Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Black Angel
Riba

Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Registration date : 30.09.2008

PostajNaslov: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   ned pro 06, 2009 6:44 pm

Malo sam provukao kljucne rijeci kroz trazilicu pa posto nisam nista nasao,

Evo za one koji neznaju za lockerz.com

Što je lockerz?
Lockerz je web stranica kojoj možete pristupiti samo pomoću pozivnice, a napravljen je s ciljem povezivanja članova. Možete gledati video isječke, otkrivati novu glazbu, igrati gire, družiti se s prijateljima i biti nagrađeni za to. Što češće posječujete Lockerz.com imate više prilika osvojiti bodove (PTZ), koji su valuta na Lockerz-u.
Dnevno minimalno mozete zaraditi 4 boda.
2 Kad se logirate i 2 kad odgovorite na dnevnu temu (nekakvo pitanje o vasem misljenju).
Kad pozovete prijatelja i on prihvati vas poziv dobijate 2 doba.
Ako vise od 20 prijatelja prihvati vas poziv idete na Z-listu i minimalni dnevni bodovi koje mozete ostvariti se poduplavaju a na vasu kucnu adresu stize majica sa lockerz logom.
Bitno je samo da tocno napisete kucnu adresu.

Kakve nagrade postoje na Lockerz-u?
Članovi mogu izabrati iz velike kolekcije nagrada, od nakita, odjeće preko ulaznica za koncerte do elektroničke opreme i igara (za 300-tinjak bodova mozete uzeti Playstation 3 ili takve stvari u tom cijenovnom rangu)
Na nagrade ne placate nikakvu carinu, pdv i postarinu vec vam samo dode na kucna vrata.

Jeli lockerz prevara?
Lockerz je prava kompanija. Financira ju Libery Media, jedna od najvećih medijskih kompanija u SADu. Izvršni direktor Lockerz-a je Kathy Savitt, bivši direktor Amazon.com-a.

Kako je to isplativo za Lockerz.com?
Da, Lockerz dijeli poklone jer je ovo promotivni period i na Vama je da tu promociju sto bolje iskoristite. Od sljedece godine Lockerz planira prodavati razne stvari, ali sada planira samo djeliti kako bi stekli popularnost i veliku posjecenost kako bi sajt opstao te kako bi dobili neke sponzore.
Sto prije krenete sa osvajanjem bodova, to cete vrijednije nagrade moci podici

Šalje li lockerz.com u Hrvatsku?
Lockerz šalje na adrese izvan SADa, uključujući i Hrvatsku.

Kako dobiti pozivnicu?

Kontaktirajte me privatnom porukom i posaljite mi vasu e-mail adresu a ja cu vam poslati pozivnicu ;)

Zadnja promjena: Black Angel; ned pro 06, 2009 10:00 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba

Male
Taurus Rooster

PostajNaslov: Re: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   ned pro 06, 2009 6:45 pm

http://www.youtube.com/watch?v=bbr31-axX7U

Evo za one koji su skepticni :D
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek

Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Registration date : 22.08.2009

PostajNaslov: Re: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   pon pro 07, 2009 1:47 am

Znas li ijednog Hrvata koji je dobio nesto na tome?
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba

Male
Taurus Rooster

PostajNaslov: Re: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   pon pro 07, 2009 10:24 am

Koliko sam vidio po googlu, neznam za nikoga ko je osvojio neki jackpot poput nitenda wii, xboxa ili iphone ali dosta njih je dobivalo majice sa lockerz logom.
A sta te kosta probati ?
Dnevno si tamo 1 minutu i zaradis par bodova i to je to.
Ako jest scam, nisi puno zivota potrosio ;)
Duze mi je danas trebalo da napisem ovaj post nego sto mi je trebalo da se logiram tamo i odgovorim na dnevno pitanje.
Znate za onu staru; Ko ne riskira, ne profitira ides
[Vrh] Go down
parkour95
Višestanični organizam

Male
Libra Pig
Broj postova : 51
Registration date : 09.03.2010

PostajNaslov: Re: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   sub oľu 13, 2010 1:06 pm

ja sam kupio vec iphone..sve je besplatno..
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   sri oľu 31, 2010 12:59 am

Ako netko želi probati, ništa vas ne košta, logirate se dnevno za 2 boda, odgovorite na dnevno pitanje - 2 boda, pogledate par clipova - svaki clip po 2 boda...

i tako skupljate bodove polako, i pokušate osvojit neku nagradu, teško je, nisam čuo da je netko baš osvojio neku veću nagradu, ali ne trošite puno vremena, a poneki clip ćete tako i tako pogledati na youtubeu :)

i ako nekome treba pozivnica, neka mi pošalje svoju mail adresu na PM.

čak i ako vas ne interesira javite se pa se reggajte ako vam nije teško, pomoći ćete meni malo :)

eto, hvala svima unaprijed :)
[Vrh] Go down
Kruno10
Višestanični organizam

Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 42
Registration date : 15.04.2010

PostajNaslov: Re: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   čet tra 15, 2010 12:27 am

Stvarno radi ako neko treba pozivnicu neka mi posalje svoj e-mail na krunoslavk@hotmail.com
hvala !
radi!
[Vrh] Go down
gmejz
Prašina

Male
Virgo Snake
Broj postova : 1
Registration date : 19.04.2010

PostajNaslov: Re: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   pon tra 19, 2010 7:32 pm

kako treba adresu napisat? koristi se č i ć?
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   čet tra 22, 2010 10:43 pm

Bez naših slova, znači umjesto šđčćž ide sdccz
[Vrh] Go down
mznida
Stanica

Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Registration date : 16.08.2010

PostajNaslov: Re: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   čet kol 19, 2010 1:56 am

parkour95 je napisao/la:
ja sam kupio vec iphone..sve je besplatno..

Koliko ti je bodova trebalo za iphon?
[Vrh] Go down
TWade
Višestanični organizam

Male
Leo Horse
Broj postova : 42
Registration date : 09.01.2010

PostajNaslov: Re: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   uto ruj 28, 2010 8:01 pm

nema tamo Iphone,ima Ipad i Ipod,pa i Macbook pro.ali to vam je nezahvalno..bio sam na lockerzu godinu cijelu i nikad nista nisam dobio.majica mi nikad nije stigla(Z-list),a ulovio sam wii jednom u redemptionu,pa su mi se ispricali,kao bio lagg na serveru pa mene nisu zabiljezili,opet dobio kitu. I redovito kad je redeem je takva guzva da server u europi padne,pa se mozete slikat...
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur

Male
Capricorn Broj postova : 360
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   pon lis 25, 2010 1:02 am

da se pohvalim , stigla mi majica :D
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)   Today at 7:24 am

[Vrh] Go down

Lockerz.com - super uredaji besplatno !! (PS3,xbox itd....)
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mali gumenjak
» Kraj zime-Bushcraft Raslinje
» Posjedujem 2 knjige na temu
» Iz Splita
» sog s1