Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Opera 10.10

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Opera 10.10 Empty
PostajNaslov: Opera 10.10   Opera 10.10 Icon_minitimečet stu 26, 2009 1:58 am

Opera Unite omogućuje jednostavno postavljanje galerije fotografija na Internet, streaming glazbe, dijeljenje datoteka i mapa ili postavljanje vlastitih internetskih stranica izravno iz preglednika Interneta

Opera je službeno izdala verziju 10.10 svojeg preglednika Interneta u kojoj je po prvi put integrirana tehnologija Opera Unite.

U Operi ističu kako vjeruju da će promijeniti način na koji korisnici doživljavaju Internet s Opera Uniteom. Riječ je o tehnologiji koja kombinira preglednik Interneta s poslužiteljem internetskih stranica, omogućujući izravnu razmjenu datoteka između korisnika bez potrebe za posrednikom. Opera Unite omogućuje jednostavno postavljanje galerije fotografija na Internet, streaming glazbe, dijeljenje datoteka i mapa ili postavljanje vlastitih internetskih stranica izravno iz preglednika Interneta. Ovo su samo neke od mogućnosti primjene obzirom da je tehnologija otvorena nezavisnim razvijateljima koji je mogu iskoristiti na mnoštvo različitih načina.

Ostale novosti vezane su uglavnom uz manja poboljšanja tehnologija predstavljenih u verziji 10, poput Speed Diala, Opere Turbo i prilagodljivog korisničkog sučelja.

Opera 10.10 može se besplatno presnimiti s Operinih stranica:
http://www.opera.com/browser/download/

Izvor: http://www.bug.hr/vijesti/opera-1010/99560.aspx

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Opera 10.10 Empty
PostajNaslov: Re: Opera 10.10   Opera 10.10 Icon_minitimesub pro 05, 2009 8:06 pm

Obožavam Operu, kad sam tek dobio net koristio sam firefox jer nisam znao ni za jedan drugi browser osim IE-a, a znao sam da IE sucka. Onda me nakon nekog vremena rođak preobratio na Operu i odtad je stalno koristim.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Opera 10.10 Empty
PostajNaslov: Re: Opera 10.10   Opera 10.10 Icon_minitimesub pro 05, 2009 8:10 pm

Ja sam od nedavno na Chromeu. Nedostaje pokoja mogucnost, ali daleko sam zadovoljniji nego sa bilo kojim drugim preglednikom.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Opera 10.10 Empty
PostajNaslov: Re: Opera 10.10   Opera 10.10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Opera 10.10
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Opera 10.50

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: