Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!

Go down 
+24
Alpha
INFERNUS
randajad
Angelino croft
DrChaos
PEPE-Top Secret
josip21
Lycan
TWade
vjestica
guenhwyvar
Remke
Armin od Irima
Dunja the tomboy
comewithme1717
hromi
OLugo
Gea
Berny_Sinara
Blizzard
Chakotay
dr.chaos0
Athena
R.A.
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimened vel 14, 2010 11:48 pm

ali fascinantno je kako je curka utekla i kako je nema vise na forumu....očito joj je bilo dosadno malo pa se isla malo zabavit ;)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimened vel 14, 2010 11:53 pm

...što je isto ok, ovaj forum se bavi misterijima i neobičnim fenomenima, tako da i šale mogu biti neobične i na rubu... :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepon vel 15, 2010 12:08 am

Istina ovo je forum koji se bavi misterijama i ovo je stvarno jedna od njih
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepon vel 15, 2010 12:12 am

comewithme1717 je napisao/la:
ali fascinantno je kako je curka utekla i kako je nema vise na forumu....očito joj je bilo dosadno malo pa se isla malo zabavit ;)

ona rece da postoje andjeli i demoni koji setaju zemljom....posto se vec srela sa andjelima , mora da su je sreli demoni ......pa se vise ne javlja face face face

nista ostaje nam samo da sacekamo njen komentar na sve ovo

dr.chaos0 je napisao/la:
Istina ovo je forum koji se bavi misterijama i ovo je stvarno jedna od njih

nije istina ako je prica izmisljena scratch
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepon vel 15, 2010 12:41 am

A cuj misterija je ako je dosla uspaniceno i odjedamput nestala mozda se taj demon vratio po nju
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepon vel 15, 2010 12:46 am

a mozda nije demon nego se curka jednostavno napila ili nadrogirala
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepon vel 15, 2010 12:47 am

A ta mi je opcija malo realnija.Ili je i ona pala pod utjecaj ove gluposti mladi mjsesec
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimeuto vel 16, 2010 7:11 pm

Nju je vrag uzeo čim je pala na tako nisi nivo da ide lagati.
Gledajte cura je vrlo vjerojatno neka djevojčica 10-14 godina sa bujnom maštom i željom da se probije.
Bio sam jendom takav. Netreba joj zamjeriti, al netreba ni njezinu maštu potkrepljivat.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimeuto vel 16, 2010 11:33 pm

pa niko joj ne zamera :D
cak je i smesna prica....ali ja gledam svi ozbiljno zagrizli za temu pa se cudim :P
[Vrh] Go down
Dunja the tomboy
Riba
Dunja the tomboy


Female
Virgo Horse
Broj postova : 123
Age : 33
Location : Deep in the woods
Registration date : 25.02.2009

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimečet vel 18, 2010 8:39 pm

Prica izgleda besmisleno i sklepano na brzinu...

Takodjer ne znam kakve veze ima :

R.A. je napisao/la:
neces znati što je laž dok nesto istina ne izade iz duha tvoga u tjelo gospodina tvoga

..sa seksualnim maltretiranjem....mada ovo sto "izlazi iz duha tvoga u telo gospodina tvoga" lici na.... sex :P

@0lugo slazem se sa tobom oko tog da je curka oko 14 godina....u age je napisala 695 a ovo posljednje 95 mi asocira jako na godiste... suspect
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepet vel 19, 2010 1:20 pm

nije zato, govorim to iz iskustva, jer niti jedna odrasla osoba neće tako nešt ići pisati, naravno normalna
[Vrh] Go down
Dunja the tomboy
Riba
Dunja the tomboy


Female
Virgo Horse
Broj postova : 123
Age : 33
Location : Deep in the woods
Registration date : 25.02.2009

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepet vel 19, 2010 6:03 pm

A to si u pravu....

Klinka je ocito u bedaku,pa je zeljna pozornosti...
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepet vel 19, 2010 11:35 pm

Uostalom, mislim da koncept pisanja jedne osobe od 13-15 godina je podosta različit od osobe koja je 4-5 godina starija, a njen bi mogao vrlo lako upasti upravo u neki klasičan stil osobe od 13-14 godina kad svoje izjave pokušavaju naglasiti na bilo koji način, što se u njenom slučaju vidi kroz brojne uskličnike...
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepet vel 19, 2010 11:37 pm

A cuj sve u svemu cura je nestala tako da ne vidim nikakvoga smisla nastavljati raspravljati o toj curi.
Koja je ocito samo zeljna pozrnosti.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepet vel 19, 2010 11:38 pm

cim je napisao post da laze odma je osla
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba
guenhwyvar


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Age : 38
Registration date : 06.10.2009

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepon vel 22, 2010 8:01 pm

mozda je cura nasla neki spas na forumu.. mislim ako su je svi oko nje napadali i govorili joj da laze ili da je luda.. mozda je pbigla cim je to vidila tu...
nije ju se trebalo napast.. ako nekome stvarno treba pomoc pmognes mu a ako te zeza nema veze.. izgubis malo svog vremena i usrecis drugu osobu :D
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepon vel 22, 2010 10:15 pm

@Remke

ja nikad nisam rekao da ona laze , vec da prica nema smisla...
ona je sama probudila sumlje da je prica izmisljena time sto je otisla sa foruma bezz ikakvog objasnjenja

@ Guenhwyvar

opet ko i remke niko je nije napadao niti rekao da laze
ja sam napisao nelogicnosti u prici , izneo svoj stav , da se to njoj stvarno dogodilo malo bi se borila za svoju pricu , ili bi ignorisala skeptike i nastavila sa diskusijom mogucih resenja te price...zakljucak je dosao sam
a ovo da se ona zezala , ako je curi od 13-14 god zezanje da prica po forumima da su je pokusali silovati onda njoj treba pomoc ...ili paznja ;)
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 2:35 am

a mene je ova njena prica podsjetila na epizodu X FILES hahaha,i jos napisa ,,nemam mjesecnicu,, za malo pa da ispadne da je trudna sa andjelom ili demonom,meni djeluje da je zaista prepricala epizodu x files,moracu pogledati ponovo komplet seriju (sreca imam je kompletnu da dvd-ovima)

I da dodam Andjeli ili demoni nemaju pol tako da nisu ni zensko ni musko :D
[Vrh] Go down
TWade
Višestanični organizam
TWade


Male
Leo Horse
Broj postova : 42
Age : 33
Registration date : 09.01.2010

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 1:59 am

vjestica je napisao/la:
a mene je ova njena prica podsjetila na epizodu X FILES hahaha,i jos napisa ,,nemam mjesecnicu,, za malo pa da ispadne da je trudna sa andjelom ili demonom,meni djeluje da je zaista prepricala epizodu x files,moracu pogledati ponovo komplet seriju (sreca imam je kompletnu da dvd-ovima)

I da dodam Andjeli ili demoni nemaju pol tako da nisu ni zensko ni musko :D

Di da dofuram hard pa da mi prebacis te sezone?? lol
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 12:55 pm

Sta bi bilo da vam kazem da su vukodlaci i vampiri blize nego sta mislite
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 12:56 pm

Dunja the tomboy!!!!
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 1:40 pm

Lycan je napisao/la:
Sta bi bilo da vam kazem da su vukodlaci i vampiri blize nego sta mislite


pa reci nam.....objasni nam da i mi znamo.....
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:22 pm

Lycan je napisao/la:
Sta bi bilo da vam kazem da su vukodlaci i vampiri blize nego sta mislite

ja bi ti odgovorio da si previse gledao film underworld
vidim i nick i avatar povezani sa tim filmom
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:27 pm

Lycan je napisao/la:
Sta bi bilo da vam kazem da su vukodlaci i vampiri blize nego sta mislite


rekao bih ti da mi ih pokažeš
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:32 pm

men se cini da je ovo opet neki klinjo od nekih 12 - 13 godina koji zeli privuci paznju
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!   Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anđeli i demoni hodaju zemljom!!!!!!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Entiteti & Demoni
» Demoni istina ili praznovjerje
» fotografska natjecanja- 2009

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: