Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
calypso
banned

Male
Leo Dog
Broj postova : 85
Registration date : 15.03.2010

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   ned tra 18, 2010 11:19 am

calypso je napisao/la:
zar nije bilo dosta?
jos se sada i treba voditi rasprava u smislu"moj tata je jaci od tvog"
mnogima je uniforma unistila zivot te se ljudi i danas lece od postrauma a vi bi da diskutujete sta bi bilo kad bi bilo i ko bi vise koga fukao
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned

Male
Cancer Goat
Broj postova : 107
Registration date : 11.03.2010

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   uto tra 20, 2010 1:08 am

srbi bi fasovali opet i to je činjenica
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   uto tra 20, 2010 1:11 am

ex-karl marx je napisao/la:
srbi bi fasovali opet i to je činjenica

Ti izgleda opet zelis da fasujes ban...
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   uto tra 20, 2010 1:15 am

opet me provociraš, ajde radije se pozabavi svojom psihom, jer sudeći po tvom potpisu zajebano je to
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   uto tra 20, 2010 1:19 am

sad će drukat opet moderatorima, jer sam mu "povrijedio osjećaje".. zadnji put me drukao pa sam ban dobio
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   uto tra 20, 2010 1:47 am

ex-karl marx je napisao/la:
sad će drukat opet moderatorima, jer sam mu "povrijedio osjećaje".. zadnji put me drukao pa sam ban dobio

Ja sam moderator i osobno cu ti sam presuditi...
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   uto tra 20, 2010 2:21 am

a presudi, samo nezz koliko ćeš zadržati tu titulu ako ti subjektivnost i antipatija prema nekome utječu na odluku o baniranju.. pogotovo na ovom forumu gdje to i nije svakodnevnica
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   uto tra 20, 2010 10:56 am

K.M. ti cini se niti ne kuzis sto pricas. Nisi uvrijedio Fantoma vec krsis pravila foruma izjavama da bi "Srbi opet fasovali". Siris nacionalnu netoleranciju. Vidis, Srbi su kao i Hrvati u tom ratu bili samo pijuni. Ako ti mislis da se ratovi vode radi postenja i ideala promisli ponovo. Svatko ima svoju stranu gledanja i svatko je uvjeren da je u pravu. Znas li da su Srbima prikazivali po tv-u hrvatska sela i govorili da se radi o srpskima? Znas li koliko je jak medij tv? Znas li ti ista o ratu kao takvom uopce? Ovo su retoricka pitanja...

banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   uto tra 20, 2010 4:24 pm

ozbiljno me podcijenjuješ, ali očito ni neželiš saznati moje odgovore.. neka, poštujem tvoju "retoriku"
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   uto tra 20, 2010 4:28 pm

a što se tiče "vređanja fantoma" činjenica je da momak ima strašnu antipatiju prema meni i da traži krivi potez da opiči ban.. to oboje znamo i nema smisla negiranja toga..

pardon za offtopic
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   uto tra 20, 2010 4:45 pm

Ovaj, mislim da smo te prilicno upoznali i da te eventualno precjenjujem...ne samo ja nego i ostali...jer bi na nekom drugom forumu ili drustvu odletio ko ptica selica obzirom na to koliko si vrijedjao i omalovazavao sve sto ti je palo na pamet. Malo postovanja ti ne bi skodilo.

banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   uto tra 20, 2010 6:06 pm

poštujem onog tko zaslužuje poštovanje!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   uto tra 20, 2010 10:55 pm

I ja isto gica

banned

Male
Leo Dog
Broj postova : 85
Registration date : 15.03.2010

PostajNaslov: rat   sub tra 24, 2010 4:57 pm

nervira me ona tema ko bi kog jebo...u slucaju ponovnog rata
ja koji cesto nisam u saglasnosti sa Alphom ovog puta joj dajem totalno pravo i odlican post.
RAT nikome nije doneo dobro i ja ne znam sta tebe dete uce kuci al ne valja ko ni u kucama srba gde uce cetnistvu i da mrze ko ni suprotno
svi mi smo bili pijuni kraljeva neproglasenih kralkjevina u nekim mozgovima koji nisu voleli ni sebe a kamoli svoj narod.....Alpha BRAVO ZA ODGOVOR
brisi sada ak hoces al ovo mi je palo k srcu,dete ne zna sto je rat i ne zameriti mu ne treba ali da ka edukuaciji
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek

Male
Scorpio Broj postova : 2443
Registration date : 24.05.2009

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   sub tra 24, 2010 8:30 pm

@Calypso, Ko to kaze da srbe uce mrznji i cetnistvu ?

Da, mi smo svi peoni mocnih vladara koji vladaju ovim svetom u senci. Danas bi ti gladovao kao i ja a i ostali da nije bilo ratova.

Danas bi nam dobro dosao treci svetski iako bi vise od 90% populacije izumrlo ali ne bi nam nista falilo jer su svi uglavnom razmazeni pogotovo +80 godiste.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?   Today at 3:16 pm

[Vrh] Go down

Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Novi "FORESTER" - recenzijica
» NOVI FOTO/VIDEO NATJEČAJ "ZIMA"
» Kako preživjeti na pustom otoku????
» Tajne sjeverozapadne Hrvatske-Vražji stolac
» Kako se obraniti od životinja?