Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts

Go down 
+5
Athena
Remke
tomi
mind_challenge
Absynthia
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimened pro 13, 2009 2:45 am

Pročitala sam to, mislim da je kratka teorija izložena u Jutarnjem.

Ima logike. Međutim on nije bio sam u tome niti jedini veličao ideju prevlasti "arijevaca".
Trebalo bi sve to malo detaljnije pročačkati, jer povijest kakvu učimo uglavnom iznosi činjenice, kad, tko, gdje, a ne motive. study

Glavni razlozi se zapravo kriju ispod površine.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimened pro 13, 2009 3:07 am

Ali gledj Hitler je bio poremecen um kako da normalan um shvati ludi tamo je sve drukcije tamo je sve napacke i zato ga nikda necemo moci razumijeti i shvatiti.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimened pro 13, 2009 3:10 am

kao sta sam rekao u postu iznad Hitlera nemozemo shvatiti ali mozemo probati athena imam ideju a da ja i ti otvorimo novi topic i da t<mo sve pisemo sta znamo o hitleru i tamo spojimo pricu i shvatmo kako zasto i sto
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimened pro 13, 2009 3:29 am

Mislim da ne može dvoje ljudi otvoriti istu temu. :D

Kako bilo, tema bi mogla biti zanimljiva sa povijesnog aspekta i zato bi mogla biti na topicu povijest.
Naravno, ne moram niti govoriti da bi se svi trebali kloniti prepirki, vrijeđanja i sl. da tema ne bi izmakla kontroli, što sigurno neki već unaprijed strepe i ne mislim pritom na tebe, nego na sve nas. scratch

Ako se trudimo da ne otiđemo off topic i iznosimo neke činjenice sa dobrom istraživačkom podlogom, mislim da bi moglo biti zanimljivo.
Ja ne znam tako puno o njemu.
Nešto iz povijesti i ponešto iz dokumentaraca i sl., iako se na netu može naći dosta zanimljivosti. study

Zapravo, na povijesti je već otvorena tema Hitler i antisemitizam pa se tamo svi zainteresirani mogu uključiti u raspravu. Nema potrebe za otvaranjem nove teme. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimened pro 13, 2009 4:17 am

Evo ja sam postao tako da mozemo poceti Athena ako si za
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimened pro 13, 2009 4:22 am

Vidim da si ti pronašao/postao neki tekst. study
Morat ću malo to detaljnije pogledati pa da sad ne postam bezveze, iako se o toj temi ima puno toga za reći, razmotriti.
Mnogi su već i postali na tu temu.
Uglavnom, tema postoji da sad ovdje ne idemo off.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimened pro 13, 2009 4:50 am

Iskreno sve te cinjenice ne pisu objektivni ljudi niti su te statistike objektvne. Ovo je slusaj rasista pise cinjenice o zidovima a zidov o holokaustu sta nebi smijelo tako ici. Ali posto ne postoje obijektini ljudi nikada necmo doci do 100 posto istinitih podataka tako da sve ovo sta pise moze ali i nemora biti istinito toliko od mene
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 3:50 pm

Jako dobar post o Holohoaxu, scrollajte dolje, pa pogledajte filmić.

http://snippits-and-slappits.blogspot.com/2009/04/blog-post_21.html
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 6:10 pm

Iskreno cu ti reci zidovi mozda lazu a mozda i govore istinu to nemouemo znati ali sada imam jedno pitanje za sve vas. Kako to da su gotovo sve nacije svijeta mrzile upravo te "zrtve"
zidove.
To mi bas nije jasno ako im tko da mi objasni neka rece.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 6:27 pm

Istina puno ljudi ne vole Židove, iako to ne bi generalizirala. roll
Ipak, ne bi rekla da ih nacije mrze.
Pitanje je zašto se na njih često blagonaklono ne gleda? confused
Možda upravo radi toga što je svakoj naciji imanentno u podsvijesti da zadrži integritet vlastitog naroda, a Židovi su narod bez vlastite domovine, trgovci, bankari, zelenaši, ljudi koji su raspršeni po čitavom svijetu, došljaci.

Oni su se snalazili sami i tako razvili ambicioznost, uspješnost.
Vjerujem da su ih mnogi doživljavali i još ih uvijek doživljavaju opasnom konkurencijom, parazitima, iako ne mogu reći da je to opravdano. scratch
Neki nažalost još uvijek vrte onu prastaru priču o Židovima, navodnim ubojicama Krista. no
Mislim da se radi o jednom animozitetu koji je jačao generacijama i vremenima unazad.
Njegovi "odzvuci" se i danas ne uzimaju s rezervom i kritikom, već zdravo za gotovo. roll

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 6:43 pm

Slazem se sa tobom Athena ali kao sta znamo zidovi placu na dan holokausta a to isto rade svaki dan.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 3:51 am

Zašto smiju postojati škole i Fakulteti isključivo za crnce i Židove, a ne za bijelce? Zašto oni nisu rasisti kad otvoreno diskriminiraju? Da se otvori škola samo za bijelce, automatski bi se označila kao rasistička škola. Budimo fer. Tako razmišljajte.

Da je više ovakvih slučajeva, sve bi bilo u redu -->
http://www.nytimes.com/reuters/2009/12/16/world/international-britain-jewish.html?_r=1
[Vrh] Go down
gagi_
Višestanični organizam
gagi_


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 75
Age : 34
Location : Planet Earth
Registration date : 03.09.2008

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 5:20 pm

Sta je istina po pitanju holokausta ne znam, a vjerujem da malo ljudi zna, ali da su zidovi to dobro naplatili, jesu i to predobro, a to sto oni rade palestincima je gadljivo i krajnje licemjerno !!!!
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 8:42 pm

Gledajte nije mi samo jasno kako ljudi mogu biti tako sljepi kako ne mogu vidjeti nesto sta je ocito.
Pa Zidovi nemaju svoju drzavu Izrael ne postoji jer nikada nije bio njih.ov.
I po tome su Palestinci u pravu
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 8:59 pm

@Absy, nisam dovoljno informirana.

Postoji li zaista fakulteti isključivo za crnce i za Židove, tj. da li formalno nose taj naziv i zahtjevaju određene "predispozicije" za svoje studente? confused

Tako nešto nisam čula, osim da npr. 90% Židova ili crnaca ide na neki faks, školu, ali isključivo zato jer na određenom prostoru/okrugu živi populacija jedne rase ili narodnosti.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimepet pro 18, 2009 3:28 am

Komadić Palestine su dobili od Amerikanaca i Britanca na pladnju nakon što su 1948, Izraelci terorističkim činima natjerali Britance da ukinu mandat nad Palestinom, i da se povuku. Faktički, time je Židovima dana zemlja koja je pripadala narodu koji je tu zemlju svojatao stoljećima. Recimo, to ovako za one koji još ne razumiju: sjediš u tramvaju, i dođe ti neki nasilnik, primi te za jaknu, digne te, i on si sjedne. Jednostavno. I kaj ti tu možeš? Kad je većina uz njega? Ništa.

To kaj se dešava na Bliskom Istoku, tim jadnim Palestincima već preko 60 godina, je golema nepravda. I zato ne razumijem, niti shvaćam, kako netko (Židovi), koji kažu da su u II svjetskom ratu pretrpili genocid, mogu tako nešto (još gore, jer ovo traje desetljećima!!!) raditi drugom narodu?! I još ih cijeli svijet podupire! Svaka im čast na tome kako manipuliraju medijima i vašim umovima, ali kaj je previše, je previše, zar se ne slažete?

Onda su i 1967. 'osvojili' i 'pripojili' komadiće drugih zemalja 'Izraelu', i to samo radi nesloge i pohlepe Arapskih zemalja.

Da, u Americi postoje škole isključivo za Afro-Amerikance, i 2008, su u Kanadi izglasali da se otvori škola samo za crnce.

Postoje i Židovske škole koje vrše diskriminaciju. Ako nisi Židov po majci, nemaš kaj raditi u toj školi, i točka. Tako oni razmišljaju.

To je diskriminacija.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimepet pro 18, 2009 3:56 am

A, evo 'par' školica isključivo za crnce http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_historically_black_colleges_of_the_United_States

Navedite mi bar jednu školu, isključivo za bijelce? Oh wait, to ne postoji!
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitimepet pro 18, 2009 5:04 pm

Absynthia je napisao/la:
A, evo 'par' školica isključivo za crnce http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_historically_black_colleges_of_the_United_States

Navedite mi bar jednu školu, isključivo za bijelce? Oh wait, to ne postoji!

Nemamo bas iskljucivo za bijelce ali imamo nacijonalno podjeljene skole,govorim o Bosni i Hercegovini....

Evo samo jednog od mnogih primjera...

http://bih-x.info/2009/12/04/stolac-jos-jedan-grad-slucaj/

A sto se tice Izraelaca i Palestinaca,hm,tesko je taj cvor razmrsiti isto kao i u Bosni i Hercegovini...

U Bosni opet,ljudi se razlikuju po imenima,religiji i obicajima
mada su sva tri naroda Slavenska tj. Slaveni...


Izraelci i Palestinci imaju i mnogo toga zajednickog npr.
nejedu svinjetinu,obrezuju se itd...
Zidovi pripadaju jednom od najstarijih naroda,grad Jerusalim je takodje najstariji grad,sam nas Gospod Bog Isus Hrist je zidov...
U samoj Bibliji se kaze da ce Zidovi biti prokleti i da ce lutati
svjetom od nemila do nedraga 2000-godina i da ce tek nakon toga osnovati svoju drzavu,sto se i dogodilo...
Niko i nikada vise im nece oduzeti ono sto im pripada a ako i neko to pokusa u blizoj i daljnoj buducnosti to ce biti
Armagedon,a mjesto tj. jedno brdo u Izraelu nosi bas takav naziv tj. zove se Armagedon..
Znacenje rijeci Armagedon je svima poznata i to znaju
svi celnici danasnjih drzava...
Danas niko nebi da se zamjeri Izraelcima i da osjeti gnjev
"Jahaca Apokalipse"...Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 888361
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts   Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jewish Dominance Of America - Facts Are Facts
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» America: Freedom to Fascism
» Copa America, Argentina 2011.
» Being Muslim at the Wrong Time in America

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: