Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zadavio suprugu sanjajući provalu

Go down 
+2
Legionar
Skulptura
6 posters
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Zadavio suprugu sanjajući provalu Empty
PostajNaslov: Zadavio suprugu sanjajući provalu   Zadavio suprugu sanjajući provalu Icon_minitimesri stu 18, 2009 4:15 pm

Brian Thomas, koji pati od poremećaja spavanja, kaže kako je mislio da je zgrabio provalnika i počeo ga daviti, a zapravo je ugušio ženu s kojom je u braku 40 godina, piše Metro. Nakon toga nazvao je 999 i očajno rekao operateru: 'Ne znam što sam učinio? Pokušavam je probuditi, ali mislim da sam zadavio svoju ženu. O Bože, mislio sam da je netko provalio'.

'Mislio sam da se hrvam s provalnikom, a to je zapravo bila Christine. Ja sam cijelo vrijeme sanjao. Ne mogu vjerovati što sam učinio', ispričao je Thomas koji je sa svojom 57-godišnjom suprugom bio u sretnom braku u kojem su rođene dvije, sada već odrasle, kćeri.

LINK

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Zadavio suprugu sanjajući provalu Empty
PostajNaslov: Re: Zadavio suprugu sanjajući provalu   Zadavio suprugu sanjajući provalu Icon_minitimesri stu 18, 2009 4:17 pm

Mislite li da laze te da je namjerno ubio suprugu, ili je doista moguce da ju je u snu ubio? Kakav bi to poremecaj sna bio zapravo?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Zadavio suprugu sanjajući provalu Empty
PostajNaslov: Re: Zadavio suprugu sanjajući provalu   Zadavio suprugu sanjajući provalu Icon_minitimesri stu 18, 2009 4:18 pm

Moguće.
Da ja tako slučajno zadavim suprugu siguran sam da bih izvršio samoubojstvo... jedina stvar koja bi me od toga odgovorila bile bi kćerke.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Zadavio suprugu sanjajući provalu Empty
PostajNaslov: Re: Zadavio suprugu sanjajući provalu   Zadavio suprugu sanjajući provalu Icon_minitimesri stu 18, 2009 4:30 pm

da, prvo šta sam pomislila da ju je namjerno udavio a sve ostalo je iscenirano. zato je dobro spavati odvojeno kava
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Zadavio suprugu sanjajući provalu Empty
PostajNaslov: Re: Zadavio suprugu sanjajući provalu   Zadavio suprugu sanjajući provalu Icon_minitimesri stu 18, 2009 4:53 pm

floridana je napisao/la:
da, prvo šta sam pomislila da ju je namjerno udavio a sve ostalo je iscenirano. zato je dobro spavati odvojeno kava
Da... žena na kauču raspa

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Zadavio suprugu sanjajući provalu Empty
PostajNaslov: Re: Zadavio suprugu sanjajući provalu   Zadavio suprugu sanjajući provalu Icon_minitimened stu 22, 2009 4:48 pm

Britanac koji je ubio suprugu u snu oslobođen optužbi

59-GODIŠNJAK koji je u snu zadavio dvije godine mlađu suprugu oslobođen je optužbi, a slučaj protiv njega se povlači. Brianu Thomasu se sudilo za ubojstvo, s time da su tužitelji tražili odbacivanje optužbi zbog neubrojivosti.

Thomas je suprugu Christine ugušio u snu misleći da se radi o provalniku. Bio je sretno oženjen i otac dvije kćeri. Godinama je patio od poremećaja spavanja te hodao u snu. Nakon ubojstva Thomas je nazvao policiju rekavši kako misli da je spavajući ubio ženu.

Policiji je ispričao da je sanjao kako se tuče s mladićima koji su večer prije svojim trkaćim automobilima stvarali buku ispred njihovog kampa. Dok je gušio suprugu, sanjao je da guši jednog od tih mladića koji je provalio u njihov šator. Kada se probudio vidio je mrtvo tijelo svoje supruge kako leži pored njega i tada je shvatio što je napravio.

Stručnjaci su potvrdili njegov iskaz, rekavši da nije mogao utjecati na svoje ponašanje te da nije bio svjestan da se guši svoju suprugu. Thomasa su pregledali stručnjaci koji su utvrdili da sve što je rekao je istina te da nije mogao kontrolirati svoje ponašanje u snu i da nije bio svjestan da se radi o njegovoj supruzi, prenosi Independent.

Tužitelj Iwan Jenkins istaknuo je da su okolnosti ovog slučaja jedinstvene u Velikoj Britaniji te da je u čitavom svijetu zabilježeno manje od 50 takvih slučajeva. "Okolnosti smo mogli potvrditi samo vrlo sofisticiranim testovima kojima je Thomas bio povrgnut", rekao je.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/britanac-koji-je-ubio-suprugu-u-snu-oslobodjen-optuzbi/461162.aspx

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Zadavio suprugu sanjajući provalu Empty
PostajNaslov: Re: Zadavio suprugu sanjajući provalu   Zadavio suprugu sanjajući provalu Icon_minitimened stu 22, 2009 11:07 pm

Strasno :S

Pazite se sanjara :)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zadavio suprugu sanjajući provalu Empty
PostajNaslov: Re: Zadavio suprugu sanjajući provalu   Zadavio suprugu sanjajući provalu Icon_minitimepon stu 23, 2009 1:38 am

da, prošle godine je bio slučaj da je čovijek silovao ženu i kasnje se branio na sudu da ima taj poremećaj i oslobodili su ga....
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Zadavio suprugu sanjajući provalu Empty
PostajNaslov: Re: Zadavio suprugu sanjajući provalu   Zadavio suprugu sanjajući provalu Icon_minitimepon stu 23, 2009 1:51 am

biga je napisao/la:
da, prošle godine je bio slučaj da je čovijek silovao ženu i kasnje se branio na sudu da ima taj poremećaj i oslobodili su ga....

Ne mozes kriviti covjeka ako ima poremecaj motorike šake lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zadavio suprugu sanjajući provalu Empty
PostajNaslov: Re: Zadavio suprugu sanjajući provalu   Zadavio suprugu sanjajući provalu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zadavio suprugu sanjajući provalu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zadavio bebu koju je napravio vlastitoj sestri?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: