Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cjepivo protiv svinjske gripe

Go down 
+12
whitelady
floridana
Chakotay
Chof
mind_challenge
Berny_Sinara
schmizzl
Cinderella
Skulptura
Athena
urbanaaa
dr.chaos0
16 posters

Hoćete li se cijepiti protiv svinjske gripe?
DA
Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_vote_lcap10%Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_vote_rcap
 10% [ 3 ]
NE
Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_vote_lcap90%Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_vote_rcap
 90% [ 27 ]
MOZDA
Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_vote_lcap0%Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 30
 

Autor/icaPoruka
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimeuto pro 01, 2009 3:04 am

Tražio sam po forumu, no nisam nasao nikakve podatke.
Moje pitanje vama je hocete li se cijepiti i recite zasto da ili zasto ne


Zadnja promjena: Legionar; ned vel 21, 2010 12:00 am; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : Ispravak gramatičkih grešaka)
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimeuto pro 01, 2009 3:09 am

Neću jer me više strah tog cjepiva nego gripe...
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimeuto pro 01, 2009 3:17 am

i mene isto ja se nebudem cijepi jer neznam sta je unutra a to nezna nit jedna drzava ja zelim biti slobodan a ne rob
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimeuto pro 01, 2009 4:09 am

Ne planiram se cijepiti, jer mislim da cijepivo nije u potpunosti istraženo, čak sam čula da traže od pacijenata da potpišu da sami odgovaraju za eventualne posljedice cijepljenja. suspect

S druge strane, očito je u ovdje netko mislio okrenuti dobru lovu, samo izgleda da to baš ne ide po očekivanjima. 8)
Zanteresiranost za cijepljenje je zasad izuzetno malena.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimeuto pro 01, 2009 1:49 pm

[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimeuto pro 01, 2009 2:07 pm

Pa naravno. Ljudi ipak vise nisu toliko naivni izgleda.
Nemam se namjeru cjepiti jer mislim da svinjska gripa ne predstavlja vecu opasnost od obicne, sezonske gripe a i sumnjivo mi je to cjepivo na vise nacina.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimeuto pro 01, 2009 3:59 pm

Od cjepiva više štete nego koristi.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimeuto pro 01, 2009 6:33 pm

ja mislim da je cjepivo opasnije od same bolesti ipak i bolest je umjetno stvorena
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimepon pro 07, 2009 10:23 am

tim su cjepivom testirani američki vojnici, pola ih je pomrlo..
žao mi je kad znam da je za nešto obavljeno cijeljenje na životinjama, kamo li tek ljudima..

da sam neki znanstvenik, testirava bi cjepivo na silovateljima, ubojicama, zlostavljačima... hihi ... a zla sam, znam! :)

to cjepivo je postojalo puno prije bolesti - čisti lopovluk, manipulacija i jeb*** malog naroda u zdrav mozak!
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimepon pro 07, 2009 11:45 am

Meni je zalosnije kad se testira na zivotinjama. Jebiip mi se za ljude.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimeuto pro 08, 2009 7:25 pm

znaš.. recimo cijelu vojnu postrojbu testiraju takvim sranjima..
ne dobrovoljno, već za dobru lovu..a lova čak ne ide ni vojnicima, nego glavnim "facam".. to je testiranje protiv volje.. a vojnici ono, rade što im narednik kaže..
puno ih je umrlo, ili trpe teške posljedice zbog takvih gluposti.. ništa dobrovoljno, ponavljam...

kad bi bilo dobrovoljno... ah..opet bi bila protiv toga.. jer ljude plaćaju u takvim situacijama! i ljudi bez kruha na to pristaju, a završavaju bez udva, organa, života...
katastrofa!!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:06 pm

necu jer je cjepivo izaslo kada je virus mutirao -.- a i strah me pikica
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:13 pm

schmizzl je napisao/la:
znaš.. recimo cijelu vojnu postrojbu testiraju takvim sranjima..
ne dobrovoljno, već za dobru lovu..a lova čak ne ide ni vojnicima, nego glavnim "facam".. to je testiranje protiv volje.. a vojnici ono, rade što im narednik kaže..
puno ih je umrlo, ili trpe teške posljedice zbog takvih gluposti.. ništa dobrovoljno, ponavljam...

kad bi bilo dobrovoljno... ah..opet bi bila protiv toga.. jer ljude plaćaju u takvim situacijama! i ljudi bez kruha na to pristaju, a završavaju bez udva, organa, života...
katastrofa!!
Da, istina. Ali testiranje je bilo obavezno i za lijecnike i jos neke druge "bitne" ljude. Tako je valjda i sa ovim vojnicima. Vjerovatno je rijec o odredenim skupinama a ne o kompletnoj vojsci. Sjecam se da sam gledao filmic kad su testirali LSD na vojnicima na vojnom poligonu "poprasivajuci" ih avionim sa tim otrovom. Danas ga ljudi uzimaju za zabavu, a zapravo je rijec o bojnom otrovu razvijenom od strane americke vojske.

Ti vojnici koji primaju cjepiva su posebne skupine koje moraju slusati i postivati zapovijedi, jer se u protivnom suocavaju sa vojnim sudom.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimesub vel 20, 2010 11:06 pm

Evo sada vise nitko ni ne govori o tom cjepivu, ni o svinjakoj gripi, kao da je nikada ni nije bilo, a s druge strane ne govori se ni o nikakvim nazovi štetama od samog cjepiva
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimesub vel 20, 2010 11:11 pm

Tako je uvjek bilo.
Trese se planina rodi se miš
[Vrh] Go down
Chof
Stanica
Chof


Male
Gemini Horse
Broj postova : 13
Age : 33
Registration date : 04.03.2010

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimepet oľu 05, 2010 6:24 pm

Nisam se cijepio protiv svinjske gripe, a niti ne planiram takvo što. Interesantno je kako se pojave te gripe odjednom, a cijepivo se nudi na tržištu skoro pa istog trenutka.

Kemijski inžinjering je danas nevjerojatno jak. Nebi me čudilo da je bolest napravljena s namjerom da se proda lijek... tipični scenarij filmova postaje stvarnost.

Ipak, drago mi je što su to prepoznali, bar na nekoj razini, drugi ljudi i nisu se otišli cijepiti. Sada, kada je vrijeme "svinjske gripe" prošlo možemo slobodno zaključiti da smo svi ostali živi i zdravi unatoč tome što se dizala tolika buka oko životno važnog cijepljenja.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimesub oľu 06, 2010 1:34 am

Ili to ili nešto još gore...

Dobro došao na forum

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimened lip 27, 2010 10:08 am

Zastupnici parlamentarne skupštine Vijeća Europe zaključili da su vlade europskih zemalja nepotrebno potrošile mnogo javnog novca na suzbijanje pandemije svinjske gripe, a zbog loših preporuka Svjetske zdravstvene organizacije.

U usvojenoj rezoluciji o upravljanju pandemijom H1N1 (svinjska gripa), u kojoj su oštro kritizirali rad Svjetske zdravstvene organizacije, eurospki parlamentarci su zaključili i da je među građanima raširen nepotreban strah, a sve zato jer su se vodili preporukama WHO-a.

"WHO je prije godinu dana donio lošu odluku. Cijeli svijet se bojao da nam dolazi kuga, gora i od pandemije gripe u 1918. godini. Posljedica toga je da su države potrošile milijarde eura na cijepivo koje nije upotrijebljeno niti će ikada biti", rekao je Paul Flynn, britanski parlamentarac koji je vodio istragu Vijeća Europe.

Kako piše Večernjak, parlamentarna skupština VE žali što je WHO odbio objaviti imena svojih članova kao i pripadnika konzultantskih tvrtki koji su sudjelovali u izdavanju preporuka o upravljanju pandemijom H1N1. Mnogi zastupnici sumnjaju da je WHO namjerno, pod pritiskom farmaceutskih tvrtki, precijenio opasnost od pandemije svinjske gripe.

Farmaceutske multinacionalne kompanije su lani samo od prodaje cijepiva za virus H1N1 zaradile između sedam i 10 milijardi eura.

Zastupnicima nije jasno na osnovi kojih kriterija je Svjetska zdravstvena organizacijca uopće i donijela odluku o proglašenju pandemije H1N1. Stoga Vijeće Europe od svojih zemalja članica traži da iskoriste sva sredstva kontrole kako bi osigurali da privatni sektor na izvlači
ekstra profit iz uzbune u javnom zdravstvu.

izvor

Trojica vodećih stručnjaka Svjetske zdravstvene organizacije bila su u sukobu interesa prilikom stvaranja panike oko svinjske gripe. Upitan jesmo li prevareni i namamljeni na masovnu kupovinu Tamiflua, liječnik Mirando Mrsić odgovara: 'Mislim da da.'

Istraživanje British Medical Journala i Ureda za istraživačko novinarstvo (Bureau of Investigative Journalism) otkrilo je kako su trojica stručnjaka Svjetske zdravstvene organizacije dr. Fred Hayden (University of Virginia), dr. Arnold Monto (University of Michigan) i dr. Karl Nicholson (Leicester) dobivali novac od farmaceutskih kompanija koje proizvode lijekove protiv virusa tzv. svinjske gripe.

Kako piše britanski Guardian, doznalo se da su oni bili na platnoj listi nekoliko kompanija koje su financirale njihova istraživanja i plaćale ih u zamjenu za konzultantske usluge, a SZO je slušao savjete te trojice stručnjaka i u jeku priče o virusu A (H1N1) pozvao vlade svih zemalja da naprave zalihe cjepiva.

U pojedinim državama već ova se vijest tretira kao dokaz o onome što se tek naslućivalo jesenas – da je svinjska gripa prevara stoljeća!

ostatak teksta možete pročitati ovdje
---------------------------------

ovo se otkrilo, a koliko toga ima šta nije....
bilo bi zanimljivo pročitati knjigu od Lidije Gajski " Lijekovi ili priča o obmani"

"Kad pustite privatni sektor da radi što hoće, dobijete kronične i novostvorene bolesti. Primjerice, osteoporoza i povišeni kolesterol u najvećoj su mjeri umjetno stvorene, izmišljene bolesti. Za većinu muškaraca i za cijelu populaciju žena kolesterol je nebitan u smislu patologije. Spuštaju se granične vrijednosti kolesterola sa 6,5 na 5 milimola po litri u odrasloj populaciji. Kad su otkrivene supstance koje mogu smanjiti kolesterol u krvi, krenulo se u proizvodnju bolesti i on je proglašen glavnim faktorom rizika za srčani infarkt", objašnjava autorica knjige.

više
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimepon lis 18, 2010 1:02 pm

dobra stvar za one koji se vole cijepiti protiv razno raznih bolesti jer misle da ih to štiti a nisu ni svjesni o ćemu se tu uopće radi.
al i za one koji su taj virus stvorili da bi zaradili na masama jadnih i neupućenih ljudi ,koji samo žele zdravlje .
ne pitajući se kako to skoro svake god. nastane neki novi virus !
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimepon lis 18, 2010 3:39 pm

Pa zabravo je biološki sasvim normalno da svake godine nastaje novi virus gripe :)
No slažem se ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimepon lis 18, 2010 3:41 pm

Mislim da Whitelady misli na ove viruse kojima nam se prijeti kao smrtno opasnima i pandemijski nastrojenim.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 36
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:27 pm

Što se tiče cjepiva to je jedna od največih svjetskih gluposti ikada, normalno da će izmislit nešto takvo pošto su izmislili ptičju i svinjsku gripu pa ju spojili skupa, neš kao da je virus mutirao(šatro) tak da bi zemljama mogli uvaljivat cjepivo koje ne da ne valja neg nema nikakvih efekata...uvijek je bilo sve u zaradi i ništa više, pošto govorimo o velkim korporacijama koje su više manje privatno-državne i koje na takve fore lako dobiju sve što isplaniraju :)
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:40 pm

Ma svake godine neka vrsta životinja je bolesna , i to svake godine bude opasno po ljude i preko toga svake godine farmaceutske tvrtke zarade gomilu novaca kava
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:44 pm

legionar nisam mislila na biološki virus gripe.
nego na one kemijski proizvedene ,i za čudo jedno ćim se pojavi virus
za koji tjedan se pojavi i cjepivo protiv njega, ma pleaze ! to su bajke za malu djecu.
najlakše je ubaciti neki virus , stvoriti pandemijske razmjere djelovanja istog , + dovesti medije da to prošire i evo ti na dobre zarade ! ;)
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:46 pm

to sam i ja mislio i u potpunosti se slažem sa whitelady miga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cjepivo protiv svinjske gripe Empty
PostajNaslov: Re: Cjepivo protiv svinjske gripe   Cjepivo protiv svinjske gripe Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cjepivo protiv svinjske gripe
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» svinjska gripa
» Kaznena prijava zbog izazivanja pandemije svinjske gripe
» Bruno protiv Eminema
» Google protiv piratstva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: