Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Na rubu znanosti

Go down 
+19
Melkior
InaNNaa
Zona
Kakashi
biga
Flamezar
Athena
Fantom
Blizzard
tomi
tan
Jaykof
floridana
MoW
Alpha
urbanaaa
Legionar
Skulptura
Chakotay
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitimesub oľu 19, 2011 12:12 am

Možda bi, a možda i ne bi, jedno vrijeme je išla oko 5 PM pa nije bila baš gledana, no hvala Bogu na Youtube, za dan, dva se uvijek pojavi on line :)
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitimesub oľu 19, 2011 1:15 am

Misak je fin momak,ali je otisao previse sa onu stranu..


Ima poneka kvalitetna tema,a vecina ih je samo dobra prica uz kafu da komsinice razglabaju dok povremeno lakiraju nokte.....


mase
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitimesub oľu 19, 2011 4:01 am

Collectore ajde navedi te neke teme koje su "većina" ako tako misliš. Ja baš suprotno mislim, da on ima 90% tema zanimljivih i koje su često od praktične koristi za gledatelja. A Guliano je inače pisac priloga za emisiju "Na rubu znanosti", zanimljvo!!
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitimesub oľu 19, 2011 4:56 am

Nisam se trudio da pamtim teme..

Od analize "duhova" na fotografijama,krugova u zitu,alternativnih nacina lijecenja,david icke,teorija zavjere medicine sto se tice vakcina,iluminati,onda samanizam,NLO teme,onaj sai baba,zavjera 9/11,aura,astrologija,uglavnom teme koje se nalaze u domeni pseudonauke


[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 33
Registration date : 23.02.2011

Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitimesub oľu 19, 2011 11:34 am

Ja mislim da je to jako poučna i zanimljiva emisija koja barata pouzdanim informacijam i dovodi ljude koji su u najmanju ruku profesori a tu još ima i arheologa, naučnika i drugih stručnjaka iz različitih oblasti.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitimesub oľu 19, 2011 6:40 pm

Slazem se....
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitimečet svi 19, 2011 12:41 pm

Već dugo nismo pratili ovu emisiju, ja moram prizati da ju nisam niti gledao dosta dugo, valjda ima na netu negdje ove zadnje epizode pa da ih pogledam.

No sutra u petak na HRT 1 u 23:45

Na rubu znanosti
Naslov epizode: TROJA U GABELI
Stoljećima traje potraga za mjestima opisanim u epovima Ilijada i Odiseja. Najslavnije je svakako - Troja. Danas se smatra da se nalazila u Maloj Aziji, ali i dalje postoje drugačija razmišljanja kod raznih istraživača, a već su je i sami stari Grci smještali na raznim mjestima. Pažnju privlači i teorija Roberta Salinasa Pricea da je Troja bila u našim krajevima - konkretno, u hercegovačkom mjestu Gabela. Ni kod mještana sjećanja o tome nisu nikad nestala.


[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:28 pm

Ne znam da li pratitie ovu emisiju, ide jako kasno:

Danas 2.3.2012. na HRT1 u 00:10

ili sutra 3.3.2012. na HRTplusu u 20:10

Na rubu znanosti
Naslov epizode: Hrvatsko bajoslovlje

Vid Balog, glumac, redatelj, pisac, ali i kulturni antropolog u svom impozantnom djelu o hrvatskoj mitologiji predstavlja neočekivano žive i brojne predodžbe o mitskim i nadnaravnim bićima Vidova zavičaja, Podravine i Prekodravlja. Upravo u tom kraju, stjecajem povijesnih okolnosti, dugo su preživjela predkršćanska, poganska vjerovanja prepuna svakojakih mističnih bića i njihove interakcije sa svakodnevnim životom ljudi. Mada materijalno siromašniji, bio je to imaginacijom i duhom bogat svijet prepun značenja, smisla i mudrosti
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitimesub oľu 10, 2012 3:38 am

Prije mi je bila i zanimljiva emisija, ali u zadnje vrijeme dok ju pokušam gledati, jednostavno mi je predosadna i nezanimljiva, vjerojatno zbog tematika koje se vrte.
Što se tiče informiranosti koju emisija nudi, stvar je skroz jednostrana, nikad se ne čuje suprotno mišljenje niti informacije koje NE idu u korist onoga o čemu se priča. Toliko o nekakvoj pouzdanosti informacija iz emisije.
No, vjerojatno nije ni cilj da se predstavi cijela problematika, samo ono "mistično" i "originalno" što je gledateljstvu zanimljivije.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitimened ruj 16, 2012 11:08 pm

Počele su nove epizode "Na rubu znanosti"

Ken Page Hipnoterapija



Tragom drevne tehnologije



Sutra 23:05 HRT1

Na rubu znanosti

Naslov epizode: EKOHISTORIJA
Malo ledeno doba u 17. stoljeću pokazalo je da jedan štucaj sunca može utjecati na živote stotina milijuna ljudi, mijenjati tokove povijesti, poticati i sprječavati razvoje carstava, pokretati ratove... Danas se puno raspravlja o tome kako čovjek utječe na okoliš, dok se istraživanjem pitanja kako je okoliš kroz povijest utjecao na čovjeka i razvoj kulture i civilizacije bavi disciplina ekohistorija. Nastala je u Americi 70-ih godina, a tek 1990-ih počela se razvijati i u Europi. Povijest sagledava kroz interakcije čovjeka i prirode na raznim razinama.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitimeuto ruj 25, 2012 4:45 pm

Ovo "tragom drevne tehnologije" sam gledao... Nekako mi teško vjerovati u to što govori, čisto zbog bosanskih piramida.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitimened ruj 30, 2012 6:08 pm

Zašto baš zbog njih?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Na rubu znanosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Na rubu znanosti
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Vijesti iz znanosti
» Na Rubu Znanosti - 30-11-2009 - Jane Burgermeister - Tragom
» Na rubu pameti...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Znanost i tehnologija-
Forum(o)Bir: