstavaju u one "teže" i one "lakše"..
Smatraju da im za one "teže" treba više vremena kako bi se ostvarile. A one koje smatraju lakšima, vjeruju da se mogu brzo ispuniti. Pa se onda i dogodi upravo tako, jer ako vjeruješ da ti za nešto treba puno napora i truda.. tada će to vjerojatno tako i ispasti.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

tajna - Tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tajna   tajna - Tajna - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 7:44 pm

Znači hoćeš reći da mi te želje određujemo kao teže ili lakše ostvarive, one za koje smatramo da ih je teško ostvariti će upravo tako i biti, tj. trebat će nam više vremena i više napora da ih ostvarimo. Hm možda si i u pravu, zato neki ljudi neke stvari tako lako ostvaruju, a meni se čini da je to tako teško, naravno vrijedi i obrnuto, ono što ja mislim da je lagano ostvariti, netko misli da je to gotovo nemoguće.
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

tajna - Tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tajna   tajna - Tajna - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 7:53 pm

sve je u psihi covjeka, u sustini cijeli konecpt je lagan ali ovisi o covjeku kako ce ga dozivjeti i hoce li ga shvatiti ozbiljno te na koji nacin ce shvacati svoje zelje
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

tajna - Tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tajna   tajna - Tajna - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 8:19 pm

@ comewithme1717"
@ Chakotay

Tako je :)
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

tajna - Tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tajna   tajna - Tajna - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 8:25 pm

wuhuuuuuuuuuu, cak i znam nesto ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





tajna - Tajna - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tajna   tajna - Tajna - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tajna
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tajna vlada
» Predavanje: TAJNA ISTINSKE MEDITACIJE
» Tajna plemena Dogona

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: