Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Savjeti o Paranormalnom

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Flamezar
PraGlodavac

Male
Aries Broj postova : 695
Registration date : 07.05.2008

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   uto oľu 02, 2010 11:22 pm

Takoder. To zelim i reci. Ja npr smrt jedva cekam. "oslobodenje od fizickog tijela". Jednostavno moraju bit na boljem mjestu. Zasto bi ih oplakivao. Nije kao da idu u pakao ili klaonu. Sto je je nedostajat ce mi al sta ces. Sve tece dalje. Ljudi stoje kraj groba oplakuju osobu. Nesvacaju da je ona davno napustila to fizicko tijelo i da oplakuju zapravo tijelo a ne dusu. Ja jedva cekam da vidim sta ce bit kad napustim fizicko tijelo i da "otputujem " negdje. Jedino mjesto bi volio bit da sam negdje u prirodi. Kao tamo na filmu "avatar" ili u spotu black eyed peas-meet me half way xD
[Vrh] Go down
dynamyte
Prašina

Male
Pisces Pig
Broj postova : 7
Registration date : 04.07.2009

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   uto oľu 09, 2010 6:43 pm

hromi je napisao/la:

lol isto razmisljamo scratch
kad su mi poumirali babe i dedovi , stajao sam pored njih , bez imalo emocija tuge.....sto se kasnije ispostavilo kao greska jer su me hteli poslati psihologu da vide imam li neki poremecaj pale
ali i ja jednostavno kontam da su na nekom boljem mestu , oslobodili se ovog sveta :D ....ne plasim se smrti ni najmanje , vise sam znatizeljan :D
isto tak je i kod mene bilo... ja sam se cak i zivciro sta mi starci nisu par dana dali otic na nogomet, van... jednostavno, smrt je jedini zakon kojem svi podlijezemo. i nema smisla tugovat zbog toga. ne znam kakav je zivot poslje smrti. ni ne zanima me. uzivam u zemaljskom zivotu dok god mogu :)

btw meni se isto u nekoliko navrata dogodilo da mi je neko pruzio ruku za pozdrav i cim smo se dotaknuli uzmaknuo i reko da ga je nes ko upiklo. mislim da je to taj neki elektricitet ;)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac

Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Registration date : 19.11.2009

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   uto oľu 09, 2010 10:34 pm

@fla.. ne možeš reći ne oplakujem ih jer su umrli, pa nije da idu u klaonu ili u pakao...

1. klaona vodi do smrti
2. pakao možda i je, a možda i nije, možda završiš u prirodi na pandori, a možda u crnoj rupi

tugujemo za osobama koje preminu - jer će nam nedostajati, i/ili jer je netko otišao "premlad"

a sve o čemu vi pričate je uredu za vaše godine (ne mislite da vas vrijeđam, ja bi se prva rado vratila)
kada postanete roditelji - ne dao Bog da vam umre dijete, sama pomisao na to će vas raščetvoriti, jao bože tuge....

plakat ćete i za roditeljima, i za bliskim prijateljima..
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac

Male

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   sri oľu 10, 2010 9:23 am

U prirodu na pandori bilo bi zakon ^^.

Btw , nista od toga nemozes bas reci zasigurno. Klaona.. za fizicko tijelo?
Pakao.. Zasto bi isao u pakao?
Zasto bi zasigurno plakao za nekim od bliznjih prijatelja.
Svatko ima drukcije misljenje o zivotu poslje smrti i tesko odredit ko sad ima tocno misljenje. I ja sam malo pogrijesilo, mozda mi je u postovima zvucalo kao da "tocno znam sta ce se desit poslje smri". Al sve u svemu doci ce i za to vrijeme.. :)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   sri oľu 10, 2010 5:40 pm

@flamezar... sve u svoje vrijeme...

ako postoji i raj, postoji i pakao... ne važno govorimo li o životu, smrti ili bilo čemu drugome, uvijek postoji dobro i zlo, plus i minus (nazovi to kako god želiš)... i to je realno mišljenje...

a kako znam da si i lijep i pametan dečko, želim ti dug, ispunjen i sretan zemaljski život... i tako kad umreš, čeka te vječnost!!! :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   sri oľu 10, 2010 6:48 pm

to vječnost - uvijek me užasavalo.
zamisli vječno biti ja, vječno biti svjestan sebe.
e fakat se nadam da to baš nije tako... nećemo pretjerivati....
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac

Male

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   sri oľu 10, 2010 10:57 pm

Ala, bas fala ti schmizzle ^^.
Vjecnost. Nece ti sad bit vjecnost kao stojis u jednom mjestu zauvijek.
Po mom misljenju cijeli nas zivot je vjecan samo sto ga ogranicavaju razliciti periodi i događanja u tom zivotu. Kao i smrt "kraj zemaljskog zivota"
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   sri oľu 10, 2010 11:16 pm

@Gloria bit je u tome da se ti mijenjaš iz dana u dan i da današnja ti već prestaješ biti sutra, tako da sadašnja ti ne može živjeti vječno. Bit ćeš bolja ili možda lošija, možda nećeš biti ovisna o pušenju ;) sve to ovisi naravno o tebi, no ista sigurno nećeš biti :)

@Flame baš tako :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   čet oľu 11, 2010 1:37 am

gloria_g je napisao/la:
to vječnost - uvijek me užasavalo.
zamisli vječno biti ja, vječno biti svjestan sebe.
e fakat se nadam da to baš nije tako... nećemo pretjerivati....
Ufff, i ja sam se užasno scimao na ovo ''vječnost'' face Baš mi je neugodan pojam.
Ponekad bi sve bilo lakše kada bih nakon ovog života umro, al mislim, da nema ništa nakon života. Tada bih imao i smisla živjeti...

Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   čet oľu 11, 2010 8:52 am

Kad sam se kao dijete počela bojati smrti, mama mi je rekla da ne trebam biti u strahu, jer kao što nije bilo ničega prije rođenja, tako neće biti ničega ni nakon smrti. No meni je ta izjava još onda bila jako sumnjiva jer sam oduvijek imala jak osjećaj da sam odnekud došla, iako se ne mogu sjetiti odakle. Pa onda ni onaj drugi dio nije uvjerljiv. Odonda učim kako se nositi s vlastitom smrtnošću i smrtnošću drugih.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac

Male

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   čet oľu 11, 2010 11:31 pm

Zasto tako negativna misljenja xD? Meni je jako dosadno mislit da imam ovaj jedan zivot na zemlji i to je to. Zivotna svrha bi trebala bit malo vise od toga valjda...
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   pet oľu 12, 2010 7:40 pm

životna svrha... je nepoznanica za sve nas...

jer iskreno, zanemarivši par udžbenika iz biologije, kemije,.., nitko ne može pojmiti "for real" kako je život koji živimo (i polako otkrivamo) nastao... zato je osrednje suludo previše nagađati što će biti nakon ovog života!!
Famezar, ti ga zoveš zemaljski...a u biti, možda nikad sa zemlje ne odeš.. :)

evo mog možda smiješnog, ali iskrenog savjeta.. što manje razmišljajte o tome što će biti poslije smrti, a što više kako što kvalitetnije provesti vrijeme prije smrti..
smrt će nas i tako i tako sve stići..

...odi čovječe u miru, ne ostavljaj dugove za sobom...
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba

Male
Gemini Broj postova : 229
Registration date : 10.12.2008

PostajNaslov: Vidio sam nešto!   pon svi 31, 2010 3:21 am

Prije nego što sve kažem hoći reći da u tome nema ništa loše osim zakona i da šteti puno manje od svega drugog nekad uopče ne škodi ali ugloavnom nije o tome riječ...

Naime ja pušim travu (ne cigarete samo nju) više za zdravlje nego za užitak alu uglavnom ja sam gledao neki dokumentarac o nostradamusu i vidio da je on bio hippie, tj. da je bio high (ušlagiran,napušen) te da bi gledao u voštanu sviječu i zapisivao ono što je vidio i tako je meni frend rekao da ja probam to.
to sam i napravio samo umisto papira sam to njemu govorio (on je bio čist) sječam se samo da je bilo nevjeroatno (nemogu to opisati kao da sam upravljao svime gledao u jezgru sunca nzn) sutradam se nisam ničega sječao (ničeg nakon što sam pogledao u sviječu) nazvao sam frenda i on mi je rekao što sam bio govorio...
Da sam stalno bio spominjao mars,vodu, bjelu i crvenu boju, rat, tugu, dim i plamen i da sam stalno ponavljao jednu te istu rečenicu a to je došao je kraj...i rič ajme... prijatelj mi je prvo mislio da ga zajebajem ali je kasnije skužio da ne...

pojasnite mi ove pojmove što bitomoglo znaćiti a što se tiče marihuane idučom prilikom ču staviti u medicinu nešto o konoplju kao da je vanzemaljska biljka i to a do tada idem gledati doctor who sezona 5 epizoda 8 ako adminu smeta ova tema radi roga što sam ovo vidio dok sam bio high molio bih jednostavno da izbriše te a ne da me izbaci...

hvala ;)
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac

Female
Virgo Pig
Broj postova : 732
Registration date : 12.05.2010

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   uto lip 01, 2010 5:49 pm

ja se plasim vecnisti...puno...plasim se da zivim vecno,a i plasim se potpune praznine...crno...bez zvukova,mirisa,osecaja....skroz prazno...toga se plasim,jer mislim da to nastupa posle smrti,a same smrti se ne plasim...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   uto lip 01, 2010 6:06 pm

daughter_of_Sun je napisao/la:
ja se plasim vecnisti...puno...plasim se da zivim vecno,a i plasim se potpune praznine...crno...bez zvukova,mirisa,osecaja....skroz prazno...toga se plasim,jer mislim da to nastupa posle smrti,a same smrti se ne plasim...
Nisi jedina hug
Svijet bez emocija, impresija, događaja, osjećaja, jauka, tuge, sreće, radosti, bez onoga da znaš da živiš conf1
Ipak, u zadnje vrijeme mi se javlja neka želja za nečem sličnom tome, ne baš istom, ali nekakvom stapanju, sjedinjavanju miga

PraGlodavac

Female
Virgo Pig

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   uto lip 01, 2010 6:28 pm

divno je da nisam sama :) i ne plasim se samo toga...svest mi je drugacije nego kod ostalih.niko me ne razume,ne zeli isto sto i ja...nikoga nije briga za svet,za ostale a ja sam svesna da nesto nije u redu sa ljudima...ograniceni su... :\ plasim se toga...njihove svesnoti,tzv njihovog slepila...zar sam jedina?cesto me muci pitanje-sta vise da ucinim da bi ljudi do kojih mi je stalo shvatili da svet nije onakav kakvim ga vide...ili ga ja vidim pogresno :S
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba

Male
Gemini Broj postova : 229
Registration date : 10.12.2008

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   uto lip 01, 2010 10:05 pm

nisi jedina bilo bi stvarno suludo da si jedina jer ljudi večina njih su ograničena uvjek če uzeti za ono što im prvo nudu bez da pitaju za drugo ali na svu sreču neki se mogu promjeniti ustraj i uspjet češ

a što se tiče vječnosti to mi je san da sam besmrtan samo bi istraživao nakon zemlje uputio bi se na druge planete naravno nebih opet tio zviti tolko dugo da nestane sve osim mene makar ja u to nevjerujem vjerujem kad nešto nestane drugo mora da se stvori...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   sri lip 02, 2010 12:25 am

Legionar je napisao/la:
daughter_of_Sun je napisao/la:
Nisi jedina hug
Svijet bez emocija, impresija, događaja, osjećaja, jauka, tuge, sreće, radosti, bez onoga da znaš da živiš conf1
Ipak, u zadnje vrijeme mi se javlja neka želja za nečem sličnom tome, ne baš istom, ali nekakvom stapanju, sjedinjavanju miga
Stapanju na Božanskoj razini, tj. stapanju sa svime što postoji, postaješ jedno sa svime. Jednog dana ćemo doći do te razine, no ne moramo se bojati, na toj razini svi strahovi, bol, nelagoda ...nestaje, postajemo svjesni svega, djelić svega :)

@Kćeri Sunca, nije baš tako, postoje ljudi kojima je stalo, koji brinu za druge i koji razumiju druge. Istina je da ih je malo, ali ipak Hvala Bogu postoje :)
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun

Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Registration date : 16.12.2009

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   sri lip 02, 2010 12:33 am

Daughter of Sun, nisi jedina, ima još ljudi poput tebe, samo što ih nije lako pronaći... stvarno je grozno kako ljudi mogu biti ograničeni... ne vide ono što im je pred nosom... conf1
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   sri lip 02, 2010 12:34 am

Chakotay, odlično je kada ti netko kaže upravo ono što je trebao. No još je bolje kada ti osjetiš da netko to trenutno drži u sebi i potakneš da to kaže. To je za sada dovoljno. ''Skromno'' :)

PraGlodavac

Female
Virgo Pig

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   sri lip 02, 2010 9:14 am

:D divno je ljudi da nisam jedina...ali u mom kraju su ljudi stvarno,kako da kazem,ograniceni...nemaju isto misljenje kao ja o svetu....kao da im je svest na nizem stupnju nego moja...briga ih sta ce biti sa planetom za 80 godina,zato je sada unistavaju,zive svoj zivot (prazan,uz pijancenje do zore,spavanje do podne,kompjuter do uvece i sve u krug).nikome nije stalo do meditacije,telepatije,joge itd.jer niko u to ne veruje!ponekad mi se cini da mi ovde nije mesto,medju ovim hladnim ljudima...ne umem da vam objasnim taj tupav osecaj..ponekad kada razgovaram sa nekima kao da je telo tu a mozak nije,kao da sam se povukla u sebe,vrsim samo motorne pokrete,a uduboko u sebi mislim kako svi nekako imaju malu svesnost o bilo cemu o cemu bi trebalo da budu svesni...bitno im je licno zadovoljstvo...imam osecaj kao da nisakim ne mogu da pricam normalno...svi su u "fazonu",briga ih za sve za sta bi stvarno trebali da brinu.samo na ovom sajtu vidim ljude sa kojima mogu da pricam,ali su daleko od mene... :\
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   čet lip 03, 2010 10:39 pm

super nisam jedina :D
[Vrh] Go down
Tomash
Stanica

Male
Libra Snake
Broj postova : 13
Registration date : 25.06.2010

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   ned lip 27, 2010 3:57 pm

@daughter_of_Sun znam tosno na sta mislis, neki dan sam s prijateljem pričao o snazi uma i to, najbolji mi je prijatelj i prvi put smo zakoračili u tu temu, a znamo se vec skoro 10 godina, kad sam mu poceo pricat o sai babi, carlos castanedi, ljudima o kojima sam čitao da su navršili i 400 godina, samo me pogledao i rekao nemoguće, što je meni prikazalo koliko je u biti materijalističan, ali ja s druge strane vjerujem u sve to jer vjerujem da je um svemoguć, mi ga jednostavno nemožemo tako lako naučiti koristiti jer smo rođeni i odrastamo u takvom okruženju di je materijalizam najbitniji, bitno je što tko nosi,što tko ima, to meni sad nije bitno, kad sam postao čovjek i kad sam spoznao koliko je to nebitno ali sve ove godine dok nisam to shvatio sam vjerojatno ne samo sputavao svoj um nego ga i na neki način degradirao, još ga više udaljio od tog 'vrhunca'
samo i sad bi mi bilo teško odreći se nekih stvari, tehnike...velik sam zaljubljenik u tehniku...HD,DTS itd... ili glazbe, sviranja, skladanja jamanja s ekipom...
recimo taj prijatelj i ja smo išli na youtube vidjeti o sai babi njegova 'čuda' i naletljeli smo uglavnom na filmiće sai baba exposed itd...i on meni kao'rekao sam ti' a ja sebi samo kontam, ako je to sve prevara, zašto se on trudi varat ljude ako od toga nema ništa, on ne zarađuje novce i to zalto što matrijalizira u ruci on dijeli...tako da i dalje ne vjerujem da je on prevarant.
i odlično mi je ono što je on izjavio kad su ga pitali kako on izvodi svoja čuda, rekao je:
ODgovor na to pitanje je jednostavno, ja to mogu jer sam Bog, a jedina razlika između mene i vas je ta što sam ja to spoznao a vi niste.

:D
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba

Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Registration date : 31.07.2010

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   sri kol 04, 2010 12:31 am

Okej ljudi... Malo su me istripovali danas scratch

Znači, sjedimo momak i ja u slastičarni večeras, i pričamo nešto, i ispred nas na stolu stoje čaše i ona zdjela za sladoled (naravno, sladoled je pojeden) :D
I u po' priče ja samo vidim kako zdjela klizi po stolu sama od sebe... Istripovala sam se maksimalno conf1
Niti je sto bio mokar, niti je bio pod nekim nagibom, nema nikakvog razumnog objašnjenja kako i zašto se zdjela sama pomjerila, i to se nije čulo struganje stakla o staklo, ništa...
I on je primjetio da je zdjela na skroz drugačijem mjestu, al' nije vidio kako se pomjerala...
Znate koju facu sam složila... On je jadan mislio da doživljavam infarkt, tako sam pogubljeno izgledala zubi
Uhh, još uvijek sam pod utiskom Boink
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   sri kol 04, 2010 12:32 am

Zašto misliš da to ima veze s mrtvima? :)

PostajNaslov: Re: Savjeti o Paranormalnom   Today at 3:12 pm

[Vrh] Go down

Savjeti o Paranormalnom
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 7 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» "Legalizacija objekata", rasprava, savjeti, iskustva!!!
» Izrada kanu od drveta, traže se savjeti
» Veterinarski informacijski telefon
» Jedna zelja
» Youtube + savjeti & co