Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Nestali svjetovi, Lemuria

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
bros
Majmun

Male
Leo Cat
Broj postova : 1348
Registration date : 01.12.2009

PostajNaslov: Re: Nestali svjetovi, Lemuria   čet vel 18, 2010 2:37 am

Amerika i australija bi jednako dobro sjele na mjesto nekog od mitskih kontinenata, pogotovo amerika,na kojoj su vidljivi tragovi naprednih civilizacija :)
[Vrh] Go down
bonesy
Stanica

Male
Libra Pig
Broj postova : 12
Registration date : 04.06.2009

PostajNaslov: Re: Nestali svjetovi, Lemuria   sri vel 24, 2010 11:19 pm

ima pjesma Lemuria od Theriona :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Nestali svjetovi, Lemuria   pet svi 14, 2010 3:37 pm

Imam neke kao recimo ideje, misli, slike oko MU...mislim da je tamo bila neka baza koja je imala veze sa vanzemaljcima. Bilo je vise vrsta vanzemaljaca i da su bili proucavani od strane jedne domnantne vrste. Ljudi su imali benefit od njihovih znanja. Visoki svecenici na MU znali su sto se desava i vidjeli su sve te vanzice. Oni su bili obvezani na sutnju.
MU je nestala zato jer su je ti vanzici u biti unistili. Mislim da je bila manja povrsinom nego sto prikazuju slike i da se nije nalazila na sredini Pacifka vec negdje nize, tj. juznije...mislim cak da je bila prema Atlantskom oceanu...i da je dio, u biti, zaledjen oko juznog pola.

Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Nestali svjetovi, Lemuria   pet svi 14, 2010 7:13 pm

Hmm... po meni su isto i Lemuria i Atlantida bile povezane s vanzemaljcima.
Naravno, ne s NLO-ima, jer su za tadašnje ljude sve letjelice u zraku bili zapravo NLO-i, pa nema smisla govoriti o njima. :D
O tome uostalom i govore mnoge New Age knjige kao i Vede - povezuju se pradrevne civilizacije i nebeska bića, zasijavanje čovječanstva u više navrata i sl.

Što se lokacije tiče, mislim da je ona danas sasvim nebitna. I to i što se Atlantide i što se zemlje Mu tiče. To je zato što je sve što vrijedi uništeno, bilo oružjem, bilo prirodnim katastrofama (kao što je recimo pad velikih kometa na nekoliko mjesta u svijetu prije otprilike 13000 godina).
Vanzići su isto tako otišli, i sad samo promatraju i ne pojavljuju se masovno. Pokus s uspostavljanjem ravnoteže na Zemlji im je u to doba uspio, ali to nije dugo trajalo.

Riba

Male
Libra Goat
Broj postova : 175
Registration date : 08.07.2010

PostajNaslov: Re: Nestali svjetovi, Lemuria   čet ruj 30, 2010 12:52 pm

ali dobro je netko spomenuo..lemurija može biti australija ili dolje pod ledom kod antartike
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: Nestali svjetovi, Lemuria   uto lis 26, 2010 1:07 am

Fantom je napisao/la:

Pravo ime Lemurije je zapravo MU. Naziv Lemurija datira iz doba kad je potonulo drevno ostrvo pored Indije nazvano Lemurija. A legenda o ovoj civilizaciji govori o velikom broju ostrva potonulih uslijed kataklizme koja ih je zadesila prije 12000 godina. I tako se uvrezilo ovo ime.

Ovo ima svoje argumente u novijim arheoloskim otkricima. Naime.. na ostrvu Flores u Indoneziji zivjela je ljudska rasa popularno zvana "Hobiti", koja vodi porijeklo direktno od Homo erektusa koji je stigao na Flores prije oko 800 000 godina. Hobiti su bili izolovani od ostatka ljudske vrste i bili su savrseno prilagodjeni zivotu na ogranicenom prostoru. Medjutim, upravo u ovo doba kad se spominje unistenje Lemurije, desila se ogromna vulkanska erupcija koja je izbrisala Hobite, a nije nemoguce da je upravo taj vulkan bio uzrok i smrti Lemuraca. Sudeci po kolicini pepela pronadjenom u iskopinama u kojima su nadjeni ostaci Hobita, jacina vulkanske eksplozije je bila daleko jaca od one na Krakataou (mislim da je to bilo 1888.), i citavu Lemuriju je vjerovatno zbrisao supertsunami koji je ta eksplozija uzrokovala. Daleko manja eksplozija na morskom dnu je prije par godina odnijela 200 000 zivota...

PostajNaslov: Re: Nestali svjetovi, Lemuria   Today at 7:38 am

[Vrh] Go down

Nestali svjetovi, Lemuria
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2