Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijevara, može li se opravdati?

Go down 
+28
Bella.Lilly
Novus ordo seclorum
tinityrannical
baffy
maiko
wanderer
Collector604
Alpha
OLugo
Armin od Irima
Berny_Sinara
neptun
legenda007
Legionar
MoW
Mama
josip21
urbanaaa
Jaykof
Skulptura
tomi
Tilia cordata
Gea
Fantom
floridana
Blizzard
Cinderella
Athena
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimečet pro 02, 2010 9:47 pm

Probaj sa valerijanom rofl
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimečet pro 02, 2010 11:14 pm

Alpha je napisao/la:
Probaj sa valerijanom rofl

Znači i ti imaš DRD4 miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:06 am

Ne, ja imam valerijanu zubi
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:23 am

Pa dobro, nju imaš da ti snizi dopamin zubi
Ali mislim da valerijana ne djeluje tako na muške.
Dao sam je jedanput svom mačku i bolje da ne pričam što je bilo zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:25 am

Valerijana se jos zove i Macina trava ;)
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:27 am

Znači da djeluje na mace, a ne na mačore miga
Ima li što drugo :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:29 am

Pa, zapravo se ne zna kako tocno djeluje na macke ali one rado jedu tu biljku. Zato je i dobila taj naziv. Mozda je to njima ko nama marihuana pa...kuzis ono...nadorogiro si macka zubi
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:33 am

Ne znam, samo znam da su mu oči bile kao u pekinezera kad je vidio susjedinu macu zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:38 am

Mislim da im je to umjesto viagre...djeluje obratno nego kod ljudi rofl2
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimepet pro 03, 2010 8:32 pm

U svrhu mačje metvice zubi
Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Catnip
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimepet stu 30, 2012 7:54 pm

Prevarila nikada ne bih, pre bih skočila sa mosta!
Prevaru bi oprostila pod jednim uslovom, da je bio pijan toliko da mu se prosto desilo, naravno mora mi sam priznati...
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimečet tra 17, 2014 2:30 pm

Prijevara
sto je to uopce prijevara?
Ne volim taj izraz, "nekog prevarit" znaci kao da si nekome duzan istine ili protokol sto si kad radio. Zvuci destruktivno, ali trudim se objasniti. Naravno, nebi trebalo biti "normalno" imati nekog i onda ipak ici naokolo i zvaljiti druge, to mi nije u smislu. Ali po mome, kad me npr. decko prevari - desi se. Nitko nije savrsen..Naravno povrijedi, ali to nije nesto zasto bi prekinula vezu ili stagod. Nije moj rob, da mu kazem ili da si treba misliti "ne smijem ju prevariti, zaklat ce me". Stavljam to u njegove ruke i vjerujem da nece, ako se desi, desi se. Ima gorih stvari.
Nekog prijevariti ne znaci, nekog ne voliti. Naravno, i ima takvih slucajeva, ali ako se jednom desi, ili dva put, za oprostiti je. Grijesiti je ljudski. Nije netko odmah "kurva" ili stagod.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimečet tra 17, 2014 5:19 pm

naša vladari nas varaju opravdavajući se da je to za naše dobro, da bi bio kaos inače, meni to nije opravdanje
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimečet tra 17, 2014 9:28 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
naša vladari nas varaju opravdavajući se da je to za naše dobro, da bi bio kaos inače, meni to nije opravdanje

citiram sebe, to ne znaci da nas vlada ne voli, ako nas vara...  face face :P 

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Politics

[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimesub tra 19, 2014 7:07 pm

ne bih oprostila da me momak prevari, mislim da bih ga umlatila, šovinistu i totalnog kretena... ali imam osjećaj da se ne bih ni zabavljala s nekim ko ima potencijal da me prevari, a to bih već ranije ispitala. ne razumijem, nije tačno da se stvari "dese" ni da nešto bude "slučajno". ne može biti slučajno i kraj priče, ne može biti neko toliki degenerik pa da se ne može kontrolisati,to ako se desi znači da se ne može ni posvetiti osobi s kojom je u vezi, odnosno goni ga/ju u tri materine što prije. ne podržavam poligamiju,poliandriju i slično (svaka čast tradicijama koje to prakticiraju ako im tako paše, ja ne mogu to), nisam nikad prevarila momka niti bih, iako ni o jednom od bivših nemam bogzna kakvo dobro mišljenje i nisam imala bajne veze. Da oprostim prevaru i to zbog ljubavi - po meni znači da podsvjesno želim vezati nekog za sebe ko ne želi biti tu baš sasvim, to nije fer prema meni a ni prema toj osobi. naravno da on nije moj rob jer nisam opsesivna ludača, ali računam na savjesnost i odgovornost te osobe prema meni. jednom me prevari da ne saznam- ok, ali samo će sebi naštetiti jer će se varati da to i nije bila prevara, smatram da će mu se karakter pokvariti i na drugim poljima, pa će naš odnos zahladniti sam po sebi. a ako idiot može sasvim fino živjet s takvim nečim, onda je pokvaren i to će se kasnije pokazati, dakle nema potrebe za stegom i kontrolisanjem.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimened tra 20, 2014 4:58 pm

Bella.Lilly je napisao/la:
ne bih oprostila da me momak prevari, mislim da bih ga umlatila, šovinistu i totalnog kretena...
Zasto Sovinist? Kakve to ima veze sad s tim?

Citat :
ne razumijem, nije tačno da se stvari "dese" ni da nešto bude "slučajno". ne može biti slučajno i kraj priče, ne može biti neko toliki degenerik pa da se ne može kontrolisati,to ako se desi znači da se ne može ni posvetiti osobi s kojom je u vezi, odnosno goni ga/ju u tri materine što prije.

Tocno je da se takve stvari dese, to sto ti imas pred ocima je kreten koji to namjerno radi, i sevi se naokolo - tip "player" kako god da se to sad zove. Inace, ljudi kojima su veze bitne, isto mogu napraviti takvo "sranje", samo sto im uistinu MOZE biti zao... ima ih i takvih  miga Grijesiti je ljudski, i ja ne razumijem da se mogu izgovoriti rijeci "ja bi mu to oprostila, a ovo ne..." Nemoj me krivo shvatit, samo ne znam kako da se artikuliram na hrv, nista ne zelim krivo protiv tebe reci, ali tko tu odlucuje tko kome treba nesto oprostiti? Zasto?

Citat :
Da oprostim prevaru i to zbog ljubavi - po meni znači da podsvjesno želim vezati nekog za sebe ko ne želi biti tu baš sasvim, to nije fer prema meni a ni prema toj osobi.
Ali to nema nikakve veze sa fer ili ne... to je vise, ako mene pitas, ego u pitanju. A Ego/ponos itd. nista ne bih trebalo traziti u ljubavi, po mome...

Citat :
naravno da on nije moj rob jer nisam opsesivna ludača, ali računam na savjesnost i odgovornost te osobe prema meni.
ne znam, po mome misljenu danasnje veze su jako opsesivne, kako kazes, racunas na savjesnost i odgovornost te osobe prema tebi... mozda imam pre moderno misljenje o vezama, ali to bas je "possessive".
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimepon tra 21, 2014 12:11 am

Svatko u vezi ove teme ima neki svoj stav, iako izgleda da mnogi jedno tvrde u teoriji, a rade drugo u praksi.
Mislim da stvari naknadno više nikad ne mogu biti iste.

tinityrannical je napisao/la:
Tocno je da se takve stvari dese, to sto ti imas pred ocima je kreten koji to namjerno radi, i sevi se naokolo - tip "player" kako god da se to sad zove. Inace, ljudi kojima su veze bitne, isto mogu napraviti takvo "sranje", samo sto im uistinu MOZE biti zao... ima ih i takvih

S ovim se ne slažem. 
Ne može se desiti ništa što ja ne želim i svatko od nas je odgovoran za svoje postpuke.

Ne događa se ništa bez angažmana i odluke neke osobe, ako je pri sebi. :P
To što je nekome žao radi određenih postupaka, po mom mišljenju opet ne potvrđuje da su se neke stvari same od sebe desile, jer nisu. miga

Oprostiti možemo, ali ne moramo. Neki ljudi oproste drugim ljudima što su ih povrijedili na razne načine, a opet taj oprost ne znači da su izgladili odnos kao da se ništa nije dogodilo i da mogu nastaviti tamo gdje su stali.
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimeuto tra 22, 2014 11:41 pm

tinityrannical je napisao/la:
Zasto Sovinist? Kakve to ima veze sad s tim?

ima, primijetim da varalice često imaju šovinističku crtu i da se prevara desi jer misle da je njima dozvoljeno po prirodnom zakonu da prevare (ili varaju neko vrijeme) djevojku ili ženu.
tinityrannical je napisao/la:

Grijesiti je ljudski, i ja ne razumijem da se mogu izgovoriti rijeci "ja bi mu to oprostila, a ovo ne..." Nemoj me krivo shvatit, samo ne znam kako da se artikuliram na hrv, nista ne zelim krivo protiv tebe reci, ali tko tu odlucuje tko kome treba nesto oprostiti? Zasto?

Kako ne razumiješ da se te riječi mogu izgovoriti? Nije isto ako ima običaj da kasni ili da ne pospremi nešto iza sebe, i kad ti zabije nož u leđa takvim postupkom. To se zove kriterij. I ja sam jedina osoba koja može reći šta može a šta ne može oprostiti. Meni je prevara možda i najgore zlo što se može desiti vezi, ne kažem da se ne može popraviti situacija poslije toga ali kažem da ne bih tek tako oprostila. kako ti misliš, ko je tu podoban da sudi, naravno da sam ja, moje emocije, moj osjećaj, moja intuicija i da ne nabrajam dalje. to su prirodna pravila i da ne važe i u emotivnoj vezi ne bi ta veza imala smisao. Isto kad bi nekom povjerio tajnu od velike važnosti za tebe i on to ispriča uz kafu nekom degeneriku ili kokoški da se svi skupa smiju itd.
veze su možda opsesivne, posesivne itd, ima svakakvih ljudi, ima i nasilnih veza itd. međutim ne radi se o tome, ja imam izbor s kakvom ću se osobom zabavljati, ima i kriterij želim li nešto ili ne želim (jer od toga ovisi hoće li veza funkcionirati) i do koje granice sam spremna trpjeti. ja sam osoba koja ne trpi da me neko ponizi na takav način ili na bilo koji drugi. ili da se glupavo opravdava, tipa "izvini ali ja sam upravu". ili se nemoj izvinjavati jer smatraš da je ok da ti se "desi" - u tom slučaju idi s milim bogom, ili se izvini i priznaj da nisi upravu, da trebaš nešto poduzeti po pitanju svog "dešavanja", pa od toga da krenemo.
Athena je napisao/la:
Oprostiti možemo, ali ne moramo. Neki ljudi oproste drugim ljudima što su ih povrijedili na razne načine, a opet taj oprost ne znači da su izgladili odnos kao da se ništa nije dogodilo i da mogu nastaviti tamo gdje su stali.
slažem se.. nastojim da ne zadržavam bijes i gorčinu u sebi ali ne ovisi od mog stava ta situacija koja se desila i ona se time neće promijeniti, tako da taj oprost ne znači da se odnos vraća na staro. pogotovo ako se radi o tako krupnim stvarima.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimečet tra 24, 2014 3:05 pm

Bella.Lilly je napisao/la:

ima, primijetim da varalice često imaju šovinističku crtu i da se prevara desi jer misle da je njima dozvoljeno po prirodnom zakonu da prevare (ili varaju neko vrijeme) djevojku ili ženu.
onda poznajes jako puno budala.

Bella.Lilly je napisao/la:

To se zove kriterij. I ja sam jedina osoba koja može reći šta može a šta ne može oprostiti.
Ne slazem se s tim. To nisu tvoji kriteriji, nego kriteriji sto su u toku u nasoj society.

Citat :
kako ti misliš, ko je tu podoban da sudi, naravno da sam ja, moje emocije, moj osjećaj, moja intuicija i da ne nabrajam dalje. to su prirodna pravila i da ne važe i u emotivnoj vezi ne bi ta veza imala smisao.
Malo previse dajes toj rijeci "suditi" vazenje. Nisam mislila u tom stilu. Naravno da su tvoje emocije, itd. To mi je jasno. Ali tko si ti suditi da je taj covijek odmah los covijek samo sto je TEBE povrijedio? Uvijek je subjektivno, jasno mi je, ali ne znam s koje planine se ljudi spuste dole da mogu reci "ovo je los covijek jer mi je zabio noz u leda" a ovo je dobar"



Citat :
Isto kad bi nekom povjerio tajnu od velike važnosti za tebe i on to ispriča uz kafu nekom degeneriku ili kokoški da se svi skupa smiju itd.
E vidis onda se treba malo prije znati kome pricati tajne, a kome ne. Kome vjerovati, a kome ne. Jer ovaj primjer je, bas za one "zle" osobe, koje iskoriste tvoju ljubav, za soviniste i ljude poput onih playera. Ja pricam za osobu, kojoj povjeris tajnu, i njoj to ne namjerno ispade - kako god - desi se. Ako ti kazes da tebi nikada nije ispala neka tajna, onda lazes. Ta osoba se nije smijala skupa s nekim kokosima. Te osobe je sram, i ona bi sve napravila da te ima dalje kao prijatelja. A ti onda ne bih oprostila?

Citat :
ili se nemoj izvinjavati jer smatraš da je ok da ti se "desi" - u tom slučaju idi s milim bogom, ili se izvini i priznaj da nisi upravu, da trebaš nešto poduzeti po pitanju svog "dešavanja", pa od toga da krenemo.
 lolcina sorry


[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimened tra 27, 2014 2:05 am

tinityrannical je napisao/la:
Bella.Lilly je napisao/la:

ima, primijetim da varalice često imaju šovinističku crtu i da se prevara desi jer misle da je njima dozvoljeno po prirodnom zakonu da prevare (ili varaju neko vrijeme) djevojku ili ženu.
onda poznajes jako puno budala.

to je definitivno, ali tako mi je grah pao, što ću?
Bella.Lilly je napisao/la:

To se zove kriterij. I ja sam jedina osoba koja može reći šta može a šta ne može oprostiti.
Ne slazem se s tim. To nisu tvoji kriteriji, nego kriteriji sto su u toku u nasoj society.

stvarno? Društvo je to koje idealizira veze i oprašta svakom svašta,preljub,maltretiranje, uvredu, pada na romantiku i zaklinjanja na vječnu ljubav, relativiziranju nekih činjenica itd. Mislim otkud ti to da to nije moj kriterij kad jeste? Nisam rekla da je nemoguće oprostiti ali iz razloga da je to moj ego koji sere, društvo ono koje me oblikovalo, "svakom se desi" i "svi griješimo" neću jer to nisu činjenice nego izvlačenje i opravdavanje, a upravo to je ego, ponos itd. Ono što nije ego je do kraja priznati svoju pogrešku i ne kamuflirati je u nešto što spada još u domen neke nadripsihologije. Desi se... yeah, right. Više bi me zabolio definitivan razlog te prevare nego sam taj čin, osoba bi mi postala momentalno odvratna i beznačajna.

Citat :
kako ti misliš, ko je tu podoban da sudi, naravno da sam ja, moje emocije, moj osjećaj, moja intuicija i da ne nabrajam dalje. to su prirodna pravila i da ne važe i u emotivnoj vezi ne bi ta veza imala smisao.
Malo previse dajes toj rijeci "suditi" vazenje. Nisam mislila u tom stilu. Naravno da su tvoje emocije, itd. To mi je jasno. Ali tko si ti suditi da je taj covijek odmah los covijek samo sto je TEBE povrijedio? Uvijek je subjektivno, jasno mi je, ali ne znam s koje planine se ljudi spuste dole da mogu reci "ovo je los covijek jer mi je zabio noz u leda" a ovo je dobar"


Nisam to rekla, preformulirala si mi rečenicu, totalno. A uostalom, što se mene tiče ako je humanitarac ili najveći filozof na svijetu ako meni nanosi bol? Možda nekim svojim dobrim karakteristikama nastoji kompenzirati to što ne valja u njemu a ne zna da se suoči s tim.
Dobar čovjek po meni ne mora nužno biti ni najiskreniji, nego onaj koji je plemenitog duha ---> nastoji ispraviti ono što ne valja u njemu, ne povremeno nego stalno, koja sebi u trajni zadatak stavlja da bude bolji čovjek i ispravi svoje slabosti. Ako mu je slabost što je npr u vezi, ne mora ni biti, ako mu je slabost žensko dupe, bilo čije dupe, onda nemam što raditi s njim. tako je jednostavno. prevaru samu po sebi ne razumijem, ili postoji neka dublji razlog tome, tipa čovjek se zaljubi u nekog drugog i to su stvari na koje ja ne mogu utjecati jer je to stvar nečije podsvijesti, Božja volja jbg.. onda sama trenutna veza nema smisla,a ja tu nemam šta opraštati.. ili je stvar u njegovoj slabosti, što smatram ružnim i odvratnim, pogotovo jer sam sama odana, bez obzira na okolnosti.



Citat :
Isto kad bi nekom povjerio tajnu od velike važnosti za tebe i on to ispriča uz kafu nekom degeneriku ili kokoški da se svi skupa smiju itd.
E vidis onda se treba malo prije znati kome pricati tajne, a kome ne. Kome vjerovati, a kome ne. Jer ovaj primjer je, bas za one "zle" osobe, koje iskoriste tvoju ljubav, za soviniste i ljude poput onih playera. Ja pricam za osobu, kojoj povjeris tajnu, i njoj to ne namjerno ispade - kako god - desi se. Ako ti kazes da tebi nikada nije ispala neka tajna, onda lazes. Ta osoba se nije smijala skupa s nekim kokosima. Te osobe je sram, i ona bi sve napravila da te ima dalje kao prijatelja. A ti onda ne bih oprostila?

Već sam rekla, stvar mog oprosta ili zaboravljanja emotivne boli je jedno, mogućnost da se ponovo odnos dovede na isto nešto drugo.


Citat :
ili se nemoj izvinjavati jer smatraš da je ok da ti se "desi" - u tom slučaju idi s milim bogom, ili se izvini i priznaj da nisi upravu, da trebaš nešto poduzeti po pitanju svog "dešavanja", pa od toga da krenemo.
 lolcina sorry


šta je smiješno, da se i ja smijem...:r
[Vrh] Go down
GaGa
PraGlodavac
GaGa


Female
Leo Broj postova : 723
Location : Novi Sad
Registration date : 28.12.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimečet vel 16, 2017 5:49 am

Ranije sam imala cvrst stav po pitanju prevare da je nikada nebi oprostila , sve dok nisam dosla u situaciju da se suocim sa njom / Puno razmisljanja , za i protiv, i mada je gotovo sve bilo "za" prekinuti takvu vezu ostalo je sa druge strane srce puno ljubavi koje je bilo protiv . i oprostila sam.
Nikada vise to nismo spomenuli , nikad nisam nabacila na nos ali sam sigurna da nakon toga vise nije bila ponovljena situacija , kao sto je neko rekao to se oseti
Mislim da na kraju nije najvaznije kakav stav imamo tim povodom da je daleko vaznije kako se osecamo , kako dozivljavamo tu osobu , koliko nam je do te osobe stalo i koliko zapravo vredi to sto smo do tada izgradili
Analizirati zasto je doslo do toga da li je trebalo ili ne , koja su opravdanja ima li ih uopste samo je dodatno mucenje na vec povredjenu dusu , ako nekome oprostimo onda treba oprostiti i staviti tacku na taj deo i nastaviti dalje
Ipak je sve to individualno od osobe do osobe od situacije do situacije
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimened vel 19, 2017 3:20 pm

Za prijevaru nulta tolerancija.
Prijevara je znak da takva osoba ne cijeni i nije vrijedna svog-je partnera-ice.
Ako se desi, uzvratiti na isti način i odj.....
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimened vel 19, 2017 4:02 pm

GaGa je napisao/la:
Ranije sam imala cvrst stav po pitanju prevare da je nikada nebi oprostila , sve dok nisam dosla u situaciju da se suocim sa njom / Puno razmisljanja , za i protiv, i mada je gotovo sve bilo "za" prekinuti takvu vezu ostalo je sa druge strane srce puno ljubavi koje je bilo protiv . i oprostila sam.
Nikada vise to nismo spomenuli , nikad nisam nabacila na nos ali sam sigurna da nakon toga vise nije bila ponovljena situacija , kao sto je neko rekao to se oseti
Mislim da na kraju nije najvaznije kakav stav imamo tim povodom da je daleko vaznije kako se osecamo , kako dozivljavamo tu osobu , koliko nam je do te osobe stalo i koliko zapravo vredi to sto smo do tada izgradili
Analizirati zasto je doslo do toga da li je trebalo ili ne , koja su opravdanja ima li ih uopste samo je dodatno mucenje na vec povredjenu dusu , ako nekome oprostimo onda treba oprostiti i staviti tacku na taj deo i nastaviti dalje
Ipak je sve to individualno od osobe do osobe od situacije do situacije

ides  Zrelo razmisljanje

Deti je napisao/la:
Za prijevaru nulta tolerancija.
Prijevara je znak da takva osoba ne cijeni i nije vrijedna svog-je partnera-ice.
Ako se desi, uzvratiti na isti način i odj.....

Sumnjiva je sreca koju donosi osvetoljubivost.
Pre bih rekao da je to  samoponizavanje.
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimeuto vel 21, 2017 11:44 pm

leont je napisao/la:
Sumnjiva je sreca koju donosi osvetoljubivost.
Pre bih rekao da je to  samoponizavanje.

Samoponižavanje je kad se prijevara oprosti.
[Vrh] Go down
GaGa
PraGlodavac
GaGa


Female
Leo Broj postova : 723
Location : Novi Sad
Registration date : 28.12.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitimesri vel 22, 2017 3:25 am

Ivo Andric je napisao/la:
Ljubav, kad je iskrena i duboka, lako prašta i zaboravlja..

@Deti ja se nisam osecala ponizenom , naprotiv bila sam veoma ponosna i na sebe i na njega sto smo zajednickim snagama sacuvali ono lepo sto je postojalo medju nama
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijevara, može li se opravdati?
[Vrh] 
Stranica 7 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Zarada ili prijevara
» Virtualno flertanje - prijevara ili ne?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: