Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu

Go down 
+15
Svjetloisjena
Dragony
Armin od Irima
Fantom
josip21
schmizzl
dr.chaos0
Indigo Angel
Blizzard
floridana
zvezda
Gea
Athena
Chakotay
Legionar
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu   Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 1:17 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Nije bitno koje zviježđe je bilo na nebu u vrijeme našeg rođenja, nego ono što mi mislilo o činjenici da se smatra da je u vrijeme našeg rođenja neko zviježđe dominiralo nebom...
Točno to! To i napisah miga

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu   Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 11:49 pm

sorry svjetlosjena... ne kužim :)
daj mi pojasni..

ja teoretski ne smatram, ja vidjela :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu   Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Icon_minitimesub tra 14, 2012 6:28 pm

Zapravo nije bitno kako cemo mi virtualno podijeliti nebo...mislim, na koliko znakova 12 ili 13. Stvar sa zapadnim odredjivanjem horoskopskih znakova i podznakova jeste da se ono temelji na slici neba od prije 2000 godina. Medjutim radi precesije ta slika danas ne odgovara slici onda. To ne znaci da zapadna astologija nema svoj sustav koji je valjan i danas iako je tehnicki gledano slika malo pomaknuta pogotovo (ili jedino) ako govorimo o natalnim kartama.

@Flo...zapravo ti si ofca kako god okrenes. Ja sam, recimo, riba. Ali ti nisi ;)

@Zvezda...bez obzira koliko riba poznaje zna se da je ovan vatreni znak i time sve ono sto uz taj opis ide. Ipak, sam znak nije toliko bitan niti nas odredjuje. Vise nas odredjuje podznak i polozaj ostalih planeta u natalnoj karti :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu   Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Icon_minitimened sij 06, 2013 3:14 pm

Po ovome ispade da sam vaga cry sto mi je podznak,ali sve svoje osobine nalazim u znaku znaku skorpiona confused
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu   Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2013 12:13 pm

Nemoj plakat :) To samo znači da ti je Sunce bilo u zviježđu Vage na dan rođenja. Pitanje je što si zbilja u podznaku (vjerojatno nisi Vaga kako ti kaže zapadni horoskop) i gdje su ti generalno planeti u karti.

Recimo, u zapadnom horoskopu ja sam Ovan. Ovan je agresivan znak, predvodnik, tvrdoglav, vatreni znak i td. Njime vlada Mars. Realno sunce je bilo u Ribama na dan mog rođenja. Ribe su skroz različite od Ovna i njima vlada Jupiter. Podznak mi je (realno) Bik kojim vlada Venera. Dakle, nema Marsa tu. Ipak, imam dosta osobina Ovna tj. Marsa. Razlog je način na koji je Mars smješten i potenciran Ketuom koji nosi slične osobine kao Mars.

:)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu   Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Icon_minitimesub ruj 14, 2013 8:11 pm

Alpha, kako si došla do svog stvarnog ascendenta?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu   Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 17, 2013 11:28 am

Vedska astrologija otkriva nam stvarno stanje neba u nekom trenutku. Možeš koristiti neki od online programa za to. Ukucaj u Google Yjotish free calculation ili nešto u toj maniri pa ćeš dobiti :) Mislim da je bilo i nekih linkova po forumu ali više ne znam na kojoj temi.

Ili mi možeš poslati svoje podatke pa ti ja to napravim :) Potrebni podatci su: datum, godina, sat i minut rođenja te mjesto rođenja.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu   Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Icon_minitimened vel 16, 2014 9:09 pm

Ja sma bio i uvijek ću biti riba
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu   Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Icon_minitimepon oľu 24, 2014 3:45 pm

Ako ti je datum rođenja 20.03. kako je navedeno u profilu onda, da, Sunce je bilo u Ribama na taj dan. Ipak, pitanje je gdje ti je bio Mjesec i koji ti je Ascedent. Sunce je tek negdje treće po redu kod čitanja Natalne karte ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu   Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Icon_minitimepon oľu 24, 2014 4:48 pm

Ajoj :) Dakle, moj je podznak Vaga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu   Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ispravak datuma horoskopskih znakova u Zapadnom horoskopu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Astrologija-
Forum(o)Bir: