Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši talenti

Go down 
+35
wanderer
Bella.Lilly
tinityrannical
Melkior
Sang Real
Wsmack
ukiss
Star
Blizzard
Cinderella
SolarWind
hromi
ThE_IMMORTAL
Skywatcher
PEPE-Top Secret
daughter_of_Sun
Yo93
Chakotay
mistik112
MoW
Pohotni Jarac
Dantalion
Gea
floridana
Mama
Q to the E
konoko1
Eternity
bros
Alpha
schmizzl
Dragony
Fantom
Legionar
AzrielofDeath
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 12:47 am

sam svoj majstor
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 10:50 pm

moj stari priča sa biljkama koje "venu" i one su kroz tjedan-dva u punom cvatu :)
dok meni palma pliva, i kaktus umire od žeđi :(

a što se životinjica tiče, voljela bih jednom iskusiti tu vašu moć "intenzivnog" povezivanja..ali kažem, samo jednom :)
i ovako me duša boli kad im je teško... doduše, boli me kad je bilo kome teško..ako razumijete što oću reći :) dahom obdareno biće, pa i zloćudni kukac :)

a što se tiče uspostavljanja kontakta sa životinjama, to sam sigurna da svi posjeduju kao osobinu, jer i majka će vučic možda "odgojiti" ljudsko dijete; ljudi će spašavati životinje svih vrsta :)
ovisi o tome tko što osjećaq kad vidi životinju - ja npr. istovremeno pokazujem dominantnost, želju za zbrinjavanjem, želju za usrećivanjem :)
upalilo je od male mica mace, do velikog pit bulla... a eto, rodila se ljubav :)
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimepet lip 25, 2010 1:27 am

moj talenatt :DD odlicno igram odbojku :) ....xD
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam
Wsmack


Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Age : 31
Location : Beograd
Registration date : 02.09.2010

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 10:06 pm

E evo teme koja traba da se razjasni.
Bolje ovo primi zdravo za gotovo jer moram da ti objasnjavam to na brzaka.
Kad covek umre njegova dusa ide u telo zivotinja da bi se procistila od necistih postupaka(,,lose karme). Covek i njegova dusa su vrlo komplikovano povezane stvari, tj. dusa nije jedna stvar i u jednom telu vec kao da je samo delom u telu(to neces nigde naci na netu do toga sam sam dosao kad budem u prilici objasnicu i kako) ili je podeljena na neki nacin koji mi ne mozemo da shvatimo. Sve u svemu, onaj deo duse koji je u telu sluzi da nauci nacin razmisljanja, a ne da pamti secanja, tj. kad se ponovo veze za neko telo to telo moze pristupiti ranije stecenom nacinu razmisljanja ali ne i secanjima. Ja sam tako bio zena i bio sam odlican lider. Medjutim, svaka reinkarnacija ima za cilj da dusu nauci jednom novom nacinu razmisljanja. Tako da ako neke principe vec znas to znaci da si to naucio u prethodnom zivotu, ali ne i da u ovom treba da zloupotrebis.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 10:13 pm

A kako se tijelo može pročistiti u tijelu životinje kojom upravljaju nagoni? Što ne bi oni onečistilu istu dušu.
Što s onim da smo na materijalnim dimenzijama više odvojeni kao jedinke, a što se više penjemo prema svjesnijim dimenzijama, to smo ujedinjeniji sa svime?
Koja je konačna poanta učenja razmišljanja?
Zašto onda ima gomila ljudi koji razmišljaju na jedan način, tj. koji baš ne razmišljaju? Npr. nemaš jednak broj znanstvenika, lidera, odvjetnika, smetlara i blagajnika kao ni jednak broj muževa, kćeri ili svekrvi.
Slažem se sa zadnjim dijelom u kojem spominješ da ono što smo naučili ne smijemo zlouporabljivati ides

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimesub lis 16, 2010 9:39 pm

Ja takodje imam talenat da kada razmisljam spontano o nekim stvarima,da ih malo kasnije cujem od nekoga,ili na tv-u,ili ih vidim uzivo...precesto mi se ovo dogadja..nzm kako se ovo zovee.. confused
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimened pro 12, 2010 6:55 am

daughter_of_Sun je napisao/la:
imam veoooma duboku i siroku memoriju za dogadjaje...mogu se setiti bukvalno svakog detalja svakog dogadjaja...
takodje,nikada nisam znala da znam da sviram gitaru.cim sam je prvi put uzela u ruke,pocela sam da sviram,na mamino (a i moje) zaprepascenje.svaki ton je zvucao perfektno...
jos jedan moj slucaj-cim sam prvi put sela na bicikl sa dva tocka,pocela sam da vozim...nisam prethodno ucila ...
ah,imam ja jos puno toga.. I'M A WONDERKID zubo

ah,kako se lijepo vratiti na ovaj forum,veliki pozdrav članovima :) mogu reći da imam sličan talent...mogu se sjetiti nečega što je bilo prije 5 godina u detalj,a ne mogu se sjetiti što sam jeo za doručak xD nego,gledao sam dns Juninha...čovjek sa 35 metara,praktički odredi putanju lopte,i jednostavno pogodi gol...i iskreno,taj talent je veoma zadivljujući...
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimepon vel 07, 2011 2:42 am

ja sam shvatila da mi dosta toga jako dobro ide i to poprilicno dobro
samo da kazem ne rdai se o stvarima koje radim konstantno pa da sam vec razvila neku tehinku ili sigurnost nego jednostavno ide4 mi...

crtam-ugljenom,olovkom,kemijskom,crtam svasta od ljudi do zivotinja do nekih pomalo neobjasnjivih stvari(molila bi nekoga dami objasni kako da stavim sliku recimo u post jer htjela bih podjeliti to sa vama,zanimaju me reakcije i vase vidjenje toga
pisem-sve od pjesama do sastavaka svakakve tematike i do sada tko god da ih je procitao rekao je da su vrlo kvalitetni,da ih treba objaviti i da pisem na nacine puno drugacie od bilokoga(ja bi cak ih i objavila ali se previse bojim kritike
fotografiram-sve i svasta sa svime od mobitela do digitalca i smatram ih jedinstvenima
plesem-nikada nisam ucila plesati...trbusni sam svladala bez beda sada radim na ostalim vrstama...i zarko zelim nauciti sve klasicne plesove samo nikako da nadjem zrtvu za partnerima
imam 4 razlicita rukopisa

i sada ono malo cudnie zubo

razumiem se sa zivotinjama(ne pricam snjima nebrinite! XD)
jos kao maloj ptice su mi prilazile bez beda,raznorazni kukci,leptiri mi nisu mira dali uviek su me naganjali XD
sve agresivno uviek sam dirala bez beda nikada mi nisu nista napravili...
zivotinje koje po prvi puta vidim,bilo divlje bilo domace jednostavno odmah se skompam sa njima
mogu satima sjediti da ne razmisljam o nicemu...samo shvatim da je proslo onak 3 sata bez da sam se pomakla,ponekad zna biti friki ruku na srce

ima jos toga ali vec i po ovome ispadam luda tako da bolje da sutim XDD
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimepon vel 07, 2011 11:57 pm

Umjetnička duša? :)

Evo, ovako... odeš na stranicu imageschak.us gdje uploadaš sliku koju želiš na internet. Tada taj link objaviš ovdje pod kodom.

Kod:
[img]link na sliku[/img]

Inače, imamo temu za postanje književnih uradaka. Volio bih ta postaš neke :) I ne brini, ne bismo bili prekritični ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimeuto vel 08, 2011 1:47 am

Rekao bih da imam jedan jedini talent, a to je talent ne priznavanja niti jednog talenta osim ovoga.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimesri kol 06, 2014 2:40 am

moji talenti: zajebat radnju i manipulacija^^
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimesub kol 09, 2014 7:07 pm

Meni kazu da djelujem umirujuce na ljude, imam talent smirit svakog osim staraca, hahha :D mislim da me psi kuze kad im pricam, brzo citam..
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimesub kol 09, 2014 7:25 pm

^^ A starce više uzrujaš nego smiriš, jel da? :D

Dobro slušam ljude i općenito sam ugodan i diplomatski u društvu. Imam dosta dobru intuiciju.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimesub kol 09, 2014 9:58 pm

Vaši talenti - Page 4 Zdp

More, planine i lutanje zubi
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimened kol 10, 2014 5:11 pm

MoW dobra ti je intuicija, kako si samo znao... Hahah :D
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimepon kol 11, 2014 6:01 pm

Ih, to je bilo tako teško za pogodit! cerek

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
gavranius
Prašina
gavranius


Male
Pisces Pig
Broj postova : 3
Age : 41
Registration date : 30.08.2014

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimesub kol 30, 2014 9:14 pm

Otkrio sam skoro da imam talenat za rad sa kristalima.
[Vrh] Go down
BastSekhmet
Prašina
BastSekhmet


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 7
Age : 33
Registration date : 16.04.2014

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimepet pro 26, 2014 4:20 pm

Meni se u zadnje vrijeme događa da kad mi netko kaže da mi mora nešto reći ja odmah znam što je to, a to su najčešće loše vijesti tipa da je netko umro i sl.Već dva puta mi se dogodilo da kad mi je rečeno da je netko trudan ja sam odmah znala da ta trudnoća neće biti uspiješna, a tako se na kraju i ispostavilo.Nedavno sam sanjala poznanika u određenoj situaciji, a on mi je rekao da mu se sve to dogodilo kasnije.Jel to šesto čulo ili kako se to već zove?Mogu li nekako poboljšati te sposobnosti?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimesub pro 27, 2014 3:22 pm

Mozda podsvijest, po prijasnjim iskustvima, vec znas ponasanje ljudi prije nego ti kazu dobru/losu vijest. Pogled, ton govora i sl.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitimečet vel 25, 2016 9:33 am

Mogu da skuzim kad neko mulja, laze ili se preserava i radi budalu od sebe a da to niti ne kuzi i nema srama. Molim vas ako itko oce poklanjam svoj talent.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši talenti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši talenti
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» talenti prva vrata lijevo!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: