Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gdje su moje palačinke?

Go down 
+3
urbanaaa
Fantom
Skulptura
7 posters
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Gdje su moje palačinke? Empty
PostajNaslov: Gdje su moje palačinke?   Gdje su moje palačinke? Icon_minitimeuto stu 17, 2009 12:52 am

Prije nekoliko dana jedan je mladić oslobođen optužbe za dva zločina jer je na Facebooku zatražio palačinke. Ne znamo je li ih dobio, no do kraja života bit će zahvalan Facebooku.
Rodney Bradford, devetnaestogodišnjak iz New Yorka, uhićen je 18. listopada kao osumnjičeni u dva zločina. Tvrdio je da je nevin, a njegov je odvjetnik našao načina i da to pokaže.

Naime, u vrijeme zločina Rodney je bio u stanu svog oca i maćehe i s njihovog računala promijenio status na Facebooku. Facebook je potvrdio da je promjena došla baš s tog računala, i Rodney je oslobođen.

Ovo je prvi put da je društvena mreža upotrijebljena da bi pokazala nečiju nevinost, za razliku od slučajeva kad je strpala nekog u zatvor.

Izvor: www.net.hr

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Gdje su moje palačinke? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su moje palačinke?   Gdje su moje palačinke? Icon_minitimeuto stu 17, 2009 4:44 am

Pa da,zato sam ja cesto "en ligne" na forumu a gdje sam zapravo...to niko nezna.Gdje su moje palačinke? 295661

Za svaki slucaj,ko zna kad ce mi "Alibi" zatrebati...Gdje su moje palačinke? 657146
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Gdje su moje palačinke? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su moje palačinke?   Gdje su moje palačinke? Icon_minitimeuto stu 17, 2009 3:49 pm

hahahaha...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Gdje su moje palačinke? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su moje palačinke?   Gdje su moje palačinke? Icon_minitimesri stu 18, 2009 2:26 am

Viš, dobro je to. Ipak, zanima me bi li se na isti način moglo nekomu smjestiti misli
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Gdje su moje palačinke? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su moje palačinke?   Gdje su moje palačinke? Icon_minitimesri stu 18, 2009 4:28 am

Poanta- budite što više en-ligne.
Gdje god se nalazili. :P

Kako bilo, vjerujem da facebook ipak nije mogao biti jedini dokaz koji mu je išao u prilog i oslobodio ga optužbe.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Gdje su moje palačinke? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su moje palačinke?   Gdje su moje palačinke? Icon_minitimesri stu 18, 2009 4:36 am

I ja tako mislim, malo mi je nevjerojatno da mu je facebook bio jedini dokaz da je nevin... A opet moguće je...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Gdje su moje palačinke? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su moje palačinke?   Gdje su moje palačinke? Icon_minitimesri stu 18, 2009 4:50 am

Gdje su moje palačinke?...Gdje su moje palačinke? 888361
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Gdje su moje palačinke? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su moje palačinke?   Gdje su moje palačinke? Icon_minitimesri stu 18, 2009 12:43 pm

ma momak je očito bio tatin sin, jer je inače to vrlo klimav dokaz na sudu i protivnički odvjetnik bi taj dokaz pobio ko tamo se, očito je momak morao bit oslobođen kao i u HR ili BiH bezbroj puta što se dogodilo....
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Gdje su moje palačinke? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su moje palačinke?   Gdje su moje palačinke? Icon_minitimesri stu 18, 2009 2:59 pm

Kakve veze tema ima s naslovom?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Gdje su moje palačinke? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su moje palačinke?   Gdje su moje palačinke? Icon_minitimesri stu 18, 2009 3:50 pm

Zatrazio je palacinke na fejsu i zbog toga je osloboden sumnje. Kao sto pise. Od tuda naziv temi.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje su moje palačinke? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje su moje palačinke?   Gdje su moje palačinke? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gdje su moje palačinke?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moje price

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: