Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

NIBIRU - 12 planet ili zavjera?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   uto lis 14, 2008 10:25 am

Mislim da Vedran ipak meni govori radi ovog pitanja o datumima i to...

E, sad...je, slazem se da nema veze koji je datum ali je interesantno da su do sad uglavnom razno razni smakovi svijeta bili predvidjani na neke datume gdje se znamenke jako zgodno poklapaju...slucajnost ili? Imam dojam da su ti datumi takvi kako bi ih ljudi lakse zapamtili ili tako nesto.
Mislim, kako se Mayanski kalendar nije poklopio sa nekim datumom tipa 17.08.2014.?

A fora je i u tome sto se dosadasnji datumi nisu ostvarili...

Je, da...ja sam inace malo kratkovidna pa kad ne nosim naocale ne vidim najbolje...ali vidim da je kroz ljudsku povijest bilo toliko ratova, ubijanja, robovanja, mucenja, bolesti, patnje, a sigurno i prirodnih katastrofa da je ovo sad naspram, recimo, srednjeg vijeka mozda i mila majka...a sto ce biti to ne znam.

Ljudi kratko pamte. Vide samo ovo sad. Bilo je razdoblja koja su bila puno mracnija od ovog danas. Ima drzava gdje je i danas vrijeme 'stalo' na 'srednjem vijeku'...
Da se razumjemo, ovo sad je sranje (pardon na izrazu)...ali za vecinu toga smo krivi samo mi - ljudi. Mi mozemo od Zemlje i drustva napraviti Raj kao i Pakao...ali eto...iz nekog mazohistickog razloga radije pravimo Pakao...

Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   uto lis 14, 2008 10:41 am

Upravo tako, Alpha. ides
Još da samo dodam da su svi kalendari proizvoljni, dakle ljudi odabiru godinu od koje će računati vrijeme kako bi se lakše uskladili u svojim aktivnostima. Grci su računali vrijeme po Olimpijskim igrama. Rimljani od osnutka Rima 753. pr. Kr, ali su u doba republike radije koristili konzule koji su se izmjenjivali svake godine pa su rekli npr. - za konzulovanja ovoga i onoga i svi su znali o kojoj je godini riječ (imali su i javno izvješene popise konzula da ne dođe do zabune). Zapadni svijet uglavnom uzima kao polaznu točku navodnu godinu Kristovog rođenja, a nadovezuje se to na Julijanski kalendar koji je bio ispravljen od pape Grgura ne znam sad kojeg po redu i proglašen Gregorijanskim. Židovi računaju godine od prvog dana Postanka, muslimani od prve objave Muhamedu u osmom stoljeću i tako. Kad se sve to zbroji i oduzme, sama brojka 21.12.2012. nema nikakvu posebnu vrijednost osim one koju smo joj MI dali. No i ta vrijednost koju smo joj mi pripisali ima neko značenje, jer svijet, on je onakav kakvim ga mi učinimo, svi mi koji zajedno boravimo na njemu. Tako da ne negiram u potpunosti značenje samog tog oblika datuma. Samo mislim da ako se treba nešto dogoditi, dogodit će se približno oko te godine ili datuma, ne baš na sam datum...
[Vrh] Go down
Gringo
Višestanični organizam

Male
Leo Snake
Broj postova : 37
Registration date : 21.03.2008

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   pet sij 09, 2009 6:18 pm

živi bili pa vidjeli
voah
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Registration date : 03.07.2009

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 7:18 pm

Jako mi se svidjaju zavrsne rijeci ovog dokumentarca...

http://www.youtube.com/watch?v=8S0bj76389U

http://www.youtube.com/watch?v=sjjrStDxTrc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=W5TOmRD_V48&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=HNZIyfBChmA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Zero0Y6TCA8&feature=related
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 7:28 pm

Počinje: They found something on the edge of Solar system, something large, very large...

To još nije potvrđeno, a svatko tko pita zvjezdarnicu, saznat će da zapravo nije nađeno ništa veliko. Uostalom, ako je tvorac filmeka mogao doći do takve informacije, onda to sigurno mogu i astronomi diljem svijeta, ali to se nije dogodilo, tako da sam taj početak filma nema dokaz i veoma je upitno je li tako i je li se išta veliko našlo ili se to izmislilo kao virtualni ''argument'' za postojanje i dolazak Nibirua. Još nisam vidio niti jedan jedini valjani dokaz za to, vidio sam samo tvrdnje uz pokoji ovakav ''imaginaran'' dokaz.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 7:35 pm

...Da, sad sam pogledala i drugu verziju te price/drugu stranu medalje:

http://www.youtube.com/watch?v=zdmv9BdmeXs&feature=related
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 8:04 pm

Autor filma je dobro rekao, najviše onih koji zagovaraju Nibiru jednostavno žele u to vjerovati, baš kao što to neki žele vjerovati u Bibliju. Dobe stav pa logiku bace u smeće, onda razmišljaju samo stavom što je jako loše. Onda, unatoč svom ne znanju, krenu argumentirati Nibiru nepostojećim dokazima, ili jednostavno bezveznim dokazima. Čim dođu do malo stručnijih ljudi koji im doslovno kažu da nemaju pojma, onda, umjesto da razmisle o svojim dokazima i je li to doista tako, oni krenu dalje, izmišljavaju teorije koje se nedaju pobiti samo da ispadne da su u pravu. Tako je onda nastala i teorija da praše nebo Chemtrailsima da sakre Nibiru tako da ga ne vidimo, a kako je Hubbleov teleskop u moćnim rukama, oni skrivaju te slike i dokaze Nibirua... To je za mene totalno debilno, da tako kažem. Praše nebo sa česticama koje će apsorbirati Nibiruovo zračenje, a ostala ne. Drugim riječima, nemaju pojma o čemu pričaju, tih čestica treba biti u većini u zraku onda, a toga nema.

Dok shvate da ni ta teorija nije dobra, onda će valjda izmisliti da je Bog napravio štit oko Zemlje da mi ne vidimo Nibiru. E to zbilja nitko neće moći pobiti, pa će onda valjda biti sretni kako su ''dokazali'' da Nibiru postoji. Nema logike, ali eto, teorija iz mašte je ovdje, pa ti pobi moju maštu...

Kad čitam po drugim forumima, uglavnom vidim ljude kako pišu tvrdnje, ali samo tvrdnje: ''Nibiru dolazi, smak svijeta se bliži, pripremite se, sve će se promijeniti...''
A gdje su argumenti tim ljudima? Mogu i ja tako, kažem da će 2020. doći bijesne vjeverice sa planeta Tuzguza i da će pojesti sve biljke, te ćemo umrijeti zbog nedostatka kisika. Mislim, meni su takvi ljudi doista smiješni. Ja ne negiram Nibiru, ne smatram da je nemoguće da postoji, ali doista kada netko sa 100% sigurnošću nešto tvrdi, pa valjda ima neki dokaz ili logički argument, a ne da svoju tvrdnju brani sa svojom vjerom. Eto, i ja vjerujem da će 2020. doći bijesne vjeverice i branim to na taj način te drugima savjetujem da se pripremaju za smak svijeta.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 8:11 pm

Ahahahah, da vjeverice sa Tuzguza...:)

Zapravo se veliki dio postova po svim forumima zasniva na vjeri vise nego na logici.
Ja volim poslusati sve teorije, ali opet nekako se priklonim onoj koja se MENI cini logicki najbliza i zato je toliko subjektivizma prisutno u svim ovim razglabanjima...ali, valjda tome forumi i sluze pa zato predlazem da nastavimo...raznolikost veseli...:)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 8:22 pm

Još je zanimljivo da sve dokaze koje sam vidio, nitko tko je te dokaze priložio nije bio stručan u fizici i astrofizici. Evo nekih na koje sam naišao, a koji su u biti smiješni:

1. Nibiru je crveni patuljak duplo dalje od Plutona koji nam se približava...

Rupa: Crveni patuljak je zvijezda čija je masa minimalno 7% Sunčeve. Lako je izračunati, čak i da je Nibiru crveni patuljak te kritično male mase, da bi bio najsjajnija zvijezda noćnog neba, čak sjajniji od Venere.

2. Nibiru je smeđi patuljak koji je trenutno na udaljenosti Plutona i približava se...

Rupa: Pluton je mali objekt, premali da bi čak bio planet. Smeđi patuljak je pak minimalno duplo veći od Jupitera, iliti minimalno je 120 puta veći od Plutona u promjeru. Ako se Pluton bez problema prati na noćnom nebu, čak se lako izračunava period ophoda Harona oko Plutona (Plutonov satelit), zar je onda moguće da se ne vidi objekt 120 puta veći od Plutona?! To moraš biti slijep da ne vidiš. Možda bi čak bio vidljiv i golim okom, mogu izračunati.

3. Nibiru je planet točno na drugoj strani Sunca na istoj udaljenosti kao i Zemlja, te kruži u savršenoj simetriji tako da nikad ne dođe malo pokraj Sunca te se tako vizualno vidi sa Zemlje. Svakih 3600 godina prođe pokraj Zemlje, izazove katastrofe te se onda vrati na staru putanju.

Rupa: Wtf? Planet bi 3600 godina kružio u SAVRŠENOJ simetriji sa putanjom Zemlje sa suprotne strane Sunca, i onda odjednom se odluči malo svratiti do Zemlje, uzrokovati katastrofe, te se opet vratiti na staru savršenu simetriju? To je kao da netko kaže da Mjesec svakih 3600 godina svrati malo do Marsa pa se opet vrati i kruži oko Zemlje narednih 3600 godina.

4. Youtube filmek, dokazi. Nibiru se vidi pokraj Sunca na zalazu.

Rupa: Matematički sam izračunao da, ako bi se Nibiru nalazio sa druge strane Sunca, tada bi se radilo o objektu većem od Sunca, te bi to značilo da Sunce nije ''šef'' u sustavu iliti da ovo nije Sunčev sustav, nego Nibiruov sustav. Ako bi se pak nalazio sa bliže strane, onda bi bez problema bio vidljiv sljedećih dana na nebu.

5. Chemtrailsi upijaju Nibiruovo zračenje te se on ne vidi na većoj visini na nebu.

Rupa: Nibiru se treba vidjeti na zalazu skoro svaki puta, a ne da se pojavljuje kao polarna svjetlost, malo ga ima, malo ne.

Eto, to su neke od teorija koje su... Jednostavno smiješne.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 8:26 pm

Narayana je napisao/la:
Ahahahah, da vjeverice sa Tuzguza...:)

Zapravo se veliki dio postova po svim forumima zasniva na vjeri vise nego na logici.
Ja volim poslusati sve teorije, ali opet nekako se priklonim onoj koja se MENI cini logicki najbliza i zato je toliko subjektivizma prisutno u svim ovim razglabanjima...ali, valjda tome forumi i sluze pa zato predlazem da nastavimo...raznolikost veseli...:)

Svakako, to je super, zato i volim ovaj forum jer ovdje stvari nisu zapisane u kamenu, tako da kažem. Ono na što sam mislio su ljudi kojima ne postoji raznolikost, onima kojima je sve zapisano u kamenu, a trenutno je riječ o ljudima koji imaju stav da Nibiru postoji, da dolazi, a koriste nelogične argumente da to dokažu te druge uvjeravaju u tu svoju ''istinu''. zubi
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 8:52 pm

1. Ne znam previse o astrofizici (mada sam Hawkingov fan i procitala sam neke njegove teorije), ali mislim da si u pravu.

2. I tu se slazem, jedino da je slijepa pjega ne bi se vidio :)

3. NE kuzim; ako je na istoj udaljenosti od Sunca kao Zemlja, ne znace li to da je u Zemljinoj orbiti ili ga spasava samo cinjenica da ima drugaciju putanju??
Druga stvar, ako je taj planet veci i od Jupitera, ne bi li njegova gravitacija privukla sve manje objekte u blizini, ukljucujuci i Zemlju da se sudare s njim?

5. Totalna nebuloza, ne da mi se niti komentirati...:)

4. Ako bi Nibiru bio veci od Sunca, bi li to znacilo da bi se Sunce vrtilo oko Nibirija?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 9:05 pm

Za ovo pod jedan, to mogu objasniti ako treba. Ima i na wikipediji, pa mogu linknuti, tamo je formula s kojom se računa to. Za to je također bitno svladati pojmove poput luminoziteta, prividne magnitude, apsolutne magnitude te dobiti neki osjećaj za magnitude.

3. Nalazi se na istoj udaljenosti, ali sa druge strane Sunca. Gledano ''odozgora'', to bi se činilo kao Zemlja - Sunce - Nibiru na jednoj liniji, a Sunce je točno između Nibirua i Zemlje. Da je veličine Jupitera, mislim da bi već bio otkriven jer bi jako utjecao na Marsovu i Venerinu putanju te bi imali veći ekscentricitet (elipsa). Teoretski, moguće je, ali teško budući da Zemlja kruži oko Sunca sa suprotne strane.

4. To bi značilo da planeti ne bi imali tako lijepe putanje, tako skladne, već dosta nepravilne. Sunce i Nibiru bi se vrtjeli oko zajedničkog težišta, a oko njih bi se vrtjeli ostali planeti. Nibiru bi svakako bio vidljiv da je tako.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 9:11 pm

...Ne, hvala, nemoj mi objasnjavati matematickim izrazima...filozofija je moja disciplina, i to onaj samouki (citaj: samodovoljni) tip, hahahahaha :)

OK, ako je laik kao ja mogao to skuziti, onda se cudim i drugim "laicima" sta a priori povjeruju u ovakve teorije...
Ali tu se opet vracamo na ono "sta se babi tilo, to se babi snilo"...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 10:21 pm

Mnogi povjeruju jer jednostavno nemaju nikoga tko bi im malo objasnio neke stvari, pogotovo ako nisu neki forumaši. Njih zanima to s Nibiruom, ali prate samo ''dokaze'' Nibirua, normalno da povjeruju u svakakve teorije kad niti ne potraže malo skeptično objašnjenje.
Drugi pak ne žele da im vjera ispadne pogrešna, pa će vjerovati makar završili u paklu zbog toga.
Za shvatiti malo drugačije objašnjenje, osim što treba imati i neku inteligenciju za to, treba biti i otvoren, a ne krut ko cigla. Nekim ljudima koji bi sve to shvatili bez problema ne možeš to objasniti jer ne žele razumjeti, vole vjerovati u Nibiru aka crveni patuljak na njihov način, pa neka onda vjeruju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 10:35 pm

@Gripphon...jao sto volem ove tvoje inspirativne polunadrkane postove ko ove danas cerek cerek cerek ...jako dobro 5 miga

Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   ned srp 05, 2009 11:05 pm

Gripphon je napisao/la:
Mnogi povjeruju jer jednostavno nemaju nikoga tko bi im malo objasnio neke stvari, pogotovo ako nisu neki forumaši. Njih zanima to s Nibiruom, ali prate samo ''dokaze'' Nibirua, normalno da povjeruju u svakakve teorije kad niti ne potraže malo skeptično objašnjenje.
Drugi pak ne žele da im vjera ispadne pogrešna, pa će vjerovati makar završili u paklu zbog toga.
Za shvatiti malo drugačije objašnjenje, osim što treba imati i neku inteligenciju za to, treba biti i otvoren, a ne krut ko cigla. Nekim ljudima koji bi sve to shvatili bez problema ne možeš to objasniti jer ne žele razumjeti, vole vjerovati u Nibiru aka crveni patuljak na njihov način, pa neka onda vjeruju.

...Krhko je znanje... Boink mudri rofl2
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   pon srp 06, 2009 12:37 am

Alpha je napisao/la:
@Gripphon...jao sto volem ove tvoje inspirativne polunadrkane postove ko ove danas cerek cerek cerek ...jako dobro 5 miga

Baš mi je drago da ti se sviđa ljubi

Je li više krhko znanje ili svijesnost, pitanje je sad...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27939
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   pon srp 06, 2009 12:47 am

Alpha je napisao/la:
i ja volim zubi kad on to ovako razjasni
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   pon srp 06, 2009 1:19 am

Napisah nešto za što sada mislim da ne stoji, a to jest da bi smeđi patuljak bio minimalno 2 puta veći od Jupitera. Najčešće ne bi, bio bi tek malo veći od Jupitera, možda 30-50% veći, ovisno o gustoći. Proxima Centauri, crveni patuljak, je oko 7 puta manja od Sunca dok je Jupiter približno 10 puta.

Sada malo računanja (:P :P :P)

Pretpostavimo da se na mjestu Plutona nalazi smeđi patuljak koji je 1.2 puta veći od Jupitera, što je oko 75 puta veće od Plutona. Ako još pretpostavimo da je albedo tog tijela i Plutona podjednak, tada imamo sličan slučaj kao i zvijezde koje po jedinici površine izrače jednako energije, ali koje se razlikuju u radijusu. Može se računati pomoću formule za crna tijela, a pretpostavka je da su temperature (zračenja, albedo) iste.

Tako se računa luminozitet zvijezda. L = 4*r^2*TT*T^4*k

Sve se svede na omjer kvadratnog radijusa, dakle omjer luminoziteta ta 2 tijela je 75^2 = 5625 puta.

Magnituda Plutona, uzet ću da je 14, po wikipediji. Svaki stupanj magnitude je razlika u sjaju 2.512 puta, dakle zvijezda 3. magnitude je 2.512 puta sjajnija od zvijezde 4. magnitude.

2.512^n = 5625 /// logaritmira se po bazi 10

0.4*n = 3.75
n = 9.375

Dakle razlika između takva 2 tijela bila bi 9.375 prividnih magnituda, dakle to tijelo bi imalo magnitudu 14-9.375 = 4.625.
Sve ispod 6. magnitude je vidljivo golim okom.

Tko želi dobiti dojam koliko je to sjajno, uputite pogled prema Velikom Medvjedu:

Ono što trebate gledati je ona srednja zvijezda u repu, to je na slici druga odozdola. Doima se kao dvojna zvijezda, ali radi se o optičkom dvojnom sustavu Mizar i Alcor. Gledajte tu manje sjajnu zvijezdu... E to je otprilike ta magnituda (4. magnituda)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   pon srp 06, 2009 1:30 am

Još ću ja računa napraviti, usporedit ću albedo plinovitih planeta našeg sustava sa krutim, uzet ću u obzir i Eris, najveći patuljasti planet u Sunčevom sustavu, te ću provjeriti valjanost ovog gore rezultata, barem ću pokušati.

Drago mi je da voliš, Flo ljubi
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   pon srp 06, 2009 2:33 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Upravo tako, Alpha. ides
Još da samo dodam da su svi kalendari proizvoljni, dakle ljudi odabiru godinu od koje će računati vrijeme kako bi se lakše uskladili u svojim aktivnostima. Grci su računali vrijeme po Olimpijskim igrama. Rimljani od osnutka Rima 753. pr. Kr, ali su u doba republike radije koristili konzule koji su se izmjenjivali svake godine pa su rekli npr. - za konzulovanja ovoga i onoga i svi su znali o kojoj je godini riječ (imali su i javno izvješene popise konzula da ne dođe do zabune). Zapadni svijet uglavnom uzima kao polaznu točku navodnu godinu Kristovog rođenja, a nadovezuje se to na Julijanski kalendar koji je bio ispravljen od pape Grgura ne znam sad kojeg po redu i proglašen Gregorijanskim. Židovi računaju godine od prvog dana Postanka, muslimani od prve objave Muhamedu u osmom stoljeću i tako. Kad se sve to zbroji i oduzme, sama brojka 21.12.2012. nema nikakvu posebnu vrijednost osim one koju smo joj MI dali. No i ta vrijednost koju smo joj mi pripisali ima neko značenje, jer svijet, on je onakav kakvim ga mi učinimo, svi mi koji zajedno boravimo na njemu. Tako da ne negiram u potpunosti značenje samog tog oblika datuma. Samo mislim da ako se treba nešto dogoditi, dogodit će se približno oko te godine ili datuma, ne baš na sam datum...

Samo se jedna stvar ovdje zaboravlja, a ta je da Maje nisu "ofrlje" izabrali pocetni i krajnji datum racunanja vremena nego s razlogom jer je njihov kalendar specifican po tome sta je usko vezan uz zvjezdana kretanja i dogadjaje (i ni jedan dan se u tom ciklusu od 6000 godina ne ponavlja), a ne uz drustvene promjene kao julijanski i ini, dakle kraj ciklusa predstavlja poravnavanje Zemlje sa sredistem galaktike i to se ne cini tako beznacajno, a posljedice toga znaju samo oni koji su kroz to vec prosli...

Dakle, nije bitno je li to 21.12.2012 ili 06.06.6666. godine, bitno je da se na taj specifican datum dogadja nesto sto se zadnji put dogodilo prije oko 26 000 godina...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   uto srp 07, 2009 12:37 pm

Ali to ne znaci da je to nesto od egzistenicjalne vaznosti za Svemir. Mislim, mozda na taj dan pada zelena kisa zubi
Tako je bila frka da ce 1666. biti smak svijeta, pa da ce biti 1999., a o 2000. da ne pricamo...i nista...

Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   uto srp 07, 2009 12:40 pm

Alpha je napisao/la:
Ali to ne znaci da je to nesto od egzistenicjalne vaznosti za Svemir. Mislim, mozda na taj dan pada zelena kisa zubi
Tako je bila frka da ce 1666. biti smak svijeta, pa da ce biti 1999., a o 2000. da ne pricamo...i nista...

Neee, pa upravo i pricam i tome da je to od vaznosti za svemir jer poravnavanje sa sredistem galaktike je svemirski dogadjaj, ne filozofski ili drustveni...samo kazem da je nebitno na koji datum od kojih nasih pustih kalendara to pada...:)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   uto srp 07, 2009 12:42 pm

To poravnanje ne bi imalo nikakav efekt (na temelju znanosti i što ona zaključuje) na Andromedinu galaksiju koja nam je blizu, a kamoli na neki kvazar. Dakle u pitanju je zanemarivnost događaja, ne i njegova nepostojanost.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   uto srp 07, 2009 12:42 pm

@Narayana...Ma jasno :) ...htjedoh reci da taj dogadjaj ne mora imati nikakav stvari utjecaj na nas...a godine, kao sto zakljucismo, nisu bitne :)

PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   Today at 12:31 pm

[Vrh] Go down

NIBIRU - 12 planet ili zavjera?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Deichman ili Planet obuca
» POTRESI - Trenutno stanje
» Slobodni planet..