Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju! Empty
PostajNaslov: Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju!   Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju! Icon_minitimepon vel 15, 2010 10:56 pm

Osamdeset britanskih parova testira kontracepciju namijenjenu muškarcima koja bi trebala žene osloboditi tereta i konačno omogućiti muškarcima da odgovornost ravnopravno podijele s partnericom.

Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju! Get_img?NrImage=2&NrArticle=14427

"Mnogo žena smatra da je došlo vrijeme da muškarci na sebe preuzmu kontracepciju" kaže profesor Richard Anderson, koji vodi ovo istraživanje.

Žene koje su zabrinute za svoje zdravlje zbog dugogodišnjeg uzimanja kontracepcijskih tableta ovu će vijest primiti s oduševljenjem.

Iako je istraživanje pokazalo da su mnogi muškarci ovu mogućnost dočekali s odobrenjem, stručnjaci smatraju da bi problem mogli biti redoviti posjeti muškaraca liječniku.

Kontraceptiv se svaka dva mjeseca daje putem injekcije. A djeluje tako što sprječava proizvodnju sperme. Ovakav oblik uzimanja je u svakom slučaju bolji od ispijanja pilula, s obzirom da je jedno istraživanje pokazalo da muškarci ne bi bili dovoljno odgovorni kada je u pitanju redovito uzimanje tableta.

Učinkovitost je 99 postotna, a proizvodnja sperme se normalizira odmah nakon prestanka uzimanja kontracepcije.

"U vezi muškarac i žena dijele sve, a kontracepcija je isto dio toga" kaže profesor.

Prilikom testiranja nisu zabilježene ozbiljne nuspojave. Tu i tamo su muškarci osjetili promjenu raspoloženja i vrućinu, a nekima su se pojavile akne.

Kontraceptiv se još uvijek testira, a stručnjaci navode da će proći najmanje pet godina prije neko se pojavi na tržištu, prenosi dailymail.co.uk.


Izvor: Net.hr

Ajde forumaši da vas čujem, odnosno forumašice. Mene ovo osobno nekako malo plaši, ali možda je to zbog toga što imam fobiju od inekcija! Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju! 431276
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju! Empty
PostajNaslov: Re: Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju!   Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju! Icon_minitimesri vel 17, 2010 12:15 am

Meni bi bilo drago kad bi napokon izumili nekakvu kontracepciju za muškarce jer se briga za to skoro uvijek svaljuje na ženu,pogotovo među mlađom populacijom ;)
Premda mi eto,osobno, ovo što sam pročitala nije drago,jer me previše podsjeća na onaj oblik kontracepcije za žene, gdje se isto prima injekcija,i 3 mjeseca ne proizvodiš jajašca. Ja se ne bi baš podvrgla tome tako lako i ne vjerujem ni da će ovo bit osobito uspješno ali vidjet ćemo...
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju! Empty
PostajNaslov: Re: Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju!   Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju! Icon_minitimesri vel 17, 2010 1:09 am

ali svi znaju da zene u proseku zive duze ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju! Empty
PostajNaslov: Re: Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju!   Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Došlo vrijeme da muškarci uzimaju kontracepciju!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: