Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografska natjecanja 2010. godine

Go down 
+22
wanderer
Annabel Lee
InaNNaa
Cinderella
Dragony
GaGa
flory
Mama
Flamezar
Fantom
Athena
Blizzard
floridana
josip21
Remke
biga
Nefertiti
Neo
Legionar
Gea
Chakotay
Alpha
26 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Tema - Nebo s detaljima
1. Igra bez granica
Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_vote_lcap17%Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_vote_rcap
 17% [ 2 ]
2. Sloboda
Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_vote_lcap58%Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_vote_rcap
 58% [ 7 ]
3. Razlivena tinta
Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_vote_lcap8%Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_vote_rcap
 8% [ 1 ]
4. Nemir u zrcalu
Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_vote_lcap17%Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_vote_rcap
 17% [ 2 ]
Ukupno glasova : 12
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:25 am

Oooo to je Cinderelina prva slikica, ja mislio da je to flo uslikala. Super ti je slikica Cinderela, moj glas si dobila. I druga slikica sa sjenom križa mi je bila super, podsjeća me na jednu scenu iz Voyagera.

@Legi pa gdje si ti uslikao tu svoju fotku i kako misli

@Gea pa i ti voliš bicikle, a ja mislio da ti preferiras jedno drugo prijevozno sredstvo ;)

I pohvale svima koji su sudjelovali, ovaj puta smo bili jako brojni ;)

@flo ali zar nije bit fotke dočarati ljepotu trenutka, bez obzira kakav to trenutak bio, tko zna možda sam ja površan misli
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:34 am

mene zanima jesu li ove slike djelo pošiljaoca, ili su neke možda preuzete negdje na netu.
mislim, da li se može natjecati i sa slikom kojoj nisam autor?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:50 am

Meni je jako bitan naslov slike. On objasnjava/docarava sto je fotograf vidio i zato ne smatram da na slici nuzno mora biti sjena ako je naslov teme sjena. Recimo Legijeva je dobar primjer. Fotka nema veze sa sjenom kao sjenom ali naslov dobro odgovara onom sto on vidi kao sjene.

Sto se tice nacina glasanja tu bih ostavila kako jeste uz ovu opciju ogranicenog glasanja. Ne bih isla na dvostruko bodovanje jer koja svrha toga kad ce opet onaj koji postavlja anketu izabrati po svom ukusu, a i teze je odluciti kad znas tko je koju poslao :)


@Zona...slika mora biti tvoja tj. ti moras biti autor 8)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 12:07 pm

@Gea i Flo Hvala što ste glasali za "Čini", drago mi je da vam se svidjela inscenacija. Imao sam i malu pomoć oko toga da se to bolje snimi. :)

Sličnog sam mišljenja kao i flo što se tiče odabira slike s obzirom na temu. Nisam glasao za Cinderellinu niti wandererovu sliku iz razloga što to nije tema, iako su mi te slike najljepše.

Glasao sam za sliku od Flo jer je jako lijepo pogodila temu, kvalitetno je postavila scenu (mislim da nisi tek tako slikala miga), a igra svjetla i sjene je zadivljujuća.
Zapravo sam se dvoumio između Alphinog zmaja i Floinih krušaka, no ovaj put je Floina slika odnijela pobjedu. Ali zmajček ti je baš super, Alpha. cerek

[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 12:26 pm

Hvala svima, ovo je moja prva pobjeda :)
@flo, i ja sam se mislila da li moja slika odgovara temi pa sam se dvoumila bi li je poslala. Ali Alpha je to dobro objasnila.
Izgleda da smo ja i wanderer imali sličnu ideju.
@wanderer, a ja tebi mislila reći da ti odlučiš za sljedeću temu. Imam milijun ideja, ali nekako mi nijedna nije dobra face
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 4:25 pm

da Chak, bitno je dočarati ljepotu trenutka ali opet ako imamo temu to bar donekle mora biti povezano s njom. u ovom konkretnom slučaju Cindirellina po mom mišljenju nema, pa čak ni sa naslovom nisam uspila doživiti poveznicu, iako je slika prekrasna.
mislim, da me se krivo ne shvati da imam nešto protiv pobjedničkih. to je naš izbor i ja ga poštujem, samo gledam iz perspektive pobjednika koji je imao ideju za novu temu i na kraju pobjedi slika koja nema veze s onim šta je zamislio.
malo kritike nije naodmet, makar za drugi put kad se bude glasalo.
šta se tiče ovog da pobjednik zna tko je autor...postavljanje fotografija na natječaj bi mogao biti javan. otvori se tema i stavlja svatko svoju. odrasli smo, gledati ćemo fotografiju a ne tko ju je uslikao. i još jedna sitnica oko takvog načina natjecanja, a to je da bi na facebooku mogli postaviti link na natječaj pa možda, tko zna, netko poželi sudjelovati.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 4:39 pm

MoW je napisao/la:

Glasao sam za sliku od Flo jer je jako lijepo pogodila temu, kvalitetno je postavila scenu (mislim da nisi tek tako slikala miga), a igra svjetla i sjene je zadivljujuća.
Zapravo sam se dvoumio između Alphinog zmaja i Floinih krušaka, no ovaj put je Floina slika odnijela pobjedu. Ali zmajček ti je baš super, Alpha. cerek

hvala MoW. scena je postavljena, ali nije za ovaj nateječaj. bila sam u panici šta poslati i onda sam malo kopala po arhivi i naišla na nju.

btw..biće da ja isto malo cjepidlačim šta se tiče natječaja. more biti da ponekad zaboravljam da nisam na ptičici, ali opet razmišljam bez obzira šta je ovo igra zašto nebi bilo bolje ako može. i forum je igra a opet smo ga napravili takvog kakav jeste, po mom mišljenju kvalitetnim.
i svaki put se dvoumim da li nešto reći ili ne. ponekad prešutim . ovaj put nisam.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 4:59 pm

Koja panika...dok se natjecaj objavio mogla si docekat da slikas pomrcinu sunca zubi

Pa, meni su ok prijedlozi za natjecaj. I mislim da bi trebalo ogranicit dane glasnja. Ovo drugo sam vec rekla...ponekad mi je slika bas prava za neku temu jer upravo ne pokazuje to sto je strogi naslov nego autor kroz nesto drugo vidi ono prvo (oala sta san transparentno to srocila :P ).

A sta se tice dvoumljenja "reci ili ne reci"...ih, kad bih ja presutila samo pola onog sto nisam bilo bi nam duplo dosadnije zubi
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 5:13 pm

znači da kažem. pazi šta si rekla zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 5:24 pm

Pa znam sta sam rekla. Sve san rekla. To je zato jer ne pazin sta govorin cerek
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 5:28 pm

cerek
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 9:15 pm

floridana je napisao/la:
da Chak, bitno je dočarati ljepotu trenutka ali opet ako imamo temu to bar donekle mora biti povezano s njom. u ovom konkretnom slučaju Cindirellina po mom mišljenju nema, pa čak ni sa naslovom nisam uspila doživiti poveznicu, iako je slika prekrasna.
Otkad sam na forumu imam neki filing da me floridana baš i ne "obožava" confused U ovom slučaju si prozvala samo mene iako su obje pobjedničke slike manje-više iste.
Meni je slika povezana sa temom. Na neki način, moja silueta je sjena radi toga jer je ona ispala zamračeno, a iza nje se jasno vidi da je dan. I to, po mome, ispada kao sjena na (u ovom slučaju) nebu. Sjena kao sjena ne mora samo biti na zidu ili podu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 9:43 pm

@Cindi...nisam Floridana al sam lajava pa cu reci sto mislim svejedno zubi

Mislim da si daleko od istine s izjavom da te Flo "ne "obozava"". Mislim da jednostavno nemate (ili do sad niste imale) dodirnih elemenata kroz teme/postove. Slicno tako mozes reci i za mene. Ti ja se nekako "mimoilazimo" na forumu iako ja pratim skoro sve sto pises.
Flo-in hobi je fotografija i jednostavno je komentirala samo to - fotografiju :) A nije ni istina da je samo tebe "prozvala". Lijepo je napisala za pola natjecatelja sto misli. Evo quotat cu:

floridana je napisao/la:
...
čestitam pobjednicima, ali imam malu zamjerku općenito na glasanje. glasa se po ljepoti slike a ne gleda se baš previše tema. tako Cinderellina, Legijeva pa i wandererova nemaju baš puno veze sa sjenama. Cinderellelina je više nego odlična kao fotografija ali je čista silueta. Legijeva je nešto..ne znam ni ja šta Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 295661 wandererova je lijepa, opčarava taj ambijent ali opet da ne ponavljam.....
...

Dalje smo o tome imali diskusiju (kao sto mozes procitati na temi) i ja sam takodje misljenja da nije nuzno da na slici bude striktno ono sto je naslov teme...no, da se ne ponavljam...sve vec pise :)

Jos samo da kazem zasto se "mijesam" i dajem svoj komentar na tvoje razmisljanje. Naime, Flo ce zasigurno odgovoriti i objasniti svoj post i sto misli o tebi i td. ali ja sam htjela kazati sto vidim kao netko tko gleda sa strane. Nadam se da je to OK :)

Btw, tvoja slika mi je isto odlicna. Ma sve su mi super ovaj put bile :D
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 10:12 pm

Pročitala sam to prije, mislila sam na zadnji post koji je postala.
Istina je da se "mimoilazim" u postovima i s tobom i sa flo (skoro sa svima na forumu), ali nekako osjećam, što se tiče floridane, da joj ne odgovaram kao osoba...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 10:14 pm

Ni ja nisam flo, ali isto kao i Alpha moram nešto reći zubi

Prvo mislim da flo ovdje nije dala kritiku autorima fotke nego onima koji su glasali za njih. Drugo mislim da to što netko i da kritiku nekome, ne znači odmah da ima nešto protiv te osobe, tako da ne mislim da te flo kritizira Cindi. Nije to baš u njenom stilu.

I konačno flo, mislim da ljudi moraju sami odlučiti koja im se fotka više sviđa i da li je pogođena tema. Kužim to što hoćeš reći da autor pobjedničke teme najbolje zna što je mislio pri odabiru teme, ali opet je malo bez veze da imamo dva pobjednika ili pobjednice. I da nismo baš svi odrasli ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:04 pm

@Cindi...recimo u pocetku smo se mimoilazile skoro stalno ali sada sve manje i to mi je drago :) Ne mislim da se mimoilazis "sa svima na forumu". Dapace, mislim da si svima na forumu iznimno draga iako ti to mozda ne vidis. Eto, pa se sad misli :P

hug
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:10 pm

@Chak.. ja jesam za cipelzug prijevoz ali volim i onaj na dva kotača ^^ jedino je moj bicikl u katastrofalnom stanju
i rozi je -.- zato ga ne koristim previše
a ovo je snimljno ispred filozofskog ^^ stalno gledam te sjene i morala sam

ma i ja se slažem da dosta često znamo fulati temu XD iako su super zamisli u pitanju
možda je bolje da kad se zada tema da se napiše točno što se traži :) i to opširno svoju viziju fotografija koje se očekuju
Kao što sam Alphi objasnila na meetingu pa umjesto lustera je postala sjenu zmaja cerek
jer prirodno je da više ljudi ima različite asocijacije na jednu riječ miga
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:15 pm

EDIT@ ne znam tko je naknadno glasao.. jer to ne ulazi u obzir i molim one koji su to učinili poslije zatvaranja natječaja više to ne čine ( nadam se da dotični čitaju ovo xD ).. zato možda zbilja bolje da se ograniči...
možemo naglasiti ponovno na Umjetnos uz čaj o pravilima natječaja :) i prilikom zatvaranja napisati da se ne glasuje više :/
mislim da smo to negdje naglasili prije confused samo smo odbacili zbog nečega.. koje komplikacije nastaju uključivanjem te opcije? ima li nekih problema s spajanjem s drugom temom ili?
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:19 pm

Cinderella je napisao/la:
Pročitala sam to prije, mislila sam na zadnji post koji je postala.
Istina je da se "mimoilazim" u postovima i s tobom i sa flo (skoro sa svima na forumu), ali nekako osjećam, što se tiče floridane, da joj ne odgovaram kao osoba...
Tek sam sada vidio ovo, baš mi je žao ako se tako osjećaš na forumu. Ipak ti imaš preko 1 300 postova, zar te baš svi na forumu mimoilaze. Hm nadam se da će se to promijeniti 5

@Gea baš si me iznenadila da si to ti slikala :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:34 pm

@Gea...mislim da je u redu dopustiti "pjesnicku slobodu" jer naslov objasnjava zasto je ono sto je na slici asociralo fotografa na zadanu temu :)
Sto se tice ogranicavanja vremena glasanja tu nema problema. Samo se to odredi kad se otvara tema, a kasnije se spaja sa grupnom temom kao i inace :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:36 pm

A zašto onda glasovanje nije bilo aktivno do 23:59?:P

I mene je iznenadio odaziv za ovo natjecanje i stvarno mogu reći da nije bilo fotke koja je loše dorađena.
Što se tiče Floridaninog prijedloga, hm...nekako mislim da bi odabir pobjedničke slike isključivo od strane jednog pobjednika,
a ne masovnim glasovanjem polučio manji odaziv.
Osim toga, tkogod bio pobjednik, nema garancije da će prepoznati kvalitetnu i dobro pogođenu sliku kao pobjedničku, tako da sam više odabir pobjednika demokratskim glasovanjem.


Zadnja promjena: Athena; čet stu 11, 2010 11:38 pm; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : Pogreški pri pisanju)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:36 pm

Cindy, a ti si stvarno svima simpatična i draga. Meni jesi. Ne znam zašto bi uopće netko tebe doživljavao negativnom hug

@ostatak, a možemo u natječaju zadati temu i reći da je to slobodan izbor što bi značilo da svatko može naslov protumačiti kako želi, a neke natječaje možemo imati zadane što bi značilo da netko mora, ma kako je Flo rekla.
Inače, zanimljivo je gledati kako će ljudima različito sinuti neka ideja, a opet, i mene nekada smeta ako netko skroz fula temu.
Zato preporučam da autor teme kaže npr. tema je sjena - slobodan izbor, a u drugom slučaju, tema je sjena - u smislu da želi da na fotki bude sjena :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:42 pm

No Legi di si ti uslikao svoju fotku.

@Cindi, jesi to ti na slici?


Zadnja promjena: Chakotay; čet stu 11, 2010 11:45 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:43 pm

Aha, u Gardalandu :D

Bio je tematski uređen za Noć vještica :D
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:46 pm

Zar imam toliko postova affraid
Mislim da se mimoilazim s većinom jer se ne uključujem u razne rasprave. Ovo su postovi uglavnom sa Zabave..
@Alpha, nisam to primjetila, baš mi je drago hug
Legi, tnx hug
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografska natjecanja 2010. godine   Fotografska natjecanja 2010. godine - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fotografska natjecanja 2010. godine
[Vrh] 
Stranica 15 / 18.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
»  Fotografska natjecanja 2011. godine
» fotografska natjecanja- 2009
» Fotoaparati i fotografska oprema
» Hrvatska-kvalifikacije za SP 2010
» Za koga navijati na SP 2010

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Art-
Forum(o)Bir: