Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice

Go down 
+15
Lithium
Chakotay
Legionar
legenda007
zlavisa
Skulptura
Berny_Sinara
josip21
urbanaaa
Alpha
floridana
tomi
Athena
biga
nino_kvisko
19 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 12:03 am

sigi E mislim da sam potrefio depresija,psihologija,POvezano lol! .Sto se tice depresije,htio bi vako da malo popricamo o tome,jel iko od vas depresivan kako koliko dugo.Sto se mene tice ja sam cesto depresivan,Imam problema s Aknama,(Znam vec komentar nebrini se proci ce),da ce proci znam za nekoliko god.AL kad mi prode nisam vise mlad kao sada nemogu uzivat u zivotu a sad mi je najljepsi period skola :-(,Zamislite jedan ovakav dan.Ustanem ujutro,odem na ogledalo,sjebem se ziv kad vidim lice,operem kremu,umije se u skolu,poslje skole na KAvu s djevojkom preljepo mi bude manje razmisljam o stanju lica,kuci,pogledam lice uzas opci,nemogu se u ogledalo pogledat,niti ljepe rjeci ikad o sebi reci.Stavim opet jebenu kremu(jer moram)navecer i tako do spavnja spavanje i opet isto.OFC jedem i to ostalo,jedan mi je prijatelj opasno depresivan,slab s parama,nema cure,nemisli fino o sebi,misli ali slabo,.Imal ljudi ljeka,da vratimo Samopouzdanje,Imam najljepsu curu Koja me voli,ne zbog izgleda :-(,nego zbog dushe ali me voli,i malo zbog izgleda,detalja,ali nemogu dovoljno uzivat snjom,kad mislim da sam los nemam samopouzdanja,i u depri sam zbog toga,Zacarani krug.Samopouzdanje(manjak)->Depra->manjak drustva->depra->psihicke posljedice :pale:O cemu cu ja pricat kad budem imao 30god :( :( :( :( ,o depri iz mladosti,svi ce dozivljaje pricat a ja o depri i Tugi,a tek sta me ceka posao, :(
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 12:15 am

slušaj, i ja sam imao akne kad sam bio u osnovnoj pa sve do prvog srednje, nisam bio baš zbog toga previše depresivan, mislim, bio sam ponekad al ništa veliko ni ozbiljno... isto sam isprobao milijun nekakvih krema, maza i svega toga i ništa nije pomoglo nego nekakav domaći 'lijek' koji mi je neka baba rekla...
al sam zato bio depresivan zbog drugih razloga, npr bio sam među 'štreberima' što se učenja tiče, tako da su me pomalo maltretirali ostali nasilnici.... i zbog toga sam često bio u depri, al vjeruj mi depresija se ne isplati, kasnije sam doznao ustvari da ih nisam trebao trpit jer sam mogao odma u 5 razredu to završit al nisam imao SAMOPOUZDANJA da se obračunam s njima, to am učinio tek u osmom i tada sam shvatio da te drugi gledaju sasvim drugačije nego ti razmišljaš...
tako da razumijem te ljude koji nemaju samopouzdanja i koji su depresivni, al sad sam potpuno 'izvrnuo' filozofiju, valjda ono Nitzeovo: šta te ne ubije, ojača te...
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 12:19 am

That That don't kill mee,can only make me stronger,Nisam bash dobar s pisanjem eng.bolje pricam,znam brate,al jendo je imao si ih jedno je kad vidis strasno stanje,ono Kako da ti objasnim,crveno kao kod mene bjelo prosarano,i ima onih par potkoznih,kad je zima oziljaka ispod 5stepeni,a kod nas to zadnjih dana stalno bude,bude mi ljubicasto lice,Tako da je to malo j****ji problem od tvog,neznam sta da ti kazem prosao sam i goru fazu prosle zime,al je tesko,kad sam u drustvu zaboravim na njih,i budem predobar za drustvo niko me neodbacuje,al kad sam sam kuci,ili ako mi nedaj Boze neko u drustvu kaze Npr.E sta ti je s licem Ljubicasto je,ili crveno je jako,Ja pretrnem,oduzmem se.I sjeban budem dode mi da pognem glavu i odem gdje me niko negleda,jbmt Zivot..Zar puno trazim samo cisto lice,Nista vise.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 1:40 am

Ovdje si otvorio temu o depresiji, s time da uzrok te tvoje potištenosti, tj. manjka samopouzdanja izvire iz fizičkog izgleda, u tvom slučaju sklonosti vidljivim aknama. kava

Ti zapravo imaš taj problem, vidljiv je i jasan uzrok, a ne radi se o tome da si eventualno depresivan radi nekih drugih poteškoća, izazvanih teško odredivim uzrocima, lošim iskustvima npr. strahovima od budućnosti, vlastitim težnjama...

Mislim da bi bilo najpametnije da pronađeš nekog dobrog dermatologa koji će ti postaviti "dijagnozu". 8)
Osim toga, danas postoje kozmetički tretmani, laser i slično koji su doduše dosta skupi, ali mislim da mogu ukloniti ili donekle ublažiti slične fizički minornije probleme.
Trebao bi se detaljno informirati.

Naravno, ako je taj problem jedino ono što te čini kako kažeš depresivnim. :)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 1:44 am

Nije
Al nisam bash da navodim sve probleme,al eto,ima ih,al vidi ako ias poteskoca sa fizickim izgledom,nemoguce je da imas samopoudzanje,a.Ima i problema,Npr.sta ako pukne s ovom veza,sta cu kad zavrsim sad skolu,gdje cu se zaposlit,kad u svakom gradu radi30%stanovnistva u Mojoj Zemlji,a nemogu inostranstvo nemam osnove,za zivot tamo,Bojim se kako nema para,penzija da cu ostat nedaj Boze bez novca u kuci.Kako cu zavrsit ispite u skoli ove zavrsne,ima tu svega..heheheh,Al kao sto moja Tetka kaze"nek je svo zlom stim"i ide dalje.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 1:51 am

Zapravo gotovi svi imaju takve i slične probleme i preokupacije, koje ti navodiš. kava

Sve ovisi o tome kako ti na to gledaš, da li ti je čaša uvijek "poluprazna" ili "polupuna". :P
Iz perspektive drugih ljudi moj život ili nečiji tuđi bi mogao izgledati bezbrižan, a zapravo smo mi ti koji nosimo teret svog života na vlastitim leđima.

Sve je to vrlo relativno. :)

Problem je ako te nešto konstantno muči i iskače iz ostalih svakodnevnih problema. Onda bi se trebalo pronaći rješenje.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 2:46 am

Ja ne znam sto je s tom danasnjim tinajdzerima. Stalno se zale, placu, cmizdre. Akne k'o akne, proci ce te, nisi ni prvi ni zadnji s tim problemom. Sto su sve ljudi u tvojoj dobi prozivljavali i kakvim su se ozbiljnim problemima susretali tesko ti je i zamisliti. Nadrasti to, nemoj dopustiti da te to zamara toliko, pogotovo ako imas curu - ako njoj ne smeta, zasto ti radis toliki problem oko toga? :)

Aha. Emo mladez.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 9:18 am

nino_kvisko je napisao/la:
Nije
Al nisam bash da navodim sve probleme,al eto,ima ih,al vidi ako ias poteskoca sa fizickim izgledom,nemoguce je da imas samopoudzanje,a.Ima i problema,Npr.sta ako pukne s ovom veza,sta cu kad zavrsim sad skolu,gdje cu se zaposlit,kad u svakom gradu radi30%stanovnistva u Mojoj Zemlji,a nemogu inostranstvo nemam osnove,za zivot tamo,Bojim se kako nema para,penzija da cu ostat nedaj Boze bez novca u kuci.Kako cu zavrsit ispite u skoli ove zavrsne,ima tu svega..heheheh,Al kao sto moja Tetka kaze"nek je svo zlom stim"i ide dalje.
previše pitanja postavljaš vezano za budućnost, samim time zaboravljaš i ne uživaš u sadašnjosti. to je tvoj problem.
šta ako nas pukne neki veliki asteroid, ili, podigne se razina mora?? te tvoje akne će ti biti najmanji problem kava
sad počni kukati i o tome :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 12:15 pm

@Nino...slazem se s Flo...mislim, gledaj s vedrije strane - mozda te sutra pokupi autobus pa vise nemas problema s buducnosti ili kako kaze ona stara narodna 'tko umre u jesen, za njega nema zime' kava Ok, malo zezam ali cinjenica jeste da se previse brines za stvari na koje u ovom trenu nemas utjecaja. Fali ti vjere. Ima jos jedna izreka 'sve je to za neko dobro'...samo moras vjerovati u to...da si se rodio ovdje sa nekim ciljem, nekim putem...kako bi nesto u ovom zivotu naucio...iskreno govoreci, kada bi ti sada netko kazao kako ti je zagarantirano to da budes upisao fax, nasao posao, ozenio se i imao djecu da li si siguran da je to sve sto hoces? Da je to cilj tvog zivota? Ispuniti ocekivani obrazac i cekati da umres? Ne znam bas...mislim da je cilj ucenje...a uci se kroz sve...ali ako se previse brines i razmisljas o tome sto ce biti onda nisi dovoljno prisutan u sadasnjosti da naucis lekcije koje su tu.

Sto se tice problema s kožom...to ti moze dosta imati veze i sa hranom. Malo obrati pozornost sto jedes. Naravno, odi i dermatologu.
Ovako jedan savjet iz naroda bi ti bio da pokusas na problematicna podrucja (znaci gdje bas vidis da ti izbija akna) navece, prije spavanja i nakon umivanja i kreme staviti malo obicnog bebi pudera (ono bijelo cime se pudra bebina guza zubi ...imas kupit u svakoj samoposluzi...). To bi ti moglo pomoci da se akna sasusi.

E, da...nije tocno da ljudi koji nisu fizicki idealni imaju problem sa samopouzdanjem...koliko ima npr. prilicno debljih pa cak i debelih cura koje bez po frke nose usku i kratku odjecu i smatraju se lijepima i privlacnima...a moram reci da im u ovom danasnjem svijetu koji propagira anoreksiju to zbilja nije lako.
Navela sam cure jer su one obicno osjetljivije na izgled obzirom odgoj i okolina curice (nazalost) uci kako one moraju biti lijepe (jer je to valjda sve sto zena moze ponuditi Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice 538347 )... Tako sam upoznala more prekrasnih cura koje se mozda ne uklapaju u kalup ovoga sto mediji guraju kao idelano ali su itekako lijepe...zapravo ljepse i privlacnije od photoshopiranih 'vjesalica' koje zovemo modelima i nekim pojmom ljepote...ali isto tako i vrlo nesigurnih i nezadovoljnih...
S druge strane kod muskog roda mahom vlada suprotna struja misli...oni precesto gledaju cure samo kroz prizmu fizickog izgleda prema kojem su vrlo kriticni ali sami na racun istog bas i nemaju sto puno ponuditi...ipak, oni se ne daju smesti i smatraju se privlacnima i da da kao takvi moraju biti u najmanju ruku sa Cindy Crawford.
Eto...ti pak spadas u ekipu koja je nesigurna (i) radi izgleda iako te tvoja cura (sigurna sam) smatra lijepim. Jel ti to mozda nesto govori? miga

Inace strahovi koji nas cine tako depresivnima su relativno cesti u adolescentskoj dobi. I drugi se brinu, nisi sam... Samo pokusaj izdrzati...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 4:19 pm

Ajme što tebe muči stari...ja ću ih jako dugo imati jer sam ih između ostalog naslijedila s obje strane, prihvatila sam to i šta sad? Mislim si ako mi je to najgore što će me pratit u životu..ono nema frke! Brinem se za kožu, koristim kvalitetnu kozmetiku, ne prčkam po licu, pazim što jedem i rezultati su vidljivi. Naravno da nikad neće biti savršeno, ali nikad mi nitko u životu nije ništa neugodno rekao o tome, a dečki bi rekli da nisu ni skužili dok im ja nisam rekla LOL Hormoni mi divljaju i nakon puberteta i tako sam shvatila da to neće proć samo tako. Uopće mi ne diraju samopouzdanje, mislim da imam dovoljno kvaliteta koje "pregaze" tu glupost.
Odi kod dermatologa, ne kopaj si po licu, pazi što jedeš i ne brini oko toga jer "komatiziranjem" samog sebe zbog toga nećeš ništa postić.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 4:43 pm

Svakoga muci nesto 'svoje'...nesto sto bi nekome bila glupost drugome je velika stvar... U biti to su sve pokazatelji nekih dubljih stanja/strahova...nas mozak i podsvjest funkcioniraju na cudan nacin koji nam je ponekad potpuno neshvatljiv...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 4:55 pm

Nisam ja htjela reć da mi je to super i da me skroz boli ku***, nije tako..nego ne želim da me to izbacuje iz takta i čini nesigurnom jer samo ću si gore napravit....ali kao što Alpha kaže:

Citat :
U biti to su sve pokazatelji nekih dubljih stanja/strahova...
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 10:56 pm

Ljudi moji dragi forumasi,Molim vas nemojte me banat sa Foruma zbog ovog. Oprostite jos jednom,Danas mi djevojka rece,kako nije djevica,i plakali smo 4sata u kaficcu,volimo se jako puno,3mjeseca u vezi,2-god bili prijatelji kad sma pomislio da mi je najljepse,ispricala mi ovo i plakala,jer mi nije htjela ranije reci,da me nepovrjedi previse,Slusajte.Prije 3.godine,slavila ona sporodicom,praznik,i dolsi od brata prijatelji medju njima jedan,stariji od nje 5-god.,njeni pili a ona popila casu Vina,i upozna brat prijatelje sa svojim i s njom,odu u hodnik ona,i taj momak od nje stariji 5god.,i kaze Brat nemojte,nigdje ici,samo sjedite tu pricajte,i sjedili oni,ode on po casu vina,i Sigurno je ubacio,neku tabletu,i odvede je ispred,sjeli u ato odveo je,ikasnje joj SUTRA UJUTRO BRAT prica,sinoc smo se s onim zakacili,kaze da si otisla snjim,a ja te vidje polugolu,snjim u atu,kaze da si sama pristala,A ona ujutro ustala,zaprepastena,plakala,i kaze niceg al niceg se nesjecam,eto ljudi moji,koji sam baksuz.Nije djevica,necu je nikad sexualno moci zadovoljit jer je on bio tad stariji od nje6-god.a ja od nje mladi 3,jednom je to bilo nikad vise,nece pored mene nikad osjetit sexualni uzitak,necu je razdjevicit,kao sto smo pricali,i sve ljepo se nece desit,nece nikad moci uzivati u sexu samnom,jos placem zbog nje,kolko mi je zao,a umirem od tuge zbog sebe


Zadnja promjena: Athena; sri pro 02, 2009 11:57 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Radi neprimjerenog izražavanja)
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimesri pro 02, 2009 11:06 pm

De mi sad recite da mi je to jedini problem,ljudi moji koji sam baksuz,pozelite mi srecu,kaze malkice joj krvav ulozak,bio ujutro,a sutra idemo ginekologu privatno molim vas Pozelite mi srecu,da bude ipak djevica,80%je sigurno da nije djevica,a onih 20%je sigurno da se snjim pijana(sta vec joj je ubacio uh da ga znam upuco bi ga mame mi one koje nikad nisam imao),samo pohvatala,dirala,a nije bilo sexa,molim vas pozelite mi od srca srecu i molite Boga veceras malo za mene,sutra cu saznat istinu idemo taj test uradit,molim vas molite Boga da imam srece,jer nije nikako otisla ginekologu,idemo sutra pozelite mi srecu,ako bude djevica,sve vas castim nekako snaci cu se ako bude da nije,umro sam.I kaze da je imala momka kojeg znam prije mene,nije mu dala,samo se ljubili al kaze da nije budio strast u njoj ni u pola kao sto sad ja probudim poljupcima,strast u njoj.A sto se sex-a,sumnjam da cu je ikad zadovoljit,momka je nju tad stario bio 6god,znaci jos 3 god.da ja tek budem razvijen kao on,tj.da mi penis*bude razvijen kao njegov,srusilo mi se hiljadu nada i hiljadu snova
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimečet pro 03, 2009 12:43 am

ma jel ti to ozbiljno govoris.....??? affraid
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimečet pro 03, 2009 1:46 am

Ovo je vec treca tema u kojoj je isti post -.-

I 4 puta si rekao "Pozelite mi srecu".

Edit: a ja isto mulac u svakoj temi moram napisati da duplo postas :D
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimečet pro 03, 2009 8:14 am

Nazalost da,sve je istina,nelazem ja nikad,a gore je sve istina danas idemo uradit privatno test i pregled da vidi jel djevica,sanse su 80%da nije al jbg. ima i onih 20:-(
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimečet pro 03, 2009 9:04 am

šta ovaj krvavi uložak ima veze sa ovom temom i psihologijom? off topic si.
i daj molim te, postovi su ti jako nerazumljivi, nepovezani.
sredi se ili ćemo ovakve postove brisati kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimečet pro 03, 2009 3:38 pm

Nino, na ovo sam ti vec odgovorila na temi Silovanje pa pogledaj tamo...ali kazem ti ponovno...jedina steta koja je moguce nastala je u mozda na psihi tvoje cure. Trebala bi prijavit tog tipa.

Sto se tice toga jel djevica ili nije...recimo da je prije tebe imala 10 partnera i da definitivno nije djevica - to ti nema nikakve veze. Ali bas nikakve.

Isto tako...ti imas 17 godina i vjerujem da si vise manje zavrso s razvojem nekih odredjenih djelova tijela...mozda ces jos malo izrasti ali to to je u principu to sto se razvoja tice.
E, da...velicina spolnog organa nema veze s godinama kao sto ni velicina sisa isto nema veze s godinama...naravno ako pricamo o vise-manje odraslim jedinkama, a upravo o takvima i pricamo tako da...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Depresija   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:01 pm

eto bas sam se prije par dana super i odlicno osjecala...Al evo sada zadnjih 2 dana uzasno depresivno bez razloga... dali se to nekom dogodilo? U ta 2 dana mjenjam raspolozenje sretna/tuzna... da li je to normalno?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:34 pm

Je ako si besposlena i ako ti je svaki dan vise-manje isti.
Mozda bi ti neka promjena dobro dosla.....

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:43 pm

Naravno da se svima dogodi.

Skoro ništa nije nenormalno. :P
Isti "sindrom" se može dogoditi ne samo ako si besposlena, već ako uđeš u kolotečinu, zasićenje, svaki dan isto.
Svakako, razgovor s nekim bi ti dobro došao i da se malo opustiš, provedeš vrijeme kako želiš.

Trebaš se upitati imaš li neki konkretan problem, možda strah od nekih obveza na faksu ili drugdje koje misliš da nećeš moći ostvariti pa unaprijed tako na njih reagiraš. confused
Sama najbolje znaš.
Btw. tema depresije je već otvorena na psihologiji. ;)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."


Zadnja promjena: Athena; pet pro 11, 2009 3:44 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:43 pm

pa nisam bas besposlena uvijek se neki posao zna zalomiti ^^
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimepet pro 11, 2009 3:46 pm

evo nasla sam nes zanimljivo: clanak jedan :
24SI - Ako se osjećate bezvoljno i umorno i baš vam se ništa ne da, dio ste gomile na čiju je produktivnost uticalo pomicanje sata, kraći dani i duže noći.

Istraživači su zaključili da će danas produktivnost pasti za čak 50 posto, jer će se deprimisani radnici pokušavati naviknuti na zimski dnevni ritam.

Čak 52 posto anketiranih priznaje da će se teško natjerati da se uhvati u koštac sa današnjim obavezama, njih 14 posto je prošle godine na promjenu vremena reagovalo tako loše da ih je šef pozvao na razgovor, a osam posto se osjećalo toliko depresivno da su javili da su bolesni.

"Zimski blues nije šala. Može uticati na vašu efikasnost jer vas onemogućava u postizanju koncentracije i izvršavanje rutinskih dnevnih zadataka. Ali nije posao jedini koji pati, zimska melanholija se osjeća na svim područjima života, utiče ne libido i veze, kao i na društveni život jer vas čini osjetljivijima", kaže dr.Christian Jessen.

"Mnogi se ljudi osjećaju potišteno kada se dani skraćuju ali dio njih imat će teškoća sa nedostatkom motivacije, umorom i depresijom".

"Ako vam zimski mjeseci negativno utiču na raspoloženje, posebno tokom decembra i januara, možda patite od sezonskog afektivnog poremećaja, koji uzrokuje loše rasplođenje zbog pomanjkanja svijetla tokom zime".
Link: http://www.24sata.info/lifestyle/zdravlje/18623-Bezvoljni-umorni-Danas-najneproduktivniji-dan-godini.html


poslusala sam si link na ovom :D pomoglo je :D http://www.depresija.org/forum/index.php?showtopic=10044
[Vrh] Go down
zlavisa
Prašina



Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 2
Age : 38
Registration date : 22.03.2010

Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitimepon oľu 29, 2010 11:33 pm

kada am udepri pustim muziku i opet sam dobar to je moj lijek
ali mislim da imam kroničnu depresiju cime se malo dignem mislim raspoloženje ubrzo isto potonem tako da sam sebi ne dajem puno povoda za radost nego samo konstantno realno gledati na stvari oko sebe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice   Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Depresija, manjak samopouzdanja i psihičke posljedice
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Depresija i tragedija
» Depresija nakon ljeta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Psihologija-
Forum(o)Bir: