Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Noćna mora ili nešto više?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1652
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Noćna mora ili nešto više?   pon lis 10, 2016 4:15 pm

Ako čovjek griješi, bolje je da ga se sputava da ne nastavi dalje griješiti.

Duhovi bi bili energetski otisci. Nisam točno siguran da li bi biće poput astralne "sjenke" ili "ljuske" mogli uvrstiti u duhove, ali znam naprimjer da uklete građevine nemaju veze s duhovima u većini slučajeva (a tamo najčešće susrećemo "duha").
Tri osobe mogu ući u ukletu kuću i svaka vidjeti duha, a kad bi ih zasebno ispitivao svaki bi ti ispričao svoju verziju što je vidio i njihove priče se nemoraju nužno poklapati!
Da li to znači da onda lažu?
Nemora bit. Riječ je o tome da ako se pogode određeni vanjski uvjeti (vlaga, temperatura, protok zraka) s unutrašnjim stanjem čovjeka (trenutno psihičko stanje), tvoja podsvjest ili podsvjest drugih (dio kolektiva zvanog Astral) kao da se "pretoči" ovdje u fizičku realnost u obliku nečega. Sad to može biti sjena, obličje čovjeka, itd.
Uglavnom vlastita podsvjest je gorivo.

Evo ti dva primjera:
1. U sanatorij Brestovac dođeš pun energije i raspoložen, lijepo je vrijeme, subota popodne, suho je. Nabrijan si da nađeš duha jer se priča naokolo da je Brestovac jedna od najukletijih građevina u Hrvatskoj.
Malo istražuješ unutra... Da li ćeš vidjeti duha ili nešto što bi se tako moglo opisati?

2. U sanatorij Brestovac dođeš sav smužden, cura te je baš jučer prevarila. Kiša je padala prethodnih par dana i cijela građevina zaudara po vlazi. Subota je popodne, ali je dosta mračno. Natjerali su te zbog oklade da dođeš ovdje, rekli su ti da ćeš dobiti gajbu pive ako budeš unutra duže od pola sata.
Malo istražuješ unutra... Da li ćeš vidjeti duha ili nešto što bi se tako moglo opisati?

Očito je da su ti šanse u primjeru 2. puno veće.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Registration date : 24.01.2016

PostajNaslov: Re: Noćna mora ili nešto više?   pon lis 10, 2016 6:33 pm

Da jasno da u drugom slučaju postoje veče šanse. Osim ako osoba posjeduje razvijeno šesto čulo i ima karakteristike medija onda ne zavisi od situacije.
Vratimo se na temu. Svjedočenje Alme o njezinoj nočnoj mori. Koliko sam shvatio ima dosta razvijeno šesto čulo i može stupiti u kontakt sa duhovima sa astrala ili sa viših razina. Ovaj koji je nju opsjedal je jak sa jakom energijom tipa Mantrik sa kojim sam ja imao posla. Strašni su ali nose istinu koju mi ne želimo priznat i potiskujemo ju u svoju podsvijest. Nose odgovore do kojih nemožemo doč a da ih i ne tražimo. Samo osobe na određenoj duhovnoj razini i sa razvijenim šestim čulom mogu uć u kontakt sa tim duhovima. Pošto naša Alma ima 25 god ona je u duši još djete koje se treba osloboditi tako bliske veze sa svojom majkom i odrasti u samouvjerenu osobu jer siguran sam da ima uvjete za to. Otac ju voli ali je nezainteresiran jer je nestrpljiv da se njihovo dijete odvoji od njih napokon. I pusti majku na miru da može svoje vrjeme posvetiti svojem mužu.
Alma crpi energiju svoje majke i mjenja ju u očima svojim. Vidjela je drugu ženu a ne svoju majku možda jer otac gubi zainteresiranost za svoju ženu pošto ona daje više pažnje svojem dijetetu. Možda Alma zna odgovore ali nikako da napravi pravu stvar.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1652
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Noćna mora ili nešto više?   pon lis 10, 2016 7:07 pm

Alma ima 28 godina. Bogzna što se dogodilo s njom, nema je tu na forumu.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1135
Registration date : 18.03.2014

PostajNaslov: Re: Noćna mora ili nešto više?   uto stu 01, 2016 12:00 am

http://pixelizam.com/5-jezivih-misterija-koje-ostaju-nerijesene/ happy haloween gica
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Noćna mora ili nešto više?   Today at 4:29 pm

[Vrh] Go down

Noćna mora ili nešto više?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Od mora pa do vrha Ucke
» Mora postala noćna mora
» Mora of Sweden noževi