Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mininova nas pozdravlja

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Mininova nas pozdravlja Empty
PostajNaslov: Mininova nas pozdravlja   Mininova nas pozdravlja Icon_minitimepet stu 27, 2009 4:15 pm

Od danas, mininova.org vise nije sto je bila.
"From now on, only Content Distribution torrents are allowed.", pise na pocetnoj stranici ovog torrent portala. Zato nemojte biti iznenadeni ako nemozete pronaci neki film ili neki drugi sadrzaj koji trazite.
Od danas na mininova.org mozete pronaci dokumentarce, glazbene albume, video uradke i ostalo sto nije ilegalno. Moci cete pronaci dokumentarce koji su uploadani od strane autora. Nesto kao YouTube.

Blog post:
http://mnstat.com/images/blog/index.html

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Mininova nas pozdravlja Empty
PostajNaslov: Re: Mininova nas pozdravlja   Mininova nas pozdravlja Icon_minitimepet stu 27, 2009 4:17 pm

ma ja msa tih otvorenih trakera nikad nista ne skidam....samo na privat....i to ovi nasi...exyu.....ima tamo sve a znam da je provjereno i da necu zajeb skinit....usput budu i titlovi tako da se ne moras tlacit trazit.....
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Mininova nas pozdravlja Empty
PostajNaslov: Re: Mininova nas pozdravlja   Mininova nas pozdravlja Icon_minitimepet stu 27, 2009 4:46 pm

Skulptura je napisao/la:
Od danas, mininova.org vise nije sto je bila.
"From now on, only Content Distribution torrents are allowed.", pise na pocetnoj stranici ovog torrent portala. Zato nemojte biti iznenadeni ako nemozete pronaci neki film ili neki drugi sadrzaj koji trazite.
Od danas na mininova.org mozete pronaci dokumentarce, glazbene albume, video uradke i ostalo sto nije ilegalno. Moci cete pronaci dokumentarce koji su uploadani od strane autora. Nesto kao YouTube.

Blog post:
http://mnstat.com/images/blog/index.html

skužila sam!!! tražila sam par filmova, a ono 0 rezultata.... :(
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Mininova nas pozdravlja Empty
PostajNaslov: Re: Mininova nas pozdravlja   Mininova nas pozdravlja Icon_minitimepet stu 27, 2009 5:44 pm

urbana jesi li nasla onaj film sta si trazila.....2012....????
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Mininova nas pozdravlja Empty
PostajNaslov: Re: Mininova nas pozdravlja   Mininova nas pozdravlja Icon_minitimepet stu 27, 2009 6:22 pm

Ma najbolji tracker je od the pirate baya... Nema niti privatnih tako dobrih.
Stvarno se nade sve sto treba.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Mininova nas pozdravlja Empty
PostajNaslov: Re: Mininova nas pozdravlja   Mininova nas pozdravlja Icon_minitimepet stu 27, 2009 6:26 pm

ja u zadnje vrime samo DVD-ove skidam....ono samo kvalitet....naravno s prevodom......prije sam dvd-ripove i sve zivo ali dopizdilo mi.....
ovako skidam manje ali kvalitetnije....i vec je gust gledat...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mininova nas pozdravlja Empty
PostajNaslov: Re: Mininova nas pozdravlja   Mininova nas pozdravlja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mininova nas pozdravlja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: