Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Moja isprika

Go down 
+6
tomi
Chakotay
Skulptura
Athena
Cinderella
dr.chaos0
10 posters
Autor/icaPoruka
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimesri pro 09, 2009 11:26 pm

Zao mi je ako sam ikoga povrijedio no ovo sta sma napisao morao sam skinuti sa duse.
Moram se isprcati svima kojima sam uvrijedio svojim rasistickim postovima.
Zao mi je ako sam povrijedio ikoga.
Roma,Muslimana,Crnca,Bijelca,i druge.
Shvatio sam da ste vi bili u pravu i ma koliko mi to tesko priznati pogrijesio sam.
Nakon noci bez sna razmisljo sam o drugim rasam uzeo sam svoju i vase teorije u vagu i shvatio. Da samo svi jednaki jer ako porezem sebe tece mi crvena krv ko i crncu ili nekome drugome aijevci ne postoje ovo moje priznanje nije mi lako ali kada sam naso ljude koji nisu rasisti tada sam napokon shvatio.
Hvala vam svima.Ali kako jedan covijek kaze nemogu istrgnuti stranice iz knjige ali mogu cijelu knjigu zapaliti.
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimesri pro 09, 2009 11:54 pm

Svaka čast jer si se ispričao. Mene nisi povrijedio, ali neke možda jesi.
Iskreno, ja sam zaobilazila te teme jer mi je dosadilo čitati vaša "prepiranja" lood
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimečet pro 10, 2009 12:00 am

Ne morao sam se ispricati jer svaki covijek moze pogrijesstiti ali ja sam previse pogrijesio cim sam isano pricati gluposti. Sada sam shvatio nakon par sati meditacije i dubokog razmisljanja i bio sam u krivu. i zao mi je
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimečet pro 10, 2009 12:12 am

Nitko od nas nikad nije 100% u pravu. no
Ipak, mislim da se svi trebamo truditi da u razmišljanjima i komentarimo ne odemo u ekstreme, ovakve ili onakve i da si dozvolimo i kritiku.
Lako nekoga možemo povrijediti, a da toga nismo ni svjesni.

Sve je to proces učenja i usavršavanja pa bi trebali učiti jedni od drugih.
Naravno, to ne znači da ono što nam netko kaže samo tako uzmemo "zdravo za gotovo", ali moramo si dopustiti da prvenstveno sami kritički i svakodnevno preispitujemo vlastite stavove i da ih po potrebi i mijenjamo. scratch

Kraj mog filozofiranja, na radost mnogih. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimečet pro 10, 2009 12:15 am

Stvarno svaka cast na ovoj isprici.
Niti ja se nisam nasao povrijeden, no slicni postovi mogu stvoriti pogresnu sliku o ovom forumu i odbiti neke ljude kojima to doista smeta. Uvijek je pametno u odredenoj mjeri prilagoditi iznos svoga misljenja na nacin da se nekoga ne povrijedi....

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimečet pro 10, 2009 12:29 am

Ovako moja zelja je da sve one teme u vezi bijelaca izbrisete kao da ih nije niti bilo premda da nemam pravo na zelje ali mislim da se vecina slaze. I da kao sta rekoh pogrijesio sma i molim za oprost
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimečet pro 10, 2009 12:45 am

Ako je tvoja isprika iskrena, onda bravo, jer je teško prihvatiti i priznati da smo u krivu. Bit rasprava i jest u tome da promislimo o svojim stavovima i da ih izmijenimo ako vidimo da nisu baš najbolji :)

No, ono što meni nije jasno, zašto si ti uopće imao onakve stavove, ti si govorio o nekakvoj borbi protiv drugih rasa, o tome da nas netko ugrožava, napada... Ne znam gdje si to vidio ili doživio.

Da nisi otvorio ovaj topic, ne bi te ovo uopće pitao, no obzirom si se ispričao i rekao da si bio u krivu, razgovor bi mogao biti zanimljiv, a da pri tome nikoga ne vrijeđamo :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimečet pro 10, 2009 1:06 am

Da mozda bi i mogao tvoje pitanje je bilo kako sam dosao do tih zakljucak a to je duga prica pa ako imas vremena mogu ti ispricati. I ovo je moja iskrena isprika
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimečet pro 10, 2009 2:02 am

Drago mi je zbog tebe :)
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimečet pro 10, 2009 2:04 am

Hvala svima na razumijevanju i na oprostu. Pogrijesio sam ali na greskama se uci.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimečet pro 10, 2009 8:01 am

ako je ova tvoja isprika iskrena, i ako si zaista promjenio mišljenje, prihvaćam je. nisi me direktno uvrijedio ali me je bilo sram da netko u 21. stoljeću još tako razmišlja.
teme ostaju za slučaj da naiđe netko sličnog razmišljanja da zna stavove forumaša, na koje sam btw jako ponosna.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimečet pro 10, 2009 12:25 pm

Gledj to je moja iskrena isprika i da promijenio sam misljenje.Ali to u 21 stoljecuj taj rasizam je jaci nego ikada mogu ti jednom prilikom ubjasniti
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimečet pro 10, 2009 6:34 pm

Ovo dokazuje da si još mlad, i da ćeš mišljenje promijeniti još sto puta. Još se tražiš. Kaj drugo reći, pubertet.

Sretno.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimeuto sij 08, 2013 1:03 am

Kad smo vec kod isprika.Ja zelim da se izvinim jer nisam citao pravila foruma,spamovao sam al sam izbrisao takve besmislene postove.I molim vas upozorite me ako stavljam previse smajlija.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitimeuto sij 08, 2013 1:04 am

ovo je lijepo od tebe ides
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moja isprika Empty
PostajNaslov: Re: Moja isprika   Moja isprika Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moja isprika
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moja igra
» Moja igra(Mystery of Seven swords)
» Koja avantura! (moja knjiga)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: